Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość randzio19
Wirtam tak puzno pisze ja tez juz od 17 miesiecy pracuje w kwiaciarni i mam nadzieje ze jako mlody koles bede florysta i beda moje bukiety w katalogach pozdrawiam lubie wymyslac cos swojego niz to co jest juz na pokazach w katalogach itp jestem chlopakiem majacy 19 lat i lubie to co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsfsfds
a jaki bukiet do cywilnego??? ślub w kwietniu ale sukni nie mam jescze tak ogolnie pytam czy bukiet do cywilnego poweinien byc inny niz do kościelnego?? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonnea
Witam! Biorę ślub za dwa miesiące w czerwcu i mam problem jaki wybrać bukiet.Suknia będzie w stylu greckim w kolorze jasnego ecru. Skromna odcinana pod biustem.Ozdobiona pod biustem i na ramionach srebrnymi koralikami i cekinami.Dekolt V z przodu i z tyłu.Z kolekcji sukien ślubnych apart impressions. Proszę o jakieś propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie o cantandeskę czy jest to kwiat o giętkiej łodydze? czy dałoby sie zrobić z niego bransoletkę? w jakich kolorach są dosępne cantadeski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka18d
a ja mam pytanie jaki kolor kwiatów będzie pasował do sukienki ecrue i garnituru grafitowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
..................czesc wam dziewczyny na nowo wznawiam swoje porady...po dłuższej przerwie czekam na wasze dylematy zwiazane z przygotowaniami do slubu zareczyn,,pomoge podpowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyyyyyyyka
:) w takim razie ja pierwsza:) jakie kwiaty na stół do biało - bordowego przystojenia?:) dodam ze kwiaty bede w flakonie na ok. 30 cm 'nodze':) i najwazniejsze chce zeby miały te dluuugie 'wąsy':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszukuję ciekawego pomysłu na bukiet z kalii. Chciałabym coś z kryształkami (w necie znalazłam tylko z perłami, a takiego nie chcę, bo moja suknie ma kryształki). Chciałabym takie większe. pełniejsze kalie - nie te drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tez prosze o porade.. 1) suknia pronovias halifax. na gorze koraliki,potem haft. mysle o skromnym objetosciowo bukeicie,o storczykach,najbardziej pdoobaja mi sie ciemny roz-fiolet.chce zamowic 1-2galazki tego storczyka na koniec czerwca,w zaleznosci ile kwiatow bedzie na galazce.zwiazac biala wstega i dodac te koraliki na koncowkach z woda. jestem blondynka,jasna karnacja.bede tylko troche opalona.moje pytanie: czy taki kolor bedzie dla mnie odpowiedni?czy musze byc super opalona? boje sie ze jasny roz zleje sie z biela sukni.. chcialabym sie jakos odznaczyc w ramach kontrastu.. co Pani radzi?? bialych nie chce.bialy dla swiadkowej. ma byc galazka zebym trzymala na ramieniu (w lokciu oparta). 2) odnosnie dekoracji auta-jak najlepiej samemu przykleic glowki gozdzikow do maski auta zeby sie trzymaly?? chcemy zrobic to sami,nie wiem jednak czym.. moze Pani cos polecic? 3) dekoracja kosciola-nasz jest spory,wysoki,duzy.chcielismy kazda lawke od nawy glownej ozdobic wstazka i kwiatem. jedna kwiaciarka mowi nam zeby nie kazda ozdabiac,bo sie zleje! tylko co druga.. moim zdaniem bedzie to zle wygladac-opustoszy optycznie kosciol,a goscie pomysla,ze mlodzi oszczedzaja na dekoracji.. co Pani mysli? bylabym wdzieczna za odpowiedzi bo mnie nurtuja niesamowicie... :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również poproszę o poradę. Jestem wysoką, szczupłą brunetką. Suknia w kolorze ecru: http://sarah.com.pl/foto/galeria.php?id_kat=3&id=2902 Poszukuję bukietu nie za dużego, najlepiej okrągłego. Bardzo podobają mi się bukiety mieszane np. cantedeskie + storczyki + róże. Jaki kolor byłby najlepszy do tej sukni? A może ma Pani inne propozycje co do bukietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia 86
Ją również biorę w tym roku ślub i też tak jak reszta dziewczyn nie mam pomysłu ma bukiet i inne dodatki. Sukienkę mam cala biała u góry koronka ze srebrnymi cekinkami dol jest szerszy kawałek koronki i kwiat po boku jestem skromna blondynka o niebieskich oczach co mi polecacię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplis
Mam pytanie, czy Eustoma będzie do dostania w lutym? Mam wtedy ślub i chciałabym z niej mieć bukiet. A wiem, że od czerwca do października jest na nią sezon i najpiękniej wtedy kwitnie.Tak czy inaczej zapytuję o Eustomę w lutym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dw kwietniu jak najbardziej tulipany:-) wklejam podpowiedź: http://www.weselinka.pl/zdjecie/tulipany-kantadeski-hortensja-w-bukiecie-slubnym Sama o nich myślałam, ale jak wybrałam sukienkę to nie pasują. Ale nadal zastanawiam się czy nie użyć ich do wazonów na stołach.. Kremowe i różowe np. Albo pięknie też wyglądają gerbery kolorowe, są wyraźne, więc pasują so ajsnej sali w kremowym kolorze.. A moje pytanie: czy w kwietniu dostanę kwiat hibiskusa??? i ile mogłabym kosztować taka wiązanka: http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/R%C3%B3%C5%BCe%20i%20inne%20kwiaty/slides/_mg_2549.html#100 Nie mam orientacji w cenach, więc pytam by nie dać się w bambuko zrobić. Ewentualnie jakim innym kwiatem mogłabym zastąpić, aby wyglądało to równie pięknie??? Podoba mi się bardzo odcień maliny i taki chciałąbym zachować do kremowych róż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
chcesz schudnac raz na zawsze? zapoznaj sie - nic nie tracisz pradziwa DIETA INDYWIDUALNA dla kobiet! www.dieta4u.com.pl zapoznaj sie - mozesz wiele zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czenea
calia jak dbać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×