Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

listeczko --- mamy terminy zbliżone bo ty 25 a Ja 26 lipiec ale u mnie wg USG 21 wychodzi i taki termin mi by pasował :)) może być nawet wcześniej bo mniej więcej znam datę poczęcia :)) ale jak to w praktyce się odniesie nie ma pojęcia! Pierwsza moja ciąża i dwa USG jakie miałam w niej robione wyznaczyły mi termin na mniej więcej 7 - 8 sierpień no a urodziłam 5 :)) Ciekawa jestem co teraz czas przyniesie! Są dni takie jak dzisiaj i wczoraj, ze tli mnie w dole brzucha i czuję się jakbym miała @ dostać. To pewnie przygotowania do porodu mojego ciała! Poza tym wizytę u gina mam na 12 lipca na 20:45 i mam nadzieję, ze do tego czasu nie urodzę :)) Co do plamień to nie mam pojęcia dlaczego się tak dzieje u ciebie ale jeśli gin Ci nic na to nie powiedział, to znaczy, że nie ma nic niepokojącego! aa abo bym zapomniała torbę już w większym stopniu mam spakowaną poza kosmetykami dla siebie he he he więc za 3 tygodnie mogę iść rodzić wrrr tylko się troszkę boję :( Joasia to w końcu masz CC czy SN ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________-- a skad mam wiedziec? jest narazie pare tygodni za szybko aby cokolwiek stwierdzic, dzidzia moze sie na chwile przed odwrocic;) narazie nic nie mam--ale wiecie ze marze o CC;) A dzis wskoczylam w 8 mc............... no prawie nas spakowalam, jutro na..kilka mcy zjezdzamy do tesciow:) Nienawidze pakowania: mam uraz ze studiow jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz--- bo myślałam, ze sobie załatwiłaś CC zważywszy na fakt, że nie chcesz siłami natury! Z teściami to Ty masz sobie dobrze Ja widzę :)) co chwilkę u nich lądujesz! Ja to mam ich codziennie w zasięgu ręki ale nie wiem czy bym chciała mieszkać na dłuższą metę! Dla mnie wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)) Siedziałam nawet niedawno u mojej mamy 3 tygodnie i już nie mogłam wytrzymać. Bardzo ale to bardzo chciałam wracać do swojego mieszkania i swojego łoża :)) Od 12 do 16 byłam na nogach bo z psem musiałam do trymowania a po powrocie padłam jak nie wiem co i nawet nie wiem kiedy zasnęłam :)) spałam z 1,5 godzinki w tym deszczu, który dzisiaj dał ładnie swój popis i do teraz pada :)) Jak wstałam z nową energią pojechałam do M do pracy i oboje pojechaliśmy do chińskiej na kolacyjkę! Mało zjadłam ale po powrocie przeraził mnie widok moich opuchniętych nóg wrrrr nie wiem dlaczego tak bardzo i jak do tej pory tak nie mialam! Czy może to z powodu coca coli - bo bardzo pić mi się chciało i jakoś smaka na nią miałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! ja wstałam razem z m. do jego pracy:) go już nie ma a ja zostałam z misą truskawek do zjedzenia więc już tu jestem (pewnie zaraz będę jeszcze spać). joanna ---------a propos tego czopa - ja tak często robie siusiu, że boję się, że za którymś razem go zgubię w kibelku i nawet nie zauważę, bo mam taką muszlę, że od razu w kanał !!! :):) lady ----------------ja wg USG mam na 20 lipca !!! ale jaja! my wszystko mamy tak samo. tylko mnie brzusio nie pobolewa jak na @, ale może dlatego, że mnie nigdy na @ nie bolał tylko plecki na dole mnie bolały. Brzusio boli, owszem, jak Mała się wypina i jak mi twardnieje (ponoć to skurcze macica ćwiczy).No i od tego pchania się Małej w dół boli mnie czasami normalnie całe łono, cipka i pachwiny przy nogach. Wczoraj była teściowa i stwierdziła, że brzuch już mi sie obniżył, więc