Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Ciekawe, czy nasze prognozowane dzieciaczki zechcą spłatać figla i okazać się kimś innym... Uzupełnijcie tabelkę!Nie mogę się za bardzo cofać , bo za wolno otwierają mi się strony i boje się że zaraz sie rozłączę. KASIA C> HONOROWA PIERWSZA MAMA Kubusia dalej: 1. PATTI -ok.01.02 II 2. AMELKA - 06 II dziewczynka Hania 3. SKOWRONEK - 10 II chłopczyk 4. MA - RITA - 13 II chłopczyk 5. KAMILLA - 16 II chłopczyk Mateuszek 6.JONKA - 18 II 7. SIWEK - 19 II dziewczynka Natalka 8. SZYT - ok. 20 ??? dziewczynka Nina 9.ZUZIA - ok. 24 II ??? 10. CHCĄCA - 28 II dziewczynka Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja wczoraj na noc naczytałam sie artykułow o porodach , nie spałam pół nocy, wybeczałam sie za wszytskie czasy, bardzo sie boje, dzis tez juz nie spie, tez jestem ciekawa czy ansz dzieciatka nie oakzą sie innej płci, ale byłby nr, ja juz sie nastawiłam na coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na setnej stronie to ja sie muszę wpisać ;) niby miały być dziewczynki w przewadza a wygląda na to, że jest remis póki co:) KASIA C> HONOROWA PIERWSZA MAMA Kubusia dalej: 1. PATTI -ok.01.02 II 2. AMELKA - 06 II dziewczynka Hania 3. SKOWRONEK - 10 II chłopczyk 4. MA - RITA - 13 II chłopczyk 5. KAMILLA - 16 II chłopczyk Mateuszek 6.JONKA - 18 II chłopczyk 7. SIWEK - 19 II dziewczynka Natalka 8. SZYT - ok. (18)20 II dziewczynka Nina 9.ZUZIA - ok. 24 II dziewczynka Lea (sorki jeśli przekręciłam) 10. CHCĄCA - 28 II dziewczynka Małgosia ciekawe co z Patti, coś czuję, że rodzi :) ja miałam dzis pierwszą od niepamiętnych czassów noc, że nie bolał mnie brzuch. co noc mnie boli od dawna, ale nie jak na poród, tylko tak mi ciąży. co do ktg to ja też miałam w szpitalu (3,4 razy dziennie), a na wizycie to tylko takim detektorkiem słuchamy serducha. jak wychodziłam ze szpitala, to na moje miejsce przywieźli laskę w 40 tc z plamieniem. podłączyli pod ktg i okazało sie, że ma regularne skurcze dochodzace do 55% a ona prawie nic nie czuła, była zdziwiona. także wiem jak powinny wyglądać skurcze porodowe, muszą być bardzo regularne(-----^-------^-------^-------^) coś jak to :) bo mi też coś tam pokazywało, ale nikt sie nad tym nie skupiał, a ją zawieźli na porodówkę. a tak poza tym to u mnie nudy i cisza. pokaże Wam na jaką pościel poluję (już nie feretti), ale nie wiem czy w Europie można ją kupić (może Ma-Rita, Zuzia czy Skowronek mi podpowiedzą) chyba jest z usa, nie mogę do tego dojśc. http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_15/601-6010329-4110529?ie=UTF8&asin=B000E5QFAA&frombrowse=1 a druga: http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_11/601-6010329-4110529?ie=UTF8&asin=B000F9Y05M&frombrowse=1 pozdrawiam :D , bo mi na tym ktg też coś czasem skakało, ale nikt sie nie przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Niestety Szytko nie rodzę:(. KTG nie wykazało skurczów, ale Szyjka jest skrócona i mam 2 cm. rozwarcia, także pozostaje tylko czekać, malutka według USG waży 3200:), ale z tą wagą to nigdy nie do końca wiadomo, łożysko jest III stopnia, także też już w pełni dojrzałe, no mam nadzieję, że to się wszystko jak najszybciej rozwiąże:), gdyby do piątku nic, znowu powtórka wszystkich badań w szpitalu. Muszę zacząć coś robić żeby tą akcję przyspieszyć, wczoraj jak spędziłam praktycznie cały dzień poza domem na załatwianiu różnych spraw, to już dostałam wieczorem dość mocnych