Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Hej! Joannaz------->może się jeszcze wszystko ułoży z tym karmieniem piersią :) trzymam za to kciuki :) Buzoiaczki dla Wszystkich mamuś i pociech i dla tych które wrótce zostaną mamusiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - dzięki za info, ja też tak szukałam, ale jak skopiuję i próbuję wkleić na bobasach to nie ma opcji \"wklej\" nie wiem dlaczego:( A tak w ogóle to dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania-----> pięknie ci to wyszło :) :) :) Prawie tak samo pięknie jak Michaś :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka:) a co z badaniami??????????? Normalnie jak sama nie pójdziesz to przyjadę i Cię siłą zaprowadzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- opcja pisania wklejony link z obrazka i zakończone i wsio masz :)) listeczko --- ogólnie nie mam problemu z julką i przystawieniem jej do piersi bo ciągnie i butlę i pierś - ma mocne ssanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listoko --- a Ja czuję zgrubienie po szyciu - ten wałach co mnie szył spipcył swoją robotę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---------> w poniedziałek wraca mójrodzinny lekarz i zapytam jak ze skierowaniem... i jak da to poczekam i w poniedziałk załatwie a jak nie to od razu ide płace i z głowy... :) a zapraszam jak masz ochotę mnie odwiedzić :) i zaprowadzić do laboratorium :P: P :P Lady--------> ucałowania dla Juleczki 👄 i pozdrowienia dla starszej córy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY__________Babilon1 (0-4 mce) podobno najlepsze i po nim najmniej odczynow alergicznych.... Laski jestem wniebowzieta.O 18:30 ostatni cyc(na godzine), potem co 3 h....mleko z butki i..noc jak marzenie!maly spal non-stop, tylko buta, pielucha i spac, nawet nie jeknal!!! Poprostu dobre mleko mial i spal...najedzony.... A rano..cala butla mojegos ciagnietego!!!! Cycki rano jak skaly, mleko lecialo ze hej...Ale w porownaniu z wczesniej...to i tak nic... Takze juz wiem co bylo;nie dosc ze mialam malo pokarmu to jeszcze chudy;dlatego takie cyrki i sie nie najadal..... Bylam w miescie rano,zalatwilam becikowe,pesele i wzielam skierowanie na USG bioderek bo zapomnialam.... Cxzekam na polozna: dzis lub jutro ma byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. dzis mama moja sie dowie o terminie operacji, potem wydobrzeje, przyjezdza do nas i... wracamy razem na tydzien lub 2 do Rodzicow:) Juz nie moge sie doczekac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Ja już sama nie wiem - co laska to inna opinia! Inna dziewczyna na innym forum jest tak jak Ja na NANie a ma już 4 dzieciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia czy Twój maluszek miał w szpitalu już robione USG bioderek czy też nie? Julcia miała i teraz nie wiem czy to się powtarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___mi polozna poleciala Bebilon 1:) Obserwuj Mala, patrz czy ok i bedziesz wiedziala.... USG bioderek w szpitalu nie mielismy,tylko badanie przez ortopede,19 wrzesnia jedziemy dopiero do szpitala!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ciągle obserwuję :)) Julka już 4 puszkę wypija mleka :)) Dzisiaj dodałam fotki Juleczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My już żyjemy jutrzejszym wyjazdem, wciąż myślę co muszę zabrać...juz wiem, ze Michaś zajmie największą torbę, a jak sobie pomyślę co dla Niego zabieramy to śmiac mi się chce: mata, leżaczek, wózek, nosidełko hehe dobrze, ze mamy duży samochód:) Dorotko- a gdzie mieszkasz?? Może wpadne;) a tak serio to dobrze, że idziesz, lepiej mieć to z głowy. Lady - zdjęcia super. Fajnie, że masz starszą córkę, która tak Ci pomaga:) Joasiu - to chyba jest tak, ze co położna to inne zdanie jeśli chodzi o mleko...mi mówiła o nanie, dlatego kupiłam i muszę pochwalić, bo od początku Michać dobrze je tolerował. Małolepsza Listko - a Ty wciąż na samej piersi????? Jeśli zdecydujesz się na dokarmianie warto uzgodnić to z położną bądź pediatrą. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__pewnie tak,najwazniejsze ze..maluchom nic nie jest:) Co do wyjazdu zazdroszcze, jak my wracalismy z Malym ze szpitala to koszmar w tym durnym fotelu, On jest za malenki, w koncu potem go na rece wzielam...Nie wiem jak my pojedziemy na te USG znow:/:/:/ lady___no ja 4 puchy to ok:) Maly dzis w nocy pobil samego siebie:jadk co 4,5 h!!!!!! Nie budzilam go, bo spal tak slodko, byl glodny to sam sie budzil... Rano swoje mleko odciagnelam:znow mnie jak wczoraj i coraz bardziej blade i przezroczyste... Ide dzis z synkiem do mojego goru: do gina, kupie jakas super flache, kwiaty i....idziemy na ploty:classic_cool: Mama moja w poniedz do szpitala, we wtorekoperacja....Oczywiscie za kase: inaczej by ponad rok czekala- a nie mozna.... Bez komentarza.... Poki co czekamy na polozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - mój tez na początku strasznie był mały w tym foteliku, ale mieliśmy taka wkładkę dla noworodków żeby Mu główka nie latała, teraz jeździ już bez