Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

CZesc :) Jak tam sobotnie porządki? ;) Ja od kilku dni wychodzę z dzieciakami na spacerki :) Chyba (oprócz tej alergii) są na tyle zdrowi, że mogą :) Wczoraj nawet próbowałam puścić Janka na nózkach po dworze, ale w bucikach chodzenie mu nie wychodzi, a poza tym bardzo chciał dotykać trawę i resztki śniegu błeeee. No i pohuśtałam go na hustawce - ale był szcześliwy :) Zuziu - jeśli bardzo Ci zalezy, to mogę Ci kupić meridię u siebie i wysłać :) Tylko zastanów się, czy nie masz problemów z nadciśnieniem, zaburzeniami akcji serca... Bo z tarczycą to pamiętam, że masz niedoczynnosc, to nie powinno być kłopotu NA razie tyle :) Pozdrawiam Was mocno wszystkie :) Nie-zwykła Dziewczyno i Amelko i Chcąca - Aga - odzywajcie się częściej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko czy Janek kiedykolwiek ma zły humor ?bo ze zdjęć wynika,ze zawsze taki radosny...cud-miód chłopak-i czy ja dobrze myślę?pierwszy porusza się samodzielnie na 2 kończynach?czy kogos przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wigilię przygotowaliśmy z mężem Hanusiowe kalendarze-niby oklepany pomysł a taką radość sprawił dziadkom,że prawie się popłakali.Jak udał nam się prezent -widac na bobaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie poruszamy ale przy meblach i za rączki a my dziadkom podobny prezent zrobiliśmy, moja mam jzu dawno chciala pamiec zwe do kompa do pracy jej sie przyda i na tym kingstonie nagralismy zdjecia i filmiki małgosi do tego były smieszne obrazkowe zyczonka swiateczne , bylo zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziweczyny w niedzielny poranek!!Kurcze to juz ostatnie dni tego oku ...ok jutro ten najwiekszy i ostatni:):):) ihihihihihih tak mi przelecialo przez glowe ze ten rok strasznie szybko mi zlecial,nawet nie´wiem kiedy ?:) i juz nasze pociechy beda mialy roczek..szooookkk , moja starsza do szkoly bedzie szla,to ...!! to tez nie wiem kiedy mi przelecialo,mysle o tym czasie od bobaska do pannicy :):):) hihi, jak na razie moge powiedziec ze rok 2007 byl w miare udanym ..wszyscy zdrowi ,oprucz tych paru \"potyczek\" ihihihh po drodze:):):):) ,,,, kurcze akle sie sentymentalna zrobilam hihihiiihi,,,,,, wkleje wam cos....:):):):) 01:34 Amelka07 Hejka! Ale późno pewnie juz wszystkie spicie, a CHCĄCA powoli z tego co pamietam szykuje się do zerwania o poranku ( to Ty wstajesz o tych strasznych dla mnie porach?) Poza tym współczuję dolegliwości, mnie też boli kręgosłup i mam codziennie zgagę. Siwek - ja też marzę o mojej córci a dzis znów mnie ktoś zestresował opowieścią jakie to Usg wątpliwe itp. Ale co tam podstawa to zdrówko niuni, a potem płeć. A może to nie Hania tylko Antoś tam siedzi, wkurza się jak go nazywam po babsku i dlatego tak mnie kopie? Jonko - wyobraziłam sobie Twojego owłosionego grubaska i to naprawdę niesamowity widok. Ale fajnie ,że bedziesz miała juz parkę! Dostałam dzis paczkę , okazało sie że laska przysłała mi zły rozmiar piżamy. Oczywicie wkurzyłam sie i mam zamiar odesłać . Mam nadzieję ,że to wszystko skończy sie dobrze. Oki, pora do wyra! Wiek:28 Płeć: dziewczynka Hania Hasieńka CZekamy na nasze najdroższe Maleństwo 01:38 Amelka07 Aha przytyłam juz 18 kilo więc oglaszam wszem i wobec ,że prawo do narzekania maja tylko te powyżej 15 