Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

tarara milutkiego🖐️:) a jak szew wyjechal to moze wagary sobie zrob:> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo zmienilas sobie stopke:classic_cool: Kiedys sluchalam E.Bartosiewicz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to tak pusto tutaj? seti czy poszłas na praktyki (w co nie wierzę:P ) czy lenisz się na leżaku z książką?:) w sumie to nic mądrego nie zrobiłam dziś :O ale nic to. też jej słuchałam, czasem rzadko... dziś mnie tak naszło :) a teraz zgadnij kto śpiewa o tym co w mojej stopce siedzi? :P pewnie nie trafisz :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara no nie bylam....:o troche sie poopalalam ale cztac za bardzo sie nie da w tym sloncu:D P{ozalatwialas sprawy? To chbya spiewa Stachura albo Grechuta, teraz jakos tak te dwa glosy mi sie kojarza ale bardzie obstawialabym tu Stachure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara Ty jedz tez od czasu do czasu jakies miecho bo nam sie rozchorujesz! Ja mialam ogorkowa;) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i nie masz racji :P zgaduj dalej. podpowiem, zaczyna się na literę T... :P to zespół... setunia, jem mięso czasem.. a wiesz że ja ponad 2 lata w ogole go nie jadłam, byłam wegetarianką :P i miałam dredy wtedy :P (nikt mi teraz w to nie wierzy taka jestem grzeczna :P ) ale to było w liceum :) mój okres buntu :P a ja lubię takie żarcie :P musze zrzucić ze 4 kg :P tak sobie ubzdurałam :P nie wszystko załatwiłam, nie chciało mi się dzisiaj :O zrobię to jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na \"t\" to przychodzi mi go glowy tylko T-love:o Stachura tez cos tak spiewal:D chyba:o Ciekawe w jaki jeszcze sposob przejawialas swoj bunt:D A moze juz zrzucilas te 4kg tylko o tym nie wiesz;) Na pewno nie potrzebnie chcesz tyle schudnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wiesz nie wylewa mi tłuszcz :P ale w niektóre rzeczy się nie mieszczę :P jem tyle samo co rok temu, ale wtedy to baaardzo schudłam bo nerwy, stres, obrona itd. no a teraz...? mniej stresu, więcej snu :P itd. ja tak mam :O to tilt śpiewa, znasz? trochę dołujące kawałki mają, ale czasem lubie ich posłuchać... a Ty się nie buntowałaś??? :) wtedy wciąż byłam na nie i nie mogłam dogadać się z rodzicami itd. Ale w maturalnej klasie mi przeszło :) a moja mama teraz to jak moja starsza siostra :P co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilt znam , faktycznie dolujace, jesienia moge sobie ich posluchac:D ale czasami miec troche \"tu\"i \"tam\"jest wskazane;) Oczywiscie , ze sie buntowalam :D ale jakos w trzeciej klasie albio juz w drugiej klasie szkoly srednie, troche sie uspokoilam i zaczelam wiecej rozumiec:D, chociaz nadal robilam glupie rzeczy:D Przyszla do mnie kolezanka, praktycznie jedyna jaka tu mam;) wiec troche sobie pogadalysmy;) Bede pozniej ale nie za pozno i dzis nie siedze tak dlugo jak wczoraj , bo troche sie nie wyspalam😴 A jesli chodzi o sen i odchudzanie, to gdy sie wysypiamy, spimy po 8h to szybciej chudniemy;) to do poznej,nie za poznej:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie siedzę za długo dzisiaj, bo spałam za mało :O nie moge tak, potem się źle czuję :O do tego o 4 wstałam i nakryłam papugi ręcznikiem, bo zaczynały śpiewać sobie w najlepsze :) idę czytać. a gdzie tangO? :) jak tam w pracy było? :) mam nadzieję, że zajrzysz dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja jestem i popijam zimne piwko:d jakos spanie mi minelo ale to pewnie przejsciowe wrazenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara - jestem :) zagladam i bede zagladac ;) w pracy - niedopatrzenie w dosc powaznej kwestii - czlowiek sie uczy i musi sie pilnowac... nauczka dla mnie i lekcja pokory... widze ze wstalas niewiele pozniej niz ja zasnalem - zasluchalem sie w trojce... Bartosiewicz - cenie i lubie - i mam jej pierwsza kasete ;) sen i inne kawalki - teraz nikt juz tak nie gra... ale ona sie nei dala komercji i wciaz ma ciekawe teksty, moze troszke grzeczniejsze, ale z kazikiemtez przeciez nagrala cztery pokoje... a tak w kwestii jedzenia - u mnie dzis szef kuchni polecal ryz z warzywami i grzybkami mun na goraco z patelni... :) setunia - oczywiscie bezalkoholowe ;) prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też piłam piwo zimne :D i mało czytałam... jakoś mi tak.. gubię się czasem w tym wszystkim :( i bezradna jestem :( och!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalam też stare kawałki Edyty :) słuchałam jej w LO i czasem też do niej wracam. bo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO błędy i niedopatrzenia zdarzają się w każdej pracy. ja Ci nie będę opowiadać co my zrobiliśmy w pracy - może powiem tylko tyle, że wysłaliśmy coś czego wysyłać nie powinniśmy Amerykanom. szczęście, że jeszcze mamy tę pracę :) no chyba Cię nie zwolnią za to, co? :) to o której Ty spać chodzisz? o 8 rano?? seti śpisz? bo ja już uciekam. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasluchalem sie w trojkowej audycji i zasiedzialem troche - przed trzecia... no nie chcialbym... najpozniej jak dotad polozylem sie po 9 rano... i spalem do 17 :) spokojnej nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
a ja sie na tyle upilem, ze nie jestem w stsanie przeczytac waszych slow:) kolega wpadl i jeszcze znajomi, fajnie bylo. Tarara sciskam Cie serecznie i zycze milego dnia jutro :) Ide spac w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię tylko dzień dobry i uciekam do pracy :) chyba jestem przeziębiona :O o tej porze roku?? a ja się czuję jakby ktoś po twarzy mi dał, tak beznadziejnie :O tangO - to pewnie przez te lody :) takie pyszne były :) :) jestem - pijaku wstrętny nie lubię Cię już :O setunia - wstawaj bo tak ładnie słońce świeci :) wczoraj fotografowałam niebo wieczorem :) ale było piękne :D 3majcie się ciepło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara nie spie juz od dawna, wczoraj bylam bardzo spiaca ale i tak zasnelam dopiero ok 24tej:o To milego i do potem;)🖐️ Ale jestem bedzie mial kaca dzisiaj:D Tarara moze Ty tez masz kaca po tym piwku jednym To cu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSBA DO MEZCZYZN TUTAJ
Wypowiedzcie sie, ale na TAMTYM TEMACIE co sadzicie na temat drugiego postu, czy sie z tym zgadzacie, jakie jest wasze zdanie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266302&start=0 Ale prosze TAM, bo tego tematu moze potem nie znajde, a tamten tytul pamietam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślalam, że śpisz :P seti żadnego kaca, wypiłam go wczoraj tylko pół :) nie wiem czy to w powietrzu coś siedzi bo strrasznie mi łzawią oczy i mam takie objawy jakbym jakąś alergię miała :O nigdy nie miałam czegoś takiego i nigdy w lipcu! :O nic to. uciekam zaraz. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti będzie miał podwójnego :P z tego co wiem to baluje od kilku dni :O i dobrze mu tak :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
