Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość extazka
groszek 83 oczywiscie ze tak poniewaz iz twoj narzeczony ma jasny garnitur aty biala suknia ba..smietankowa hehehhe niemozesz za zadnym pozorem bukiet z bialych roz..czy kremowych albo ecri...poprostu zleje ci sie...pomaranczowy ozywi was obydwoje ale nierob sobie duzego bukietu ....masz naprawde piekna suknie....tylko cos skromnego a zaraem elegnackiego wejdz na ta strone co podalam wyzej kolezance i wejdz na kwiaty...apotem na roze jest bardzo duzy wybor..tylko pamietaj!!!pkmaranczowy tylko laczyc ze zlotymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
agusssiiia 25 co do twojego pytania oby dwa kolory pasuja ale bardziej upieralabym sie na kolor pomaranczowy...i zlote dodatki wejdz w google i wpisz bukiet z cali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwiec 08
Witam Mam pytanie.Bardzo podobają mi sie wiązanki z kalii i storczyków,teściowa mi odradza ponieważ uważa ze kalie to kwiaty pogrzebowe i jest przesąd ze jak panna młoda ma kalie na slubie to szybko umrze.tak niby było z jej mamą.Trochę sie przestraszyłam.Przglądając katalogi widzę bardzo dużo bukietów z kaliami.Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa panna młoda
a jaki bukiet na zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czerwiec....tesciowa zle mowi......ahhh te tesciowe :-)))) mojej tez sie niepodoba ze ja bede miala bukiet z bordowych roz....bo to taki nijaki wedlug mnie ale taki mi sie podoba i taki bede miala.... aco do cali to sa bardzo modne .....i jest roznica miedzy takimi kaliami na pogrzeb atakimi na slub roznia sie wilekoscia i kolorem ....niemartw sie //......jesli ci sei podoba zrob sobie taka...niezwracaj uwagi na nic...acalie sa bardzo trwaym kwiatem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
zimowa panna mloda....hm...... na zime moze zastanow sie nad storczykami,,,,,sa pikenym kwiatem i bardzo trwalym......moze z anturi.....nie polecam roz bo moga ci zamrznac az czasem zrobia ci sie czarne wiec napewno niechacialbys miec takiego widoku....tylko szkoda ze nienapisalas mi jaka suknia jaki kolor..itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek79
Witam! mam pytanie do extazy218 Ja bede miała suknie białą z zielonymi dodatkami ale ta zielen jest bardzo delikatna taka troszke pistacjowa. beda zielone rózyczki na dekolcie i taka jagdyby lamówka z tych samych kwiatkow przez srodek sukienki. Ja jestem brunetka o ciemnej karnacji z długimi falowanymi własami, szczupla. narzeczony bedzie miał garnitur czarny. jaki Bbukiet do tego stroju wybrac?? ja myslałam o malym skromnym z zielonych lub białych róz lub z kali. czy to bedzie pasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 kwiatuszku...bedzie pasowala roza zielona jest taka ktora ma srodek lekko rozowy o duzym paku.....mozesz rowniez pozwolic sobie na calie ale wtdey albo biale albo lekko cytrynowe..... zaproponowalabym ci jeszcze bukiet z eustomy to kwiat podobny do rozy tylko ze na galazce jest duzo rozgalezien w stylu polnym trwaly kwiat i jest kolor rozowy,zielony,bialy ale raczej przystalabym na zielony.... i jeszcze tez moga byc storczyki te duze o wielkim paku..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek79
do extazki własnie dzisiaj jedna dziewczyna doradziła mi bukiet w kolorze ciemnego różu. ja znalazłam kilka ale nie wiem czy sie otworzy fotka http://kwiatyslub.pl/oferta.php/1 bukiet jest z rózowych kali. czy to bedzie mialo wyglad z ta moja kiecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kwiatuszek tez moze byc .......ale nietaki intensywny...jednak masz zielen na sukni wiec jednak trzeba sie trzymac tej tonacji kolorystycznej....zebys niemiala misz masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
Mam pytanie do Extazy!! czy bubiet z kremowych róz i cali takiej miniaturki, nazywa sie chyba kantedeskia bedzi pasowal do mojej sukni http://chomikuj.pl/Lusia_23/Moja z gory dziękuje za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