kg. Reszta cicho i nie denerwować \"pulchniejszych\"! Wiek:28 Płeć: dziewczynka Hania Hasieńka CZekamy na nasze najdroższe Maleństwo 08:05 Jonka CZeść Poczytałam Was i się też w końcu zważyłam wskazało 84.5 kilo Co daje przyrost rzędu 18 kg w ciągu 32 tygodni Porównując do poprzedniej ciąży - ważę o 4 kg więcej na tym samym etapie - więc tym razem na pewno do 90 dociągnę A co w tym najlepsze??? NA pewno nie będę ważyć więcej, niż mój mąż - on przy wzroście 197 cm waży 97 kg! Dziś jadę do tzw centrum Muszę podbić legitymację ubezpieczeniową (skoro mam iść na zwolnienie ) A przy okazji zajrzę do największej galerii handlowej i pobuszuję w ciuszkach dla Dzidzi No i muszę zaopatrzyć się wreszcie w te koszule do szpitala Miłego dnia!!! Martynka [url=http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/ 1460.gif Nienarodzone [url=http://www.szipszop.pl/tickers/8805.gif 08:16 Patti_ Witam o poranku To ja się faktycznie nie będę odzywać, przytyłam 11 kg. i został mi miesiąc do końca. Powiem tylko, że w porzedniej ciązy przytyłam 16 kg., a schudłam naprawdę szybko i nie stosowałam żadnej diety, no jedynie jako matka karmiąca, ograniczałam pewne pokarmy, ale ciachami objadałam się równo , w ciągu 4 miesięcy wróciłam do wagi sprzed ciąży, a nawet ciut mniej, więc teraz też jestem raczej dobrej myśli i Wy też bądźcie, przy samym porodzie zrzuca się jakieś 6, 7 kg., odrazu człowiek lepiej się czuje . Dziś zaczynam magiczny 36 tydzień, hura!, magiczny bo jak się dziecko urodzi po jego ukończeniu, to ciążę uznaje się za donoszoną. Ale raczej nic nie wskazuje na rozwiązanie przed terminem, także pewnie sobie jeszcze trochę poczekam Pozdrawiam 08:25 Chcąca bardzo fakt ja jzu nie spie od 4,30, maz jescze chrapie słodko, ja jzu wymyta z makijazem po snaidanku, dalej zygam, rece mi cierpna , mam skurcze łydek, ale nic nie narzekam bo ja nie mieszcze sie w wtabelce pwoyzej 18 kg, mam tylko 5 na plusie hihi Aga 30 l 31 tc dziewczynka, Małgosia + 5 kg 08:42 Jonka Chcąca - a bierzesz magnez na te skurcze??? Jak Ci bardzo dokuczają to możesz brać nawet 2-3 razy dziennie. Na wymioty to niewiele Ci mogę poradzić - jeść mało, ale często, żeby żołądek nie był pusty, mięta, herbatki owocowe - to mi pomagało... Martynka [url=http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/ 1460.gif Nienarodzone [url=http://www.szipszop.pl/tickers/8805.gif 08:43 Kamilla7 Qrde.....ja znów wczoraj miałam skurcze popołudniu..... Trwało to ok. 2,5 godz.... leżałam do końca dnia..... Mam kontrolę 2 stycznia u ginki zobaczymy com powie, mam nadzieję, że z szyjką wszystko oki. 33 t.c , płeć: chłopczyk MATEUSZEK-DOMINIK 08:59 Patti_ Jej Kamilla, to Ty faktycznie leż, ale bolesne były te skurcze? Czy tylko twardnienie brzucha?, bo mi brzuch bez przerwy twradniej przy każdej zmianie pozycji i czasem nawet jak leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi sie to troszke zlalo,ale juz kiedys chcialam cos podobnego zrobic ihih..... 19:18 Kamilla7 hejka! Ja ledwie chodzę....ale sprzątam troszkę i przygotowuję jedzonko na jutrzejaszą imprezkę u nas w domku.... przyjdą znajmoi z malutkim synkiem i kumpel mojego Męża...posiedzimy , pogadamy. W tym roku będzie bardzo spokjony Sylwek Wszystkim życzę udanego Sylwestwoego wieczoru, bez względu na plany....! I wszystkiego nalepszego w NOWYM 