Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość monia masz piekną suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazaz
Extazo podpowiedz mi proszę czy do mojej sukni pasuje wiązanka złożona z jednej róży a właściwie z płatków róży w kolorze herbacianym? Moja suknia to Janesa z kolekcji Emmi Mariage. Jestem dość drobną osobą o ciemnych włosach i niebieskich oczach. Bardzo podobają mi sie tego typu wiązanki. I jeszcze jedno widziałam kiedys bukiet złożony z lili wodnych- ale nie wim czy był to bukiet slubny. Strasznie mi się on spodobał i myślałam o takim do ślubu. Czy w ogóle jest to możliwe? Nie wiem czy takie lilie wytrzymają cały dzień i czy w ogóle ktoś robi takie bukiety? Z góry dziekuje za odpowiedz. Jeśli ci wygodniej to pisz na mail a.z@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasieek
Witam, i ja mam dylemat związany z wyborem bukietu. Moja suknia to jasne ecru http://www.kasia.net.pl/page.php?cat=15 suknia oznaczona jako III. Ja jestem blondynką o szarych oczach. Pomarańczowe róże..? Czy to będzie dobry wybór? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość where are you extaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudziło się
Extazie najwyrażniej znudziło się udzielanie porad! A szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
noni pomarancz ze srebrem nie za bardzo pomaranczowy lepiej sie ko mpomuje z ze zlotym do srebra jak nabardziej naialy,,roz,,,ecri...niebieski kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
krowka mleczna......... a wiec tak...to sa tulipany biale jesli masz wesle w najbliszym czasie to super sie skalda bo tulipnay sa tanie jak barszcz teraz,,,pownny byc niedrozej niz 2zl./za szt..a wie tu ci pojdzie spokojnie 2p.tuipanow jedna paczka skalda sie z 25 szt..kazdy tulipan jest przywiazywany do przysawki florystycznej maska auta pierw powinna byc namoczona woda zwilzyc co bedzie lepiaj sie trzymaly przysawki..ale uwaga!!!!!!!!!!auto niemoze byc woskowane ...bo wtedy za nic w swiecie sie nie przymocuje nic..kazda koncowka jest owinite a bila materilaowa wstazka..kwiaty ulozone w luk......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
i przed tym niech sie dobrze napija tulipnay by byly sz tywne i twarde,,........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
glowonog...to jest bukiet zrobiony z rozowych roz o nazwie aQua i bialych kwiatach amarylisa..bez zadnych lisci i innych dodatkow....tak sie sklaad ze wlasnie teraz jest sezon na amarylisy ale proponowalabym ci zamowic juz ta wiazanke bo na kolor bialy tego kwiata jest ciezko....jesli chcesz zastapic roze innym kwiatem to proponowalabym ci o tej tonacji kolorustycznej rozowa lekko eustome....ewentualnie rozowa frezja raczka jest owinitea rozowa wstazka.....dodalabym do niej cos swiecacego np.koraliki lub perelki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
krowka mleczna oj dzieki wlasnie sie teraz staram..hehehhe pomoglam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
tulipan 77 radzilabym ci zamowic wiazanke 2 msc wczesniej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
monia kami 78...to suknie prosta i elegancka jesli masz ciemne wlosy to powinny byc bukiet jasny by cie ozywilo i dodalo blasku...napewno niemoga to byc biale kwiaty bo zgubia ci sie z suknia..moze pomysl o zbitej z duzej ilosci roz czyli roza kolorozy mocno rozwinite np.kolor pomaranczowy z zlotymi dodatkami....tradycyjna kulka moze nije splywac trawa aniej pozawieszna platki roz......co ty nato????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
azazaz..po pierwsze lilie wodne sa piekne ale wiesz o tym ze sa one pod ochrona???wiec raczej one odpadaja...ale po 2 wydobywaja z koncowek lodyg sluz tak samo ja zonkil czy dziurawiec co mogloby pobrudzic ci suknie no napewno nikt by tego niechcial..... taki bukiet o czym ty mowisz jest piekny jak najbradziej bedzie ci pasowal...ale musiz pierw pochodzic po kwiaciarniach bo ona jest bardzo pracochlonna i niejst trwala na stepny dzien platki moga ci sie juz zmarszczyc wiec ona bedzie musiala byc robion arno w dniu slubu ...wiec pierw pochodz i popytaj czy ktoras sie zdecuduje na taka wiazanke ja z mila checia bym mogla ci robic..tylko podkresle ci ze ladnie wygladaja jesli sa mocno nalozone platek n aplatku co w calosci da efekt 1 duzej rozy tylko wiekszej niz ta ktora jest prawdziwa...bo niektorzy robia ze wyglada tak jagby ktos poprostu na nia nadepnol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kasiek ale powidz mi tylko czy ta suknia bedzie biala czy ecri???bo na zdejciu nieweidac dokladnie??jesli jetses blodynka to wiesz co aniebyloby lepiej na kolor rozowy lub bordo zeby sie ladnie oznaczalo???/albo tez lila-roz???/co ty nato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazaz
Dziękuje Extazo za radę, nie wzięłam pod uwagę tego, że taki bukiet jest nietrwały! Jeśli masz chwilke wolną to podeślij mi proszę kilka fotek przykładowych bukietów pasujących do mojej sukni! Z góry dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasieek
Extazko, suknia to złamana biel, jasny ecru. Wydawało mi się, że bordowe bukiety pasują raczej do ciemnych włosów, ale skoro fachowiec tak podpowiada to może zmieni się moja koncepcja. Bardzo dziękuję za podpowiedź i gorąco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
Dzieki Extazka. Nie znalam tych kwiatow. Poszukalam troche w internecie i znalazlam rozowe amarylisy bo takie wlasnie bym chciala, ale te nie maja tak fajnie falujacych platkow, a to mi sie najbardziej podoba. Oto rozowe, ale bez 'falowania' - http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.dunlapphotos.com/graphics/amarylis.jpg&imgrefurl=http://www.dunlapphotos.com/nature.html&h=360&w=345&sz=52&hl=pl&start=4&tbnid=n7_3cYuVcnmSIM:&tbnh=121&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Damarylis%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN A moze znasz odmiane nazwy takich jak w bukiecie i w dodatku mocno rozowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazka ----- dzięki 🌻 Tak własnie myśłałam , żeby absolutnie nie brać jasnych kwiatów tylko właśnie jakieś pomarańczowe lub bladoróżowe . Łatwiej będzie dobrać kamizelkę i musznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia to ja tez poprosze o rade oto moja suknia jakie kwiaty do niej http://www.modena-salon.pl/suknia_slubna-kelaz1-(tylko_ona).html#galkelaz1 kolor ekri, jestem szczupla ok 1,75, wlosy ciemny blond, przyszly maz podobno w kolorach szarosci w jasne paski z bezowo zlota kamizelka wystapi myslalam o tulipanach moga byc te kwiaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
glowonog przepraszam ale nieznam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
lui do twojej sukni ktora jest bogato zdobiona niepolecalabym ci wiele zdobien bo to zaduzo by bylo suknia i bukiet...a wiec bukiet skromny jestes dosc wysoka osoba wiec mozesz sobie spokojnie pozwolic na wiazanke splywajaca czyli ksztalt lezki.....np.pomaranczowe roze bo jesli twoj przyszly maz ma taka kamizelke spokojnie mozesz sobie pozwolic na taki kolor ,,,albo tez bukiet w ksztalcie wakchlarza czyli roze ulozone w ksztalt wachlarza ale polecalabym by to ulozonie bylo na specjalnym podescie do takiego typu wiazanki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka...
🌼 sluze pomoca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×