skurczy, ale były nieregularne, a jak się położyłam do łóżka to się wszystko uspokoiło, więc wniosek jest jedne aktywność pomaga:) Ma_rita, dzięki za trzymanie kciuków:), i wogóle fajnie i miło że pomyślałyście co ze mną:). Kamillo, Ty już naprawdę możesz się szykować, plamienia i lekkie skurcze, to znak że już się naprawdę zaczyna, gdyby coś trzymam kciuki:) KASIA C> HONOROWA PIERWSZA MAMA Kubusia dalej: 1. PATTI -ok.01.02 II dziewczynka Lena 2. AMELKA - 06 II dziewczynka Hania 3. SKOWRONEK - 10 II chłopczyk 4. MA - RITA - 13 II chłopczyk 5. KAMILLA - 16 II chłopczyk Mateuszek 6.JONKA - 18 II chłopczyk 7. SIWEK - 19 II dziewczynka Natalka 8. SZYT - ok. (18)20 II dziewczynka Nina 9.ZUZIA - ok. 24 II dziewczynka Lea (sorki jeśli przekręciłam) 10. CHCĄCA - 28 II dziewczynka Małgosia Teraz tebaleka jest już uzupełniona:) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien;-) Szyt-tez mi sie wydaje ze to posciel amerykanska,w UK nie spotkalam sie z taka.Ale jasli chciala bys sobie poogladac co jest ciekawego w Anglii to odwiedz stronki Mother care uk lub Mamas and Papas. Moze akurat cos wpadnie Ci w oko;-)Tylko jesli bedziesz chciala posciel zagraniczna to musisz pamietac ze prawdopodobnie wklad tez bedziesz musiala miec z tego samego kraju,bo oni zazwyczaj maja inne wymiary.A jesli moge spytac to dlaczego juz nie chcesz Feretti?? Ja mam i jest przesliczna:-)troche uciazliwa w prasowaniu,ale jaka urocza;-) Amelko - mowisz ze to sygnaly zblizajacego sie porodu,to by bylo pieknie,ale az nie moge w to uwierzyc- czyzby to bylo za niedlugo?? Po tych wielu miesiacach oczekiwan wydaje mi sie ze to nigdy nie nastapi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti :) no widzisz jaka niuńka duza! a tak sie bałaś, ze będzie malutka! obstawiam jednak Ciebie albo Kamille, że urodzicie w najbliższym czasie. ale ten czas zleciał co? fajnie :) Skowronku---pościel Feretti jest super, ale bardziej podoba mi sie ta co wkleiłam (jest bardziej niespotykana, taka fajna wyszywana jakby zrobiona przez prababcie :) ). odwiedziłam stronki tych firm angielskich i tam też sa slodziaki! dlaczego w Polsce takich nie ma?! skandal http://www.mamasandpapas.co.uk/product_details.php?id=7731694&type=I http://www.mothercare.com/gp/product/B000JIC8T4/ref=sc_plp_c_4_0_42827041_m_A2LBKNDJ2KZUGQ_1/202-2301558-1967060?ie=UTF8&n=42827041&s=&v=glance&mcb=core http://www.mamasandpapas.co.uk/product_details.php?id=7064826&type=I no urocze! ale cena niemała... najgorsze, że muszę kogos prosić, żeby mi kupił i przysłał, bo sama nie wybieram sie nigdzie :) a wolałaby sama wszystko oblukać. cos mnie zaczeło ciągnąc w podbrzuszu...ale to chyba takie skurcze przepowiadajace, bo nie sądzę, abym miała rozwarcie. idę w piątek do ginki to sie dowiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chcąca- ..nie czytaj o porodach tylko się wyypiaj! ;) Był taki moment, ok 2-3 tyg temu, że namiętnie czytałam o porodzie. Stwierdziłam, że muszę wszytsko dokładnie wiedzieć i tak się zeschizowałam , że szok!!!:) Zaczęłam wypłakiwać się Małżonkowi w mankiet ;) I doszłam do wniosku że to bez sensu, co będzie to będzie....Kazdy poród to indywidualna sprawa..nie da się go przewidzieć!Ogólny przebieg porodu znam /te fazy itp./ i koniec, nie czytam!!!! I od razu lepiej :D Szyt- super pościel, podoba mi się :) Patii- dziekuję :) no, no....2 cm rozwarcie to całkiem sporo... Malutka ma bardzo ładną wagę, wg mnie to w sam raz, idealna! Mi pani dr powiedziała na czwartkowej wizycie, że moje łozysko jest II stopnia dojrzałości. Aha, oprócz porządków i długich spacerów to na przyspieszenie porodu najlepsze i najskuteczniejsze są..... przytulanki z mężem :D Ponoć działa!!!!! U mnie wczoraj od popołudnia do wieczora było krwawienie (bez skurczy)- odchodził mi czop śluzowy.... Kontaktowałam się z położną i moją ginką..... Wg nich miałam przeczekać, gdyby się nasiliło to do szpitala, \"to symptomy zblizającego sie porodu...