Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość 19-stka
a ja właściwie wziełam dopiero 6 tabletek.i jak narazie NIC mi nie jest:) bo niektóre z was pisza ze maja jakies objawy po kilku dniach.boje sie ze moze one na mnie nie dzialaja ze moze za malo hormonow maja czy cos.... ???(Jak Myslicie????????????????????:P ) a co do jedzenia to czuje sie caly czas pelna i nie jem tak duzo jak kiedys:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tabletki sa masakryczne. na warzy pojawily mi sie czerwone plamy i male ropne krostki zreszta zle samopoczucie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
19-stka No widzisz ja mam dokładnie tak samo. Biorę teraz drugie opakowanie i cały czas czuje się świetnie tylko apetyt mam mniejszy :) A przy pierwszym w ciąże nie zaszłam wiec muszą działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
no to fajnie:) mam nadzieje ze tez tak bede miala.a moze to zalezy od wagi i wzrostu???? jestes wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
mam jeszcze jedno pytanie:p ponieważ dzisiaj wziełam 7tabletke i niewiem czy chm...jakby to powiedziec moge isc na calosc:):P ?? czy juz dzialaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Microgynon ma działanie natychmiastowe, po 7 dniach spokojnie możesz iść na całość, ja poszłam po 3 czy 4 :) A co do Twojego poprzedniego pytania, to jestem średnia mam 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
heh.ja mam 175wzrostu:) może dlatego tabletki lepiej się "rozprowadzaja" po organizmie:P nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Może coś w tym je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
nie wiem:p moze a moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
nie wiem:p moze a moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam Microgynon21 przez rok. nie miałam żadnych skutków ubocznych. za to raptem dwudniowe krwawienia i bezbolesne i czysta przyjemność z sexu. :) nie przytyłam, nie spadło mi libido, nie miałam żadnych bólów. fakt, że w czasie przyjmowania tabsów nie odstawiłam nikotyny, ale... nic mi się złego mimo tego nie działo. nawet żadne biegunki i wymioty po libacji alkoholowej nie osłabiły działania pigułek. no i ta śmieszna cena. ja płaciłam za opakowanie jakieś 6 zł z kawałkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
no właśnie.to może dziewczyny sobie wmawiacie te wszystkie objawy po tabletkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat19
ja własnie zaczełam brać wczoraj drugie opakowanie .Na początku stosowania miałam óle brzucha mdłości itp.ale przeszło wszystko:) Jedyne co najgorsze to to że apetyt jest straszny można zjheśc po nich naraz z 2000kalorii:(co mnie przeraż bo przytyłam juz z 4 kilo:/ największy apetyt ma sie na słodycze;/i nie wiem co mam zrobić bo lekarz powiedział że to dobrze że jest apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
to jest moj 9dzien brania tab.wszystko w porzadku,nic mnie nie boli.w 7dzien skonczyl mi sie okres tylko teraz kilka razy dziennie mam cos niewiem co ale podobne do okresu.czy tzn ze cos sie oczyszcza czy co.to sa te plamienia o ktorych pisalyscie???bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-stka
a wlasciwie 10 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica1
mam pytanie, byłam dzisiaj u lekarza przepisał mi m21 nie wiem co robić .... tyle tu negatywów ;/ a nie mam ochoty przytyć czy czuć się po nich gorzej niż teraz się czuję, z tego co rpzeczytałam m21 nie jest warty zakupu ... czekam na konkretna odpowiedź, niedługo mam okres i w nast tyg będę musiala dokonać zakupu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica1
musze takze dodać, że to moje pierwsze tabsy anty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ginekolog powiedział, że dla nieródek nie poleciłby, ja brałam Minulet....i nie odczuwałam spadku libido i nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