wkładki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do piersi i pokarmu to ciesz się, że kończy Ci się w taki sposób, jak sobie przypomnę horror, który przeżyłam...a Wojtuś śpi po prostu super jak na takie malutkie dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______tez mam wkladne ale to gow*** daje, jeden ryk byl jak wracalismy ze szpitala, nie wytrzymalam i na rece go wzielam, caly latal po tym fotelu:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_____no tak,mialas nieciekawie.... On spi po butli z Bebilonu,po moim wierci sie, wypluwa smoka i marudzie, gowniane to jest jednak:/ jak ma sie skonczyc to sie niech skonczy i bedzie spokoj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaaania---->zapraszam z Michasiem i mężem oczywiście... :D :D :D w piękne okloce świętokrzyskie A ja od poniedziałku jestem bezrobotna i wiecie co nawet mnie to cieszy...marudziłąm, narzekałam na tą pracę...mam z głowy Znajdę coś lepszego :D :D :D pora wszystko poukładać by było OK!!! Pozdrawiam gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja wczoraj wpadłam w jakiś dół co do karmienia... poczułam się jak wyrodna matka, że przeszłam na butlę... Tabletkami się faszeruję więc dlatego się bałam jej karmić ale i poniekąd dla własnej wygody też bo tak to mogę wyjść z domku i pozałatwiać swoje sprawy.... Czasem brakuje mi jednak tego widoku jak mała przysysa się do cycusia i sobie grzecznie pije! .... ale z drugiej strony jak pomyślę o tych kolkach i o tym jak wisiała na cycu non stop nienajedzona to mnie coś trafia .... Córa się opiekuję Julcią a Ja znikam się kąpać i jadę odebrać kartę z NFZ a potem może uda mi się dowód osobisty odebrać w co wątpię bo co jestem to liczne kolejki aż się odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________fajnie Ci ze cora Ci mala pilnuje a Ty mozesz wyskoczyc i polatac;) A w ogole juz piersia nie karmisz????? Co robisz z pokarmem,sciagacz czy juz Ci zanikł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam juz dobrze:) mnie zgaga dobija i przeziebienie, nie moge spac w nocy:O jedynie to ze maluni sie wierci 3ma mnie jakos w garsci❤️ pozdrawiam was wszystkie serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM----zaraz Ty bedziesz miec wtedy \"dobrze\" Zapomnij wtedy ....o wyspaniu sie:P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - Joasia dobrze mówi:) Dorotka - ja macierzyński mam do 28 wrzesnia, a potem bezrobocie. Nie ma co żałować, bo bez perspektyw miałam robotę...teraz na pewno znajdziemy coś lepszego;) Lady - no co Ty? Wyrzuty?? Dobrze pamiętam jak czasem o wiele łatwiej było mi dać butlę...to chyba normalne.... Ja byłam na moment w mieście, mój tata został z Michasiem, musiałam kupić soczewki:) Misiu cały czas chrapał, grzeczny chłopczyk, za to obudził się jak tylko zdjęłam buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.. Joanna..mnie sie tez tak wydawalo ze trace pokarm..pilam herbatke z hippa i Karmi:) i pokarmu mialam full.A teraz zaczelam dawac Malemu soczki,zupki i kaszki i widze ze juz nie mam tak duzo a czasem wydaje mi sie ze jest go wrecz malo.Wiec faktycznie ze jak dziecko nie ssie tylko cycusia to pokarmu jest co raz mniej.Ja Malego przestawiam bo ide do pracy wiec musi jesc co innego.Uwielbia taka kaszke Nestle w kartoniku ryzowo-kukurydziana:):) i chyba tylko to wchodzi mu bez oporu:) Ania..dobrze ze chciaz zdjelas buty;) Dorotka..na pewno sie znajdzie inna,lepsza praca. Ja do nowej pracy ruszam od poniedzialku..ciekawe jak bedzie.W sumie to chyba mam troche stresa..ale to chyba normalne w koncu cala ciaza na zwolnieniu i 4 miesiace macierzynskiego w domku:) A wogole to jakos nie dogaduje sie ostatnio z M.Mam takie wrazenia( oby to bylo tylko wrazenie) ze dla niego jest caly swiat wazny a gdzies na koncu ja.Gada oczywiscie co innego..ale jakos tego nie czuje i nie widze.Brakuje mi takiego jakim byl kiedys..mam takie wrazenie czasami jakby mi go ktos podmienil:( Pozalilam sie Wam bo nie mam komu:(:(:(:( W niedziele mamy chrzciny to wkleje potem pare zdjec to zobaczycie mojego Anioleczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik______-wiele sie zmienilo w waszym zyciu, macie nowego czlowieczka,moze M...tak odreagowuje? porozmawiajcie❤️ Ja siedze i wyje juz 2 h: byla polozna i tak mnie nastraszyla ze szok... Powiedziala ze....jakas kulka malemu wystaje za mostkiem i na \"jej\" oko to wyglada jak...zebro zrosniete z mostkiem!!!!Ze moze bedzie potrzebna konsultacja chirurgiczna, etc...Tylko nie to!!! Ze moze sie mylic, ale lepiej to sprawdzic....Po 18:00 ma byc pediatra u nas w domu czekamy....Tak bardzo sie martwie,nie przezylabym chyba jakby cos mielimu robic....:( Tesciowa mi powiedziala ze ma to samo i zyje juz...58 lat... Dla mnie to marne pocieszenie... Mimo ze ziarno niepewnosci zasiala dla mnie..to dziwne: dostal 10 Apgar, w szpitalu obchodzy-badania i konsultacje przez pediatrow i innych i...NIKT NIC NIE MOWIL, wszystkoe badania i wyniki super, wiec nie wiem juz....:( Moja polozna na urlopie,to byla na zastepstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×