Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość SZOK....
o i 14 lat nawet jest. holera co jest z wami???????????????????? pojebalo was czy co? kurwa czemuw tym wieku do lozka wskakujecie./ nie no sory dla mnie to jest normalnie wstrzas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
bez komentarza..poprostu sie odpierdol. a o wychowanie sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
yyyy to do mnie?? i jeszcze piszesz "odpierdol" jejku malutka nie takim slownictem, pomysl o dziecku ktore kiedys moze to przeczytta. zmien sie- najwyzsza pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
a ,,holera" przez ,,ch" sie pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
to ty zmien swoje podejscie do tej sprawy. dwa wulgarne posty i myslisz ze fajna jestes? a zreszta nie bede sie znizac do twojego niskiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
o jaka madra chociaz. szkoda ze tylko w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
ej ale tak powaznie- czemu chcialas sie seksic? nie woalalas poczekac do odpowiedniego wieku albo przynajmniej nie chcialas go dluzej poznac? a prezerwatywa to wiesz co to jest? rety kabarety ja Tw twoim wieku to dopiero pierwszy raz sie calowalam a co dopiero uprawoiac seks i miec jeszcze dziecko. dla mnie to jest naprawde tragedia i wielki szok. zwykle spotykam mlode matki na ulicach ale nigdy nie sadzilam ze maja one po 16 lat a nawet 14.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
niskiego poziomu poiszesz? no oki wybasz Psani. ty jestes najmadrzejsza. moze twj chlopak to jakis pedofil czy cos? madroscia to naprawde nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu.....
przepraszam ze wam przeszkadzam ale mam takie pytnko, może znacie na nie odpowiedz.... biore tabletki anty ale ostatnio często o nich zapominałam, wiem że po nich nie jest prawdziwy okres więc gdybym zaszła w ciąże to dalej pojawi się okres czy wtedy juz nie... mam nadzięję że rozumiecie moją chaotyczną wypowiedz i mi pomożecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
no to teraz czekamy na posty innych ludzi ktorzy ci przyznaja racje i jeszcze bardziej nawyklinaja na mlode mamy. zal dupe sciska jak sie czyta twoje wypowiedzi ale bede madrzejsza i poprostu je przemilcze bo nie zaslugujesz na zadne moje wyjasnienia lub ktorejkolwiek z nas. a moj maz-pedofil, ktory nie wyjasnil mi czym jest prezerwatywa do dnia dzisiejsszego zmusza mnie do seksu i biedna ja, bo bede teraz maszyna do robienia dzieci. no fakt,wspolczuj mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
tragedia......... blagam cie dorosnij- zrob to dla dziecka. i jak te dzieci moga byc madre jak maja takie matki? nie wyasniaj jesli cie to krepuje- w sumie nie dziwie sie bo pewnie sama sie tego wstydzisz albo i nie- znjaca zycie to pewnie dajesz sie chlopakowi kiedy tylko chce choc bedziesz to ukrywala,. wiesz poprostu jest mi cie zal- bo jestes jeszcze dzieckiem a masz juz dziecko, wiele cie ominie chco ewnie zaczniesz sie rozpisywac jaka to jestes szcesliwa itp a tak naprawde to gowno prawda, pewnie zdarza sie ze placzesz i wogole.. choc sie do tego nie przyznasz. tylko to wam zostalo- trzymanie sie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
trafilam na ta strone bo moja siostra wpadla 19letnia... weszlam z ciekawosci i nawet sie tego nie spodziewalam co tu przeczytam ale to szczegol. siostra ma chlopaka z ktorym jest 4 lata, od miesiaca ma superr prace. dziecko chciala miec za jakies 5 lat kiedys by skonczyla studia. widze po niej ze jest troche rozczarowana ze tak szybko sie to wszystko potoczylo ale nie jest jakims tyranem- kocha dzieci- ma az troje chrzesniakow- nie wiem czy to dlatego ze jest lubiana czy jak w kazdym badz razi uwielbia male dzieciaczki. na swoje nie byla jeszcze gotowa, chciala cos w zyciu osiagnac, dorosnac do tej roli no ale coz... stalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka.....
SZOK.... obrazasz kazda z nas swoja siostre tez tak traktujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
no tak! trafilas w samo sedno! masz calkowita racje. jezu...co ja zrobilam..?! zauwazylas inteligenta kobieto ironie?..jestes starsza ode mnnie o 3 lata i uwazasz ze takimi tekstami tu zatryumfujesz? jestes bardzo pewna siebie wiec w takim razie udaj sie na psychologie. tam z pewnoscia takie twoje teksty wszyscy oklaszcza. ja juz opisalam swoja historie. i zycze ci abys i ty spotkala sie z taka wrogoscia jaka ty mnie teraz czestujesz. z ta roznica ze ja sie tym nie przejme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
no wlasnie..stalo sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
wiesz dziecko ja nie pisze tego z wtrogoscia chodzi mi glownie o to zebyscie chociaz raz napisaly -ze zalujecie, albo ze wolalabyscie zeby to staklo sie pozniej a wy kurde nic. piszecie jak gdy by nigdy n8ic ze jestescie szczeliwe a ludziom wlasnie o to chodzi zebyscie nie udwaly na kazdym kroku jakie to dorosle i madre mamusie jestescie tylko choc ten jeden raz powiedzialy a nawet napisaly ze nie sadzilyscie ze to stanie sie tak szybko. ale co tam po co to pisac tak powino byc. kobiety rodza dzieci i nie ma rownicy 14 czy 30 lat, nie? i wlasnie to inni nie potrafia zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK....
w kazdym badz razie SORY. a jesli chodzi o siotre to mysle ze nawet za te 5 lat jej nie dorownacie. SZACUNEK. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka.....
