Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=1&item_id=1489&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 A to jest moja suknia. Jestem średniego wzrostu, rozmiar M, jakieś 20 cm niższa od swojego narzeczonego. Suknia koloru ecru, haftowana srebrną nitką, z trenem a do tego szal lub bolerko. Mam pomysł na wiązankę z kremowych i herbacianych róż. Suknia jest elegancka więc chyba te róże by pasowały? Byłabym wdzięczna za porady. Z góry dziękuję. Pozdrawiam:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do madziunick : to ciesze sie ze trafnie ocenilam; jesli chodzi o twoje uczesanie to raczej nie proponowalabym sztywnych i bardzo gladkich upiec, raczej proponowalabym ci cos bardziej naturalnego , wlasnie moze delikatne loczki czy fale, moze lekko upiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t54eg
do bohema mi tez sie ta suknia podobała, ale jak ja zobaczylma na zywo to zaniemowilam... Przeciez ona w miescu piersi ma tak ohydna koronkę, że szok... wygląda jakby była poszarzała i stara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do ineska: jesli moge co cos zaproponowac to ja do twojej sukni widze storczyki, moze w polaczenie z roza, raczej forme okragla i prosta ale z delikatnie wypuszczona trawa; i raczej welon krotki jesli juz; storczyka moglabys upiac do wlosow - swietnie by wygladal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do glowonog : czy twoja sukienka to numer 3239? z tym niby kolnierzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do nikt nie pomoze : ale ona ma tak 'gwiazdziscie' rozlozone te wiecidelka= diamenciki? a jak bedziesz miala uczesane wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do bohema: moim zdaniem pasowalaby ci wiazanka wydluzana ale nie wielka i ciezka tylko raczej zwiewna, troche moze asymetryczna: kilka kwietow o prostej i zdecydowanej formie np. zantedeschia (calla) lub roza z innymi delikatniejszymi; skoro sukienka jest biala to pasuja bardziej chlodne odcienie jak pistacja, roz, fiolety, troche jest to tez uzaleznione od twojego typu urody od koloru wlosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie pomoze
to nie moja suknia tylko glowonog :) odp na twoje pytanie fleurka (studiokwiatowefleur@o2.pl) do glowonog : czy twoja sukienka to numer 3239? z tym niby kolnierzykiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fleurka , dziekuje za odpowiedz:) a moze foto cos takiego? bo ja jestem wzrokowcem,heh, a tak nie widze tego,heh z gory dziekuje:) a gdzie extazka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do nikt nie pomoze: ach sie rozpedzilam, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do ineska : postaram sie cos znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do ineska: znalazla 4 propozycje, moge ci przeslac na maila - takie mnie j wiecej podobne do mojego wyobrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do tygrysek; ja bym dla ciebie widziala wiazanke raczej w stylu romantycznym, taka troche slodka, okragla, moze byc waniliowo - lososiowa i z mieszanych kwiatow, miedzy innymi moga byc roze; ale nie raczej z samych roz- bo by bylo za klasycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do ineska: sluchaj jesli chodzi o bizuteie to bardzo minimalistyczna, na szyje to nawet nic bym ci nie proponowala, ewentualnie jakies male kolczyki moga byc blyszczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
extazka chyba gdzies znikla, moze ma dzien pracujacy; ja na szczescie mam internet w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
fleurka..prosze o jedna rzecz nieradz tutaj ludziom bo to moja strona utworzona jesli chcez to utworz swoja....dziewczyny moje drogie odpisze na wszystko jutro....dzisiaj mam zamieszanie......pzdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohema
do t54eg sukienke szyje u krawcowej wiec koronka bedzie biała. http://www.slubne.com.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1515&cmd=show_item&gallery_id=&shift=5 jeszcze raz ja: włosy mam bardzo ciemny braz z niewielka ilościa jasnych pasemek i bedą całe spiete a karnacje mam ciemna a mam zamiar jeszcze przed slubem skorzystac ze solarki. Prosze napisac jaki kolor kwiatow najbardziej by mi pasował. Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
No wlasnie - to moja suknia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6555f89caf e623d7.html Faktycznie jak na stronie sincerity wejdzie sie na powiekszenie wyskakuje ohydny kolnierz ale ja takiego miec nie bede. Kamyczki sa rozstawione promieniscie ze srodka sukni. Bede miala koka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
No coz, moja suknia jest wklejona przez 'nikt nie pomoze' 17.04] 11:05 Mi ten link jakos nie chce wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t54eg
Aha :) kumam :o to na pwno bedzie ładniejsza, bo ta w salonie mnie przerazila... Chciałam ją przymierzyc, ale jak zobaczylam to padłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t54eg
glowonog ---> po prostu skopiuj całego linka, wklej i wscisnij po nim enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewe
glowonog---> brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×