Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Kasiunia
No właśnie ja ostatnio byłam na targu. Poszłam bez śniadania a ostro , grzało i mi się słabo zrobiło. I mój facet się teraz bardzo boi , żebym nie była w ciąży chodź ja mu tłumacze , że to od słońca może tabletki też się do tego przyczyniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8819
mam pytanie do grrrrr pisalas ze staralas sie przytyc moglabys cos wiecej na ten temat napisac????/dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2810ola
Do Kasiuni. Jeżeli zażywasz tabletki regularnie to jest bardzo mało prawdopodobne, e jesteś w ciąży. Ja jem wszystko normalnie i waga nawet mi spadła, ale to pewnie zależy w jakim rytmie człowiek żyje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
No właśnie ja wiem, że nie jestem w ciąży :) Bo tabletki maja dużą skuteczność a ja biorę je regularnie. A co do tycia to ja np. mam mniejszy apetyt ostatnio. i schudłam też 2kg ale mnie sie wydaje , że to też dzięki pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia19
hej.mam pytanie.jesli np w piatek skonczy mi sie cale opakownie tabletek to musze czekac 7dni by wziac nowe.to mam zaczac takze w piatek czy w sobote..czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejko
z tego co wiem zawsze zaczynasz nowe opakowanie w ten sam dzień tygodnia :) ja osobiście czekam na okres i zaczynam swoje pierwsze opakowanie M21. trochę martwią mnie niektóre opinie, zwłaszcza te o problemach z zajściem w ciążę po odstawieniu pigułek :/ a co do tycia, pryszczy, wahań nastroju... myślę, że to zależy od organizmu każdej z nas i tego jak będzie tolerował pigułki. wypróbuję na sobie i się przekonam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia19
czyli mam wziac w piatek??? chce byc pewna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejko
hmm, jeśli w piątek weźmiesz ostatnią tabletkę z opakowania to w sobotę zaczynasz 7-dniową przerwę i w kolejną sobotę zaczynasz nowe opakowanie. a ostatnie opakowanie też zaczynałaś w sobotę? przypomnij sobie. bo jeśli tak to będzie sobota na 100% :) a ja mam pytanie do kobiet, które po odstawieniu M21 zaszły w ciążę. po jakim czasie Wam się to udało? heh, właściwie to czy w ogóle się udało...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2810ola
Następne opakowanie zaczynasz zawsze następnego dnia czyli jeżeli skończysz w piątek to następne opakowanie zaczynasz w sobotę po siedmiu dniach przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia19
ja jeszcze ich nie bralam. czekam na okres i wtedy zaczne.ale chcialam juz wiedziec w jaki dzien je wziac czy w ten 7 czy w 8.no ale piszecie ze w 8.dzieki:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Wczoraj wzięłam ostatnio tabletkę M21 a dzisiaj jak sobie nacisnę z obu stron brzucha to mnie boli, tak jak by mnie jajniki bolały, ale tylko jak nacisnę bo tak to bólu nie czuje. Nie wiecie od czego to może być, miał ktoś tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiamadzia
Do Kasiuni Moja droga, ja biorę tabletki juz od ponad 2-óch lat, i przed każdą miesiączką mniej więcej juz od 15 dnia mam mdłości, puchnie mi podbrzusze, a na 5 dni przed "okresem" boją mnie zarówno piersi jak i jajniki, rozmawiałam z ginem o tym pow że to troche dziwne bo przecież my, kobiety biorące tabletki nie mam prawdziwego okresu tylko ten wywołany przez zakończenie brania tablet. Poza tym, w tych tabletach jest duuża (dla mnie za duża) dawka hormonów ale cóż cena taniusia, więc coś za coś. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Dzięki bardzo. A chciałam sie zapytać czy którejś z was okres wypadł po dłużej niż 2-3 dniach od zakończenia brania tabletek? BO mnie właśnie się kończy drugi dzień i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Mi zawsze wypada okres po 4 dniach. Ostatnią tabletke biore w czwartek a okres jest w poniedzialek. Specjalnie sobie tak ustawilam zeby nie miec okresu w weekend hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Bo ja z moim się strasznie martwimy, ze jestem w ciąży i chciała bym dostać jak najszybciej! Żebyśmy mogli odsapnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A kiedy bralas ostatnia tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Aaa wczoraj, no co Ty to dopiero w poniedzialek bedziesz miala okres, nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