\" W tej chwili- cisza. Zobaczymy co będzie dalej ;)... Dziś 38 t. c....:D bużka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........:o ...jak ja piszę, wybaczcie...za szybklo i potem tak to wygląda.. Chcąca- chodziło abyś się wysypiała..... Za pojawiające się błędy przepraszam!Wiem, że robię ich sporo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Sorka za trzeci wpis....... zapomniałam wcześniej zmienić stopkę.... Teraz już oki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem cicho, ale zaglądam - wpadam na trochę na cafe i stąd to moje milczenie :) Ale trzymam za Was kciuki - żeby każda urodziła w swoim terminie :) Wieczorkiem postaram się więcej napisać :) Dzięki za uzupełnienie moich danych w tabelce :) Szyt - ja mam podobnie ja Ty - termin wg ost. mies. to 21 02, a według usg - 18.02. Nie mam siły się zastanawiać, skąd ta róznica, ale co będzie, to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie sie zrobiłyśmy aktywne pod koniec ciąży (ponoc przed porodem wstępuję w kobiete nowe siły) :) fajnie! Jonko--ja myślę, że oni coś mają na tym swoim kółku nie tak ;) ciekawe, która z nas pierwsza? z jednej strony juz bym chciała, a z drugiej niech sobie tam jeszcze posiedzi. natomiast nie wobrazam sobie żeby przenosic, bo boję sie, że coś może sie stać małej, a poza to ile można czekać? :) Kamilla--- nie ma za co ;) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - dokładnie tez mu płakałam w pierś , koszulka zmoczona, on nie wiedział czemu bucze bo przeciez sie nie przyznałam, coś chyba teściwoa nade mną ciaży, chociaż moj mąż twierdzi ze mam sie do niej nie porowmywać, ale ja jednak o tym mysle, ona ur, tyle dzieci a ja nad jednym sie rozczulam, i tylko wsłuchuje czy sie rusza, czy mamk skurcze, czy dam radę ur a potem, opiaka nad maluchem, ech, człwoiek głupol sam sie zadręcza kamilko a powiedz mi tylko sie nie smiej bo ja laik jestem, jak to krwawienie wyglada przy odchodzeniu tego czopu, ja narazie mam jakis gesciejszy sluz tylko, to tylko plamienia jest czy co? zrozumiałam kochana z tym spaniem :), ja tez byki robie niezmieskie dziewczyny ale cudne te psociele patti wniosek jeden, musze przystopowac i lezec w przeciwienstwie do ciebie to mzoe jescze nie ur, chcialabym chociaz ten tydz wytrzymac, bo jak widac w stopce dopiero 37 tc szyt z kółkiem racja, wychodzi na nim 28 luty a gg mowi ze około 7-10 hihiih ja miałam ur sie 1 marca , potem date przesuneli na 15 lutego a swoją paszcze rozdarałam na swiecie 8 lutego, moze moja mała zrobi mi prezent urodzinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Szyt-szukalam tej poscieli, ale niestety w Hol. jej nie ma :( Jedyne, co mozesz zrobic to kupic ja w Stanach np. przez ebay. W wyszukiwarke w polskim ebay wystarczy wpisac Tiddliwinks i pokaze sie pare linkow, wszystkie ze Stanow. Niestety koszty shippingu to ok 80-100 zl. Co do porodu, to ja tylko czekam :D Nie ma sie co przejmowac, bo dzieci urodzone