Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość izuska
Ksenia zobaczysz jak to szybko zleci:) a masz już coś załatwione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia-lunia
tak mam załatwione sale, orkiestre, fotograf, kamerzysta,suknia, zaproszenia, tzn zamowione jescze nie wypisane...ksiadz juz załatwiony, z ambony spadlismy juz 11 lutego..po siwetach mamy isc na 2 spotkanie;) od przyszlego tyg idziemy na 3 spotkania w poradni i na dzien skupienia...noi pojedziemy w kwietniu kupic garnitur mojemu R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
No to praktycznie wsio już macie z głowy! My mamy ślub 21.04 i ostatni raz spadliśmy z ambony w tą niedzielę co była, czyli u was dość szybko takie rzeczy załatwiają. Na tzw nauki przedmałżeńskie mamy iść 19.04!!!!!!późno nie:) a rozmówki przedmałżeńskie już przeszliśmy i to chyba dobrze;) bynajmiej na pytania czy jesteśmy zdrowi psychicznie, czy nie jesteśmy alkocholikami i czy rodzice nas nie zmusili do ślubu odp tak jak należy. Moj P zastanawiał się u księdza nad tym zdrowiem psychicznym i nawet poprosił drugi zestaw pytań hehehe Nie macie jakiś fajniutkich zdjęć wiązanek z roż??? moja sukienka jest zdobiona różowymi różyczkami a raczej na samym dole sporymi różami, więc raczej nie wypada mi wybierać innych kwiatków tymbardziej, że samochodzik bedziemy mieli zdobiony takimi dwoma secrami z róż w kolorze bordowym: http://www.allegro.pl/item168320396_serce_na_samochod_lub_do_powieszenia_rozne_kolory.html W rzeczywistości wyglądają ślicznie jak żywe, wiele osób sie pyta jak dotrzymają do kwietnia, śmieję się! Nie chcę nic wiecej na samochód nie chcę robić jakiegoś odpustu;) a w kościele bedę miała aby drogę do ołtarza obstawioną małymi bordowymi podgrzewaczami zapachowymi(owoce lasu) i po jednym kwiatku przewiązanym siankiem powieszone na ławkach. Myslicie, że to fajny pomysł. Od zawsze nie chciałam mieć w kościele jakiś wielkichkwiatów itp. pewnie to zależy od gustu ale mi się to nie podoba i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy mieli żywe kwaity na aucie, my juz po poradni rodznnej i niby zostały nam jeszcze jedne nauki, mamy pytanie co do dnia skupienia- co to jest ? ksenia-lunia kochana szybko ci zleci ja dopiero mialam 3 miesiące a juz miesiąc, nawet nie wiem kiedy zleciało:) a te 30 dni to jeszcze szybciej zleci , cieszy mnie to i przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też wiosna na całego, mam nadzieję, żę tak też będzie w kwietniu :) w piątek próba generalna sukni, butów itd. im bliżej, tym większy strach, ale pocieszam się że nie pierwsza i nie ostatnia jestem... a z Waszych postów wynika, że każda się czegoś obawia... pwoeim szczerze, że chciałabym już byc po... straszny nerwus ze mnie i tyle... pozdrawiam s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ZE MNIE TEZ NERWUS STRASZNY, DLATEGO BARDZO ZASTANAWIAM SIE NAD JAKIMIŚ KROPELKAMI ALBO TABLETKAMI LUB HERBATKAMI ZIOŁOWYMI Z BAZIE MELISY, BO JESLI NIOE TO MNIE NERWY ZJEDZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
Ja już o tym pomyślałam. Tak to niewiem co by było: kiedy mam za dużo stresu lub podosi mi się adrenalinka rozlewają mi się naczynka krwionośne i dostaję czerwonych placów na dekoldzie. Poszłam z tym dwa tygodnie temu do dermatologa i pani doktor zapisała mi ziołowe tableteczki uspakajające. Powiedziała, że 40%młodych ludzi tak ma i niestety tego nie da rady wyleczyć ewentualnie powstrzymać troszkę objawy. Zacznę łykać te tableteczki od 1kwietnia, żeby się nie uzależnić;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak mozesz podaj mi nazwe tych tableteczek :)_ z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pioseneczkę mam wybraną : NIEBIESKA PIOSENKA, śliczna i taka do walca :-) W piątek dzwonie po ogłoszeniach i szukam instruktora tańca, co nauczy nas w miesiąc jakiegoś fajnego układy do niej :-) Strrrrresssss......ja w ekstremalnych stresowych sytuacjach zaczynam się jąkać i mmoja przrzysięgga możżże byćććć śmiesznnnna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjanna
