Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

melodie ma bardzo bardzo ladną tylko w sumie gorzej juz jak sie chce to zatanczyc:) w kazdym razie moge przeslac ta piosenke e-mailem:) justyna tomka- bardzo ladna suknia Dziewczyny ale nam czas płynie:) u mnie tez równo 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia prosze wyslij mi ta ;piosenke: asiulka-buziaczek24@ wp.pl miałam dzisiaj sen i całą noc snił mi się slub że umowiona byłam z fryzjerką ale nie chciała mnie przyjąć póxniej jak się zgodziła to ta sie spóxiłam i musiała mnie czesac mama. wogóle nie miałam podwiązki ani pończoch szukałam żeby kupic , potem pojechaliśmy do kościoła i mój misiu włozył mi obrączke na nie ten palec co powinien:D a po kościele było wesele i tam zaczełam tańczyć ale mi było tak nie wygodnie w sukni że pojechałam się przebrać w dres :) . NOrmalnie horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle Ci wieczorkiem bo jestem w pracy! A snami sie nie przejmuj:) tez mi sie zdarzyl podobny koszmar kiedys:) ze w ostatniej chwili nie mialam welonu i bieglam z siostra i mama po sklepach a wszystkie juz zamykali bylam przerazona i zrozpaczona echhh:) te nasze przygotowania:) dorbze ze wzieluysmy sie za nie wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Sny są chyba takie dlatego bo mysle o tym i denerwuje się żeby wszystko było dobrze. Musimy kupic napoje i produkty na ciasta. Mam takie mieszane uczucia, z jednej strony nie moge się doczekać a z drugiej to bardzo się boje i wole by czas wolniej leciał. Ale to chyba normalne w końcu zamykam pewny etap swojego życia będe miała in aczej na nazwisko :( ...eh ale i sa plusy stworzymy rodzi8ne z moim ukachanym. Aha moja kuzynka ostatnio wyskoczyła z tekstem że nie potrzebnie biore slub konkordatowy bo lepiej wziąść osobno cywilny i kościelny bo przynjmniej rozwód można wziąść...... rozumem to ona nie grzeszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie slowo rozwod nie istnieje:) To zupelnie niezdrowe podejscie-gdy sie jest az tak \"przezornym\" i biorac slub mysli o rozwodzie! Sakrament Malżenstwa lączy nas ze soba NA ZAWSZE:)dlatego tez jest takim peiknym sakramentem...jeszcze 2 miesiace i 30 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tez tak uważam:-) u mnie 2 miesiące i 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwja :) Tak pytam o tą suknię, bo ja na uszycie mojej muszę czekać ponad 3 miesiące. Dziewczyny, czy któraś z Was słyszała może niebieską piosenkę? Bo tekst mi się spodobał, tylko nie wiem czy da się ją zatańczyć (tuptanego :D ) Jejku jak już niedługo!! Pozdrawiam kwietniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnezee Krawczyka piosenka jest śliczna i bardzo pasuje na pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ae ja wezmę Uniatwskiego kocham cię bo jest tak piękna , ale nie wiem tylko czy mój zespół to zagra :( (czy umie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam niebieską piosenkę. Będę ją miała na pierwszy taniec. To połączenie walca angielskiego i wiedeńskiego. Śliczna!!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Hej Dziewuszki! My tez chcemy Niebieska piosenke-jest sliczna.. Żabulka- a umiesz juz do niej zatanczyc, bo to polaczenie jest dosc trudne.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę się ;) Ale nawet sporo już umiem. A to jest zasługą szkoły tańca, w której się uczę. I nawet nie zapisywałam się do niej z myślą o weselu, tylko po prostu z miłości do tańca :) A tu proszę nauczyli nas wielu tańców i między innymi walca angielskiego i wiedeńskiego. Nie umiemy nie wiadomo czego, ale układzik już całkiem spory się zrobił. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim TAŃCZCIE!!! Faktem jest że początek piosenki jest dość trudny do zatańczenia, ze względu na pianino, które jest podkładem, ale jak się dobrze wsłuchać to da się zrobić. W połowie piosenki już ładnie słychać akordy wybijające 123123123. A końcówka jest wręcz książkowym walcem wiedeńskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę się w akademii tańca Esens we Wrocławiu. Zaczęłam tańczyć w październiku (zajęcia 1 x tydzień po 60 minut). Płacę 110 zł za karnet na 8 wejść (czyli na około 2 miesiące). Z tym, że ja chodzę na taniec towarzyski po prostu. Jest też możliwość zapisania się na wedding dance (nauka pierwszego tańca). Koszty są sporo wyższe (1 lekcja 45 minut kosztuje 70, 60 lub 50 zł). Zależy to od ilości wykupionych lekcji. Przy 1-4 lekcji jest 70 zł za lekcję, przy 5-7 60zł a przy 8-12 50zł. Można się zapisać w 1 lub 2 pary. Koszt dzieli się przez ilość osób uczących się (czyli przez 2 lub 4). Pozdrawiam cieplutko :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie moge się doczekać tego dnia:) w końcu zlegalizujemy swój 5,5 letni związek.... mieliśmy już wcześniej wziąśc slub ale najpierw liceum -matura, później studia. A wy ile jesteście już razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulam
Heja ho! Witam wszystkie Panie :-) Właśnie odnalazłam forum i całe wnikliwie przeczytałam. Wiele fajnych i ciekawych informacji znalazłam :-) Dzięki. Z chęcią włączę się do dyskusji, bo ślub mam też w kwietniu a dokładniej 21.04.2007 o godz. 16.00. Jestem spod Lublina. Może ktoś jest z tej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
my z moim facetem też jestesmy już dlugo bo 4,5 czyli tylko o 1 rok krócej niż ty Asiu :-) mnie na razie nie ciesza przygotowania bo mam dużo nauki ostatnie egz. na studiach ostatnie szlify pracy mgr. i kierownik w pracy przez ktorego mam ochote sie zwolnić ale nie stac mnie na to aby żucic ta robote :-( ja z jaworzna czyli dosyć daleko od lublina ha ha ha witamy serdecznie magdulam na naszym forum :-) jak tam wasze przygotowania do ślubu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, uffffffffffffffff wybrałams uknię, w marcu 16, przymiarka generalna:) ulżyło mi, tyle że wszelkie wizje uleciały gdzies i koniec końców mam dwuczęściową suknię - spódnica jak tam linku http://www.mariage.home.pl/t109.htm gorsetu w necie nie ma niestety, więc napisze tylko że jest prosty, torchę z koronką, z rękawami 3/4 rozszerzanymi, no i welon długi, czego absolutnie nie brałam pod uwagę; okazało się że wizje to jedna sprawa a real to coś innego ;) pozdrawiam, dziś załatwiamy sprawy urzędowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przeraża fakt że wy macie przymiarki w lutym marcu a ja ....dopiero 6 kwietnia a slub 14....... kurcze martwie się teraz tym czy nie za poźno:(. Witaj Magdulam:) . Sylwja ja też miałam zupełnie inne wyobrażenie o tym jak bede wyglądać w dniu slubu, a jednak ... zmieniło się wszystko jak przymierzałam chciałam kwiatka na szyi beda perwełki chciałam krótki welon bedzie do ziemi, chciałam skromna sukienke jest bogata :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jestem z chłopakiem 5 i pół roku. Suknię wybrałam i szyję u krawcowej która szyje dla salonu, a w domciu po cichu za pół ceny :-) Na wzór Papilio z najnowszej kolekcji 2007 http://www.papilio.ru/ suknia #709. Jest bardzo szeroka, takiej szukałam długo. Jak ją zobaczyłam od razu wiedziałam, że muszę taką mieć. Mam salę, zespół, zaproszenia, fotografa i kamerzyste. Teraz myślę nad fryzurą, butami i wiązanką. Tak apropo fryzury to pomyślałam sobie że do tak strojnej sukni welon nie pasuje i chciałabym mieć kwiaty albo diadem we włosach. Co o tym myślicie? A czym wtedy mam rzucać na oczepinach i w czym maja wszystkie panny tańczyć ze starszym, jak nie ma welonu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZUCA SIĘ BUKIETEM JAK NIE MASZ WELONU , JA SWOIM WELONEM NIE RZUCE BO JEST DŁUGI BARDZO DŁUGI. A SUKIENKA B.ŁADNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Hej! Ja slub mam 14, a ostateczne dopasowanie 20 marca... 30 zabieram do domu... Trochę cym się denerwowała, gdyby to miało być tydzień przed ślubem-ale w końcu krawcowa, wie, co robi, no to nie masz sie czym martwić:-). Nie wiem, jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać!Tylko butów jeszcze nie mam! Żabulka-może znasz jakis dobry sklep we Wrocku? Ja szukam butów do takiej delikatnie kremowej sukienki,więc nie mogą być biale(a tych jest najwiecej):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
A my chodzilismy do jednej klasy w podstawówce, ale potem Nasze drog sie rozeszły... Spotkanie po 7 latach i znow przerwa na 1,5 roku... I jeszcze dwie"randki", a potem 3 miesiace razem w Anglii i...decyzja- kwiecień 14.07!! A co do wyobrażeń-też mi się zmieniły... Nie chciałam welonu, tylko diadem, albo wianek, ale jak zobaczyłam siebie w welonie, to juz nie chcialam niczego innego. No i suknia-na pewno biala..i jest taka bardzo delikatnie ecru(wręcz ledwie zlamana biel) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia23 usilnie probuje ci przeslac pisenke ,cos kiepsko to idzie ale moze tym razem sie uda (chyba dlatego ze ma ponad 7 MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło-powinnas dostac:) daj znac na forum czy Ci sie podobala:) A ja tez bede miec dluuuugi welon..w sumie dwa bo jeden kótki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja... ASIA23 -----> nie przejmuj się niczym, bo przecież zajmuje sie tym fachowiec, więc wie co robi. Ja swoją suknię odbieram dopiero we wtorek, 17 kwietnia. za to menu weselne i inne sprawy w lokalu mamy załatwiać dopiero na tydzień przed!!! jestem tym nieco przerażona, ale pan mnie uspokaja, że oni już tyle zorganizowali przyjęć, że wiedzą wszystko co i jak. Chyba jednka nie wytrzymam i pójdziemy jeszcze w przyszłym tygodniu. dziś był dzień urzędowy, pozałatwialiśmy w USC i Kościele, zapowiedzi już będą w tę niedzielę i następną u mnie w Parafii i u mojego P. też. no dobrze, tyle na dziś pozdrawiam i idę szperać w poszukiwaniu inspiracji na temat wiązanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwja jak cos wyszperasz slicznego to zamiesc jakiegos linka:) .....poszukuje bukieciku z róż herbacianych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
🌼 Tak sie ciesze! Moj Skarb przylatuje w niedzielę ! Jeszcze tylko 2 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×