miedzy 38 tc. a 42 tc. sa urodzone jak najbardziej w terminie. NIe musicie sie wiec przejmowac, ze maluchowi cos sie stanie jak urodzi sie w 42 tc.Co o USG to ja z pierwszego i drugiego mialam ten sam termin 13 luty. Wiecej USG nie mialam. Z tego, co czytalam, najbardziej wiarygodne jest USG robione w pierwszym trymestrze, data porodu moze sie wahac ok. tygodnia w jedna lub druga strone. Zreszta, tak czy inaczej maluch musi wyjsc z brzuch i jak bedzie gotow to wyjdzie i tyle :D Nie martwcie sie wiec dlugimi i pozamykanymi szyjkami, bo takie rzeczy moga ulec zmianie w bardzo krotkim czasie. Milego dnia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyciu- posciel jest extra i taka oryginalna:-) ale ta angielskie w wiekszosci maja bardzo miekkie i cienkie ochraniacze,a ja wole jak jest solidniejszy. Ale masz racje w Polsce nie ma tak ciekawych i w dodatku prostych poscieli. I znow zgaga:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca- już opisuję to krwawienie: to jest krew + śluz, przypomina okres...jak leżałam to się wyciszało!Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało...Chetnie odpowiem! A rozterki dot. porodu, opieki nad niemowlakiem itp. to normalka!!!!Nie przejmuj się!!! W końcu większość z nas po raz pierwszy zostaje mamami i niby skąd mamy wszystko wiedzieć..... a, te które czekają na drugiego dzieciaczka też stają przed nową sytuacją; opieka nad dwójką maluchów to dopiero wyzwanie!!!!! Po to tu jestesmy żebyśmy mogły sie m.in wyżalić i podzielić obawami!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namachałam sie tyle i mi pożarło... Szyt - ja miałam właśnie takie regularne pagórki na wykresie w sobote , dlatego mnie zbadali ale i tak wysłali do domu , bo nic wiecej sie nie działo.W ogóle czy te skurcze zawsze powoduja rozwarcie i skracanie szyjki? Czy jest mozliwa sytuacja,że tego nie spowodują?I czy one sa uciążliwe dla Maluszków?Tzn. czy sa przez nie np. mniej dotlenione itp. Napiszcie cos jesli wiecie. Znam przypadek , gdzie odeszły wody dzidzia nie mogła sie urodzic i w końcu po cc dostała tylko 3 punkty , co dla mnie brzmi przerażająco!Juz tez czasem dopadaja mnie własnie jakieś schizy... Kamilla i Patti, mysle ,że u Was pozostały juz tylko może godziny - zwłaszcza u Kamilli. Ale fajnie! Zazdroszczę!Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wieści. Dzis jadę jeszcze do szkoły rodzenia, zamierzam ćwiczyc baaaaardzo intensywnia, a nie obijac sie jak do tej pory czasem... Zajrze tu potem, paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Szyciu my termin mamy podobny-ja mam tak między 19-20-22 lutym-takie daty wychodzą z usg. ja okropnie przechodze noce....:O wogole nie moge spać... :( albo męczy mnie okropna zgaga ze hurtowo musze brać rennie -juz mam je cały czas pod poduszką :P albo przekręcic sie nie moge miednica mnie boli przeokropnie i brzuch twardnieje, a ostatnio czuje straszny ucisk na żebra, jakby brzuch mi uciskał cały czas i przez to mam problemy z oddychaniem :O ale maruda ze mnie.....ale nie moge się doczekać kiedy juz to sięskończy, jak ja bym chciała juz urodzić..... Kamilla masz racje -tez słyszałam ze aktywność \"łozkowa\" najlepiej przyspiesza poród :P :P:P moja znajoma ponoc dzięki takiej aktywności urodziła 3 tygodnie wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i ja sie wpisze na 100 stroinke!!! hiih moze sie zalapie !!!!!!! do Szyt`ki tutaj znalazlam jedna stronke ...http://cgi.ebay.de/LUXUS-Kleinkind-Bettausstattung-aus-den-USA-NP130_W0QQitemZ290074056688QQihZ019QQcategoryZ77133QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem jest to na e-bayù,zalogujesz sie ....i moze sie uda,gdzies jeszcze widzialam podobne al byly to nazuty na lozko i poszewka na podusie....jak znajde to ci podesle linka.... dziewczyny.....ja tez juz bym chciala miec dzidzie w domku ihihi ale sobie mysle niech jeszcze tam posiedzi sobie hiihhi.....ale zaczelam juz dosc odczuwac ze juz coraz blizej do porodu hiih ---chyba----biodra mnie bola,i kosci macicy tak jak by mi ktos lomadlem otwierac chcial hihihi ponoc biodra u kobiety rozsuwaja sie ,przygotowywuja soe do porodu,,i potrzebuja pozniej ok roku by powrocic do normalnego stanu.....szok jak nasze cialo sie przestawia ihihihhi dla naszego malenstwa! ihih co do porodu to u kazdej kobiety jest inaczej i nie ma ani zasad ani regol!!! mnie moja ginekolog straszyla ze ja bede rodzic -ta pierwsza corke- ok15-17 godzin(oni licza czas od pierwszych duzych boli) a ja urodzilam od tych duzych boli moja mala w ciagu 15 minut!!!!!!!!!!!! o 19:20 przewiezli mnie na porodowke a Olivia urodzila sie o 19:34 !!!!!! wiec nie ma regol!!! a moja znajoma miala blizniacza ciaze i nieczula wogole boli! wiec to tez nie zasada z t ymi bolacymi bolami!!!skoncentrujecie sie na parciu i nie bedzie jak sie wydzierac..:):):):):):):) tylko bedziecie myslaly zeby juz zobaczyc malenstwo!!!!! to dziala ja sie tak wzielam za siebie z tym parciem ze mi zalezalo zeby pchac,niz sie wydzierac......ponoc jak sie wydzierasz to mniej sily wtedy jest na samo przenie......ale kobiety!!!!!!! myslcie ze jak mocniej poprzecie to bedzie dzidzia juz z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do terminow to ja mysle ze nie urodze ani 7.02 ani 20.02 bo to sa daty moich tesciow urodzin hiihihihihhiihih i powiedzialam ze bede noghi krzyzowac!hiihihhiihihihihihih a tesciowa sie juz bio czy ma robic urodziny ....bo ona zostanie z nasza corka jak ja wyjade hiihihih.....i sie mi pytala ,i prosila bym jej powiedziala kiedy bede rodzic ihihihihihihihihihihihihih bo ona ma tyle przygotowan na te urodziny ihihihihihihih ze niebedzie miala jak sie Oli zajac hiihihihihihh..kumacie?! babka ktora rodzila 3 synow!!! pyta mi sie kiedy ja bede rodzic!!!:):):):):):):):) bo ona musi wiedziec czy sie wyrobi ihihihihihihihihihihhiih myslalam ze walne ze smiechu!!!!! a co do obawow!!jak juz bedzie kolo was malenstwo to obudzi sie instynkt!!! i bedziecie wiedzialy jak macie i co robic!!!!!!po za tym musi sie nauczyc swojego dziecka \"odczytywac\":):):) i dziecko musi sie do nas przyzwyczaic!!!!!!!wiec obydwie strony maja co robic ihihih:):):):)........ja i moj maz postanowilismy ze jak sie niunia urodzi to on wezmie sobie 2 tyg.wolnego jak juz bede do domku miala isc.....i bedzie mi pomagal,bo fakt z dwojka dzieci to bedzie inaczej jak tylko z jedna....pociecha..........ale poradze sobie a jak mnie deprecha zlapie to bede klikac!!!!!! .......ale....nie bedzie az tak zle! po pierwszej ciazy dalam sobie dare to i teraz tez dam-ja mam troche glupi charakter bo jestem uparta jak osiol!!! i ja wiem zawsze -no prawie zawsze-wszystko najlepiej! ihih:):):) a do tego hormony jeszcze dojda!!!! hiih:):):):) ale wiem ze nie chce ani mamy mojej miec kolo siebie ani tesciowej! bo sie wyzabijamy hihiihhihiihihihihihhiihhihihihihih..........wiecie jak to z tymi dobrymi poradami,radami