Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość weerssWE
abstynencja! ABSTYNENCA DAJE 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal...
no skarbenku skoro ja wspozyje juz tyle lat i w ciazy nie jestem to chyba to czegos dowodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusiaczek2807
Hej młode mamuśki!!!! Wierzę w Was!!!! Wiele osób póka się w głowę widząc młodą dziewczynę z brzuszkiem lub wózkiem,a tak naprawdę powinni wam bić brawo! Dlaczego? Ponieważ musicie uporać sie z macierzyństwem mimo młodego wieku i Z PEWNOŚCIĄ DAJECIE SOBIE RADĘ!!!!! Często lepiej od niektórych "dojrzałych mam", które (jak słyszymy coraz częściej w wiadomościach) wędrują z wózkami pod wpływem alkoholu lub znajdują się na sali porodowej z kilkoma promilami we krwi... przez co potem dzieci maja problemy ze zdrowiem. Trzymam za Was mocno kciuki!!! Pamiętajcie, ABORCJA NIE JEST ROZWIĄZANIEM PROBLEMU, POTEM BĘDZIECIE TEGO ŻAŁOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkaaaaaa
Racja moj synek 2 miesieczny sie ma bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
odp.do bardzo ,,madrej" pani ktora nie moze patrzec na 14,15,16,17 mamy i ktora sie swietnie zabezpiecza..ty uwazaj ze slowami, bo kazda dziewczyna ktora zachodzi w ciaze przed 18 i nie zabija malego czlowieka zasluguje na szacunek. mam 17 lat i dzis mam termin. urodze pieknego,zdrowego chlopca i jestem dumna ze moje dziecko w wieku 18 lat bedzie mialo do czynienia z mama a nie babcia. dzieki Bogu mam odpoiwedzialnego mezczyzne a wlasciwie meza, ktory robi wszystko by nam zapewnic co najlepsze. a ciaza nauczyla mnie odpowiedzialnosci ktorej wczesniej brakowalo i pokazala czym jest samodzielnosc i troska o druga osobe. jako siedemnastoletnia mama moge smialo powiedziec ze wydoroslalam i jestem dojrzalsza od rowiesniczek i wiem co w zyciu wazne-rodzina, a nie jak uwazaja moje kolezanki-sex i kosmetyki. wiec zanim droga damo zaczniesz kurwic na wszystkie mlode mamy to pomysl jak bardzo moga przewyzszac cie te ,,zasrane gowniary"doswiadczeniem. bo ty nie wiesz teraz co to znaczy poswiecenie. umiesz jak widze tylko z gory osadzic. a do wszytkich nastoletnich mamus---dacie rade!! :) tylko kochajcie te fasolki w brzuchu :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suffering
gabusia na dziś masz termin porodu a Ty siedzisz przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
haha gabusia lec do szitala skoro masz termin, uwazaj zebys w drodze nie urodzila hehe nie rozumiem jak 17 latka moze pisac o doswiadczeniu?? w sumie niczego oprocz wpady nie doswiadczylas. za to pol zycia stracilas. zaloze sie ze jak sie dowiedzialas ze bedziesz miala dziecko, rozryczalas sie i zalowalas bo zycie stracilas.wydaje mi sie ze tylko udajesz silna i doswiadczona a tak naprawde ta sytuacja cie przeraza. uwazaj takze aby twoje dziecko nie wpadlo w tym wieku bo jak wiadomo jaka matka takie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
aha i pewnie zanim wpadlas tez mialas takie zdanie o nastoletnich dziewczyna ktore wpadly. bo planowana ciaza nie mozna tego nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
mikach uwierz, że można mieć doświadczenie w wieku 17-lat, termin porodu także nie oznacza porodu, a siedzenie przed kompem to nic złego nawet jeśliby się zaczęły pierwsze skurcze.Poza tym ,uważam że zarówno Ty jak i inne dziewczyny wyżywające się na młodych mamach musiały być bardzo skrzywdzone przez kogoś. mikach kto Cię skrzywdził? tatuś- dobry wujek no kto? Każdy ma prawo do szczęścia, jeżeli Wy tego nie potraficie zauważyć że te dziewczyny są szczęśliwe musicie być same bardzo NIESZCZĘŚLIWE i to Wam przysłania cały świat, Młode mamuśki, planowane czy nie- dzieciaczki to nasz Skarb, który i jeśli nawet nie był naszym szczytem życiowych pragnień w młodym wieku to się stał największą radością życia, dzięki temu potrafimy dostrzegać dobro bo macierzyństwo to piękny dar, którego nie każda kobieta doświadczy i lepiej wcześniej niż wcale. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
zonela czy jakos tam, niestety na twoja niekorzysc nikt mnie nie skrzywdzil :) ale zastanawiam sie nad twoim przypadkiem. nie wyzywam i nie krytykuje nikogo tylko wyrazam swoja opinie na ten temat. sama zaliczylas wpade i dlatego bronisz innych. nie lubie dzieci bo wedlug mnie one cale zycie psuja i sa tylko zbedne w ktore ciagle trzeba kase wkladac. to takie moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
mikach--->nie pomyslalas nigdy ze ty tez bylas malym dzieckiem i trzeba bylo w ciebie ,,kase wkladac",jestes straszna egoistka i zycze ci abys miala ten swoj malutki skarb to wtedy zmadrzejesz i wydoroslejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 2....