w środę,a powinnam dostać w ciągu 2-3dni. Oczywiście paniki siać nie bee odczekam góra 5 potem się będe martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jak w środę to myślę że w niedziele rano dostaniesz :) Ale jeśli wzięłaś wszystkie tabletki, nie miałaś biegunki, nie wymiotowałaś w ciągu 4 godzin od połknięcia tabletki i nie pilaś nic z dziurawcem to bedzie na pewno ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Biorę wszystko jak należy :) I masz racje bo już czuje, ze okres dostane albo dziś albo jutro :) Już mi ulżyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2810ola
Ja kończę tabletki w czwartek, a okres dostaję zawsze w czwartek. Także bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia19
hej.mam pytanie czy jesli dostane okres wieczorem i wezme pierwsza w zyciu tabletkę to nastepna mogę wziąć na drugi dzien do poludnia??bo bym chciala je brac do poludnia a nie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2810ola
Ja pierwszą też wzięłam w odpowiedniej porze, a następną wzięłam już rano bo tak mi bardziej pasuje i do dzisiaj biorę zawsze rano. Także może sobie ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
A ja brałam tabletki zawsze rano, ale teraz będę brała wieczorem bo tak mi lepiej. Rano jak brałam na pusty żołądek to czasami mnie brzuch bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199
hej dziewczyny.mam pytanie,dzisiaj dostalam okres i wzielam pierwsza tabletke.to okres mi sie zatrzyma?i dostane dopiero po 21 dniach?czy bede go teraz miala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
będziesz go teraz miała, każda z nas tak zaczynała :) A ja mam do was pytanie bo ja nie mogę tego doczytać na ulotce, albo tego tam nie ma. Czy w ciągu tej 7dniowej przerwy od brania tabletek trzeba się dodatkowo zabezpieczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda81
Jestem w trakcie drugiego opakowania Microgynonu21, w trakcie pierwszego miałam uderzenia gorąca, utrzymymujące sie całymi dniami, pozatym nie było mi zupełnie nic. W trakcie 7 dniowej przerwy w 4 dniu dostałam okres, trwał krócej i bezbolesnie. Natomiast teraz przy drugim opakowaniu, zauważami niewielki ale jednak systematyczny przyrost wagi i już mnie to niepokoi, ale lekarz wspomniał mi o tym, że to nieuniknione u wiekszosci kobiet to obserwuje i z góry mnie uprzedził.Także oprócz przyrostu wagi czuje sie rewelacyjnie. P.S. W trakcie 7dniowej przerwy nie trzeba sie dodatkowo zabezpieczać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweedolka
bralam M21 przez 3 m-ce, w przerwach nie dostawalam okresu, nogi mialam tak spuchniete,ze nie moglam wlozyc kozakow, przytylam 3 kg uderzenia goraca, bole w klatce itd - nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz biore yasmin i jest swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowa panienka
Ja się czuję świetnie po Microgynonie,tylko mam ciągłe uczucie głodu,pół godziny po dużym obiedzie mogę pochłonąć konia z kopytami.Waga ciągle jest jednakowa,gorzej z tym,że gdzieniegdzie pojawia się tłuszczyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
To ja tu chyba jestem jakimś wyjątkiem, bo ja w przeciwieństwie do was chudnę. I nie mam ochoty na jedzenie, muszę jeść mniejsze posiłki bo nie jestem w stanie tego wchłonąć. Zawsze ważyłam 55kg i nie byłam w stanie zejść nigdy poniżej, a teraz ważę już 51kg i czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×