cześć, jestem przerażona: nie mam sukni, dodatków, butów, zamówionej wizażystki ani fryzjera! pomocy, zaczynam wpadać w panikę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
Asia23_ napisze Ci dopiero jutro nazwę tych tableteczek, bo jestem już w pracce a mam je w domku. Kosztują koło 8zł i są w 100%nie szkodliwe;) Tycjanna_nie będę Cie pocieszać, że wsio ok, bo same wiemy jak w dzisiejszych czasach jest, trzeba o tym myśleć wcześniej, są olbrzymie kolejki i termin oczekiwania. Ale powiem tak suknię możesz kupić w salonie ewentualnie wyporzyczyć;( nie musisz wcale jej szyć. Buty kupisz w ciągu godzinki jak się postarasz, a do wizażystki i fryzjerki zawsze gdzieś się dostaniesz. Także na początek przykre słowa a na koniec słowa otuchy ps:gorzej z tym jeżeli marzyłaś o uszytej specjalnie dla ciebie sukni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki mój suwaczek zaczął odliczanie dni :) kurcze ale stres juz mnie zaczyna łapać. a jeszcze tylem przedemną a mi się wydaje że na wszystko mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swojego M. przy sobie mam!!!! Ale życie jest piękne!!!! Dziś trzecia i ostatnia przymiarka sukni a potem juz tylko odbiór. Ciekawe jak bedę wyglądać bo poprzednie przymiarki to jeszczy mało pokazywały, a teraz ma być już większość uszyte :-) Ale fajnie :-) A i aerobik dziś wieczorem po raz trzeci. Zaczyna mi sie podobać, choć po pierwszym razie mięśnie bolały. Czuje się fajnie rozciągnięta. A w poniedziałek wreszcie do USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
hej witam znów .... wczoraj wybrałam w końcu bieliznę ale moje dziewczyny z pracy stwierdziły że nie mam za nią płacić tylko w prezencie na panieńskie mi ją podarują aby mnie odciążyć finansowo bo wiedza ze dużo wydatków przed weselem ..co jest faktem mam nadzieje ze w koncu wybiore buty bo kolejna przymiarka mnie juz z nimi czeka ... dla rodziców w podziękowaniu ksiązczki zamówilismy ze zdjeciem ;) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takie podziekowania zamówiłam i czekam na przesyłkę http://www.allegro.pl/item172956194_piekne_podziekowania_dla_rodzicow.html może banalne, ale wpadły mi w oko i stwierdziłam że takie właśnie będą najlepsze. Do tego księga gości taka, na którą też czekam: http://www.allegro.pl/item175640878__ksiega_gosci_weselnych_promocja_.html A Ty Agnezee80 masz linka do swoich podziękowań? Z chęcią zobaczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
a Twoje podziekowania tez fajne ja rowniez chciałam cos innego nią księga ale moj narzeczony uparl sie na taką wiec mamy cos w tym stylu ;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
Agneeze ja też takie podziękowania bede zamawiać widziałam je u kol. i bardzo fajnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
Hejka dziewuszki! Ale jestem szczęśliwa po wczorajszym dniu. Miałam ostatnią a raptem drugą przymiarkę sukni juz z bucikami i bielizną i wsio okkkkkkkk i nie potrzebne poprawki:) a powiem wam szczerze że parę dni temu miałam chwilę załamania, bo niebyłam pewna czy to ta wymarzona, ale teraz już wiem to TA. Dziś zamówiłam sobie welonik, bo tam gdzie brałam suknie krótki welonik 120zł, a znalazłam taką fajną firmę i welonik taki jaki chciałam wraz z przesyłką będzie mnie kosztował 39zł. Od zawsze chciałam welonik mieć przyczepiony pod fryzurką a nie tak u góry niewiem czy to będzie pasowało bo mam też diademik na górę, ale zobaczymy, musi być dobrze. http://www.lanetti.com.pl/ zobaczcie welonik z-70 Co myslicie o moim weloniku? Buźka dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