mikach a ile Ty masz lat 10/12? bo twoje wypowiedziedzi sa tak nie dojrzałe ze nawet 14-letnia dziewczyna by tak nie na napisala. Co Ty mozesz wiedziec o zyciu mlody matek skoro nia nie jestes? skad ty mozesz wiedziec co nastoletnia mama moze czuc wtedy kiiedy zajdzie w ciaze co?? Nic nie wiesz wiec zanim wypowiesz sie na ten temat zastanow sie tysiac razy niedojrzały dzieciaku!!!! Bo z samych wypowiedzi wnioskuje ze jestes mniej dojrzała niz te dziewczyny. Pozdrawiam Was Mamuśki w tym roku pisalam prace magisterska na temat mlodych mam jestescie wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaa
wszystkie "mlode mamy" sie bronia nawazajem i pisza jakie tu cudenka maja itp bo co im pozostalo? raczej nic. z pewnosvcia wczsniej tego nie planowalycie i same z boku na takie patrzylyscie. i nawet zauwarzylam ze czujecie sie lepsze w roli matki od starszych kobiet. to smieszne... nie porownujcie sie nawet do nich bo daleko wam a takieprzyadki co wymieniacie to z pewnoscia i mlodym sie przytrafiaja. wiele np usuwa ciaze a takie przypadki znam sama osobiscie. mam 21 lat i nie moge sobie wyobrazic ze moglabym wpasc w wieku 17 lat... co to za zycie? tak wczesnie matką byc..eh ale co ja moge wam gadac jak za chwile bedzie 10 komentazy jaka to jestem glupia a mlode mamusie cudowne i nie ma nic lepszego jak wychowywac dziecko (owszem to piekna spara ale do tego trzeba przede wszystkim DOROSNAC. heh. PS. radze mlodym uwazac i sesksic sie z głową- i jest to naprawde mozliwe i ja moge byc chociazby tego przykladem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
madzia2 nie nie mam 12 lat, jestem o wiele starsza, i masz racje niewiele moge wiedziec o ich zyciu ( z czego sie bardzo ciesze jak narazie) ale wiem jedno. sa to bardzo nieodpowiedzialne gowniary, ktore zapewne myslaly seksem a nie glowa. bo kto to widzial w wieku 14 lat kochac sie juz ? a w wieku 15 lat zachodzic w ciaze?? a pozniej wlasnie takie tematy pojawiaja sie na forum, dlaczego ludzie sie na mnie dziwnie patrza? moze wedlug was to nic dziwnego zajsc w ciaze w tym wieku , bo wy nie macie juz wyboru i musicie myslec innymi kategoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach... życie...
Tak cieżko nie którym z Was zrozumieć ze nie powinno sie wszystkich wkladac do jednego worka!!! Sa takie mamy ktore sie ciesza z bycia mama a sa takie dla ktorych to jest klopot bywa roznie ale tak samo jest z doroslymi kobietami radza dzeci a nie chcialy ich... wiec tu nie mozna brac pod uwage tylko tego ze jedna jest mloda a druga ma 30lat? Po co wszystko? Prezciez jest tak ze mloda mama rodzi swe malenstwo wychowuje je wcale nie zaluje tych lat kiedy moglaby sie wybawic,a sa tez kobiety ktore zabija swoje dzieci. Sa rozne przypadki... Te młode mamy ktore pisza na tym forum sa rozne kazda ma swoj poglad na zycie wiec nie piszcie glupot bo niektore z nich ranicie...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach... życie...
