Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość envie***
aa jaka zawartość hormonow maja te tabletki?? bo ja sie wlasnie zastanawiam nad zmiana, abiore jak na razie novynete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martz
Ja dostałam dzisiaj Microgynon od mojego ginekologa niestety byl zabiegany i nie zdarzyl powiedziec jak je brac... u mnie sytuacja jest troszke inna bo chce je zastosowac do opoznienia okresu poniewaz szykuje mi sie oboz w Grecji slyszalam ze aby opoznic nalezy zażyc tabletke w dniu okresu( w moim przypadku bedzie to 3 czerwca) i brac bez zadnych przerw az do momentu kiedy bede chciala miec okres... chodzi mi o opoznienie rzedu 6dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na swiat
Takie sprawy jak opoznienie okresu powinnas i to jak bardzo dokladnie omowic ze swoim ginekologiem bo wcale to nie jest taka prosta sprawa i ginekolog powinien ci dokladnie wytlumaczyc co i jak i przede wszystkim czy w twoim wypadku takie przesuniecie okresu jest w ogole mozlwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martz
Jest mozliwe bo wlasnie do tego zrobil mi szereg badan i wszystko jest ok... na ulotce nie ma napisane czytalam broszurke innego leku ale mysle ze wszystkie bierze sie tak samo jesli chodzi o opoznienie okresu marka leku nie robi zadnej roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko
mam na zbyciu 2 op. Yasmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda81
Drogie Panie, otóż cztery miesiące temu urodziam syna, nigdy wczesniej nie stosowałam tabletek anty, stosowalismy z mężem kalendarzyk przez 4 lata i bardzo nam ta forma odpowiadała, teraz natomiast po urodzeniu dziecka, lekarz polecił mi stosowanie tabletek Microgynon21. Jak czytam opinie Pań stosujących te tabletki, zresztą nie tylko te, to mam poważne obawy, bardzo boje sie skutków ubocznych, a najbardziej przytycia. Mam wiec do Pań pytanie, czy to po tych tabletkach sie tak tyje, czy tez po nich ma sie wiekszą ochote na jedzenie( bo nad tym mozna zapanowc)ZACHĘĆCIE do stosowania tych tabletek, bo ja jestem przerażona!! Bedę wdzieczna za każdą opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czmadzia
Niepolecam!Brałam M21 przez 3 miesiące.Przytyłam 10 kilo,pogorszył mi się wygląd skóry(trądzik) i miałam nieregularne 1DNIOWE SKĄPE krwawienia.Po wizycie u lekarza okazało się że jestem "jałowa" i niejajeczkuję.Przez to musiałam zażywać luteine,która także miała skutki uboczne i niewiele dała.Po tych doświadczeniach odechciało mi sie takiej metody antykoncepcyjnej,wole prezerwatywy.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni xyz
Witam! Brałam M21 ponad 2 lata, z przerwami po 2m-ce co ok. pół roku i byłam z nich bardzo zadowolona. Waga bez zmian, libido bez zmian, a nawet większe ;) dobre samopoczucie - same plusy. Wcześniej brałam inne tabletki i jakoś mi nie pasowały, tak że mam porównanie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus11122
Ja biore M21 pierwszy miesiac od pierwszego dnia miesiaczki skonczyly mi sie juz tabletki ale nadal mam okres :/ moj lekarz mowi ze to normalne bo moj organizm musi sie przyzwyczaic do tego... Ale mam co do tego watpliwosci... Moze cos ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda81
Tak sobie mysle ze żadne tabletki nie są dobre, zawsze jest "coś" i z Waszych opini wniosek jest bardzo prosty, lekarze przepisując nam pierwsze lepsze tablety, robią na nas testy, nie te to następne i tak w kółko, aż do skutku, no chyba ze ktoś już jest po tych testach wykończony, zniszczony psychicznie(depresja) i fizycznie(nadwaga)Ale ileż można tak na sobie testowac to swinstwo, każda z nas ma inny pożiom hormonów i najlepsze co mogliby dla nas zrobić lekarze to skierować na badania pozimu hormonów i na podstawie wyników można dobrac odpowiednie tabletki, które nie bedą dla nas uciążliwe i męczące! No cóz ja kupiłam narzaie jedno opakowanie Microgynonu21, na próbę własnie dzis zacznę je brać, ale jeżeli bedzie cos nie tak, odstawiam je i zrobie sobie w/w badania, nawet za nie zapłace, byleby nie doswiadczać tych wszystkich przykrości co Panie! Za jakis czas napisze czy wszystko dobrze! Pozdrawiam wszystkie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na swiat