izuska ja też mam zamiar mieć weleon przypięty pod kokiem i tez bede mieć diadem i powiem ci że wygląda to super bo jak przymierzałam suknie to własnie w ten sposób podpiełam wlosy a do nich diadem i wleon wygląda to owiele lepiej niz gdy welon jest od góry (mi sie tak nigdy nie podobało_) i wtedy jest taka duza głowa i duże bary a u dziewczyn to nieładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Witam moje kochane Kwietnióweczki:-D Nam zostało jeszcze 26 dni. Super! -----> Izuska- fajnie, ze znalazłaś tę stronkę:-) zajrzałam i znalazłam tam swój welon, który miałby mnie kosztować 160 zł w salonie, a tu niecałe 50(z przesyłką) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
A Twój welon mi się podoba. Ja do swojej sukienki mierzyłam z lamówką i już przy nim zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
Wiecie ciom dziewuszki. Mam coraz wieksze obawy, że 21 kwietnia bedzie ZIMNO ;( ajjjjjjjjj widząc ostatnimi dniami jaka jest pogoda:( nienawidzę do eleganckich kreacji bolerek, futerek itp. i niewiem com zrobię, najwyżej zamarznę przed samą przysięgą heh chyba nie bedzie aż tak źle. Dziewczyny zacznijmy prosić matkę nature o ładną pogodę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izusko, przyłączam sie do modłów o dobra pogodę w kwietniu... wczoraj też na ten temat rozmawiałam z Mamą, Babcia i przyszłym Teściem, wszyscy zgodnie stwierdzili, że nigdy nic nie wiadomo i że może byc zarówno 20 stopni jak i mróz - tez mi pocieszenie :( co my biedne możemy, jedynie mieć nadzieję... oby tylko nie padało, z zimnem jakoś poradzimy sobie, ja tez nie chcę bolerka, futerka itd. wczoraj dzień pełen wrażeń, porozwoziliśmy zaproszeń część, u nas malutkie wesele, a raczej przyjęcie, wszyscy juz wiedzieli wcześniej, więc to tylko była formalność, dlatego wcześniej nie zabraliśmy sie za to, poza tym, nie miałam kiedy... tak, czas to nie jest mój sojusznik niestety... to już tylko miesiąc i dwa dni... pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Hej Izuska! Na podanej przez Ciebie stronie z welonami znalazłam taki, jaki i ja mieć będę (model s-80). Kosztuje tu dużo taniej niż w salonie, możesz mi powiedzieć, w jaki sposób Ty zamawiałaś swój welon? Znalazłam coś o zamawianiu rękawiczek, ale o welonach nic. Jak tego "dokonałaś"? ;) Czy koszt przesyłki to tylko 4 zł? (bo taka jest różnica w cenie Twojego welonu a cenie którą podałaś). Czy masz już swój w domu? Wszysto w porządku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też weekend miałam pełen gościn i zapraszania. Mnóstwo domków przez trzy dni odwiedzilismy no i tak jak wcześniej pisałyśmy tutaj, trudno było w progu to załatwiać, tylko kawki, winka, herbatki z ciociami :-) Ale w sumie fajnie bo mieliśmy okazję rodzinkę odwiedzić a tak nigdy nie ma czasu. Dziś rano byliśmy w USC i o zgrozo 2 godziny !!!!!!!!! Kolejka do Kasy, potem wysłali nas do banku zapłacić przelew - do ślub w innej gminie, kobitka w Urzędzie pisała na klawiaturze - szukając każdej literki oddzielnie :-( ale już załatwione. 84 zł + 2*22zł. Wieczorem ostatnie indywidualne spotkanie w Poradni Rodzinnej. Będą nam sprawdzać wypełnienie książeczki z cyklami :-) zaraz muszę to zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Witajcie Babeczki! Co tam u Was? U mnie coraz większy stres i "czarne" myśli:-P ...no, zostało 24 dni! Żeby je tylko przeżyć beż żadnych wypadków...bo jak tu np. iść doślubu z gipsem? :-P No, a co z tym zaklinaniem pogody? Nie wiem jak u Was, ale we Wrocku pada śnieg buuuu:-( Zaśpiewajmy wszystkie razem: " słoneczko nasze rozchmurz pyska..." i tak do końca kwietnia...żebyśmy wszytkie miały pogodę🌼 PAPATKI:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×