Kazdy popelnia bledy w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach... życie...
Ja tez nie wyobrazam sobie narazie zycia bedac mama nie jestem jeszcze gotowa ale nie moge sluchac tego dlaczego ludzie krytykuja mlode mamy! Przeciez to ich sprawa a jesli zmarnowaly se zycie to juz pomonosza tego konsekwencje a taki pisaniem jeszcze bardziej ich dolujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
piszac ze kazdy popelnia bledy w zyciu, sama masz namysli to dziecko ktore narodzilo sie z wpady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach... życie...
NIIE POWIEDZIALAM KTO POPELNA BLAD! I NE POWIEDZAIALM JAKI BLAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
myslicie ze my mlode mamy jestesmy najgorsze ze sie puszczalysmy i dlatego zaszzlysmy w ciaze...MYLICIE SIE...gdy ja zaszlam w ciaze zalowalam wielu rzeczy ale teraz nie zaluje ze urodzilam to dziecko kocham je i chce wychowac bo aborcja i zabojstwo nowonarodzonego dziecka jest duzo gorsze niz nastolatka w ciazy!! mikach--->moze ty wolisz spedzic zycie na zabawie dyskotekach ale sa tez takie dziewczyny ktore wola sie zajac dzieckiem nauka rodzina...po pewnym czasie zrozumiesz ze dziecko ,,nie psuje calego zycia i nie jest zbedne w ktore ciagle trzeba kase wkladac'' dziecko daje sile do zycia w chwili zalamania...uwierz mowie prawde i ty wolisz kupowac kosmetyki ciuchy a ja ubranka dla dziecka moim zdaniem to jak wypowiada sie MIKACH to swiadczy tylko o jej egoistycznym podejsciu do swiata pomysl ty tez bylas dzieckiem i podejrzewam ze ktos cie skrzywdzil moze rodzice skoro masz taki poglad na macierzynstwo,ciaze.... pozdrawiam wszystkie mlode mamusie i wspolczuje tym ktore nie moga miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
nie niestety nie wole kupowac kosmetykow ciuchow i chodzic na dyskoteki ale wole pieniedza inwestwac w nauke i moja przyszlosc a nie w gary pieluchy i ubranka. ty masz dziecko wiec nie masz wyjscia. musisz mu kupowac wszystkie rzeczy. ale zastanow sie, rodzac dziecko momentalnie stracilas szanse na porzadne wyksztalcenie i dobra prace, sadzac po twoim wieku to jestes pewnie jeszxcze w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie w gtlowie nie misci
ja do kolazanki wyzej: masz 14 lat i masz dziecko??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? to chyba jakis zart? powiedz mi dziewczynko jak to sie stalo? tatus Cie skrzywdzil czy jak? jejku co za tragedia. zgwalcil Cie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
i nie chodzi mi o to zeby w zyciu nie miec miec dzieci, oczywiscie miec je ale w rozsadnym wieku i czasie, oraz sprawic aby powstalo z milosci. a nie z wpady bo co wy powiecie swojemu dziecko jak urosnie i zapyta gdzie tata??? powiecie ze nie znacie taty bo byla to tylko chwila zapomnienia??? powiecie dziecku ze bylo wpadka i wywrocilo wasze zycie do gory nogami?? bo zapewne wam nie uwierzy ze mama w wieku 14 albo 15 lat planowala je splodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
I znowu wszystko uogólniają ludzie. Owszem zaliczyłam wpadę, tak mając 16 lat urodziłam dziecko. Teraz mam 28 i nie twierdzę że była to wygrana na loterii, bo było ciężko, nie oczekuję na oklaski, ale ku rozczarowaniu wielu osób nie zostawił mnie ojciec dziecka, cóka ma cały czas rodzinę ja mam studia i nikt za mnie nie wychowywał dziecka. Bronię młode mamy bo wiem,że mimo młodego wieku( zbyt młodego-zgodzę się bo można było później), nie przegrywają życia, że można osiągnąć mimo wychowywania dziecka wszystko co się chce. Jednakże mimo iż uważam ,że można było później,jednocześnie nie twierdzę ,że jest to jakieś aspołeczne, kobiety od dawien dawna rodziły dzieci w młodym wieku , może zdarzało się to rzadziej ,ale jednak a jeszcze cofnoąć się w stecz i 14-to latki wydawano za mąż. Teraz mamy XXI wiek i społeczeństwo cywilizowane, i owszem powinnyśmy się zabezpieczać skoro już uprawiamy seks, ale niejednokrotnie i mężatki o tym nie pamiętają i zaliczają wpady mimo dojrzałego wieku. Nie uogólniajcie więc wszystkich przypadków wpada to wpada , owszem ,ale zdarzyć się może każdej kobiecie niezależnie od wieku, a ciąża to nie przekleństwo i można spełniać marzenia mająć dziecko. Nietety bywa że kobiety sobie nie radzą z tym czy to te dojrzałe czy całkiem młode, to są przypadki, więc nie szufladkujcie wszystkich razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka91BB
Jak juz wspominalam mam 16 lat i dwumiesieczne dziecko. Mam meza, ktory sie z niego b. cieszy tak samo jak ja. Dodam ze jestesmy ze soba dlugo i8 on byl moim pierwszym i jedynym partnerem z ktorym uprawialam seks. Nie czaje jak mozecie sie wypowiadac na temat o ktorym nic nie wiecie. Dziewczyna w czasie ciazy dojrzewa w duzym stopniu zaczyna myslec o dziecku a nie o sobie, musi podejmowac wazne decyzje i myslec o dobru dziecka. Zmienilam sie o 360 stopni z nieodpowiedzialnej (bo nie mowie ze taka nie bylam) dziewczyny w odpowiedzialna i kochajaca matke i zone. I jestem szczesliwa!!! Niczego nie udaje i nie czuje zebym stracila, bo te imprezy, wypady ze znajomymi tez mnie jeszcze czekaja a szczerze juz mnie to tak nie kreci, zato nie moge doczekac sie wczasow za rok z mezem i synkiem ;D MIKACH ty mnie smieszysz najbardziej wypowiadasz sie na ten temat a ch*** wiesz. Ej bez kitu. Co myslisz ze jak sie ma termin porodu to sie leci do szpitala i rodzi? Moze jeszcze na godzine sie umawia? :D haha Fik i urodzony bobas. Ojoj ty chyba nie masz nawet tych 12 lat :D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
majeczka raczej nie jestes jeszcze dorosla skoro nie zrozumialas metafory ale coz trzeba bylo chodzic do szkoly a nie seksic sie. nie mam zamaiaru nawet ci tlumaczyc o co chodzilo w mojej wypowiedzi bo wiem ze twoj niedorosly mozdzek i tak nie zrozumie tego. pisalam ze nie mam 12 lat ale widac czytania ze zrozumieniem tez cie nie uczyli. przykre. 16 lat i ty sie nazywasz troskliwa zona?? poniekad smieszna jestes, kazdy tu wyraza swoje zdanie a ja nie oceniam mlodych matek tylko pisze co o tym sadze. a to roznica. radze zajac sie szkola i wyksztalceniem a nie rodzeniem dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
majeczka--->z jakiego woj. jestes? i mam jeszce takie pytanie slub macie cywilny przez sad tak???pytam bo ostatnio troche sie dowiadywalam na ten temat i ciekawa jestem,pozdrowionka dla Ciebie i malenstwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
do mikach czy jakos tam..a zebys kochaniutka wiedziala ze nie,nie poryczalam sie gdy zobaczylam walace serduszko na aparacie USG..cieszylam jak nie wiem ze rosnie we mnie nowe zycie. ty dziewucho nie zaznasz tego szczescia nigdy,bo jak sama stwierdzilas-nie znosisz dzieci i ci baaardzo wspolczuje bo kobieta ktorej brak instynktu macierzynskiego nie jest kobieta w pełni. ciekawe,czym zapelniasz ta niechec do dzieci-przypadkowym seksem? imprezami? zakupami w nieskonczonosc? tak,16 letnia dziewczyna moze byc IDEALNA zona i ja to wiem to bo sens mojego zycia. nie poznasz czym jest PRAWDZIWE zycie dopoki nie bedziesz miala do zaopiekowania bezbronna istote. i waz te slowa bo gdybym tylko cie spotkala, to bez wahania strzelilabym ci w gebe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×