Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość mikach PRAWDZIWA
ej dziwo ktora podszywa sie pod moj nick sama stad zjezdzaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz zabezpieczylam swoj nick wiec nikt sie pod niego nie podszyje. kinkas a ztoba to mi sie nawet nie chce pisac wiec nie bede zwracala na ciebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka.....
Boze czy wy ludzie nie macie dosc ciagle to samo po co Wam te glupie teksty obrazanie drugiej osoby!Czy nasze dzieci beda młodymi rodzicami jak my to sie okaze. A to nasza sprawa co my robimy i kiedy na tym forum po co wszystko? Tak Wam sprawia przyjemnosc obrazanie drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinkas ale musze najpierw cos napisac buhehe nie wierze ze ty masz mydlo!! ale masz racje myj cipke myj i zasuwaj do nastepnego kochasia!! haha no teraz jestesmy kwita. a panienka ktora podszywa sie pod moj nick to jakas zalosna jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabunia91, w sumie to ja tez ci napisalam troche przykrosci, wiec nie masz za co przepraszac. ale szok jednak przesadzila ze slownictwem, niech sie zajmie swoja siostra a nie obrazaniem tu kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
GABUNIA91 przeczytałam kilka twoich postów i jestem pełna podziwu!!!gdybyś nie podała swojego wieku myślałabym że masz tyle lat co ja.nie wiem jaką osobą byłaś wcześniej,ale uwazam że dojrzałaś do roli matki.widze że jesteś przygotowana na blaski i cienie macierzyństwa.mogę ci zagwarantować,że twoje młodzieńcze życie nie skończy się po urodzeniu bobaska.przecież urodzenie dziecka nie oznacza końca życia towarzyskiego.kiedyś-nie tak dawno-18,19 letnie matki to była normalka a teraz świat staje na głowie!!!moja koleżanka zaszła w ciąże w 8 klasie podstawowki,miała wtedy 14 lat.wtedy nie bylo gimnazjum.jej życie nie zawaliło się z tego powodu,wręcz przeciwnie.poszla do ekonomika i była najlepsza w klasie.nikt jej niczego nie utrudniał.jej wychowawczynią okazała się kobieta która również bardzo wcześnie została matką i rozumiała jej sytuację.pomagała jej jak tylko mogła.dzsiaj moja koleżanka ma magisterium,pracuje w renomowanej firmie,ma dwójkę wspaniałych dzieci i super męża.wierzcie mi,ale początki miała strasznie trudne o czym tutaj nie będę pisała.więc wszyskie mamy i te młode i te stare-głowy do góry i bądzcie zawsze dumne ze swoich pociech:-)nie wierzcie głupotom że młoda mama zostanie młodą babcią bo jej dziecko pojdzie w jej ślady-to totalne brednie.a nawet jeśli byłaby to prawda-to nie jest koniec świata,a dopiero początek nowego życia.;-) buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkap
przeczytalas tylko to co pisalas i juz takie wnioski wyciagasz? jest gowniara ma 16 lat i nie sadze by umiala sie odpowiednio zajac tym dzieckiem. to mloda dziwka ktoira bedzie miala jeszcze 10cioro dxzieci albo i wiecej. mi to zal takich dzieci bo matki to szmaty, dziwki . dzieci nie sa niczemu winne. ale niestety6 jaka matka takie dziecko i to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginkap a bierzesz pod uwage ze wpadka moze sie tez tobie przytrafic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
ginkap ty durna babo,jak czytam wypowiedzi takich kretynek jak ty to mi się nóż w kieszeni otwiera!!!!to co tu wypociłaś swiadczy tylko że ty jesteś gówniarą.niech ci bedzie żal tylko jednego dziecka-siebie samej,bo widać że to ciebie matka nie umiała wychować!!!!mówisz jaka matka,takie dziecko????chryste to w takim układzie nie chciałabym poznać twojej matki skoro córka taki półinteligent!!!! idz poszukaj sobie jakieś chłopa albo kup wibrator bo jesteś zestresowana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
