Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagających się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chętnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagających się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chętnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_21
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zmagajacych się z guzem tarczycy:)Przeszłam przez nie jedną operacje i niejeden jod i chetnie służę pomocą niedoświadczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_09
Benia i Pola to te same osoby? A ile sie powielilo tych samych maili! Mam pytanie, bo biore zastrzyki na porazenie nerwu krtani. CZy rokowania sa dobre? Ja mowie coraz lepiej, teraz to juz mnie wszyscy slysza, wiec chyba nie bedzie zle. Z tym piciem tez chyba to minie, bo to od tego porazenia tak mam. W grudniu mam zabiegi jontoforezy. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka2301
Cześć!!! jeżeli chętnie pomożesz to ja mam pytanie:) Kiedy brałaść jod to musiałaś w tym czasie przebywać w szpitalu czy mogłaś robić to sama w domu??? I oczywiście jak się po nim czułaś i jakie miałaś objawy skutków ubocznych bo domyślam się że takie są???? Jeśli nie będziesz mogła odpisać na forum bo od jakiegoś czasu są tu małe kłopoty z komunikacją to podaje maila i czekam na odpoiwedź. agnieszczka86@o2.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka2301
Cześć!!! jeżeli chętnie pomożesz to ja mam pytanie:) Kiedy brałaść jod to musiałaś w tym czasie przebywać w szpitalu czy mogłaś robić to sama w domu??? I oczywiście jak się po nim czułaś i jakie miałaś objawy skutków ubocznych bo domyślam się że takie są???? Jeśli nie będziesz mogła odpisać na forum bo od jakiegoś czasu są tu małe kłopoty z komunikacją to podaje maila i czekam na odpoiwedź. agnieszczka86@o2.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do osób to się zgadza- strona się zacinała i za nic nie chciało przesłac odpowiedzi, więc próbowałam różnych sposobów, a jak się odblokowało to przesłało wszystko na raz, cóż technika zawodzi.. Wracając do nerwu, to ja także mam porażony lewy nerw krtani od pierszej operacji, ale głos zaczął wracać do normy tydzień po operacji(choć na początu mówiłam szeptem) więc nie zdecydowałam się na konsultacje w tej sprawie, tym bardziej, że zaczynałam leczenie i były ważniejsze sprawy. Niestety mogę tylko tyle powiedzieć, że słyszałam od lejkarza, iż głos może wracic do normy w ciągu pół roku od zabiegu ale u każdego różnie z tym czasem bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jodzie byłam w Gliwicach i tam to wygladało tak: Obowiazkowo lezy się na oddziale i w dodatku zamknietym jesli dawka jest wysoka- z reguły 150 choć one są dopasowywane do pacjenta. Lezy się na takim oddziale ok 3 dni. Skótki uboczne to puchnięcie slinianek i nudności, ale to zdaża się naprawde żadko, większość pacjentów przechodzi to bezobjawowo. Przy problemach ze sliniankami podawane są leki. Ja czułam się dobrze tylko strasznie się nuidziłam:)Dawkę miałam 150 więc po wyjściu miałam okres kwarntanny w stosuku do dzieci i kobit w ciąży od 2 tyg. do 1 tyg. w zależności od poziomu judu w organiźmie, pozostałego po leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karka2301 Ja jestem tydzień po drugiej operacji. jodu jeszcze nie miałam i nie wiem jak dokładnie bedzie wygladać moje dalsze leczenie. wszystkiego dowiem się 27 listopada na wizycie kontrolnej w Gliwicach. Drugą operację zniosłam lepiej niż pierwszą i fizycznie i psychicznie. tym razem zrobił mi się krwiak, ale to chyba od tego ze za duzo kreciłam głową od razu, ale się wchłonie. Wapnia nie muszę przyjmować, gdyż przytarczyczki nie zostały uszkodzone, a tego sie bardzo bałam. Tężyczka mnie przerażała. Beniab21 Dlaczego tyle tych operacji u ciebie i radiojodów? Przeraża mnie myśl że ta druga operacja moze okazać się nie wystarczajaca. Napisz jak to u ciebie było. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie ze forum nam siada. Może jak byśmy uruchomili nowy temat i tam się przenieśli to by to tak kulawo nie chodziło? Co myslicie o tym? Pewnie za tydzień ten mój post pokaże się na forum hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle operacji ponieważ biopsje nie wykazały u mnie nowotworu, lecz mimo to lekarz skierował mnie na zabieg. Wtedy okazało się że to jest nowotwór juz z przerzutami na węzły chłonne, więc skierowano mnie do Gliwic. Tam skierowano mnie na usunięcie przerzutów i tego co zostało do usunięcie. Po tym zabiegu był jod a na jodzie okazało się, że mam wznowy. Nie wykluczone tez, że było duzo tych zmian nowotworowych i w czasie operacji były zbyt małe by lekarz mógł je zauważyc ale to jedna z hipotez. Wtedy skierowano na kolejną operację tych wznów no i po tym znów jod, a po nim czysto. Miałam dość dużo zaatakowanej tarczycy o węzłów, stąd ta reoperacja. Każdy przyadek jest inny i nie mozna mierzyc swojego miara innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! założenie nowego tematu nic nie da bo wszystkie one są na jednym i tym samym serwerze a to on jest przeciążony bo tematów jest coraz więcej i się rozrastają. Wyjściem byłoby założenie własnego odrębnego forum na którymś z portali. Możemy spróbować. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekgd próbujmy, i znikajmy stąd, zostawiając notkę, gdzie jestesmy, bo cholery można tu dostac. Rozpoczniesz działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie takie proste. musielibyśmy poszukać kogos kto umialby założyć takie forum i nim zarządzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku jesteś tu jednym z nielicznych Panów więc Proszę w imieniu nietechnicznych pań załatw proszę jakoś to nowe forum. myślę że kto jak kto ale ty staniesz na wysokości zadania. HEHEHEHEHEHE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm....to mamy problem. Na wp mona zaloyzc swojego prywatnego cyata, odpada problem z moderatorem wtedy,ale ryzykujemy obecnosc dziwnych postaci co jakis czas. Mój maż mówi, że może nam załozyc forum na swoim serwerze, możemy sporóbowac, bo jak on chodzi to nie mam pojęcia. Możemy spróbowac, jesli chcecie to zadziałamy jutro, pojutrze i damy znaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie piszę tu, ale często Was czytam. jestem 3,5 miesiąca po calkowitym wycięciu tarczycy. Chciałam doradzić odnośnie forum. na stronie http://mojeforum.net można założyć sobie darmowe forum. serwer działa bardzo dobrze, a forum może być sliczne i kolorowe. Można ograniczyć dostęp osobom niepowołanym. Ja takie założyłam z kobietkami z innego topiku i zupełnie na inny temat. czujemy się tam tak dobrze, że kafeteria wydaje nam się strasznie szara. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×