Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

taaa slyszałam, że ma być ok 20 stopni :P z jednej strony się cieszę, bo żule może znikną :P ale z drugiej.. miałam jechać na weekend teraz nad jezioro, ale jak będzie chłodniej to raczej nici z tego. no i ani na rower ani... a poza tym wolałabym żyć w takim klimacie że tylko koszulka, spodnie, ew. spódnica, nic więcej... a nie jakieś czapki, szaliki, kurtki itd. choć jestem dzieckiem zimy to wolę jak jest ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slucham trojki moze od 4lat dopiero, a teraz tez uwazam , ze inne stacje sa kiczowate, chbya ze jakas stacja alternatywna , to ok;) dla zuli to chyba nawet lepiej jak jest chlodnia:o Nie chce cie tu oczywiscie straszyc:D ale zeby nie bylo rozczarowan;) Chbya pojde sobie przekasic kanapke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, mam nadzieję, że deszcz lunie i oni sobie pójdą :O się slownictwa przy nich nauczę :P niepotrzebnie. smacznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kanapeczki byly pyszne:classic_cool: To przy okazji i u mnie moze lunie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, fajnie że były pyszne :D na Twoje pytanie odpowiem: nie mam pojęcia! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze i do \"jestem\"juz nie pamietam , ze ktos taki tu byl;) u mnie zaczyna pogrzmiewac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to jestem się podszył? :D zapytam go :P no był ktoś taki, ja go znam nadal... :P u mnie skwar... zupa pycha :D chcesz trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten \"jestem\" to pozniejszy marq...:>? Smacznego ja na dzis juz sie najadlam:D To zapytaj ale cos mi sie wydaje , ze dobrze wnioskuje:D Spadam do kuzynki na kaweczke bede pozniej:) Bo sis powiedziala , ze jak teraz wejdzie to juz pozniej nie bedzie chciala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym dobrze wnioskujesz setunia? z tego co wiem to ten marq i on to 2 inne osoby;) miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
czesc, oczywiscie, ze tu jestem. Wszystko czytam, bo mam ten topik w ulubionych i sobie tu zagladam od czasu do czasu. Musze wiedziec o czym tu gadacie, hehe. Koala.. a czy mi odpowiadaja? Setunie znam tylko z tego co nam pisze na forum, a tararare znam troche lepiej. Pojawia sie pytanie, w czym mi maja odpowiadac? Jesli chodzi o kontakt przez internet to mi odpowiadaja, a raczej odpowiada tararara bo tylko z nia sie komunikuje. A jakby bylo z odpowiadaniem na zywo to nie wiadomo, zycie moze pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
nie jestem zaen marq, ani tez sie nie podszylem pod koale, bo niby po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 🖐️przepraszam ze bezpodstawnie w sumie utozsamialam cie z kims innym:) tara bylo milo:Dmartinii pyszna jak zwykle , a dzidzi grzecznie spalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, czy mozna sie przywitać? a ja tylko na chwilkę bo zaraz idę spać... wy tez juz idzcie bo juz pozno i nic wam sie nei przyśni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę spać późno :P fajnie seti, że było fajnie :P u mnie też ok :P do jutra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, where R U? 🌼 byłam w pracy 9 godzin!! sorry, ale już nie mogę normalnie, a to wolne dopiero za miesiąc prawie!! :O :O :O głowa mi pęka :O wszystko mi jedno, nawet te żule dziś mi nie przeszkadzają :O idę jeść bo jadłam śniadanie tylko dzisiaj :O ciekawe kto jeszcze nas tu śledzi. chyba wolę nie wiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara🌻 zjedz cos dobrek i troche sie zrelaksuj, wez sobie prysznic, poczytaj ksiazeczke, moze sie przespij troszke:) Albo napij sie drina dobrego lub piwka:classic_cool: U mnie zaczyna pogrzmiewac , ciekawe czy bedzie deszcz:o Ja wlasnie skonczylam sjestowac po obiadku i pije sobie kawke. wszystko bylo by pieknie , gdyby ne ta duchota:o A myslisz , ze ktos nas szpieguje tu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, nawet nie chce mi się robić tego żarcia :O ale muszę bo na kanapki ochoty nie mam :O poczytam :) dzień bez ksiązki jest stracony. myslę, że tak :D już jedną osobę znam :O żule się przeniosły :D co prawda jakieś 100 m, ale zawsze to nie pod oknem! :P na piwo to bym poszła. stawiam dziś. idziesz ze mną?? :P wpadnij do Łodzi to pójdziemy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Ci powiedzieć: widziałam dziś na ulicy starszą panią i miała różowy kapelusz! taki plażowy słomiany ale różowy :P i do tego okulary słoneczne, ale z boku miały 2 różowe serduszka :P fenomenalny widok:P nic tylko się uśmiechnąć ;) podobała mi się ta babka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×