Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

ja uwazam ze te tabletki sa ok. nie biore ich dlugo ale nie mialam zadnych skutkow ubocznych, moze na poczatku bylam troche senna i markotniejsza ale to trwało jakies niecale 2 tyg a teraz jest ok. jestem z nich zadowoloni no i co wazne sa tanie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss21
hej dziewczyny mam pytanie nie czekające zwłoki. Lekarka przepisała mi M21 ale ja zaczęłam brać je od drugiego dnia krwawienia (bo ponoć tez tak można) i teraz jestem przy 4 tabletce a razem z moim bejbe chcemy wyjechać na długi weekend no i wiadomo.... Czy jestem już bezpieczna? A i mam takie pytanie jeszcze tak w ogóle kiedy mogę zacząć się kochać bez dodatkowej prezerwatywy tak żeby mógł dojść we mnie? Czekam na szybkie odpowiedzi buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microbejbe
hej dziewczyny mam pytanie nie czekające zwłoki. Lekarka przepisała mi M21 ale ja zaczęłam brać je od drugiego dnia krwawienia (bo ponoć tez tak można) i teraz jestem przy 4 tabletce a razem z moim bejbe chcemy wyjechać na długi weekend no i wiadomo.... Czy jestem już bezpieczna? A i mam takie pytanie jeszcze tak w ogóle kiedy mogę zacząć się kochać bez dodatkowej prezerwatywy tak żeby mógł dojść we mnie? Czekam na szybkie odpowiedzi buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microbejbe
hej dziewczyny mam pytanie nie czekające zwłoki. Lekarka przepisała mi M21 ale ja zaczęłam brać je od drugiego dnia krwawienia (bo ponoć tez tak można) i teraz jestem przy 4 tabletce a razem z moim bejbe chcemy wyjechać na długi weekend no i wiadomo.... Czy jestem już bezpieczna? A i mam takie pytanie jeszcze tak w ogóle kiedy mogę zacząć się kochać bez dodatkowej prezerwatywy tak żeby mógł dojść we mnie? Czekam na szybkie odpowiedzi buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microbejbe
hej dziewczyny mam pytanie nie czekające zwłoki. Lekarka przepisała mi M21 ale ja zaczęłam brać je od drugiego dnia krwawienia (bo ponoć tez tak można) i teraz jestem przy 4 tabletce a razem z moim bejbe chcemy wyjechać na długi weekend no i wiadomo.... Czy jestem już bezpieczna? A i mam takie pytanie jeszcze tak w ogóle kiedy mogę zacząć się kochać bez dodatkowej prezerwatywy tak żeby mógł dojść we mnie? Czekam na szybkie odpowiedzi buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Musiałaś to aż 3 razy pisać! Po 7 dniach już spokojnie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Musiałaś to aż 3 razy pisać! Po 7 dniach już spokojnie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microbejbe
Przepraszam komp mi się wtedy zepsuł i wysłało się kilka razy... Ale dzięki wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipol
Kasiunia a ty 2 razy? logiczne, że czasami serwer nawala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juniiiia
ja biore od 14 m-cy i jest ok,ani nie przytyłam ani piersi mi nie urosły(chociaż jedno i drugie przydałoby się:)),dobrze sie czuje nie mam zadnych plamien,miesiaczka tylko 3,4 dni,malo boli,jest super,teraz odstawilam bo chcemy drugie dziecko,mam nadzieje ze sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipol
biorę od 4 lat :) skutków ubocznych brak, libido wzrosło, ogólnie chwale sobie te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1991
ja jestem przy siódmej tabletce M21 i zauwazyłam ze mam ciągle nabrzmiały brzuch.zwykle mam taki jak dobrze zjem a teraz od 7 dni mam taki non stop.wszystko zniose tylko nie tycie bo jestem "przy kośći" i nie mam zamiaru wyglądać jeszcze gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona20
Hej ja jestem przy 9 tabletce i jak dotąd czuję się świetnie tzn normalnie, nie przytyłam (a wręcz, nie wiem czemu, ale udało mi się schudnąć) nie mam jak na razie skutków ubocznych. A jeżeli mają się pojawić to po której tabletce (jeśli wiecie)? Jestem jak na razie bardzo zadowolona z nich. A teraz mam takie pytanie zawsze biorę M21 o 8 rano dziś sobie troszkę przyspałam i wzięłam ją o godz 8:20 czy ma to jakiś wpływ na ich skuteczność? Mam jeszcze takie pytanie po ilu dniach mogę się kochać bez dodatkowej antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAGADKaaaaaaa
słuchajcie dziewczyny,ja biore microgynon juz 4 miesiace,urodzilam dziecko i potrzebowalam ochorony,ktora uniemozliwi kolejna ciaze. UWazam ze tabletki sa rewelacyjne :) czasami zle sie czuje ale nie lacze tgo z pigulkami poniewaz jestem tylko kobieta i zawsze mialam zmiany nastrojow normalka :D nie tyje,raczej schudlam i generalnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula222222222222
biore m21 juz pól roku...ale wybieram sie wlasnie do ginekologa zeby zmienic!przytylam 5 kg i kompletnie nie mam ochoty na mojego faceta.mam okropne hustawki nastroju i wogole dziwnie sie czuje.takze dziewczyny jak widac na kazdego dzialaja inaczej....i dobrze jak ginekolog trafi w takie tabletki ktore sa dla nas dobre...a jak nie to trzeba zmieniac i probowac do skutku....ja juz chyba ponad 2 miesiace nie kochalam sie z moim i mam juz tego dosc!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaagula2222
biore m21 juz pól roku...ale wybieram sie wlasnie do ginekologa zeby zmienic!przytylam 5 kg i kompletnie nie mam ochoty na mojego faceta.mam okropne hustawki nastroju i wogole dziwnie sie czuje.takze dziewczyny jak widac na kazdego dzialaja inaczej....i dobrze jak ginekolog trafi w takie tabletki ktore sa dla nas dobre...a jak nie to trzeba zmieniac i probowac do skutku....ja juz chyba ponad 2 miesiace nie kochalam sie z moim i mam juz tego dosc!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynia
biorę microgynon od dwóch tygodni, dociągnę do końca blistra i ani tabletki więcej. mam mdłości, uczucie podrażnienia żołądka, fatalnie nabrzmiały brzuch, codzinne tępe bóle podbrzusza (podobne jak przed okresem, choc nie tak intensywne, ale nadal uciążliwe), zatrzymanie wody (szczególnie widac po nogach), wilczy apetyt wieczorami, przez co troszeczkę utyłam, choc spuchnięcie z pewnością potęguje to wrażenie. do tego bardzo zmienny nastrój (momentalnie od śmiechu w płacz - nie wierzyłam w takie reakcje, póki nie doświadczyłam). jedyną pocieszającą rzeczą było zaokrąglenie się piersi, ale od paru dni doszła do tego duża ich bolesnośc i rozstępy, co próbuje ratowac kremami. na szczęście nie plamiłam. dodam, że najbardziej niepokojący objaw to ten nieszczęsny brzuch. z tego co czytałam na forum, spotykany, ale niezbyt powszechny, a na pewno nie w połączeniu z tyloma innymi objawami. podejrzewałam nawet ciążę (mimo okresu w terminie, ale to przecież możliwe), jednak test ciążowy sprzed tygodnia nic nie wykazał. czy ktoś miał podobnie jak ja...? tabletki zdecydowanie nie dla mnie. chciałabym przerwac juz teraz, ale wolę nie psuc sobie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawusia
Wiecie ja jestem bardzo zadowolona z tego preparatu. Dobrze się po nim czuję, chociaż nie powiem mam większą ochotę na słodycze, ale potrafię sobie odmówić (choć są dni, że po prostu nie mogę:)) ponadto żeby nie przytyć zaczęłam ćwiczyć w domu jak tylko mam okazję i przede wszystkim polecam bardzo dużo ruchu! Wtedy nie przytyjecie tak bardzo a może nawet (jak w moim przypadku) uda Wam się zrzucić kilogramy :) Czasem zdarza się że pobolewają mnie piersi ale nie jest to jakiś masakryczny ból. Jeśli chodzi o seks to oczywiście mam dni kiedy po prostu nie mam ochoty na mojego ukochanego, ale czasem wręcz mogłabym się z nim kochać cały dzień :) Jestem bardzo zadowolona z M21 żadnych dolegliwości żołądkowych, żadnych migren, zero nudności. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkusiowa
ja swoja historie z m21 zaczelam wowczas gdy desperacko zdecydowalam sie na wizyte u gin .wizyta ta miala na celu przepisanie recepty na tabletke wczesnoporonną.wtedy poprosilam moja gin o przepisanie recepty na tabletki anty.po badaniu stwierdzila ze najlepszymi tabletkami beda m21 .cena rewelka.narazie biore i jest ok.zobaczymy co bedzie dalej.pani doktor stwierdzila ze po 3 m-cach mam sie do niej zglosic jesli beda wszelkie watpliwosci, przepisze mi inne. narazie jestem zadowolona :) .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkusiowa
