Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

miłego pisania \"tej durnej pracy\" (jak to sama określiłaś) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa -ja też poproszę zyzorowa@tlen.pl, ból plecków, norma, ja mam czasem tak ze z łóżka nie moge wstać... :) a co do ruchów to ja pierwszy poczułam tez niedawno, ok 20 tyg. a bąbelki cały czas mam i też są fajne.. kasia - nie stresuj się, troche odpoczynku Ci się przyda... więc wyślij męża do księgarni po jakieś dobre książki i nie martw się ale korzystaj z chwil lenistwa... :D a wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo ! już mnie bolą oczy od tego monitora i głowa:(ostatnio za dużo siedzę w domu a za mało na powietrzu. Powinnam chodzić na co najmniej pół godzinne spacery,ale sama mam chodzić?! naprawdę nie chce mi się spacerować bez sensu samotnie:(:((:(: jutro przywożę sobie od mamy psa (już się zgodziła). Nie będę sama i będę miała z kim i po co wychodzić z domu. Najwyżej jak zmienię zdanie, oddam psa rodzicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam to, co napisałam:) Brzmi to jakbym była świrnięta:) ale taka jest prawda, ja dostaję świra siedząc całymi niemal dniami sama w domu. A Brokowi będzie u mnie dobrze: zna mnie i lubi, i zna nasze mieszkanie i będzie miał dłuższe spacery niż w domu!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka...ja tez miałam straszne bole krzyza i pomagała mi ciepla kapiel:) Ale moge Cie pocieszyc ze bol krzyza minał ostatnio...ale za to zaczełam puchnac i dretwieja mi nogi jak leze:):):) Co lepsze? Sama nie wiem:):) Ale grunt ze wszystko to jest norma:):) A ruchy..jest jeszcze malutkim szkrabem i ma duz miejsca wiec jak sie kreci to mozesz nie czuc..Poczekaj jeszcze troche..zobaczysz jak zacznie walic to bedziesz czule przemawiac,,Nie kop Mamusi\" -ja tak robie ale nie skutkuje:):) Uparty dzidzius i tyle!! Pozdrawiam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik: już się nie mogę doczekać tych kopniaków!!!! a co do bóli krzyża - prysznic mówisz, wiem, ze to działa, wczoraj wieczorem stałam chyba z 35 min pod prysznicem. Ale przecież nie mogę tak cały czy pół dnia:( ale wymyśliłam sobie jak to się nazywa, taki gumowy worek z gorąca wodą na noc. Mam nadzieję, że dziś prześpię ją całą:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz u tesciow :) Tesciowa mi dogodzila sałatka kwasna- grecka z feta i pycha obiadem :):):) Bylam u rodzinnego na konsultacji: malo z krzesla nie spadl jak wreczylam mu...karte ciazy :D Pol godz wpierw gadalismy co i jak zanim mnie zbadal Wszystko w porzadku . STwierdzil ze to dziecko...to najlepsze lekarstwo i najlepsza rzecz jaka akurat teraz sie mogla nam zdarzyc :classic_cool: Tesciowa kupila mi boski szlafrok: polacznie froty z czyms tam, taki mily ze nawet sie nie da opisac :) To na zamowienie: zamowila z tego samego materialu 2 reczniki 100x150 cm dla dzidzi Konie z nia krasc,jak zawsze :classic_cool: Oczywiscie brzusio duzo wiekszy jak tydz temu Normalnie jest ciazowy i z daleka widac :):):) A jutro ide odebrac reszte ciuchow od krawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: thx za fotke, super brzunio:) LADY_ zyjesz??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis dalej boli brzuch @@ Jeszcze z jeden dzien :( Wczoraj ostatnia Luteine wzielam, od dzis koniec Mam nadzieje ze dalej bedzie ksiazkowo...... WYwiało Was?:P:P:P Ide za 2 godz do krawca odebrac ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! Krzyż w nocy nawet mnie bardzo nie bolał, wygrzałam go pod prysznicem i termoforem w łóżku,ale ja chyba cierpię na bezsenność. Obudziłam się o 4.11 i już było jasno więc ok 7,8 kiedy zasnęłam. Nie wiem po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz napisz jak wrócisz od krawcowej:) czemu boli Cię brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - też miałam taki okres w ciąży że nie spałam