2007 ROKU!!!!!!!! 33 t.c , płeć: chłopczyk MATEUSZEK-DOMINIK 20:38 Jonka Hej Dzięki za miłe słowa Ja znów w dołku - była z wizytą teściowa... Co ona ma w sobie lepszego ode mnie???? Moje dziecko ją uwielbia (ja nie znoszę ) I jak jesteśmy z malą same we dwie, albo z tatusiem, to jest wszystko ok. Jak tylko ta upiorna babcia się pojawia, dla MArtynki znika cały świat, a mama jest najgorszym wrogiem Ech... A jutro mamy gości w domu - na Sylwestra Po prostu znajomi (bezdzietni) nie mają co robic, a skoro my siedzimy w domu (jak co roku ostatnio ) to o ni przyjdą posiedzieć z nami A skoro oni przychodzą, to przyjdzie też brat tego kolegi z dziewczyna i siostra mojego małżonka z narzeczonym I się robi impra Już zakupiłam jednorazowe talerzyki i sztućce, oraz kubeczki. Rozdysponowałam, co kto ma przynieść i siedzę z założonymi rękami A jak się poczuję śpiąca, to pójdę spać do Martynki pokoju Martynka [url=http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/ 1460.gif Nienarodzone [url=http://www.szipszop.pl/tickers/8805.gif 20:42 Jonka Szyciu - znam przepis na sałatke, która jest przepyszna Trzeba dzień wcześniej, albo ostatecznie kilka godzin wcześniej pokroić 2 filety z kurczaka w drobną kostke i obtoczyć w przyprawie do Gyros. Włożyć do lodówki, niech się "marynują" Po czym trzeba to usmażyć na patelni i ostudzić. Na filety - keczupu polać. Pokroić 2 cebulki i posypac. Na to majonez. Potem kukurydza z puszki, potem znów keczup i majonez, a na to pokrojoną kapuste pekińską, ile wlezie do michy Oczywiście najlepsza jest po kilku godzinach, ale i wcześniej da się zjesc Martynka [url=http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/ 1460.gif Nienarodzone [url=http://www.szipszop.pl/tickers/8805.gif 16:34 Patti_ Hej Widzę że dziś wszystkie pochłonięte przygotowaniami do Sylwestra . My z mężem siedzimy w domu i nawet nikt do nas nie przychodzi, w sumie ciekawa odmiana co roku gdzieś bywaliśmy, a teraz pierwszy raz w domu i sami.Kupiłam szampana picollo i zamierzam go wypić do spółki z córcią jesli doczeka, mówi że tak ze względu na fajerwerki, ale któż to wie. Szczęśli wego Nowego Roku!!!!!!, kochane lutówki, a napewno będzie szczęśliwy bo pojawią się coraz bardziej niecierpliwie wyczekiwane nasze maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 1. KASIA C >HONOROWA PIERWSZA MAMA KUBUSIA - 05.01--3590gr-cm 2. PATTI------ ------31.01 dziewczynka Lena----------2900gr.--50cm 3.Nadziejka -------31.01 chłopczyk Jakub Ignacy----2830gr.--52cm 4.AMELKA- ---------06 .02 dziewczynka Hania --------3300gr.--57cm 5. SKOWRONEK ---08.02. chłopczyk Mateuszek------4680gr.--?--cm 6. MA-RITA -------- 08.02 chłopczyk Ian Jonathan.---3290gr.--49cm 7. CHCACA ---------09.02 dziewczynka Małgosia------3000gr.---52cm 8. SIWEK-----------12.02 dziewczynka Natalka------3240gr.----54cm 9. KAMILLA- -------14.02 chłopczyk Mateusz-Dominik----3130gr.-55cm 10. JONKA- ---------15 .02 chłopczyk Janek------------4300gr ----58cm 11. SZYT- ---------18-20 dziewczynka Nina-----------3510gr.----56cm 12. KIRSTEN2- ----27.02 chłopczyk Oliver-----------3700gr.-----53cm 13. ZUZIA- --------05.03 dziewczynka Lea----------3345gr.