To chyba normalne ze to ze mamy dzieci mogloby byc pozniej ale mamy swe malenstwa teraz i je kochamy. I nie zalujemy tego co sie stało tak ciezko to zrozumiec. Mam napisac specalnie dla Ciebie ze zaluje bo TY chcesz tego zalosna jestes. A swoja siostre tez tak oceniasz jak nas we wczesniejszych postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
szok znajdz sobie inny obiekt obelg. poczytaj pare stron wczesniej to moze cos zrozumiesz. jasne ciezko jest pojac to ze 14 latka juz uprawia seks. ja jak stracilam dziewictwo mialam tez 16 lat. wpadka to wpadka. wazne ze dziewczyny biora na siebie odpowiedzialnosc wychowania dziecka, daj tym dziewczynom spokoj bo i tak maja mase problemow. kazdej sie to moze przytrafic. lepiej wspieraj je a nie wyzywaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
szok i uwierz mi ze mimo tego mlodego wieku one musialy szybko stac sie doroslyymi emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
i w sumie dziecko ktore ma mloda matke lepiej bedzie mu w zyiu bo jesli matka dobrze je wychowa to ustrzeze je przed wpadka. nie martw sie beda mialy lepszy kontkat z rodzicami i lepsze zrozumienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
szok oczekujesz ze napisza ci ze zaluja ze maja dziecko?? niech twoja siostra to powie!!jedna dziewczyna napisala ze teraz ponosi konsekwencje swojego czynu. poczytaj pare stron wczesniej~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
aha i tak dla sporostowania na przyszlosc. nie zaliczylam wpady, nie mam jeszcze dziecka i nie mam 12 lat jak to niektorzy napisali. tez mialam zle zdanie o mlodych matkach,. znam dziewczyny ktore tez w mlodym wieku urodzily i troche im zazdroszcze ze porod juz maja z glowy!! zrozum troche SZOK!! nasluchalas sie radia maryja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
cześć dziewczyny:-) weszłam na to forum tak naprawde przez przypadek.mnie wasza sytuacja nie dotyczy,wręcz przeciwnie.chcemy z mezem miec dziecko ale caly czas jakos sie nie sklada.powiem szczerze ze podziwiam was wszystkie ze umiecie wszystko pogodzic.po waszych wypowiedziach widze ze nie jestescie dziecmi tylko swiadomymi kobietkami które wiedzą co robią. uważam ze wiek wcale nie swiadczy o dojrzałosci psychicznej i emocjonalnej,ja osobiscie byłam gotowa na dziecko już od 18 roku zycia.kocham dzieci a one lgną do mnie.dzieci i szczesliwa rodzina to cel mojego zycia:-)jestem od was sporo starsza,od niektórych nawet dwukrotnie;-) ale nigdy nie udzielala bym wam rad typu oddaj do adopcji. nawet młoda kobieta zachodząc w ciąze może być szczęśliwa z tego powodu i nigdy tego nie załować.dzieci to szczęscie tego świata. nie słuchajcie takich kretynek jak SZOK!!! sama bylam w "szoku" jak przeczytałam jej wypociny!!!dorosła a madrością nie grzeszy. młode mamy zawsze mają we mnie wsparcie. pozdrawiam was i wasze pociechy narodzone i te jeszcze nie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
w sumie to powinnam cie mikach przeprosic w tym momencie bo posadzzilam cie o wulgarnosc i brak wychowania ale w tym momencie dopiero dowiaduje sie jak taka osoba naprawde sie zachowuje i wszelkie slowa krytyki i zlosci kierowac do panny Szok. wiec-przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinkaS
uu tutaj to i ja sie z Toba nie zgodze bo niestety ale jesli matka wpadla to bedzie tak ze i corka wpadnie. niestety ale znam sporo takich przypadkow a najsmieszniejsze jest to ze nawet w tym samym wieku cora wopada co matka... (oczywiscie nie we wszystkich przypadkach) a co do wypowiedzo "SZOK". sadze popsrtu ze ta dziewczyna przezyla szok dowiadujac sie ze dziewczytny 14 letnie maja juz dziecko wiec co sie mlode bulwerujecie? lepiej myslcie jak urzadzic pokoik itp a nie siedzicie przed kompem i to jak widze dobrych pare godzin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
KinkaS miło było przeczytac twoj komentarz a teraz zjezdzaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia*
hmm... a ja mam 20 lat i zaliczylam wpadke. mieisiac temu urodzilam. mam slicznegosynka. czy chcialabym cofnac czas? owszem tak. ale to nie dlatego ze jej nie kocham czy cos takiego popsrtu chcialabym jeszcze dluzej moc smakowasc mlodosci a dziecko miec w tym odpowiednim momencie i zebym mogla mu stworzyc odpowiednie warunki. a co do spojrzen? owszem ludzie sie patrza ale ja na to nie zwracam uwagi. bo tak naprawde sie nim nie dziwie bo sama wczesniej sie na takie patrzylam :) heh. kocham swoje dziecko i chce je wychowac najlepiej jak potrafie ale zaluje ze to wszystko stalo sie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinkaS
mikach skarbie najleoiej bedzie jak ty stad splyniesz jak cos to mydla ci pozycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach PRAWDZIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×