Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość gość
3 listki kosztują7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie 2 opakowania microgynon 21 anitaslabon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja- nie polecam. Miałam po nich bóle głowy, gałek ocznych wkońcu wylądowałam na oddziale okulistycznym, okazało sie po pewnym czasie ze to wina tabletek, jak je odstawiłam to jak reka odjął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę M21 od 19 lat z przerwą na urodzenie dziecka i nigdy nie czułam się źle, nie tyłam itp. Wiem, że są to tabletki starej generacji, więc 3 lata temu po urodzenia dziecka poprosiłam ginekologa o zmianę na bardziej nowoczesne. Ginekolog zlecił podstawowe badania i zadał mi pytanie, czy czuję się po nich źle, bo jeśli wszystko jest ok, to nie poleca zmiany bo to są bardzo dobre tabletki, tylko mało popularne, gdyż ginekolodzy" nakręcani" przez firmy farmac. zapisują dużo droższe :). Zostałam przy nich. Regularnie sama robię próby wątrobowe i jest ok. Jeden minus- libido..... Ale to podobno przy każdych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
kupię Microgynon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! sprzedam tabletki M21. Cena za blister 20 zł + koszty przesyłki . bombum333 @ gmail . com ( bez spacji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania dwa opakowania Microgynon 21. Data waznosci do 2016r. Cena za jedno opakowanie to 20 + przesyłka. Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt: eiste@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny z kosmosu dajecie!!!!!!!!!!! ja dziś za 3 listki zapłaciłam 7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinomeeek
jestem własnie po pierwszym opakowaniu tych tabletek i od pierwszych dni mam obfite krwawienie, utrzymuje sie juz 3 tygodnie, aż w koncu lekarz dał mi leki na zatrzymanie krwawienia, jak nie przejdzie to czyszczenie macicy mnie czeka rok temu je brałam, nic mi ne było, super tolerowałam, teraz tragiedia, krwawieie, bolesność nóg, klatki piersiowej, ciały płacz, 3 kg na plusie, opuchlizna, ból głowy i zawroty tak sie nimi urządziłam, że odechciało mi sie tabletek na zawsze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobiewladca
Witam, dzis rozpoczelam drugi listek tabltetek. Od pierwszego ktory zaczelam brac w pierwszy dzien miesiaczki caly miesiac mialam plamienie potem krwawienie z odstawienia i znow mam plamienie :-( chcialabym zeby sie skonczylo bo nie chce zeby moj facet sie w tym babral :-P ogolnie na poczatku mialam mdlosci bolaly piersi i troszke schudlam ale zaczelam brac reklamowana aseqrelle i w zasadzie te objawy ustaly a rowniez pobolewal mnie brzuch. Krwawienie z odstawienia trwalo trzy dni i bylo bezbolesne aczkolwiek obfite i z ogromna iloscia skrzepow. Pierwszy listek bralam wieczorem drugi zaczelam brac od rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do sprzedania 6 listków microgynon 21, proponowana cena 60 zł + przesyłka. bestia99@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześc dziewczyny zaczełam brać microgynom21 na wyregulowanie miesiączki,jak je biorę mam cały czas plamienia ,gdy byłam u lekarza bo następną receptę lekarz mi powiedział że przy pierwszym liski jest to normalne,jak będzie póżniej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobiewladca
Jak juz mowilam stosuje drugi listek, plamienia ustaly i czuje sie swietnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny z kosmosu. Te tabletki są refundowane przez NFZ. Dzisiaj kupiłam właśnie 3 listki za 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;)f sorry,że nie piszę w temacie,ale byłam dzisiaj u ginekologa i dostałam receptę na Midiana. Wcześniej brałam Cilest. Mam do Was pytanie,ponieważ zostało mi chyba 5 tabletek Cilestu i muszę zrobić 7-dniową przerwę i później mam zacząć brać Midiana po tych 7 dniach ? Trochę się boję tych tabletek,bo naczytałam się na forum różnych opinii,ale jak sama nie spróbuję,to się nie dowiem ; ) o Cileście były podobne opinie,jednak działał na mnie dobrze,jedynie pod koniec opakowania miałam bóle jajników. Może któraś z Was może mi pomóc? ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończysz swoje opakowanie Cilestu, potem tak jak zwykle robisz 7dniową przerwę i następną turę zaczynasz już nowymi tabletkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka96 nie ma problemu :) sama też kiedyś potrzebowałam w tym temacie pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madiiiii