----52cm ❤️❤️❤️❤️❤️❤️KIEDY TO BYLO ihihiihi:):):)): ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz do tematu :):):) Jonka jesli moglabys tak zrobic to bym przyjela propozycje ,podaj konto i dane i wplace ile trzeba:) moja mam probowala z lekarzem swoim gadac a ta powiedziala ze nie moze komus kogo nie widziala,tez rozumiem,ale ......... pod obserwacja jestem i tak u lekarzy i jak cos bedzie nie tak to moge przerwac,ale jak juz mowisz ze przy nie.tarczycy mozna to jak mozna to bym sprobowala,....... a wy jak Kobietki bedziecie spedzac Sylwestra? my bedziemy sie wybierac do znajomych, wszyscy 4 ,:) zobaczymy jak to bedzie ,tam mam mozliwosc mala polozyc spac, ale na jak dlugo bedzie spac tam to zobaczymy bpo juz wspominalam ze ona jak dlugo ma spac to w swoim a nie u kogos,ale zobaczymy, a rak tez tyle bedzie by ponosic na zmiane ihhiihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - czytałam te wspomnienia z gęsiąskórka, boz ejak to przeleciało,szok skowronek, nie wiem czy ci jzu mowiłam ale twoj mati bedzie super gosc ja tez jestem z 8 lutego1 hihi ale skoromnosc moja jest wielka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sylwek w domku, w trójeczke a tak w ogole to jak znam zycie to ok22 padne wstajemy troche pozniej ale przez te 10 miesiecy to snu mi brakuje i padam na pysk, chociaz z pt na sb nocowłam u rodzicow i przeplotczyłysmy z mam do 1, 05 hihi, to kto wie i nawet mam mała niepsodzianke bo mąz miła isc do pracy atymczasem ma wolne do tego ma urodzinki wiec bedzie milusio w trojeczke , mimo ze pewno tylko do 22 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..przepraszam,,nie dokonczylam do tych zyczen dodac ze skladamy je WAM wszystkimmmm!!!!! calym rodzinkom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i Czołem :) Moje skarby spacyfikowane :) Wymęczone :) Bylismy po południu u znajomych, którzy mają smyka o 2 miesiące starszego od Janka :) Już Wam kiedyś kiedyś o nim pisałam :) Mateuszek ❤️ Niestety - JAnek w porównaniu z kolega jest po prostu niemozliwy!!! Koleżanka opisywała swojego synka jako rozrabiake, który wszędzie wlezie... NIEstety - Janek jest 100 razy gorszy... Najbardziej ciagnie go do sprzętu grającego, kontaktów w ścianach i kabli... A jak się go od tych atrakcji odciąga - wścieka się! Wcześniej nigdy nie widziałam takiego wściekającego się niemowlaka.. A on... Jak go usypiam \"nie w porę\" - wrzeszczy i macha łapmi na mnie :) Ale i tak go kocham najbardziej na świecie :) Mój nadpobudliweczek :) szajbusik :) Zuziu - ależ zrobiłaś podróż sentymentalną :D A co do meridii - kupię i Ci wyślę, tylko podaj adres, a ja Ci też podam moje konto, tylko nie wiem, jak to jest z przelewami zagranicznymi - ciotka mojej mamy z Francji chciała jej przesłać prezent od Mikołaja ;) i się nie udało, bo zażądali jakiegoś \"słicza\" czy czegoś... Mamusiu Muminka - tak, Janek zaczął chodzić na dwóch łapach samodzielnie jakieś 2 tygodnie temu... Na razie po domu i dość chwiejnie, ale nie chce być prowadzany za rączki... Na dworze jeszcze mu nie wychodzi - chyba nie pasuje mu, że w butach... PEwnie po dworze podrepcze na wiosnę dopiero... Co do Sylwestra... Jak zwykle żadnych planów... Wstępnie zamówiliśmy babcię do dzieci, gdyby jednak jakieś wyjście wypaliło... Ci znajomi, u których dziś byliśmy tez nic nie robią i jeśli coś zmontujemy to z nimi, tylko nie wiem, czy u nas, czy u nich :) Z jednej strony - we własnym domu najlepiej, bo zawsze mozna się spać