joanna kto wie, może tak jak powiedziałaś za dwa tyg \"heja do szpitala\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! LADY___________ty nie podsuwaj kochana joannie takich pomysłów, że sobie sama CC załatwiła, bo Ona zaraz - o zgrozo - to zrobi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY___________________X razy pisalm ze CC na zyczenie kosztuje 5-6 tysiecy,tyle nie mam.... takze licze ze syn mi sie nie odwroci:) Co do tesciow mam najwspanialszych na swiecie: jak rodzice, w ogien bym za nimi wskoczyla jakby trzeba bylo :classic_cool: O kazdej porze dnia i nocy -pieszo do nich:) listkaa :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Nooo dzis koniec roku i..........wakacje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa____nie boj sie, zobaczysz go i pewnie nie w kibelku;) Poza tym wod: nie przeoczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wreszcie troche pogody z tlenem :P:P:P W nocy popadało ... listkaaa, lady------> ja to czuję ż Wy się hurtem rozsypiecie :) :) :) joannaz----> ale Ci dobrze z tymi wakacjami :) Aniaania, Wica, Magda, Kasik----> Jak maluchy? Rozrabiają???? 🌻 JustynaM, martuśa---->rzadko zadladacie... CO tam u Was? doth_s.......? Pozdrawiam Was wszystkie gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się pozbyć tego cholernego pokarmu??? Nie dość, że mam go mało i musze dokarmiać to znów mam problem z piersią, boli i zrobiła się gruda, czyli początek zapalenia, nie wiem dlaczego, przystawiam Małego regularnie, gdy nie chce i się strasznie buntuje to odciagam, wiec o co chodzi?????? wczoraj znów Mały miał kolkę i dziś rano chyba też, od wczoraj tez mamy sab simplex i na razie nie pomogło...niestety...daje Mu po 5 kropelek - tak kazała położna, ale w ulotce napisane jest o 15 jeśli dobrze rozumiem...już sama nie wiem, jak dajecie?? Mały jutro będzie miał 4 tygodnie, czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się wszystko pomieszało, miałam spytać na forum majowym o ten sab simplex, bo przecież Wy z tego co wiem, nie używacie... Lady! Bidulko, co Ty masz z tym puchnięciem, odpoczywaj jak najwięcej z nogami powyżej głowy... Joasiu! Ale masz dobrze z tymi teściami, widać, że muszą być super... Dorotko- wiruski ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ i podziel się z dziewczynami, które potrzebują, Doth\'s z Tobą też, nie załamuj się i pracuj nad Waszym związkiem, bo faktycznie raz w miesiącu to szansa kiepska, ale zawsze jest.... Wica, Kasik, Madzia całuski dla Waszych maluszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu--->Fajny kawałek \"chłopa\" z Twojego Michasia :D :D :D Cudny jest! i wydaje się być duży :D : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko --- u nie wg usg 21 he he he ale chyba Ty się pierwsza rozpakujesz :)) bo moje brzusio jeszcze na wyżynach :)) Czopem to Ty się nie przejmuj - przy pierwszej ciąży to Ja nawet nie wiem czy takie coś ze mnie poszło, wody z pewnością .... no i nie trudno się domyśleć, że się zaczął poród :)) Listka powiedz mi jeszcze kiedy Ty obchodzisz urodzinki i jaki rocznik, bo nie pamietam czy podawałaś ? :P Joannaz--- niestety widocznie przeoczyłam Twoje pisanie odnośnie kwoty CC! a w życiu jest zazwyczaj inaczej niż tego chcemy :(( Ja chcę siłami natury.... DorotkaM --- z listką pewnie, że się hurtem posypiemy ale tutaj zaczyna się rywalizacja, która pierwsza he he he :)) aniaania --- źle jak sie gruda zrobiła