jak tak czytam wypowiedzi osob ktorre nazywaja młode mamy dziwkami kurwami, to mi sie tylko przykro robi ze sa ludzie tak ograniczeni ale przeciez ja ich sposobu myslenia nie zmienie. pisza tak bo sami doswiadzczyli jakiejs przykrosci w zyciu wiec trzeba ponajezdzac na innych. wiem ze nie stracilam zycia,choc moglam poczekac z zakladaniem rodziny jeszcze troche. jednak nie zaluje bo nie wyobrazam sobie innego sccenariusza. gdyby nie dziecko, kto wie, moze siegnelabym po narkotyki, moze zaglodzilabym sie na smierc(w koncu panuje moda na rozmiar 32) a moze stalabym sie klonem Dody(bo przeciez to takie fajne byc jak ona :/). dziecko uratowalo mi zycie bo przez 2 wczesniejsze lata chorowalam na bulimie co wiazalo sie z roznymi,dziwnymi powiklaniami. a jak zaszlam w ciaze,poprostu nie moglam juz tak dalej bo balam sie o zycie tej bezbronnej istotki. nie wiem czy nawrot nastapi po porodzie, ale mam motywacje zeby sie wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
zajrzalam na te forum zeby poczytac o innych mlodych mamach i choc troche sie pocieszyc ze jedyna nie jestem. niespodziewalam sie jakichkolwiek pochwal za to co zrobilam-chcialam jedynie sie podzielic tym co przezylam i sama tez dodac otuchy moim rowiesniczkom,ktore wahaja sie co zrobic z tym zyciem ktore w nich kielkuje. i ani jednego slowa nie zmyslilam-wszystko jest czysta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
GABUNIA91 WIERZę żE WSZYSTKO CO NAPISAłAś JEST PRAWDą .NIKT NIE POWINIEN CIEBIE POTEPIAC ZA TO CO ZROBILAS,BO NIE BYLO TO NIC ZłEGO. 60% SPOłECZENSTWA POLSKIEGO PRZEZYłO INICJACJE SEKSUALNą W WIEKU 15-16 LAT.CI CO OSąDZJą I KRYTYKUJą MłODE MAMY TEż SIę DO TYCH 60% ZALICZAJą,ALE IM SIę UDAłO NIE WPAść,ALBO WPADLI I KłOPOTU SIę POZBYLI A TERAZ SUMIENIE GRYZIE I TRZEBA DOPIEC TYM KTóRE PODJęłY SłUSZNą DECYZJę.UWAżAM żę SWOIM DOJRZAłYM PODEJśCIEM DO SPRAWY POMAGASZ SWOIM RóWIEśNICZKOM.WIDZą żE CIążA TO NIE KONIEC śWIATA,żE MOżNA WSZYSKO JESZCZE UłOżYć.OSOBAMI KRYTYKUJąCYMI SIę NIE PRZEJMUJ.JA NALEżE TAKżE DO INNEGO FORUM-OSóB WALCZaCYCH Z OTYłOśCIą-I PRZYNAJMNIEJ RAZ W TYG.WCHODZI NA NIE JAKIś DESPERAT PRóBUJąCY ZWRóCIć NA SIEBIE CZYJąś UWAGE I NAM UBLIżA.ALE TRZEBA BYć TWARDYM A NIE MIęTKIM I SIę NIE łAMAć;-) TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbi
Witam mam pytanie do Was do ludzi krytykujacych młode mamy! Dlaczego to robicie? Przeciez pomimo ich mlodego wieku sa odpowiedzialnymi mamami dlaczego tak sadze bo przedewszystkim zdecydowały sie by urodzic i wychowac swoje dzieci. Czy waszym zdaniem powinny usunac ciaze wtedy by bylo dobrze? Bo juz nie rozumem Was A moze waszym zdaniem matki ktore maja po 30 lat i porzucaja swoje dzieci zaslguja na podziw albo te ktore zrobia sobie dziesiecioro dzieci a nie maja z czego ich wychowac albo przeznaczaja pieniadze na alkochol LUDZIE zastanowcie sie co wy piszecie!!! Pozdrawiam Was mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona987
dlaczego krytykujemy? bo sa to dxzieci ktore powinny chodzic do szkoly, uczyc sie a nie wlazic do lozka chlopakom i rodzic dzieci. no sory laski... ale cos trzeba w zyciu osiagnac, do czegos dojsc. 14 czy 16 lat i dziecko to lekka przesada. do ksiazek a nie za seks sie bierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CRAZY GIRL.