aha.mam małe pytanie moze mi ktoras odpowiedziec ;) ;) czy chlopak spokojnie i bez zadnych problemow moze po sobie pozostawic pewne czesci hehe we mnie w srodku ?? nie zajde wtedy w ciaze? troszke sie tego obawiam dziecko w tej chwili to bylaby dla mnie katastrofa.jestem po 9 tabletce .dzis zazywam 10 .prosze o odp .caluje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mighnsjfije
Wróciłam do tabletek po dosyc długiej przerwie i moj lekarz zapisał mi własnie M21, mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak z poprzednimi... Musze przyznac, ze każda kobieta jest inna, i jesli dane tabletki zle na was działają to nie oznacza, ze są złe!! Najpierw zazywałam tabletki polecane dla poczatkujących (niestety, za cholere nie pamietam, jak sie nazywały...), to bardzo zle sie po nich czułam. Wachania nastroju, bóle brzucha.. Nastepnie lekarz zapisał mi Yasmin (bardzo drogie tabletki... to nie prawda, ze jesli drogie to akurat dla nas beda dobre!), to czułam po nich straszne pragnienie... Właściwie to 24h/dobe chciało mi sie pic, nastepnie Yasminelle, to pamietam, ze po ostatniej paczce zaczynałam sie zle czuc... Ale jestem pozytywnie nastawiona do M21, tyle pozytywnych opinii :). I prosze sie nie martwic, tabletki działają od razu, nawet jesli nie bierze sie ich dokładnie o tej samej godzinie (ja zawsze brałam wieczorem (20-22), czasami budziłam sie w nocy przypominając sobie o tabletkach, i wszystko było okej :). Ale mam pytanie: czy mozna łączyc tabletki z alkoholem? Np, na imprezie, czy działanie tabletek zostaje zachowane? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardcore lady
Hej mam pytanie dziewczyny zaczęłam od wczoraj drugie opakowanie o godz 18 a chciałabym przestawić przyjmowanie tabletek na godziny poranne czy mogę tak zrobić? Do Mighnsjfije pewnie że możesz się napić alkoholu ale wiadomo, że nie można przesadzać co za dużo to nie zdrowo :) To nie są antybiotyki ani żadne środki przeciwbólowe więc nie ma potrzeby zamartwiania się :) Jedyne skutki uboczne jakie mogą wystąpić to zapewne dolegliwości żołądkowo-jelitowe tudzież torsje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktoza
a ja jestem po pierwszj tabletce :) wieczorem bedzie druga i wszystko ok :) 2 lata temu je bralam przez pol roku a pozniej niestety przerwalam i teraz znow do ich wracam mam nadzieje ze edzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisele
Pierwszymi moimi tabletkami byly wlasnie m 21,okazalo sie ze mam torbiel.W celach zdrowotnych nie pomoglyo zadnych skutkow ubocznych.Moze oprocz tego ze troche schudlam,ale to oczywiscie nic zlego.Potem zaczelam brac Milvane-rewelacja!Wszystko jak w zegarku,ale cena-prawie 40zl opakowanie to troche duzo.Tak wiec znow wrocilam do M21 i mam nadzieje ze bedzie dobrze.Wczoraj wzielam pierwsza tabletke i jest ok.A moj lekarz powiedzial ze sa skuteczne tylko po prostu troszke starszej generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 13
Mi zdazylo sie czasami cos wypic w trakcie brania w dodatku palę,ale nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 13
A jeśli chodzi o tycie itd to myślę,że zależy to tylko i wyłącznie od naszych organizmów.Ja brałam aż 3 rodzaje tabletek.Za 2 płaciłam ok 40 zł a za 2 op M21 ok 15 zł i po żadnych nie miałam skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz na...
biore od 4 dni i na razie wszysko ok poza tym ze piersi mam ogromne i bolesne ( jak przed okresem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1991
ja biore juz drugie opakowanie.wszystko jest ok. tylko pod koniec pierwszego wystąpiło plamienie i pózniej w przerwie okres.tak ,ze tampon był moim najblizszym przyjacielem przez 11 dni. :( to był koszmar!!!ale teraz jest dobrze.czasem mam mdłości ale szybko przechodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie bardzo chwale m21. nie przytyłam, poprawiła mi się cera, zmniejszyły się wypryski i co najwazniejsze mój biust wygląda cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×