Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

DorotkaM____dum spiro spero:D kazdej sie uda,. ptedzej czy pozniej:D rzeczywsicie cos cicho u was ost, zapraszamy na bibe na staraczkach :D, jest co swietowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica,kasik,Oli80-dot_h: hallooooooooooooooooooooo❤️ Chyba zima idzie,albo w nocy byl przymrozek,bo taka kosta ze szok... Ledwo @@@@ mi sie skonczyl a...mam od 3 dni taki sluz plodny ze szok,dobrze ze mojego chlopa nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
jestem jestem, joannaz - buziaki buziaki dla pozostałych przesyłam justynce gratuluję i ściskam nie piszę już bo sie poddałam, nie jestem już staraczką, szkoda moich nerwów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s 👄 ale chociaż stabilniejsza jest Twoja sytuacja??? Nie chcę się wtrącać po prostu się martwię... Trzymaj się cieplutko 🌻 i mimo wszystko to zaglądaj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s____🌼trzymaj sie dzielnie❤️nie da sie na sile, ale przyjdzie dzien ze zaswieci sloneczko dla ciebie❤️ DorotkaM_____👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h to ze nie jestes staraczka nie znaczy ze masz nie pisac z nami:) Pisz czesto gest i daj znac co u ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestescie bardziej zorientowane w temacie niz ja,pomozcie mi prosze. Robie testy na owulacje,Wczoraj wyszla mi owulacja,piekne 2 grube kreski jak na obrazku,dzis juz jest tylko 1 kreska a ta druga malo widoczna. Skoro dzien owulacji byl wczoraj ale z milosci nic nie wyszlo,czy jesli dzis dojdzie do stosunku to jest jeszcze mozliwe zaplodnienie czy juz pozostaje czekac do przyszlego miesiaca i kolejnej owulacji. Odpiszcie prosze mozliwie szybko,bo juz sie pogubilam z tego stresu.Od roku mi sie nie udaje zajsc w ciaze. Badania porobione,prolaktyna w normie,owulacja wczoraj byla a z nia pech,ze nie moglismy sie kochac,czy jest szansa dzis. Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska__dokladnie jak pisze malopelsza-testy w \"kibel\" , wyluzuj,nie mysl o tym, kochaj sie dla przyjemnosci,caly cykl a nie wtedy gdy masz domniemane dni plodne...Sex nie zaszkodzi a na dobre moze wyjsc;) Skad wiesz ze masz na 100% owulacje? Mialas monitor cyklu i USG dopochwowe 2 x w mcu aby to sprawdzic????Badania partnera masz? No i ten stres ciazowy-to nie pomoze:) Powodzenia i pisz z nami:) Dorotka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja też popieram przdmówczynie :) :) :) mają rację...poza tym wg mnie żadna przyjemność w \"robieniu dziecka na rozkaz\", bo jest owulacja... :( KOCHAJCIE się i będzie dobrze ❤️ Dla przyjemności, dla bycia ze sobą... a traficie w odpowiedni moment i pojawi się maluszek (czego z całego serca życzę) ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie doth_______________________❤️ dla mnie i tak jesteś wielka:) poukłada ci sie w życiu, szczerze w to wierzę! mieliśmy awarię komputera. Dopiero w sob m. nagra odpowiedniego win i wszystkie programy, sterowniki.....oboje jesteśmy w nerwach przez to! Zaraz zamieszczę fotki. Nasza córeczka jeszcze śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równo o 10 moje dziecko wstało a teraz sobie gaworzy:) Ćmi mnie coś w plecach jak na @, ale ja przecież jeszcze karmię! Racja, tyle co nic, ale jednak....? Zamieszczę dziś chyba z 40 zdjęć. Zajmie mi to chyba pół dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisiowa 170
Listkaa Śliczniutka ta twoja córeczka. Ja już się nie mogę doczekać na swoją ale zostało mi jeszcze dwa miesiące a czas mi się strasznie wlecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__na innym forum na ktorym pisze babka karmila piersia TYLKO i karmi do dzis.....dostala @@@@@@ rowno 6 tyg po porodzie--karmiac cycem!!!!!!!!!Wiec to roznie moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.listkaaa_____ta babka karmi do dzis i....ma regularne @@@@;) PaniMisiowa_________Koncowka straszna jest, gorzej jak mdlosci i wymioty w I Trymestrze.... Ale masz juz blizej jak dalej,trzeba zniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa______________dziekuję za komplement dla Majusi❤️ Zapraszamy na bobasy dziś - właśnie dodaję foteczki. Najlepsze jeszcze przede mną - mam takie jej miny, że szok!!! A tobie kochana jakoś zleci. Zaraz będziesz tuliła i żałowała: dlaczego ja nie wypoczęłam, dlaczego nie pospałam i nie poleniłam sie na maxa??!!! więc korzystaj jeszcze z luzu! Przeczytaj zaległe