TO POPRSTU ZWYKLA NIEODPOWIEDZIALNOSC Z ICH STRONY I NIE WIEDZA NA TE TEMATY. BO CO MOZNA POWIEDZIEC O DZIEWCZYNACH KTORE UPRAWIAJA SESKS PRZEZ LATA I NIE MAJA DZIECI. ZE CO USUWALY?? NO PROSZE WAS. JESTESCIE WSZYSTKIE SMIESZNE. LUDZIE NIE POTRAFIA ZROZUMIEC CZEMU TAKIE MLODE DZIEWCZYNKI ZAMIST SIE UCZYC, POMAGAC RODZICOM ITP RODZĄ DZIECI. NIE LEPIEJ BYLOBY ZDOBYC JAKIES WYKSZTALCENIE, ZNALEZC PRACE I DOPIERO MYSLEXC O DZIECKU? W KAZDYM BADZ RAZIE ZGADZAM SIE Z POPRZEDNICZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
ONA987 PRZEJDZ KILKA POSTOW WYZEJ I POCZYTAJ MOJE WYPOWIEDZI.DZIECKO NIE OZNACZA KONCA NAUKI TYLKO LEPSZA ORGANIZACJE CZASU!!! JEZELI BEDą TYLKO CHCIAłY WYKSZTALCENIE ZDOBęDą. NAJEZDZACIE NA TE DZIEWCZYNY,A CZY KTORAS Z NICH NAPISAłA ZE PLANOWALA DZIECKO W TYM WIEKU???? NIE ZDAJE MI SIę.PRZYPADEK SPRAWIL ZE TO ONE ZASZLY W CIAZE A NIE WY!!TYLKO NIE PISZCIE ZE JESZCZE SEKSU NIE UPRAWIACIE A NAWET O NIM NIE MYSLICIE BO SIE TYLKO OSMIESZYCIE!!!! MAM TYLKO DO TYCH KRYTYKUJACYCH PYTANIE: CO WAM DAJE TAKA KRYTYKA??? CZUJECIE SIE PRZEZ TO LEPSZE OD NICH??? JEZELI TAK TO SZKODA MI WAS,BO POTRZEBNA WAM KRZYWDA DRUGIEGO CZLOWIEKA ZEBY POCZUC SIE KIMS!!! MAMUSKI-POZDRAWIAM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama poprostu
HEJ! Śledze ten wątek od dawna aż wkoncu sama zdecydowałam sie napisac... Mam 25 lat i synka ktory wlasnie we wrzesniu idzie do pierwszej klasy. Kiedy zaszłam w ciaze z moim meżem (wtedy byl moi m chlopakiem) bylam 3 lata. Czy to byla wpadka TAK, co wtedy pomyslalam jak my sobie poradzimy, czy bede dobra mama dla mojego Szkraba. Moje pytania ktore kolotaly sie w mojej glowie byly nie potrzebne. Przy sobe mialam tylko mojego meza moja mama mieszka za granica. Od samego poczatku radzilismy sobie sami wsparcie mielismy ze strony przyjaciół i mamy ktota dzwonila i przyjezdzala co 3 miesiace na na tydzien. Urodzilam synka skonczyłam szkole zdalam mature. Synkowi poswiecalam caly swoj czas a gdy on szedl spaac robilam wszystkie rzeczy jakie robi matka i zona. Gdy moj maz bral malego na spacer uczylam sie,chcialam pokazac ze potrafie dla siebe i mojego dziecka by zapewnic mu jeszcze lepsze warunki w przyszłosci. Gdy synek skonczyl 3latka dalam go przedszkola a sama poszłam na staz dosatalm staz w hotelu jako recepcjonistka i dalej sobie tu pracuje. Od grudnia mieszkamy dopiero na swoim wzelismy kredyt jak wiele rodzin. Mam wszytsko o czym marzylam, i pomio tego ze tak wczesnie zostalam mamusia kto wie jakby to bylo gdyby moje zycie potoczylo sie inaczej. Dlatego nie mowcie mi ze dziewczyna ktora ma 16lat nic nie moze osiagnac. Mozna wszytsko jesli sie tego chce. D osób krytykujacych mysle ze macie jakies problemy po pierwsze nie powinno Was to obchodzic kiedy kto idzie do lozka, po drugie macie pewnosc ze kiedys Wasze dzieci beda mlodymi rodzicami NIE nikt nie ma pewnosci a wtedy co odrzuccie taka osobe powyzywacie jak to robicie teraz.żal mi Was!!! A was mlode mamusie goraco Pozdrawiam i zycze szczescia!!! Nie przejmujcie sie tymi uwagami!!! Wierze ze kazda z Was bedzie lub jest wspaniala mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dowiedzialam ze moja siostra ktora jest w ciazy bedzie miala dziewczynke :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika20wwa