a mam na mysli konkretnie kwiaty z tego folderu (drugie), tylko ze one beda mieszane z kremowymi różami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
lusiii piekna suknia...pewnie ze bedzie pasowalo..tylko niedobieraj kwiatow o takim samym kolorze..np.biala calia i biala roza bo wtedy sie zleje ..jak juz to np.cytrynowa roza ,z calia bila albo na odwrot zeby zachowac jednak kontrast... pozdrawiam...extazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
dzieki za rade!!:) a ja sobie wybralam, kremowe roze i ciemny róż kalje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiC
Proszę o radę, jaki bukiet będzie pasował do mojej sukni...Suknia jest bardzo elegancka, nie mozna tu mówic o skromnosci:), cała biała, od góry dosyc sporo za pas biel przykryta jest piekna złotą koronką. Potem do dołu jest juz tylko biel. Lubię awangardowe pomysły, lecz nie chciałabym popełnic błędu. Lepszy bukiet mały czy duży, krótki czy długi, moze jakis inny ciekawy kolor by pasował?? Tylko nie chcę herbacianych róz, podobno przynoszą pecha...:) Z góry dziękuje i pozdrówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina76
jestem świadkową mam brązową sukienke jakie kwiaty najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
emic..twoja suknia mocno zdobiona jest..wie tez niemozesz miec bogato ozdobnego bukietu... jesli masz duzo zlota spokojnie mozesz sobie pozwolic co teraz w tym roku jest bardzo modne kolor bordo..bordo roze te o duzych glowkach..nazwa pasion..ulozone na krokto roza kolo rozy na konacah kazdej z nich przyklejona perelka przezroczysta lub perlowa...i zwiazne biala atlasowa kokarda...wedlug mnie spokojnie taki bukiet bedzie paswoal i bedzie sie rzucal w oczy ,,kolorem,,azarazem niebedzie przyslanial sukni,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
jesli jestes swiadkowa wie bukiecik niepowienien byc wiekszy od bukietu slubnego do panny mlodej....jesli chcecie sie zgrac kolorystycznie z kwiatami spytaj sie panny mlodej jaka ona bedzie miala bukiet moze na wzor bukietu jej ale zminitaruowana....napewno kwiaty jasne by jednak ozywic twoja kreacje.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiC
Dziekuje bardzo!Bardzo podoba mi sie ten pomysl z bordo...dzieki:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiC
Jeszcze jedno pytanko. Napisałam wyzej, ze biel od góry za pas przykryta jest złotą koronkę. Nie zaznaczyłam jednak, ze tę biel widać, koronka nieco przeswituje, zatem czy bukiet bordo nie będzie się kłócił z tymi kolorami, bardzo mi sie ten pomysl podoba, bede jednak wdzieczna za odp. na to jedno pytanko jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina76
a czy mogę miec bukiet z białych róz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morank
czy istnieje jakiś sposób podtrzymania stroiku do włosów z naturalnych kwiatów tak aby wytrzymał kilka godzin. Chciałam na rzecz stroiku z eustomy zrezygnować z welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia Katarzynaa
hej extazko, mam pytanko- czy istnieją fioletowe róże?bo bardzo chciałabym miec z takich wlasnie mój bukiet ślubny, a jesli nie to jakie mozesz doradzić mi kwiaty w kolorze fioletu, takiego delikatnego, ślub w pazdzierniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia Katarzynaa
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody
ale cisza...hallo jest tu ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody
:( puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaa2555
Wczoraj kupilam sukienke na slub koscielny i nie wiem jakie kwiaty do niej dobrac...Jest bez ramiaczek,cala z koronki,na gorze dopasowana a dol od bioder szeroki,wyszywana perelkami itd...generalnie bogata dosc w koloze ecrue,do tego welon do pasa i skromny diadem.Jestem wysoka,lekko opalona i mam czarne wlosy,slub w grudniu wiec bede miala futerko ecrue...podobaja mi sie cantaleski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×