położyć... A z drugiej - od kogos mozna wyjsć, zostawiając zmywanie i sprzątanie ;) :D He he... Wczoraj była u nasz szwagierka z narzeczonym.. siedzieli i siedzieli... Aż ja zasnęłam w fotelu :P i wreszcie domyślili się, że czas wyjść ;) Ech, na razie tyle, naplotłam naplotłam i nic z tego nie wynika ;) A jutro na 15 do 17 idę na dyzur do pracy... Śmiejemy się z koleżanka, że szampanem będziemy leczyć ;) Dobrej nocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu dzięki Tobie wspomnienia wróciły....ehhhh :) tęskno za tym brzuszkiem ale w ciaze juz zachodzić nie mam zamiaru :P Własnie ciekawe co się dzieje z Kamilą która kiedyś sie tu udzielała??? ja jestem padnięta po dwoch dniach baletów, na weselu byliśmy do 4.30 wstałam po 4 godzinach, o 17 w niedzielę juz balowałam na poprawinach i tak do 22- a balety były jeszcze lepsze niż na weselu :D moze dlatego że nagłaśniał mój mężuś :D sala była pełna-super się bawiliśmy :) zdjęcia jak tylko zgram to poprzesyłam ;) Jonko mnie tez przerazaja te ataki złości u Nati potrafi się rzucać i gryźć w nerwach :O mnie to strasznie dziwi bo nie sądziłam ze takie maluchy mogą juz tak okazywać swoją złość....aż boję się pomyśleć co będzie jak będzie starsza :O zyczę wam wszystkim bez wyjątku udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!!!! bawcie się dobrze kochane 👄 my jeszcze nie wiemy co bedziemy porabiać, mamy zaproszenie od tych znajomych co byliśmy na ich weselu ale raczej nie pojdziemy, mamy tez zaproszenie od mojej siostry ale chyba jednak zostaniemy w domku....;) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przygotowania do sylwestra 2007 chyba juz na finiszu.Przychodza przyjaciele a ja uzyczam \"sali\" i robie zapiekanke pomidorowa,salatke fasolkowa,koreczki i deep do chipsow.Wczoraj musialam krawedz lozeczka owinac bandazem bo moj maly gryzon takie zrobil zabami spustoszenie,ze gdyby go nie hamowac - za 2 tyg.z lozeczka zostalyby moze z 2 szczebelki.Cale wielkie drzazgi wygryzała.Cieszę się,ze jutro nasze pociechy rocznikowo staną się roczniakami.Z 1ymi urodzinami startuje pewnie Kasia C. ja nie wiemm ktora jestem w kolejce(31 stycznia).Wczsniej jednak imieniny Hani-5stcznia-w tym roku ja omineły bo sie urodziła za pożno.Zreszta z imieninami Hanny jest tak,ze wiekszosc Han obchodzi je wtedy kiedy są Anny... Na nowy rok życze wszystkim rodzinom lutówek i styczniowek 2007 duużo radości...do zobaczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.......Chciałam Wam zyczyc przecudnego Nowego Roku!!!Pod kazdym wzgledem,by okazał sie lepszy niz oczekujecie!!!Byscie na swej drodze nigdy nie spotkały zadnej kaNAlii;-), tak jak mi sie zdarzyło.Przy czasie,po Roczku Kuby(w tym samym dniu co imieninki Hanusi),opisze Wam pewną sytuacje, jaka mnie spotkała od znanej mi dobrze pomarańczówki(oczywiscie ja ją znam pod czarnym nickiem;-).Pozwole sobie tylko przekazac ka(NA)lii07 słowa mojego męża,któremu pokazałam jej wpis,ze musi miec bardzo chorą psychikę skoro uwaza,ze dziecko to wrzód,który przeszkadza pokochac jego mamę...Ja dodam od siebie,ze mamę kochającą i kochać i ...się kochać;-) I dlatego Lutownice moje drogie dużo miłosci,zdrowia i seksu Wam na 2008 życzę wraz z moim najdroższym mężem-przyjacielem,który dał się złapać babie z dzieckiem \"na karku\" -tu cytuje to biedne stworzenie-kalię07,która pod koniec maja odciągała mleczko i pytała na forum jak długo mozna przechowywac zamrożony pokarm:D I pewnie przez przypadek zamroziła swoje serce....