ale staraj się masować to miejsce a najlepiej byłoby udać się do lekarza! Wiesz, że o infekcję piersi nie jest trudno:( Ja pozbyłam się pokarmu jak nie odciągałam a raczej robiłam to bardzo ale to bardzo sporadycznie! aniania- nie wiem co się stało, że wczoraj moje nogi wyglądały jak balerony wrrr . Mam zakaz całkowitego solenia i też staram się tego przestrzegać. Może to dlatego, że zjadłam zupkę a jak wiadomo posolić i ogólnie przyprawić musiałam... sama nie wiem co myśleć! Odpoczywać odpoczywam i chyba więcej się nie da. Od leżenia to mnie aż biodra bolą . Nocka dzisiaj była fatalna! Latałam jak latawica do wc co pół godziny, potem nie mogłam zasnąć bo kości mnie rwały jak staruszkę i musiałam wziąźć 2 panadole. Zasnęłam dopiero po 4 nad ranem! Chyba popołudniu będzie mi dane odsypiać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale dostałam śliczne foty Michasia :)) ależ on przeuroczy :)) mmmm i takie kochane ma oczęta i tak ślicznie patrzy nimi już w kierunku aparatu :)) aniaania --- jego spojrzenie chyba łagodzi wszystkie te nieprzespane nocki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :D co do terminu porodu, to ja miałam z OM na 20 maja i tak urodziłam.. :D z 1 USG na 1 czerwca moja Ola waży już 4 kilo !!!!!!!!! klocuszek :D listkaa 🌻 witaj.. :D ja takie bóle ( miednica i plecki i biodra ) miałam przy porodzie... :( a czopu też nie maiłam okazji zobaczyć, mógł z wodami odejść... rzeczywiście malutka Twoja córunia, ale jeszcze przytyje do porodu, a poza tym małe dzieci łatwiej się rodzi ( jeżeli poród można nazwać łatwiejszym... ) joannaz - teraz sobie odpoczniesz :D nareszcie masz wakacje :) ladybird - te opuchniete nogi to raczej nie od Coli, tylko ze zmeczenia, spedzilas aktywnie dzien, nic sie nie martw... DorotkaM, doths, Kasik, wica, JustynaM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - nie moge odebrac poczty, ale jak to naprawie to sobie pooglądam Twojego szkraba :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar --- najciekawsze jest to, że opuchlizna pomimo, że od rana leżę nie znika dzisiaj... ach widać tak ma być wrrr Jestem zmęczona i senna ale co się położę to nie mogę zasnąć! Dzidziula uciska mi na żołądek i tym samym mam problemy z oddychaniem :( U mnie to dni są w kratkę bo jak jednego jest dobrze to kolejny już zły :)) ale jeszcze troszkę muszę się pomęczyć, potem przeprawa przez poród a potem - samo życie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotkoM -----------------chciałabym spełnienia tych Twoich przeczuć!!!:) lady ------------------wg usg w 13 tyg, które jest ponoć najbardziej miarodajne właśnie na 20 lipca mam. potem przy okazji innych USG zawsze jakiś tam termin wychodził, ale tych już się nie bierze ponoć pod uwagę. nawet ich nie pamiętam. Policzyłam sobie normalnie w kalendarzu 266 dni od poczęcia i wyszło mi, że to będzie 14 lipiec i dotąd góra mam zamiar chodzić, bo to już będzie połowa 39 tyg!!!!! współczuję ci tego puchnięcia :(, ja nie wiem co to jest a ur się 10 września 82 rocznik uśmiałam się niesamowicie jak napisałaś, że rywalizujemy która pierwsza:):):):) ja wczoraj zasypiając w łóżku myślałam: ciekawe która z nas pierwsza któregoś dnia się nie pojawi na forum....