książki!Będzie z córeczką wszystko OK, ja tez miłam mnóstwo głupich myśli - niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się wypoczywać i wysypiać ile się da bo wiem,że jak się pojawi Patrycja to już nie pośpie ale to strasznie trudne bo zawsze byłam energiczna i nie umiałam usiedzieć na miejscu a teraz trzeba zwolnić.Staram się jak mogę ale czasami jak się rozpędzę to mi moja Pati da takiego kopniaka,że zwalniam. Jeszcze się nie urodzila a już ustawia matkę. Charakterek to chyba będzie miała po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko--->te minki Majusi ...super ❤️ PaniMisiowa-----> pozytywne nastawienie to połowa sukcesu!!! My tu Wszystkie wierzymy, że Partrycja urodzi się śliczna i zdrowa 🌻 Joannaz, doth_s, Kasik, Wica, Aniaania, Ladybird76, magda r., malolepsza, maruska, JustynaM, Oli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa__Mialam tak samo,ciagle w biegu i na wysokich obrotach a ostatni miesiac lezenie bo nie wyrabialam z bolesci i dolegliwosci konca ciazy,masakra;) listkaaa___Majusia sliczna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłysmy na spacerku. Ziąb jak cholera, więc tylko 2 godzinki chodziłam. Załączania fotek c.d. :) Pani Misiowa, Dorotka, joanna __________🌼 Zastanawiam się co u aniani i kasika.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Buziaki dla wszystkich i miłego weekendu (jutro mam urlop). A dzisiaj ide na spotkanie z moim bylym sprzed 8 lat, przyjechał specjalnie spod Lublina do Krakowa do mnie... nie zamierzam z nim brykać, nie martwcie sie:P posdrufki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h__a sie brykaj z nim,wiesz co robisz i co najlepsze dla Ciebie:) Wszystkiego dobrego,daj nam znac potem jak bylo:):):) listkaaa_____no ja tez myslalam,wica i kasik to nie pamietam kiedy pisaly...ANia tez dawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie,pragnace zajsc ciaze kolezanki pomozcie mi odpowiedziec na pytanie dotyczace owulacji: otoz...czy mozna wywolac owulacje w innym dniu niz wypada normalnie.tzn juz tlumacze o co chodzi, jesli dzien owulacji wg cyklu jaki mam,a mam z reguly 29-30 dniowy,wypada mi np w srode lub we wtorek czy mozna silami chemii,zastrzykami czy pigulkami wyolac ja w innym dniu np kilka dni wczesniej w dzien weekendu? jest to o tyle wazne,ze moj partner juz tak zmeczony staraniami od roku o dziecko,nie potrafi sie ze mna kochac juz tak spontanicznie jak niegdys i kiedy owulacja wypada mi w srode juz jest tak zmeczony po pracy i po nerwoce calodniowej idzie spac nie myslac o dzidzi,jak tak dalej pojdzie to bede zmuszona czekac do wakacji w przyszlym roku az bedzie wypoczety i wyluzowany ale az przede wszystkim bedzie mial ochote na sex. A sobota jest dla mnie dniem idealnym,bo po piatku po pracy odpocznie,w sobote juz nie mysli o pracy,bo jeszcze niedziela przed nim i tedy sex jest zapewniony,dlatego tak wazna ta owulacja w weekend. Powiedzcie kochane kolezanki czy jest nadzieja na zmiane? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska_____odetchnij, nie ma czegos takiego, spokojnie, nic na sile, wiem,ze to trudne, ja tez sie dlugo staram, ale faceta nie zmusisz, a sama sie wpedzasz w stres, kiedys sie uda nie tym to nastepnym razem, dbaj o siebie, i nie warto cos brac nawet jakby cos takiego bylo, bo sobie cykl rozwalisz, a chyba nie jest ci do komletu potrzebne jakies leczenie, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________a twój słodyczek to na wszystkich zdjęciach albo śpiący albo taki umęczony i senny:) ja mam pytanie czy on w ogóle płacze? bo jak tak - na dowód poproszę zdjęcie wrzeszczącego Wojtusia....i takie z uśmiechem, a nie że śpi śpi śpi je śpi śpi śpi....❤️ Doth_____________mam nadzieję, że było baaardzo miło:) i szalej kobieto, szalej należy Ci się, jak masz być szczęśliwsza:) czekamy na relację ze spotkania Justyna _______________ ❤️❤️❤️ iiiiiiiiii G❤️R🌼A❤️T🌼U❤️L🌼A❤️CJ❤️ E🌼 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisz coś o synusiu i chcemy go zobaczyć!:) (sorki, że tak sobie pisze w iimieniu wszystkich) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska_nie ma........... listkaaa___łaaa,placze to malo powiedziane:P ale jakos wtedy nie robie mu fot tylko mozdze co zrobic...aby go uciszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__________________to zrób wyjątek i daj synkowi popłakać! no i uwiecznij to! Będzie miał pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×