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sylwestrowo :) W końcu staneło na tym, że siedzimy sami w domu :) I dobrze - żadnego zmywania, tylko ja i mój ukochany :) chciałam zrobić pizzę, ale juz nigdzie dziś nie mogłam dostać pieczarek, kupiłam więc pizzę mrożoną :) Mój maż dostał ataku smiechu na mysl, że będziemy mieli w sylwestrowym menu mrozona pizzę z Lidla :D Troche ją zaraz stuninguję i bedzie cool :) Kasiu - dlaczego zabrałaś ze stopki link do galerii Kubusia???????? ale na szczęście zawsze można pogrzebać parę stron głębiej i się znajdzie :) Dziewczyny - duzo zdrówka i miłości w nadchodzącym roku! Reszta się sama uloży :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez sie meldujemy:) Ja tak jak Jonka spedzam wieczor z moim ukochanym tyle ze tym mlodszym:D starszy zabawia ludzi,zreszta jak co roku:( moje menu-salatka i pifko;) Szczesliwego Nowego Roku,spelnienia marzen i Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Calych Waszych rodzinek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego w nowym roku!!!!!!!!!!!!!!!!! od Siwka i Natalki 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️👄 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw są piekne oczy.........potem przerwa....a potem dopiero cała Natalia:D Całusy dla Was.My se tak z moim Miśkiem sami siedzimy,Kuba śpi,o 2 Jaś jedzie odebrac Monike od kolezanki.Stopke Jonko zlikwidowałam,bo przekonałam sie ze na kafe bywają psychole,niestety.Ale Wy adres znacie i zawsze jestescie zaproszone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam dosłownie na sekundę zobaczyć co u Was (jestem w trakcie pakowania i ruszamy nach Lublin), ale musiałam napisac do Kasiuli. Kasia o co kaman? Jakaś baba na Ciebie wsiadła? Ale chyba na innym topiku co? ja nie w temacie, ale jedno co Ci powiem, ze wszystko przez zawiść. Jesteś ładna, dobrze Ci sie powodzi (widać na zdjęciach), więc innym żal dupe sciska! siedzą tu takie zakompleksione osobnice i zieją jadem! nic się nie przejmuj, a zdjeć nie ukrywaj, tym bardziej wstaw, niech im gul skacze!!! całe szczescie, że nasz topik działa bez zarzutu :) Buziaki dla wszystkich:) chcąca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku :D Szytko - alez się usmiałam, jak wlazłam na galerię Ninki :) Janek identycznie - zabawia się fridą :D:D:D A poza tym - slicznota Twoja 👄 W oczkach ma wielki znak zapytania, oj, będą chłopaki chciały odpowiadać na to pytanie :D A Ty jaka laska :) Mam nadzieję, że szczesliwie dotarliście do Lublina :) Skowronku - szkoda, że wcześniej sie nie odezwałaś, skoro szalałaś z Młodym, toogłyśmy poplotkować trochę... Moje szcześcia nie obudziły się z powodu hałasów - ale jakies mniejsze nateżenie w tym roku było... Wstali o 7.00... Ale ja położyłam się o 1.10, więc nie było traumy :) Pizza była całkiem niezła :) Chcąca - mam nadzieje, że Twoje zapiekanki także :) Ściskam Was mocno wszystkie, do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomnialam dodać, Kasiu, że doskonale Cie rozumiem z tymi psycholami... Dlatego ja nie mam w stopce linka do moich bobasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu(moja imienniczko) szyt