Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość glowonog
No i co? Bedzie jakas rada dla Glowonoga? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka 82
i czy będzie jakaś rada dla zegarynki 82:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc madziunick...co do twojej sukni.....masz racje suknie jest prosta delikatna i zwiewna pomysl sobie o ladnej wiazance delikatnej mozesz sobie pozwolic na wiazance okraglej z roz samych deliktane przybranie moze z niej wyplywac bluszcz dluga trawa.....albo kwiaty ktore bedziesz niosla na rekach po bokach z ktorej beda wyplywac dlugie trawy zakonczone koralami..np.,mam na mysli o storczyku o duzych kwiatach .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ineska...przyznam ze suknia jest oryginalna i spoko..do niej pryznam ze raczej bedzie pasowal jeden kwiat dajmy np.jedna roza ownieta materialem podobnym do sukni naniej mozna poprzyklejac korale perelki i mysle ze do niej jak najlepiej jeden kwiat bedzie pasowal o podobnym przybraniu mozna tak samo zrobic prote oryginalny kwiat storczyk lub nawet ananasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
glowonog przyznam ze niemoge otworzyc tej strony..ale jesli jestes niska osoba to niemozesz miec wiazanki dlugiej czy splywajacej bo poprostu bedziesz optycznie zmniejszona...raczej wiaznka okragla jesli niechcesz roz..to moze : 1.eustoma to jest kwiat podobny do roz ale o delikatniejszych platkach...okragla wiaznka jak najmniej przybrania same kwiaty a koncowka mikrofonu owinieta materialem... 2.druga opcja wiaznka to moze z konwali ??/co ty nato to pelna wdzieku i delikatnosci wizanka same konwalie i wokolo liscie odtych kwiatow....supe jak najbardziej... 3.mozes rowniez zastanowic sie nad bukietem z gozdzikow kwiaty mocno scisniete gdzie efektem koncowym bedzie berlo z tych gozdzikow......wszystkie wiazanki zaznaczam okagle deliktane bez przesytu...polecam wejsc na strone kwiaciarnia niebieska..tam sa w tabelce nowosci wiazanki slubnej....i sa przykladowe bukiety ktore tobie polecam.. 🌼dziekuje za cierpliwosc dla ciebie}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc zegarynka 82....przepraszam za zwloke ale jakos niemoglam pisac... ogladlam twoja suknie..przyznam jest bogato zdobiona..wiec jak mowisz niemozesz miec bukietu bogato zdobionego w dodtakach typu korale perelki wlosy anielskie itp...jak najbardziej roze bo to wsumie kwiat najpieknieszy....wiec tak jak mowisz niemoga byc ecri ani biale bo poprostu zleje ci sie zsuknia bukiet powinien rzucac sie w oczy wiec bedzie kolor pasowal pomaranczowy ,zielony,pistacjowy rozowy,i wtedy tylko roze polealabym ci ulozone na okraglo nieukladac w mikrofonie tylko sciete koncowki zakonczone kazda koncowke kwiata materialem albo zlotym drucikiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebano
to ja, taki mam typ urody http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ea8bfb209 6daa96.html suknie taką http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ade2e7a46 58bb58.html i mam takie pytanie: czy taka wiązanka bedzie do mnie pasowala? chciałabym krótszą, bez tych traw. A kalie w kolorze różu? w ogole to czy ciezko jest wykonac taką wiązankę? moze sama bym sprobowała? Wyszłoby taniej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67d1196c3a 4c67c4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
do tygryska do twojego koloru roz ..pasuje jak najbardziej pomaranczowy,,,bordowy ,,zielony,,,bialy bo uniwersalny albo taki lekko brazoy a srodek kremowy jest taki storczyk ten o duzych pakach..wedlug mnie jak najbardziej edzie pasowal powiem ci szczerze ze jak przychodza do mnie panie o takiej urodze pdobnej do twojej to zawsze decyduja sie na bordowy kolor roz...i jak odbiraja te bukiety zawsze sa zadowolone moze bordowy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebano
kurcze linki nie działają zaraz wkleje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebano
extazko? jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazka dziekuje za porade, a jaki kolor to mialby byc rozy,storczyka,badz ananasa?? masz moze jakies przykladowe zdjatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazko czy mogłabyś mi podać maila bo chciałabym przesłać Ci zdjęcie mojej sukni i poprosić o radę w sprawie bukietu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ebano powiem tak dziekuje za zdjecia po 1 ta wiazanka jest latwa......jest calia rozowa jak nabradziej ??tylko musialabys zamowic ja msc wczesniej.....mozesz je skrocic jesli chcesz miec krotsza wiazanke....to jest tak kazda calie trzeba napoic cala dobe popros pania o utrwalacz w plynie albo w proszku aby kwiaty byle bardziej trwaly ....gdy cala noc sie napija wyciagnij je i zostaw na przynajmniej 3 godz by koncwoki ztwardnialy kupujesz korale i szpilki florysyczne na koncach cali szpilke wciskasz do srodka z koralami a przed koralami nawin 3cm pasek z zlotego drutu aw mijescu gdzie bedziesz trzymac reke mozesz zawinoc tasma materialowa i u gory cali sa jeszcze korale to wtedy na drut nawijasz co 5 cm-15cm korale i owijasz calie jest latwa ta wiazanka ale jedynym minusem jej jest musialabys robic rano przed slubem bo potem niemozesz jej wlozyc do wody..i wedlug mnie wyjdzie ci taniej zrobic sama bo wiadomo ze w kwiaciarni zawsze sie liczy robocizne....do niej starczy ci 10 cali...powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ineska..jesli chodzi o storczyka to bialy roz ,,,,albo rozowe,,,ananas jest tylko 2 kolory delikatny cytrynowy...i rozowy,,,protea jest rozowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebano
slicznie ci dziekuje extazko za info :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ineska aroza to wtedy albo rozowa cukierkowa,,,,a lbo pomranczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ebano niema za co...🌼 odtego w koncu tutaj jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
caprio..przykro mi bardzo ale niepodaje emaila ...jesli masz sprawe pytaj tutaj na tym forum..chetnie pomoge.....i radze .... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
prosze o radę czy biło herbaciany bukiet będzie pasował do białej sukni z delikatnymi przeźroczystymi, srebrnymi dodatkami , kamizelka narzeczonego też ma wzór ze srebrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc extazko! chciałabym zrobic na samochodzie taką dekorację http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81d60ff46c28a49e.html mogłabys mi zdradzic jak te kwiaty przymocowac? Wiem ze z reguły są to przyssawki, ale pan u ktorego wypozyczam samochod mowi że juz wiele razy miał dekoracje na przssawki i zawsze odpadały :o a jesli to juz musza byc przyssawki, to jak te kwiaty do nich przymocowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
Acha, i jeszcze jedno - zalezy mi aby kwiaty mialy odcien zimnorozowy. (te, ktorych nazwy nieznam). Taki jak te roze w bukiecie wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja zasiegnę porady :) Moja suknia jest w kolorze \"white diamond\" - taka złamana biel a\'la jasne ecru . Jestem wysoka , a jak dojdą buty na obcasie będę równa z narzeczonym. Mam ciemne włosy ( będa upięte w koka + mały diadem ). http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=1&item_id=1399&cmd=show_item&gallery_id=&shift=1 Z góry dziękuję za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×