Ja na te tabletki nie narzekam innych nie próbowałam wiec porównania nie mam po nich nie miałam żadnych skutków ubocznych ale jest dużo w tym racji że każda z nas jest inna i każdej organizm reaguje inaczej wiec pretensje możemy mieć do lekarzy przecież po to do nich chodzimy żeby przepisali nam odpowiednie skuteczne tabletki po których będziemy mogły spokojnie mieć dzieci i niczym się nie przejmować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda81
Witam drogie Panie! jestem po ósmej tabletce Microgynonu i nie ma mi zupełnie nic! Na twrzy nic nie wyskakuje, samopoczucie i libido bez zmian. Biore je na noc o godz.20 nie mam uczucia zwiekszonego apetytu,jeżeli nawet miałby wystąpic to w nocy sie spi a nie je.Oby tak dalej. Czy je polecam? nie, opisuje tylko własne odczucia i spostrzeżenia, natomiast każda z nas może inaczej zareagowac własnie na Microgynon. To są moje pierwsze tabletki i chyba trafione, ale jjednak wszystko zależy od lekarza,muszę przyznac ze lekarz do którego chodze i prowadził moja ciąże(prywatnie)jest lekarzem z powołania, bardzo odpowiedzialny człowiek, w sumie to jego zasługa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z tych tabletek zadowolona. Teraz pani ginekolog przepisała mi Femoden i mam większość negatywnych objawów na czele z migrenami,obrzękiem piersi i całomiesięcznym krwawieniem :( chętnie wrócę do Microgynonu21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktos chce moge odsprzedac 2 opakowania Microgynonu 21 w cenie 12 zł za dwa. Kupiłam je przedwczoraj w aptece ( dołącze paragon), ale po tylu przecztanych opiniach złych i dobrych jednak podziekuje.l moje gg 5003470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maludkaaaaa
wlaśnie skończyłam brać 1 opakowanie i czuję się dobrze. cera bez zmian, waga bez zmian choć urosły mi piersi, libido wcale nie spadło. ale występowało plamienie. teraz zaczynam czekać na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę 1 opakowanie... zostały mi 2 tabletki i : -> mam plamienia dziwne.. bez wkładek ani rusz ..;/ --> przed okresesm zwykle 1 lub 2 krostki mi wyskakiwały... teraz mnie tak wysypało że szok.. :( strasznie towygląda , jestem zła i cholernie niezadowolona ze swojego wyglądu .... --> no i tyłek mi urósł i tyję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al i
biorę 1 opakowanie... zostały mi 2 tabletki i : -> mam plamienia dziwne.. bez wkładek ani rusz ..;/ --> przed okresesm zwykle 1 lub 2 krostki mi wyskakiwały... teraz mnie tak wysypało że szok.. :( strasznie towygląda , jestem zła i cholernie niezadowolona ze swojego wyglądu .... --> no i tyłek mi urósł i tyję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
ja biore juz 2 lata microgynon i nie mam zadnych skutkow ubocznych biust sie zwiekszyl i masa ciala tez delikatnie-ale mysle ze na to pigulki nie mialy wplywu bo staralam sie przytyc. wiec u mnie same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne i nie tylko! (1) -Yasminelle -Yasmin -Cilest -Mercilon -Jeanine -Femoden -Diane -35-Gravistat -Evra -Gravistat 150 -Harmonet -Logest -Loette -Marvelon -Microgynon 21 -Minesse -Minisiston -Minulet -Mirelle -Novynette -Regulon -Restovar -Rigevidon -Stediril 30 -Anteovin -Milvane -Tri-Minulet -Trinordiol 21 -TriNovum -Triquilar -Tri-Regol -Trisiston -Cerazette (2)-zastrzyk na trzy miesiące- Depo-Provera Medroxyprogesteronum 150mg/1 ml (3)-wkładka wewnątrzmaciczna Mirena- lewonorgestrelum (4)-krążki dopochwowe Nuvaring etynyloestradiolum + etonorgestrelum Gwarantuję oryginalny lek, oryginalne opakowania i dokładną