a mi zal was! ciesze sie ze w koncu zapisalam sie na wymarzone studia, znalazlam super prace i poznalam swietnego chlopaka. moje praewdziwe zycie dopiero sie zaczyna. a dzieci? pewnie ze chce miec ale w wieku 27-28 lat kiedy bede juz gotowa zalozyc rodzine a co najwazniejsze bede miala warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ta co wczesniej napisala. czy ty nie umiesz czytac?? przeciez dziewczyny pisza ze mimo urodzenia dziecka w mlodym wieku skonczyly studia mieszkaja na swoim i maja super prace i sa szczesliwe! czego jeszcze chciec? a ty sie sama nie ciesz ze wszystkiego za wczesnie. zycie plata figle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama poprostu
Widze ze ludzie krytykujacy tu nawet czytac nie potrafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
hahah skonvczyla studia hahahahahahah prosze was hahahah i ja mam w to wierzyc>? przeciez takie to dupy daja tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
eh ludzie sie z was smieja na ukicy bo jestescie wszystkie smieszne. Rodzice gowniar nie potrafili dopilnowac. takie to powinni kablem lac . wogole to ja wsolczuje waszym rodzicm ze maja kurewki coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
naprawde az mi sie nie dobrze robi jak pomysle jak taka malolata mogla dac D.U.P.Y przeciez to qz na wymioty zbiera. ktos was molestowal czy jak? dzieci za ksiazki!!! a tak wogole to ile macie dzieci na koncie?? albo ile wogole planujecie?? 10 to chyba wam wystraczy co?? hahahahahah litosciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. zal mi was wszystkich. ale przynajmniej chlopaki skorzytaja na takich K.U.R.W.A.C.H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a mnie zal twoich rodzicow ze zle cie wychowali. zero kultury zero szacunku i zero tolerancji. twoi rodzicie nie nauczyli cie niczego procz wyzywania innych i gardzenia innymi. wiec nie wyzywaj tych dziewczyn bo one sa madrzejsze od ciebie i na takie odzywaki odpowiadaja kulturalnie a nie tak jak ty. masz cos do nich to najpierw zajrzyj do slownika poprawnej polszczyzny i zajrzyj do ksiazek o kulturze. wspolczujesz rodzicom tych dziewczyn?? ja twoim tez. i tak samo moge napisac tobie ze jestes mloda k***wka i zal mi twoich rodzicow. te dziewczyny wychowaja swoje dzieci i ustrzega ich od ponownego bledu czyli wpadki. ale ciebie juz sie raczej nie da wychowac! ubolewaj nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HI HI HI HA HA
HAHAHA widze ze ty nawet czytac nie potrafisz suko jedna jebana w domu kurwiszonie zjebany a ty co wypowiadalas sie na nnym forum ze Twoja matka to prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HI HI HI HA HA
HAHAHA widze ze ty nawet czytac nie potrafisz suko jedna jebana w doPu kurwiszonie zjebany a ty co wypowiadalas sie na nnym forum ze Twoja matka to prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co sie chwalisz ze piszesz o swojej matce prostytutce na innym forum?? nie musisz sie przyznawac :D to jedynie swiadczy o twojej niskiej inteligencji.aha i zamiast odsylac innych do szkoly sama do niej zacznij chodzic, uwierz mi dobrze ci to zrobi :D Pozdrawiam srodkowym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkaaaaaa
Oj boze, kurewke to ty pod latarnia szukaj glupia dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
szcunek?? tolerancja?? owszem mam szcunek do wielu spraw ale nie do mlodych kurewek ktore sie bzykaja bedac nie pelnoletnie i jeszcze rodza dzieci. no litosci. halo obudzcie sie. nigdy nie beda was tolereowac ludzie ktorzy do czegos w zyciu daza a rodzine chca miec w odpowiednim czasie . tacy patrza na was z gory i po czesci jest im was zal. kazy z ciekwosci chce zobaczyc jak wyglada mloda kurewka i dlatego patrza (co do glownego pytania). pozdrawiam mlode kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×