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania_______________dziękuję za zdjęcia! ja w tym waszym Michasiu to jestem normalnie zakochana. taki cudny szkrab, że szok!!!! oglądam go i oglądam - ma takie słodkie drobniutkie rączki i nóżki i tak ufnie patrzy w oczy tacie. na jednym zdjęciu podczas kąpieli tak fajnie, kurczowo się trzyma ręki taty! ja też już tak chcę!!!!!!!!!! wczoraj oglądałam też Bartunię i naszą pierwszą księżniczkę Olunię:) wszytskie są prześliczne bąble. Nie widziałam Konradka Wicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r ___________witaj❤️ mnie tez martwi, że nasza niunia taka mała, ale liczę, że jak się urodzi będzie ważyła więcej. W końcu te pomiary na USG wcale nie są takie na 100% pewne. Poza tym w środę gin może tak nie do końca dobrze zmierzył jej brzuszek, bo wciąż pleckami była odwrócona. Muszę powoli zabrać się za robienie obiadu, a tak szczerze tego nienawidzę!!! A o 16 idziemy do księdza z kompletem dokumentów już. 8.09 tuz tuż a ja i tak żyję tylko tym naszym maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - 👄 mi gin Oli nie ważył przed porodem . Pewnie masz racje ze jak była pleckami odwrócona to ciężko zważyć... ale jakby było coś nei tak to by Ci powiedział... Ola włąśnie lezy kolo mnie, pręży się próbując zrobić kupkę i ziewa.. :D dziś moje dziecko \"powiedziało\" AGUUUUUU :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - udało mi się pocztę odebrać... :D on jest cuuuudny :D śliczny i jakie ma włoski ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka --- dla pocieszenia to Ja tak samo jak i Ty nie lubię robić obiadów wrrr 100 razy wolę myć okna niż gotować :( codziennie nie wiem co mam zrobić bo jakoś pomysłów mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________jesli chodzi o zahamowanie laktacji to musisz dostac cos na obnizenie PRL (prolaktyna) np. Bromergon.Idz do gina,zagadaj, cos dostaniesz:) My juz u tesciow, bylam u fryzjera, teraz u gina, dopiero usiadlam od rana:) Szoku doznalam: Malyw azy....1900 gram, w ciazy 3 tyg urosl....750 gram, ale jazda!!!!!!!!!! Wszystko ok, ksiazkowo. Od teraz wizyta co 2 tygodnie, bo to pozna ciaza.... A i ulozony....nadal posladkowo:))))) A Malz skrecil mi wlasnie wozek, teraz lozeczko konczy, jest fotelik,wanna ze stelazem, czekam na reszte paczek:) Ale mam zabawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz --- co to u CIebie znaczy, że to późna ciąża ??? Waga śliczniutka Twojej dzidziuli hmmm to jestem ciekawa ile już moja Julka waży! Ja typuję, że około 2500g Joasia jaki wózek w końcu nabyłaś? kliknij troszkę fotek i ślij :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__________pozna znaczy po 8 mcu, po 31 tyg ciazy:) A wozek ten co mialam od dawna upatrzony, jest super, kolejny raz sie przekonalam ze... nie nalezy kupowac czegos tylko dlatego ze.... jest drogie(i n iby dobre) http://allegro.pl/item206392262_wozek_wielofunkcyjny_grapi_scout_eco_promocja_ss.html tylko kolor ciemny granat (jasne prac co chwile trzeba) Od tego samego goscia tez fotelik: http://allegro.pl/item208636990_fotelik_grapi_maxi_safe_0_13kg_z_wkladka_od_ss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..nic sie nie martw waga.Mnie Bartka wazyli przed porodem jeden dzien i wyszlo 3300 a urodzil sie 3800 wiec 500g roznicy. Najwazniejsze ze ma ponad 2 kg i byc moze wazy wiecej.Nie martw sie te liczenia wagi przez usg jest naprawde niedokladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa..widzialam zdjecia-cudne.Usmialam sie z mezem bo Twoj synus ma taka sama mine w kapieli jak i moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×