instrukcję w języku polskim PACZKI WYSYŁAM NATYCHMIAST PRIORYTETEM. GWARANTUJĘ UCZCIWOŚC. Odbiór osobisty Wrocławiu / Olesnicy Lub expresowa wysyłka możliwość sprawdzenia paczki przed odbiorem. Kontakt:gg 1572522 dolarss@o2.pl Telefon 782549605 Chcesz za łatwić sprawe szybko,uczciwie i dyskretnie? Nie zwlekaj ! W razie pytan prosze dzwonic odpowiem na wszystkie pomoge sluze radą ! Daje 100 % pewnosci mozliwosc odbioru osobiscie ! Wszystkie tabletki anty można zalatwić.Przy 3 paczkach taniej ! a za ile chcesz sprzedac logest?? i ile opakowan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola18
witam,mam pytanie do Was.Czy ktoras z was ma nałog palenia?czy sa jakies skutki uboczne jeśli pali sie papierosy i przyjmuje m21??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinazg
witam, rowniez mam pytanie odnosnie microgynon:czy podczas siedmodniowej przerwy miedzy opakowaniami nalezy stosowac dodatkowe zabezpieczenie?prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfdhfb
ja tez mam pytanie:p dopiero zaczne je brac .niewiem czy lepiej ja zazywac na noc czy na dzien???? :p czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinazg
ja biore microgynon 21 prawie mc...nie mam zadnych skutkow ubocznych...zadnej zmiany wagi...moze tylko libido mi podskoczylo ale nie wiem czy to od tabletek;)...biore tabletki ok godziny 18 i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Ja Biorę Microgynon21 od miesiąca i jest ok. Żadnych skutków ubocznych. Piersi z miłą chęciom niech urosną, ale martwi mnie to tycie, bo ja przybywać na wadze nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Mam jeszcze do was pytanie. Skoro mówicie, że zaczęłyście tyć, To po jakim czasie stosowania to sie zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarss
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne i nie tylko! (1) -Yasminelle -Yasmin -Cilest -Mercilon -Jeanine -Femoden -Diane -35-Gravistat -Evra -Gravistat 150 -Harmonet -Logest -Loette -Marvelon -Microgynon 21 -Minesse -Minisiston -Minulet -Mirelle -Novynette -Regulon -Restovar -Rigevidon -Stediril 30 -Anteovin -Milvane -Tri-Minulet -Trinordiol 21 -TriNovum -Triquilar -Tri-Regol -Trisiston -Cerazette (2)-zastrzyk na trzy miesiące- Depo-Provera Medroxyprogesteronum 150mg/1 ml (3)-wkładka wewnątrzmaciczna Mirena- lewonorgestrelum (4)-krążki dopochwowe Nuvaring etynyloestradiolum + etonorgestrelum Gwarantuję oryginalny lek, oryginalne opakowania i dokładną instrukcję w języku polskim PACZKI WYSYŁAM NATYCHMIAST PRIORYTETEM. GWARANTUJĘ UCZCIWOŚC. Odbiór osobisty Wrocławiu / Olesnicy Lub expresowa wysyłka możliwość sprawdzenia paczki przed odbiorem. Kontakt:gg 1572522 dolarss@o2.pl Telefon 782549605 Chcesz za łatwić sprawe szybko,uczciwie i dyskretnie? Nie zwlekaj ! W razie pytan prosze dzwonic odpowiem na wszystkie pomoge sluze radą ! Daje 100 % pewnosci mozliwosc odbioru osobiscie ! Wszystkie tabletki anty można zalatwić.Przy 3 paczkach taniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, ja w mniej wiecej pol roku, nie napewno wiecej niz pol roku, gdzies ok 9 miesiecy przytylam dzieki Microgynon 11 kilo :( noooo... i co najgorsze tego tak szybko nie zauwazysz ze przybierasz na wadze... bylam w szoku, mam wage w domu ale uwierzcie tego sie naprawde z dnia na dzien nie zauwaza!!!! teraz biore Yasminelle i mam baaardzooo male szanse na wrocenie do swojej wagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
No ale to jest chyba nie możliwe, żeby nie zauważyć , że się tyje ?? A jak szybko sie zorientowałaś, że zaczynasz tyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2810ola
Ja biorę M21 już 3 lata i nic nie utyłam, piersi sie trochę powiększyły (ale wcale się tym nie zmartwiłam), ogólnie do dzisiaj czuje się dobrze, choć na początku trochę mnie mdliło i chwilami zastanawiałam się czy nie jestem w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×