Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie! Znów cały tydzień przed nami, mi zapowiada sie wyjątkowo ciężki, ponieważ zaczyna mi się sesja i po pracy czeka mnie nauka :( a chęci brak.... Wczoraj po raz pierwszy czułam - tak mi się przynajmniej wydaje - bąbelki o których słyszałam, brzuch miałam wyjątkowo twardy, taki wypełniony i czułam, że coś w nim bąbluje, wreszcie!!!!Chyba tak miało być? Nie zmienia to jednak faktu, że jutro mam plan zaatakować mojego gina o kolejne usg, chcę zobaczyć moje maleństwo by się uspokoić, że wszystko ok, mam tylko nadzieję, że lekarz nie będzie się buntował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia co do zdjęcia! Dobrze, że dałaś opis o tym jak ono jest usytuowane bo bez tego za skarby świata bym się nie połapała! Zanim go przeczytałam to nieźle się nagłówkowałam o co chodzi z Twoim szkrabikiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas była dzis nawet ładna pogoda..ale mam lenia i nie chce mi sie nigdzie wychodzic:( Spałam do 10.30...jeszcze troche i mi sie to leniuchowanie skonczy jak Ola przyjdzie na swiat;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja od rana teraz wlazlam, jestem skonana. Mialam troche zaleglosci w miescie do zalatwienia . Teraz obiad robie na jutro,musze zaraz sie wziac za sprzatanie, ale odpoczne troche z Wami :) LADY_________jakby gin mi nie wyjasnil tez bym nie wiedziala:) aniu: poszla fotka na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ahhahaha to dobrze bo Ja to naprawdę się natrudziłam aby coś rozpoznać a dopiero dzisiaj przeczytałam zawartość maila ale ciiiii hahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!Ale mam tydzień przed sobą - w pracy dużo roboty, a w domu czeka mnie nauka....nie wiem za co pierwsze chwycić, ale jak zawsze wszystko zostawiłam na ostatnią chwilę... Dziś idę do lekarza, mam nadzieję, że namówię Go by zrobił mi kolejne usg, chciałabym zobaczyć moje Maleństwo, będę spokojniejsza, gdy popatrzę jak się rusza.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja po pracy. Zrobilam zupe kapusniak a M dzis mi zrobil....bigos :classic_cool:Mniammmmmmmm :P:P:P Wczoraj bylam dym zrobic w gazowni, bo co week wyjezdzamy, nie korzystam z gazowki, zarcie robie w garze na pare, m2 tyg nas nie bylo w Swieta i...200 zl rachunek przyszedl..... Rano przyszli fachowcy: gaz sie z rury ulatnia ........ Tyle razy mowilam ze jest cos nie tak i ze mi smierdzi, mowili jełopy ze tak wszedzie jest ...... Teraz robia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym sobie zjadła kapuśniak, mniam.....Ja na dziś mam pomidorową.... i jeszcze ryż z kurczakiem, papryczką i pieczarkami na drugie jeśli ktoś będzie głodny :) a będę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wywalo je:D Zamowilismy dzis zaproszenia na allegro, w sobote jedziemy lesniczowke obejrzec, a w tyg ide z papierami zarezerwowac termin w USC :) Bylismy na spacerze, M mnie jakimis kanałami ciagnal i w sumie tyle nadrobilismy ze ze 3 razy miasto bysmy obeszli Tak nam dupska wymrozilo, az szczypalo w uda i policzki, ale bylo super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Byłam u gina i wymusiłam na Nim badanie usg, zobaczyłam, że Maleństwo się rusza i jestem spokojniejsza. Lekarz powiedział, że może być tak, że dziecko jest aktywne kiedy ja śpię i na odwrót. Pytałam o płeć i powiedział tak: na dzień dzisiejszy powiedziałbym, że jest to płeć żeńska, ale tylko dlatego, że nie zauważam żadnych męskich oznak...ale powiedział, że to nic pewnego, bo dokładnie nie widać i nie mam się nastawiać. Poza tym tym wyniki mam wzorcowe, krew mogłabym oddawać, a ciśnienia niejedna osoba może mi zazdrościć 120/80. Od razu mam lepszy dzień :) Zaraz po obiedzie zabrałam sie za naukę i teraz też miałam szukać materiałów do pracy, ale nie mogłam się opanować by tu nie zajrzeć. Miłego wieczoru Kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Zazdroszczę Ci tego spaceru, mi przydałoby się troszkę ruchu, ale może jak zrobi się cieplej i przede wszystkim skończy mi się sesja to znajdę na to czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania--->widzisz nie było powodu do zmartwień. S U P E R !!!! ❤️ Joasu, Wica, magda r., kasik26, listkaa, LAdybird----->bajcie o siebie i maleństwa 🌻 justynaM, oli80 i wszystkie inne kobietki----trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :D ja zabrałam sie za zakupy, tzn. planuje je na luty, mam juz wybrane gadżety... jutro jade do gina mojego z wynikami, troche sie martwie tymi moimi leukocytami, ale zobaczymy co powie. Ostatnio ( tydzien temy miałam 18 a dzis 15, norma jest do 10. ) troche mam stresa, ale poczekam do jutra... dorotka.m ❤️ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ❤️ ;) ps. ja tez wczoraj zrobiłam kapuśniaczek, pyyyycha był, ale dzidzia sie na mnie obrazila chyba za niego i nie dawała znać o sobie cały wieczór, dopiero dziś rano... aniania - suuuper ze widziałaś maleństwo, ja moje zobacze dopiero w walentynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkahfidgaildyakjbc
hej dziewczyny czytałam tu negatywne opinie na temat PRO TESTU. Mam pytanie w takim razie jakie testy polecacie i czy mozna je robic wieczorem czy tylko rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie przeczytalas o negatywach Pre-testu?Ja robilam ten test juz okolo 4 razy i za kazdym razem wskazywal prawidlowo (robilam go z porannego moczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkahfidgaildyakjbc
na tym forum dziewczyny wypowiadały sie zle o tych testach , że sa mylne. Ja robiłam go wczoraj i nic nie wyszło, ani jedna kreska- ale to chyba moja wina bo robiłam go wieczorem i dałam dwie-trzy kropelki moczu:( Jaki jest 100% pewny test, który mogłybyście polecić. Bardzo mi na tym zależy, a acena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarnowalam X testow zanim zaszlam w ciaze... 2 razy wyszly mi II kreski a ciazy nie bylo.... Niby najlepsze sa QUICK VUE.... Ale nic sie nie rowna z badaniem krwi BETA hCG t\\i tylko to polecam, pewnosc na 100% !!!!I nigdy nikogo nie zawiodlo;) WItajcie Ciotki❤️ Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ja tylko wpadlam na chwilke zeby powiedziec ze wszystko ok. lekazr powiedzial, ze najwidoczniej taka moja uroda z tymi leukocytami, bo wyniki nie wskazuja na jakikolwiek stan zapalny.... i mam sie nie nartwic. a obciążenie glukozą bede robic ok. 30 tyd dopiero... spadam bo nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro do gina..ale sama bo M wyjechał i wraca w piatek..tzn.nie sama bo z mama:) Sama teraz nie chodze bo sie stresuje a tak to mnie zawsze ktos na duchu podtrzyma..A poza tym mama jutro mi barszczyk czerwony gotuje..nie ma jak u mamy... Zasypało nas..a pies mi zwariował..nie chce do domu tylko siedzi na dworze..wyglada jak Yeti:):):) -sniezna biała kula:) Buzka,jade na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda bobrze ze ok u gina...ja mam znow w kolko za mało leukocytow...tez nikt nie wie czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie po pracy ❤️ Ale pojadlam, M zrobil taki bigos ze pol gara zjadlam,kocham kwassssssssssssssssssss:D Tesciowa mi odebrala wyniki, wszystko Ok, poza moczem: cos wyszlo . Ale na szczescie ani cukier,ani bialko w piatek pojade i pojde do gina od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ..mam nadzieje ze nic powaznego..ja kapusty nie moge jesc..potem mi brzuch rozsadza od wzdec:) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik________no ja tez, ale jak nie ma bialka i cukru to male piwo;) Mi tez rozsadza, Espumisan mam;) M wlasnie wlozyl 1 Giga pamieci: komp chodzi jak burza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rozsadza brzusio po jabuszkach hmmmm a ciągle zastanawiałam się od czego mam takie przeciągi w stringach hi hi hi Tabletek nie biorę bo nie mam do nich zaufajnia - sen leczy wszystko :)) Wczoraj byłam w C&A i kupiłam body dla maluszka bo za 2 szt zapłaciłam tylko 12,5 a w koszu było ich pełno po 9,9 taniocha a z dobrej z tgo co wiem firmy :)) no i te miśki kochane dla maluszków - chyba pojadę i kupię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak się cieszyłam po wczorajszym, że wszystko ok a tu masz babo placek, dziś w pracy zasłabłam i mąż musiał po mnie przyjechać. Oczywiście pierwsze co pojechaliśmy do najbliższego szpitala, a tam niestety nie jak w amerykańskich filmach podbiegło trzech lekarzy, tylko wręcz przeciwnie, nikt się mną nie zainteresował, bo nie do tego szpitala powinnam przyjechać i tu to ewentualnie mogą mi ciśnienie zmierzyć, ale oczywiście do tego też kolejka i nikt Cię nie przepuści, zrezygnowaliśmy i dzwonię do poradni do której chodzę, lekarza oczywiście brak, pytam o jakiś kontakt, a odpowiedź jest taka, że lekarz wyjechał i kontaktu żadnego nie ma, w końcu skończyło się na tym, że wróciliśmy do domu, poczułam się bowiem lepiej i myślę, że było to chwilowe zasłabnięcie, a jutro rano jestem zapisana do gina, który już będzie, ciekawe co powie....... Szkoda gadać, do tego musze się uczyć, pisać pracę, a wszystko idzie nie tak jak być powinno, bo nie mam ani zapału ani sił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Aniaania---->państwowa służba zdrowia 😡 niestety nic sie na to nie poradzi... trzymaj sie!!!! KObietki dbajcie o siebie wszystkie... a ja mam dość pracy... czy ktoś wie ile jest lat odsiadki za zabójstwo szefa????? .....Bo chyba mnie to wkrótce czeka.... 😠 przechodzi sam siebie-czasem mamwrazenie ze juz mnie nie zaskoczy, ale niestety...tak wyskakuje, ze ( BRAK SŁÓW ) POzdrawiam gorąco z zasypanego świętokrzyskiego! BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko! To musi być wysoka kara, inaczej wszyscy szefowie poszliby na odstrzał :) u nas też wciąż sypie, w końcu upragniona przez wszystkich zima, a ja i tak wolę lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×