kocica Ja bym Ci radziła spróbować c, każdy reaguje inaczej i zawsze można je zmienić jakby coś było nie tak. Dla mnie są bardzo dobre zero skutków ubocznych i chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica1
Kasiunia Ty chudniesz ... ważę 56kg mam 170 i nie chcę przytyć ;/ kurcze, okres mam dzisiaj o 2 dni za wcześnie, ale co tam w pon kupię, dalej jestem pełna obaw, ale spróbuję, najwyżej pojadę do mojego gina i zmienię ;/ a jkei wg was sa najlepsze anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
No to jesteśmy podobne. Ja też mam 170cm i ważyłam 55kg nigdy nie mogłam zejść poniżej a odkąd biorę tabletki zmniejszył mi sie apetyt i ważę teraz 51kg. A to wszystko po jednym opakowaniu bo teraz jestem w połowie drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica1
troszkę mnie uspokoiłaś ;] sprobuję, najwyżej przytyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka123
Ja dzisiaj zaczynam, pierwsza tabletka już za mną mam nadzieję, że nie będę miała żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. To moje pierwsze tabletki, dam znać jak na mnie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda81
Biore już trzecie opakowanie, troche pobolewają mnie piersi, czuje sie taka opuchnięta , wczesniej tego nie miałam i napewno przytyłam, bo widzę po sobie, ale ogólnie czuję sie bardzo dobrze. Mam nadzieję ze za jakiś czas nie wystąpią jakieś inne nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no balgam microgynon
to tabsy sprzed kilkunastu lat! moze siegnijcie po cos nowszego, tyle jest informacji w necie na temat jego skutkow ubocznych ze strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Wiesz, moim jedynym skutkiem ubocznym jest to, ze schudłam :) z czego bardzo się ciesze. Więc czemu miała bym je zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę je od 3 lat i nie miałam nigdy żadnych skutków ubocznyc. Przeszłam na nie po tym jk stosowałam Novynette, po których byłam cała obolała, bolała mni ciągle głowa, miałam mdłości. Męczyłam się tak przez rok. Więc nie można mówić komuś żeby zmienił tabletki... Bo każda kobieta to indywidualna sprawa i tabletki dobiera się indywidualnie. Jak widać po mnie brałam nowsze i czyłam się źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no balgam microgynon
wiecie tego spadku libido to raczej nie odczujecie po roku. ja bralam 2 lata cilest, a potem harmonet przez 3 lata. i dopiero pod koniec 3 roku harmonetu sex mogl dla mnie nie istniec. nawet mnie dotyk zaczal denerwowac! :( odstawilam i jestesmy na gumkach. wreszcie mam przyjemnosc z sexu! wreszcie mi sie chce. ja teraz patrze na to z perspektywy to normalne ze po jakims czasie spada libido i to wg mnie nieuniknioen bo caly czas organizm jest utrzymywany w ostatniej, nieplodnej fazie cyklu. a naturze nie zalezy zebysmy sie kochali w trakcie nieplodnych dni bo nie bedzie z tego baby. wiec libido sie obniza. proste i logiczne. tylko jedne tabsy powoduja to wolniej inne szybciej. jedne z nas maja wyzsze libido, inne nizsze wiec jedne z nas to odczuwaja bardzij inne mniej. choc z drugiej strony teraz to moj maz sie smieje ze czasem jemu sie nie chce a ja nadal chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, biorę prawie rok, zaczynałam z Yasmin, ale nie podeszły mi w ogóle ... na początku było w miarę ok (nie licząc wahań nastroju i chyba lekkiego przyrostu wagi) potem pojawiły sie jakieś wypryski na twarzy i libido spadło (do tego stopnia, ze ochota pojawia się w przerwie miedzy opakowaniami, czyli co trzy tyg :( ) powiedzcie mi proszę co będzie lepsze - iść teraz do lekarza po zmianę tabletek i wskoczyć automatycznie z nowym opakowaniem czy zrobić przerwę w braniu i trochę \"dychnąć\" :P bo to chyba nie jest normalne raz na 3 tygodnie .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli któraś z Was miałby ochotę, to chętnie odstąpię jedno opakowanie tabletek (jednak odstawię ...) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×