jest!!!!!!!! niech daza nam po swojemu zrobic...one robily same tak jak wtedy uwazaly .!!!!! i mysla ze tak jak one robily to jest 100% dobre!!!! ........no i po co sie o to jeszcze wsciekac! hiihihhihiihhiihhiihhi ok! ale sie rozpisalam!!!!!!! pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś zaczal sie 38tydzień :) zamówiłam pościel na allegro-1 rzecz jaka kupiłam przez neta-i co??? i nie dałam jej przyjsc pocztą jak nalezy...hihihi:D bo zobaczyłąm ze ta firma co zamówiłam u nich jest z płocka i to niedaleko od rodzinki mojego meza która tam mieszka, więc siora cioteczna mojego męza odebrała mi tą pościel osobiście-dzięki temu zaoszczędziłam koszty przesyłki no i jestem pewna ze mam ten wzór który wybrałam ;) ale pościeli jeszcze nie mam w domku bo jedziemy po nią w weekend-od razu odwiedzimy rodzinkę i pare sklepów w płocku z wózkami ;) Zuziu masz racje z typi \"dobrymi radami\" teściowej i mamusi,... ja niestety muszę się przygotować psychicznie na te wszystkie dobre rady mojej mamy-bo z nią mieszkamy :O ale z jednej strony ciesze sie ze w tych pierwszych dniach nie będe z maleństwem sama w domu.... więc są plusy i minusy wszystkiego co do porodu to tez sądze ze kazda kobieta ma z tym inaczej....to indywidualna sprawa i trzeba mieć optymistyczne nastawienie!!! ja tak własnie sie nastawiam POROD = przyjście na świat mojej niunki i nie myśle o tym jako o wielkich męczarniach i bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu - ja mam to samo jesli chodzi o narodziny mojej dzidzi, ja musze zaciskac nogi 1 lutego(urodziny mojego tescia:p)Nie chciala bym zeby moj syn byl takim pesymistą i dziwakiem jak on:o a wiecie jaka byla moja pierwsza mysl jak dowiedzialam sie ze bede miec syna,pomimo trgo ze chciaqlam zawsze miec syna??? O Boze, beda kolki i SYNOWA hihihihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia79- fajna masz tesciowa ;), tez wolalabym sama bez doradcow byc z mała, no mzoe z mezem, ale mysle ze wiele ich miec nie bede moja mam parcuje jescze, tata tez dorywczo z tesciami nie utrzymujemy raczej kontaktow, no chyba ze przez przypadek na ulicy na siebie wejdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej aktywnosci lozkowej hiihh to sam..org...m powoduje skurcze macicy i dlatego przyspiesza porod bo dzieciaczka przesowa tym ku dolowi.:):):) Amelka nie martw sie!!!!! skurcze powoduja ze babyk idzie na dol i dlatego szyjka sie troszke skraca pod ciezarem i krecaca sie glowka ihihhihi tak mi l´tlumaczyli! :):):) osobiscie tez mam problem ze spaniem, bo jak maszeruje do WC to juz jak wracam do sypialni to mam oczy jak sowa i tyle co bylo spania!!! i jak mi sie uda czasami niewypijac litrow wody przed spaniem to mam spokuj! hihihih przesypiam jak babyk! hiihihhi ale rano mi ciezko wstac....a trzeba corcie do przedszkola zaprowadzic!! hiihih co do tych wod plodowych.....mi wody odeszly ok 15-16 a urodzilam o 19:34 I BYLO WSZYSTKO OK...... oni licza te punkty dwa razy ,zaraz po porodzie i chwilke po.......znam dziecko mialo tyko 1 punkt przydzielony i jest teraz bardzo zdrowym 3 latnim dzieckiem!!!!!! nie ma sie co martwic na zapas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszcze ze macie mamunki przy sobie. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy moja bedzie przy mnie❤️a przyletuje dopiero 15.