Odkupię microgynon! :) prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka
Mi strasznie po nich włosy wypadają a zjadłam tylko 10tabletek i strasznie jestem nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola92
ja brałam tabletki midiana ok 3 lat. Generalnie nie miałam żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam, nie miałam odjazdów z humorami, ale ze względu na cenę chciałam w końcu je zmienić; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena65
hej stosuję Microgynon poprzednio brałam Cilest, nigdy nie miałam jakichś skutków ubocznych, nie było krwawień, tycia, libido ok. po prostu nic.cena mnie zaskoczyła pozytywnie za 3 blistry zapłaciłam 7 zł. więc jestem zbulwersowana tymi dziewczynami które tutaj oferują 1 blister za 10.00 zł, choć może chodzi o to że po prostu możecie je mieć bez recepty... ale osobiście nie polecam, szczególnie dziewczynom, które palą papierosy. Co do refundacji na te tabletki, to takiej nie ma w Polsce tzn. refundacji na środki antykoncepcyjne, prezerwatywa też zapobiega ciąży i nie jest refundowana. biorąc antykoncepcje pamiętajcie o badaniach u ginekologów próby wątrobowe badanie piersi jajników itd. zmuszajcie lekarzy by dawali wam skierowania na badania krwi szczególnie jeśli chodzi o stan wątroby. Lekarze nie zmuszają do tych badań bo one nie są tanie i fundusz musi za nie płacić.Pamiętajcie ważne by raz w roku sprawdzić stan swojego organizmu gdy zażywamy antykoncepcję to b. ważne ps. pamiętajcie o cytologi - 1 raz w roku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Forumowiczki. Mam pytanie bardzo ważne. Stosowałam od września tamtego roku Cilest do maja. W maju bieżacego roku przestałam brać, bo jakiś hormon sie za wolno rozkładał. Czy Microgynon21 działa wgl? Cena niesamowita :) jestem studentką, wiec cena jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie. Ginekolog przepisała mi M21 i od maja biore. W sobotę zaczynam trzecie opakowanie. Mam watpliwosci co do tego leku.. nie wspolzylam ze swoim Mężczyzną bez zabezpieczenia, bo sie boję. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dopiska do wcześniejszego wpisu mojego.. Od 3 mies. biore microgynon21 i palę papierosy. To coś złego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie kupię Microgynon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka666
faktycznie 3 opakowania kosztuja dokladnie 7,25 :) i samopoczucie zalezy indywidualnie od kazdej z nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
microgynon to najgorsze gowno jakie moze byc, nie polecam. do tego ma jeden z najgorszych hormonow ktory powoduje 5x wieksze ryzyko zylakow niz inne tabsy nie majace tego hormonu. ja go bralam przez 2 lata,byla to istna meka. hustawki nastroju, depresja, brak checi do czegokolwiek, zerowe libido. przestawilam sie na qlaire i od razu lepiej. nie bez powodu qlaira jest drozsza i nie bez powodu microgynon jest taki tani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działanie tabletek jestże zanika libito i chęć do sexu.Wtedy antykoncepcja jest 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan pieprzyc glupoty. idealnie dobrana antykoncepcja to taka ktora nie ma wiekszych skutkow uboczny, a libido jest zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię tabletki microgynon21 pilnie ;) mail asiabroniarek@o2.pl. A tak poza tym ja czuję się po nich świetnie ;) mam małe plamienia ale nie jest to dla mnie jakiś ogromny problem ;p a i zauważyłam że troche schudłam ;)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×