Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Nickka
Postronna, :) Mialam takie same watpliwosci zanim pierwszy raz kupilam wiec sprawdzilam w internecie skład. To jest dokładnie ten sam lek, tylko że w Polsce i w Turcji nazywa sie 21 od liczby dni ile trzeba je przyjmowac, a w innych krajach 30 od dawki progesteronu. Tak wiec Microgynon 21 i 30 to te same tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgvddv
Po zażyciu dwóch tabletek M21 od pierwszego dnia okresu krwawienie ustało i nie występuje nawet plamienie. Co to moze oznaczac? Czy któraś z Was miałą podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laxa2011
Hej, chętnie kupię tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam problem, bralam wczesniej tabletki Naraya, bylo wszystko ok ale z powodu wysokiej ceny postanowilam poprosic o tansze i dostalam wlasnie Microgynon 21. Miedzy Naraya a Micro mialam tylko 1 dzien przerwy, bo po skonczeniu Naraya dostalam szybko okres - ostatnia tabletke wzielam w srode a okres dostalam w piatek i musialam wziac juz te Micro. A teraz minelo juz 11 dni a ja dalej mam okres!! Nie wiem o co chodzi, w sumie normalne krwawienie mialam przez 5 dni a teraz leca mi jakies uplay brazowe, strasznie mnie to wkurza, nie wiem dlaczego tak sie dzieje! Czy to jest normalne? Miala tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
Postronna, przepraszam, wyjechałam na wakacje i dopiero teraz przeczytałam twoja odpowiedz. Microgynon tez maja 21 tabletek :) Nazywają się 30 od dawki hormonów, a nie liczby tabletek. Tak się zakręcili w nazewnictwie. Podam link jeszcze raz na wszelki wypadek :) http://www.euroclinix.pl/microgynon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAmiska
Hej, kupię microgynon 21. Siwa_gd@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
JAAAmiska, zobacz powyższe wątki, można kupić w internecie, z dostawą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu1991
pilnie kupię microgynon 21 proszę o kontakt ataner1991@wp.pl jestem z gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
Hej. Ja dopiero zaczne brac M21 i po tym co czytam to mam mieszane uczucia. No zobaczymy w kazdym razie jak na mnie beda działac. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy ktoraś z Was brała moze Dianette? Jeżeli tak to ile mniej kosztowało 1 opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia5582
Mam na sprzedaż 9 op. Microgynon Oryginalnie Ważne do 06.2015r. Cena za opakowanie 10zł Możliwość wysyłki za pobraniem ( koszt ok.15 zł. ). kontakt: dorcia5582@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia5582
Mam na sprzedaż 9 op. Microgynon Oryginalne Ważne do 06.2015r. Cena za opakowanie 10zł Możliwość wysyłki za pobraniem ( koszt ok.15 zł. ). kontakt: dorcia5582@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys6
Sprzedam 8 opakowań Microgynon cena 12zł. justys6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meghan27
najlepsze tabsy pod sloncem !! kiedys je bralam i nie mialam zadnych skutkow ubocznych. pozniej lekarz przepisal Marvelon ( czulam sie fatalnie!) teraz wrocilam spowrotem na MC21. czuje sie swietnie i co najlepsze w czasie okresu nie boli mnie brzuch !!! a normalnie to zdychalam z bolu !!! polecam goraco wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa maja
Ja microgynon biorę od jakichś 4 lat i nic, nie przytyłam nie mam mdłości. Poprostu przyjełam je super! Jestm z nich bardzo zadowolona bo i cena jest dobra i dobrze mi służą!! POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiss
hej hej, witam wszystkie forumowiczki :) planuję założyć wkładkę MIRENA i mój GIN zaproponował mi stosować przez jeden cykl M21 aby przekonać się czy nie wystąpi u mnie reakcja na skórę. Podobno mirena ma taki sam skład hormonów. W zasadzie warto sprawdzić zanim zainwestuje się 1200zł. Jednak na ten moment interesuje mnie, czy któraś z Wasz po rozpoczęciu brania M21 borykała się z problemem przedłużającej miesiączki. U mnie to nie są plamienia tylko zalewa mnie okrutnie. Normalnie miałam okres 3 dni a teraz leci 8 dzień i dostaję szału. Zastanawiam się czy ich nie odstawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka82
ja brałam je około 5 lat, we wtorek przestałam je brać - cena super, okers wogóle nie wyczuwalny, nie miałam deprechy (jak to niektóre koleżanki po takch proszkach mają), tylko 1 skutek uboczny....w ciągu tych 5 lat (żeby nie było - czas pewnie też swoje robi), przytyłam 15 kg. Ale wydaje mi się że jest to do opanowania - tzn ten głód hi hi :) ja mam słabą silą wole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita.79.ali
odsprzedam 3op.microgynon21 kazde op.kosztowalo mnie 13,75zl(koszty w Poznaniu) chce sprzedac 3op.razem z przesylka za 35zl moge wystawic aukcje all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupę
ma któraś sprzedać microgynon 21 jeden-dwa listki ? najlepiej gdyby była możliwość odbioru osobistego w Poznaniu mój mail: rosefotogazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię*
ma któraś sprzedać microgynon 21 jeden-dwa listki ? najlepiej gdyby była możliwość odbioru osobistego w Poznaniu mój mail: rosefotogazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny powiedzcie prosze
czy zdarzylo Wam sie ze po innych tabletkach anty przytylyscie a po M21 nie? Bo gin mi dzis przepisala wlasnie M21 ale boje sie przytyje tak jak po Diane 35:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys6
Sprzedam 8 opakowań Microgynon cena 12zł. justys6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu1991
chętnie kupię te opakowania proszę o kontakt na meila ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzhjhkwejhfk
jfbkjerk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxkwxxx
mam 19 lat biore je 1,5 roku lekarz powiedział ze musze je zmienic poniewarz jestem na nie za młoda i hormony w nich zawarte za duzo mieszają mi w organizmie,nigdy nie miałam problemu z kobiecymi sprawami a po ok roku ich brania ciągle biegam do lekarza bo mam jakieś stany zapalne, pojawiły sie jakieś dziwne krwiste plamienia,bezsenność,totalny brak ochoty na sex,i boje sie że w przyszłości nie bede mogła mieć dzieci:( moja siostra też tak miała i z nich zrezygnowała,chce przestać brać ale boje sie zajścia w ciąze bo to w tej chwili skąplikowałoby mi życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam do oddanie za symboliczną opłatę 1 blister pigułek. Niestety nie są one dla mnie a którejś z was mogą się przydać. Mogą przesłać go pocztą lub umówić się z kimś na odbiór osobisty na terenie Warszawy (najlepiej okolice metra :) Kontakt tel. 664922732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia5582
Sprzedam 8 opakowań Microgynon cena 10zł Przy zakupie całości cena 65zł. kontakt: dorcia5582@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo-dipol
Oczywiście jeśli ktoś się chce wymienić, dopłacę za różnicę cenową kontraceptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×