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronek! dobra jestes! usmialam sie z tej synowej!! ihihhiii z tej daty urodzin tescia! ja podobnie mam z tym tesciem,ale oni bardzo mnie lubia!!!!! hiihihihihihhchociaz mam ciety jezyczek czasami-moi tesciowie maja po 68-69 lat!! i sa bardzo staroswieccy!!!!!i ciesze sie ze nie sa mobilni i mieszkaja po drugiej czesci bonn,wiec sie ciesze bo by dostac sie do nas autopbusem to trwa ok 1 godzinki!!!! i oni sa juz starsi hiihihih i niewybieraja sie w takie dalekie drogu!!!:):):):):):):):):):) a moja rodzinka mieszka w polsce,wiec to jeszcze dlaej,pomimo moi rodzice sa mlodz i\" nowoczesni\"\"!! to i tak nie chce miec ich za blisko siebie!! ihihihhiale kontakt mamy super!!!! ale jak sa u nas na 2 tyg.w odwiedzinach to czasami pod koniec sie ciesze ze juz jada-sorki moze strasznie to zabrzmialo! ale .....ja juz sie odzwyczailam i przyzwyczailam do \"swojego\" w sumie juz niemieszkamy od prawie 7 lat razem,to idzie sie odzwyczaic!!!! chcaca....zazdroszcze ci z jednej strony ze kontakt z tesciami jest \"luzny\"\" bo moi chca nas widziec co niedziela na obiedzie ...:):):) a ja stwierdzilam ze ja tez w niedziele umiem ugotowac obiadek! ihihihihhi a nie cala niedziele u nich siedziec!!! wiec jezdzimy co druga albo trzecia ihihihihihihhiihihhiih ale najchetniej by chcieli wiedziec co i jak i gdzie kiedy ihihihih!!!!!! ale ja sie im nie daje!!!! ihihihih a dziw mnie bierze bo strasznie mnie wychwalaja po rodzinie ihihihihihihihihihihihihihihihihihhiihihihihihih a jezyczek to ja mam naprawde ciety do nich-szczegolnie do tescia!!!! hiihihihihihihihih a pomimo kochana synkwa jestem! hiihhihihi a jak slub bralismy to moja mam zazartowala do tesciowej ze teraz ona bedzie moja mama bo (moja mama bedzie w polsce i teraz tesciowa bedzie sie mna opiekowac! i tak sobie do serca tesciowa to wziela ze wydzwania mi do dzis!!!!!!!!! po 10 razy na dzien jak sie czuje,co slychac!!!!!! i z czym sie pierze niebieska skarpetke,i zolta koszulke!!!! no pier.....ca mozna dostac ihihih!!!!! i jak z moja mam rozmawiam to sie smieje ze co ona mi narobila! hiihhi ze tesciowa za bardzo do siebie wziela !!!!!!!!!!! iihh ale dobra jest tesciowa ......szczerze nie mam co na nia nadawac ,ale czasami trzeba! ihihihihihihihihihhiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronek....ja jak sie witam z moja mam na lotnisku to mi lezka poleci z tesknoty ,ale jak wylatuje to sie ciesze na swoj spokuj!!! hiihihihihihihihhi kazdy ma inny tryb zycia i swoje przyzwyczajenia!!!! mnie zaczynalo draznic ze w sobote ,dgzie mozemy spobie wszyscy dluzej pospac,to moja mama juz po 7 rano w kuchni buszowala bo sobie kawe robila,i odrazu sprzatnela naczynia ze zmywarki!!!!! i tukla sie garkami i talerzami i myslalam ze wyjde z siebie i stane obok ihihihihihihihihihih... ale wytlumaczylam jej ihihihihihih i juz nieszalala z rana z tymi garczkami! hiihihi a my leniuchy to jak sobota i niedziela przyjdzie to spimy sobie do 11 albo i dluzej!!! tutaj mamy szczescie bo nasza Oliva tez spioch jest!!!! i nasi znajomi wiedza ze raczej przed 11 lepiej niedzwonic hiihihihihih bo nieprzytomni jestesmy hiihihihih:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całkiem szybko przeskoczyłyśmy tą setną stronkę :D a ja słyszałam dokładnie o tej aktywności łozkowej ze za przyspieszenie porodu odpowiedzialna jest sperma-bo ma coś w sobie ze powoduje rozwarcie, dlatego nieraz jak jest zagrozenie ze urodzi się wcześniak to lekarze zabraniają sie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×