ma rację.Tu ludzie leczą swoje kompleksy,zasada ograniczonego zaufania jest najlepszym rozwiazaniem-dlatego ja od czasu do czasu rzucam jakis temat jako pomarańczowa,bez suwaczkow i adresu galerii.Psychole i ..zboczeńcy to stali goście na kafe...dlatego ja najbezpieczniej czuję się tu między WAMI.Zdrady zdarzają się rzadko-ale dzieki nim dowiedziam sie np jak uchronic lozeczko przed zjedzeniem przez córkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku:) Chciałabym Wam życzyć samych słonecznych dni, uśmiechu na twarzy, zero trosk i zmartwień i oczywiście spełnienia marzeń, oraz duuuuużo zdrówka dla pociech:). My Święta spędziliśmy rodzinnie i prawie nie odchodząc od stołu, w sumie to było więcej bieganiny niż samego odpoczynku. Lena się rozchorowała i zaraz po świętach wylądowliśmy u lekarza, okazało się że miała zawalone zatoki dostała antybiotyk i musi go brać 10-12 dni, naszczęście jest on w formie tabletek do rozpuszczania i można podawać w jedzeniu, bo tak to nie wiem co bym zrobiła, ona nie znosi syropów, na ten przykład eurespalem wymiotowała, nawet jak podawałam po 1 ml. Po antybiotyku zaczęłosię robić dobrze, ale dziś, coś znwu zaczyna pkasływać i furczy jej w nosie:(. Zęby jej wychodzą hurtem, więc trochę zarywa nocki, no to tyle z nowości:) Sylwester spędziliśmy w gronie znajomych w niewielkim klubie i powiem Wam że już dawno się tak dobrze nie bawiłam, było poprostu super!, wytańczyłam się , wyplotkowałam i nawet ze dwa drinki wypiłam:D w związku z tym mam jak narazie bardzo dobry nastrój:) Najgorsze jest to że już niedługo wracam do pracy za jakieś 3 tygodnie, a Lenka zostanie z opiekunką, tak mi żal jak o tym pomyślę. Z jednej strony fajnie bo będę między ludźmi, a z drugiej strony to nie chcę jej zostawić:(:(:( Kasiu 👄 , nie przjmuj się zakompleksionymi ludźmi. Obejrzałam nowe zdjęcia: Nati, słodka niebieskooka :) Ninka, śliczna pociecha całej rodzinki:) chodzący Janek, to wogóle hit:) mamusiu_muminka, Hania roześmiana i pogodna:), (My też zamówiliśmy takie kalendarze, ze zdjęciami naszych dziewczyn, ale na święta nie doszły będą na dzień babci i dziadka) a pozostałe się ociągają i nowych zdjęć nie dodają:D, żartuje sama muszę wstawić jakieś świerzynki No to by było na tyle, trochę to pogmatwane.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!!!!!!!!! Chyba już odespałyście te sylwestrowe szaleństwa, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti - 🌻 biedna Lenka :( Mam nadzieję, że jej juz lepiej... A eurespal to faktycznie straszne świństwo, ale - kurczę, działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlooooo gdzie się podziałyście? Mam nadzieje, że Dzieciaki zdrowe!!!!!!!!!!!!! Z nowości - Janek umie pić z niekapka :D Wczoraj dałam mu niekapek z woda, zamiast butelki ze smoczkiem, bo sobie robił zabawę :O Wysysał i pluł :O a z niekapka ładnie pije :) A poza tym - robi się coraz gorszy łobuz, na razie to jest rozczulające i zabawne, ale co potem??? wali łapą w szybę w drzwiach wewnętrznych ( na szczeście mamy plexi, przezornie założylismy zamiast szkła...) Podchodzi do tych drzwi, kręci główka, woła "nenenenene!!!" po czym wali łapą z całej siły i się smieje... A wczoraj przespacerował się po raz pierwszy sam po dworze :) MIłego dnia i napiszcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×