wstalem o 9:00 i faktycznie mialem kaca, teraz juz jest tylko lekkie szumienie w głowie. Moge powiedziec, ze byly to poprawiny moich urodzin. Wiec nie jest tak, ze w tygodniu bez okazji sobie imprezy urzadzam:) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tutaj tak pusto? :) meldować się! :) a ja już wrociłam :P nic mądrego nie zrobiłam, noo ale też jakiemuś facetowi w pracy napisałam jakieś podanie, bo... przyszedł do nas do pokoju i biedny nawet nie wiedział jak się pisze dużą literę :D no to powiedziałam, że mu napisze bo śmigam na klawiaturze bez patrzenia :D no i napisałam pięknie :) :) dobry uczynek zrobiłam. a swoją drogą to jak można być mgr inż. i nie umieć pisać na komputerze??? :O ulicę robią obok i hałas mam, że hej, a ja już miałam nadzieję, że kamiennicę rozbierają i tych żuli przepędzą :O mam śpiew ptaków za to w pokoju i zaraz muszę zabrać się za sprzątanie bo tyle piór obok i w ogóle... :P a teraz jakis obiad. seti: slyszysz??? nawet mieso zjem sobie dziś :) i chyba jestem uczulona na coś w powietrzu bo czuję się makabrycznie :O nigdy nie miałam z tym problemów, albo to od atmosfery w pracy albo od tego co na zewnątrz? cholera wie. tango - lody były pyszne :) ja poproszę o jeszcze :) a tak swoją drogą mam nadzieję, że nic Ci tam nie zrobili i że to wszystko skończyło się pomyślnie dla Ciebie. błędy się zdarzają wszędzie, nie robi ich właśnie ten kto nic nie robi :) pamiętaj. a chińszczyznę też lubię, kiedyś też nie było dnia/tygodnia żebym takiego zarcia nie jadła :) teraz trochę mi przeszło :P możliwe że mi się znudziło, a może dlatego, że jak jest ciepło to wolę nie jeść takich rzeczy tylko sama coś sobie zrobić? :) jestem - wiem, że to urodziny :) ale niezaleznie od tego czy urodziny czy nie... :P życzę Ci udanego wyjazdu. seti - zapomniałaś o mnie dziewczynko? :) co tam u Ciebie? jak Ci dzień mija?? chyba potem pójdę jakieś foto zrobić :) no i oczywiście książka, bo dzień bez ksiązki to dzień stracony :) nie wiem czy będę potem, możliwe że będę, ale nie gwarantuję. 3majcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara hello:D ja jestem ,k jak mogloby mnie nie byc:D tylko czekam az pierwsza dasz znac , ze wrocilas z pracki;) No to smacznego mieska:D a mnie od ranca glowa pobolewa, bralam dwie tablety i nie za bardzo pomogly, trzy kawy tez nie pomagaja, fryzjerka tez nie pomogla:D Moze sie nie wyspalam zas:o Wiec slonca dzis unikam jak moge:D Te upaly sa straszne kilka kilometrow ode mnie plonely dzis jakies zboza, wczoraj tez pod wieczor sie gdzies palilo:o masakra! Tarara , to co bedziesz porabiala , ze nie gwarantujesz swojej obecnosci na topicku dzisiaj, hę? Moze masz ranke , pochwal sie:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti bardzo ładnie, że napisałaś :) po prostu się jakoś dziwnie czuję, oczy mi łzawią, bolą mnie zatoki, głowa, czuję się jakby ktoś w łeb mi dał :O nie wiem czy zaraz się rozchoruję :O czy to alergia czy mamy coś w powietrzu w pokoju w pracy (bo wiesz to laborat.) czy na dworze jakieś pyłki. nie znam się na tym. pewnie wszystkiego po trochu :O więc pewnie potem sobie odpuszczę komp i poczytam może, na spacer pójdę, zdjęcia porobię, nie wiem jeszcze. jak na razie to 3 słucham i obiad robię :) no i jeszcze muszę posprzatać bo trochę syficznie mam :O przywiozłam tym ptakom pudełko pod klatkę ale mało co to pomaga :O no nic, chciałam je to mam co robić :) połóż się. wysypiaj. odpocznij sobie. jedz dobrze. nie powinna Cię też tak często boleć głowa :O nie lykaj tyle tabletek no i kaa i ból głowy? no wiesz? kawę to odłóż ładnie i 4ej nie pij! :P bo Ci zaszkodzi niż pomoże. a wiesz że ja od 7 mies kawy zwykłej nie piję? niezły odwyk co? :P kilka razy się zdarzyło, że sobie jakąś małą zrobiłam, a tak to... przyzwyczaiłam się do anatola :) i koniec. czuję się lepiej po prostu i o to mi chodziło. zawsze o jeden nałóg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
tak sie sklada, ze ja tez dzis ide do fryzjera, hehe. Na 18 jestem umowiony. tararara jeszcze nie jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×