dłuuugo w nocy, ale jakoś teraz mi przeszło... joasia - no-spe wez, jeżeli Ci lekarz pozwolił... i pochwal się ciuszkami jak wrócisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie tu być. Na wszystko od razu jest odpowiedź. Czyli wszystko było normalne: to że słabo, że wymioty, ból brzucha, senność,ból piersi, siusianie, plumkanie, ból krzyża, potem bezsenność!!! Rany, co jeszcze przede mną?! Puchnięcie nóg... rozstępy, zgaga...co jeszcze? Jestem ciekawa kto wymyślił, że ciąża to błogosławiony stan?!? Kto? Chyba mężczyzna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - zapomniałaś o zaparciach i możliwych hemoroidach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście zapomniałam o tym i pewnie jeszcze o wielu cudownych zjawiskach! po prostu miodowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak marudzimy to ja doloze: ciagły strach i fobie,glupie sny, drazliwosc,plakanie bez powodu,dretwienie nog i rak, zmuszanie do lezenia a ja nie moge,....marudzenie:):):):) Leze i dostaje od tego krecka... Joasia napisz jak sie czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze skurcze macicu dorzuce, ale z tym płaczem to racja, ja do tego jeszcze sie upierdliwa zrobiłam i mało rozgarnięta, jakbym jakaś nieprzytomna była, albo mało bystra... ale co tam... taka uroda ciężarnych... widzicie jakie jesteśmy okropne a i tak nas kochają.... :D ❤️ Ja dostałam powiadomienie z poczty ze przyszły pieniążki z ZUSu i pojechałam cała w skowronkach na poczte, a tu ZAMKNIĘTE, pocałowałam klamke i czekam do poniedziałku, a myślałam że dziś zakupów troche porobie, a tu lipton..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy ode jutro o 10:00 odebrac, drobne poprawki zostaly, ale generalnie sa super i brzuszek przez tydz sporo mi znow urosl:) listka: bo mam termin @@@@@@, zawsze wtedy boli.... magda: boli, ale nie tak zeby cos lykac;) No-spa jest calkiem bezpieczna tyle ze...na mnie nic procz PYRALGINY nie dziala;) kasik_________lec, lez i jeszcze raz lez❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasik26
Tak tylko weszłam zobaczyc co u Was a Was nie ma..weekend:) Pozdrowionka dla Was i Maluszkow Ja grzecznie melduje sie w areszcie łózkowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasik26
magda zamawiałam z darlandu,nie wiem czy to jest ta sama...a zreszta i tak nie wiem jaka jest jakosciowo bo paczke dostane jutro. Ale ten sprzedawca jest ok,kiedys od niego kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparcie mi sie nick pisał na pomaranczowo..tak mam w allegro i chyba za duzo go tam uzywam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! I znów w domu, wszędzie dobrze, ale jednak najlepiej w swoich czterech ścianach. Mieliśmy przepiękną pogodę, dużo słońca i mam nadzieję, że porcja jodu doda mi sił... Kasik!!! To dopiero zaskoczenie.............czyli nigdy nie można być pewnym...u nas na 100% będzie chłopak, na tym usg trójwymiarowym wyraźnie widzieliśmy jajeczka i fifolka - nie ma wątpliwości............jednym słowem chłopaki górą na topiku!!! Gratuluję! Buziaki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno!!Uważaj na siebie i leż plackiem, teraz to jest najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda!! Jeśli zamówisz i dostaniesz daj znać, bo też się na nią czaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze,leze...mama mi dzis poprasowała wszystkie ciuszki dla dzidzusia...bo ja nie moge stac..ale za to sobie je poskładałam:):) ania..ja na usg3d w 10 tyg widziałam ze dziewczynka:):):) teraz juz niczego nie jestem pewna:):):) Zobaczymy jak sie urodzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ W ktorym tyg.poznaliscie plec dzidziusiow? Ja bede szla za 1,5 tyg na USG: i tak sie ludze ze moze juz jak sie dobrze ulozy;) Bedzie polowa 15 tyg;) Ale znajac zycie dupcie mi pokaze:D Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×