Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bika

27 lat różnicy między nimi

Polecane posty

Gość poooodnooooszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje
z tym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam..
i wspomnienia wracają. Też byłam kiedyś w takim związku, on był starszy o 22 lata, dobiegał już pięćdziesiątki, ale wyglądał młodziej, maksymalnie 42. Poznaliśmy się na szkoleniu wyjazdowym na Mazurach. Powiedział mi, że ma zonę, ale mimo wszystko nie mogłam mu się oprzeć, był taki miły, szarmancki, wesoły, dobrze nam się rozmawiało, jakbyśy byli znajomymi od lat. Ostatniego wieczoru było pożegnalne ognisko i wtedy p raz pierwszy mnie pocałował, byłam kompletnie zaskoczona ale nie opierałam się. Skończyło się na długich pocałunkach, do niczego więcej nie doszło. Po powrocie do domu, nie mogłam przestać o nim myśleć,jednak stwierdziłam że muszę o nim zapomnieć, bo to nie będzie miało sensu - on ma rodzinę itd.Po tygodniu, może 2 zadzwonił i powiedział ze ma ważną sprawę do omówienia. Spotkaliśmy się i on znowu zaczął mnie całować, powiedział że nie może zapomnieć i musimy się spotykać. widywaliśmy się kilka razy w miesiącu, zaczął coraz częściej mówić o tym że chciałby się ze mną kochać, chociaż oczywiście do niczego mnie nie zmusza. Ja też bardzo tego chciałam, ale obawiałam się tzw. 'kaca moralnego". W końcu stało się, zdecydowałam się na to. na początku byłam trochę spięta i zdenerwowana,ale później mi przeszło. Ale on - myślałam że będzie ok, zaczęlo się dobrze, a później nic nie czułam, żadnego podniecenia, ba jego nie czułam - nie mógł!! bardzo się starał, ale jednak fizjologia okazała się silniejsza. widziałam że było mu ciężko, myślałam że to może przeze mnie, że go nie podniecam itp. Ale natury nie oszukasz, czasu też nie. Myślę więc dziewczyny weźcie to pod uwagę i zastanówcie się czy warto. Jesteście w pełni sił witalnych, potrzebujecie facetów -no wiecie, a tacy jak ci starsi panowie może lubią trochę poczarować żeby poczuć się lepiej, ale już latka nie te, a dlaczego wy się macie dla nich poświęcać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć, że przeszło, bo to się dobre nie zaczeło. ze względów racjonalnych i morlanych nie może się zacząć, no ale dusza czasem tęskni za jakąś taką magią tej fascynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
&)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllllllllllllllllllo
piszcie, piszcie co sie dzieje,tak ciekawie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllllllllllllllllllo
niespecjalnie, ale lubie sobie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllllllllllllllllllo
nie potępiam, skoro te kobiety tak chcą i dobrze im z tym, niech tak postepują, ale obawiam się , że hitoria opisana przez 'tak sobie czytam"może mieć miejsce w przypadku takich związków, szkoda tych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllllllllllllllllllo
i cisza znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba w jakimś stopniu mogę potrafię zrouzmieć dziewczyną, któa nie ma nikogo bliskiego, być może z rodziną ma nie najlepsze kontaktu i nagle zjawia sie on sporo starszy emanujący swoją dojrzałością. Fakt, że ja jak bym była w takim układzie, to chyba bym nie mogła do końca zaufać facetowi, który podrywa młode dziewczyny, nie jest fair w stosunku do żony, być może ją zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak zaczeło się ta sytuacja miałam około 21 lat, a on przed 50. powiem Ci, że momentami była taka niesamowita, pozaziemska moc w tych spojrzeniach na siebie wzajemnie, budziło to we mnie tak potężne emocje, że mimo że mineło kilka lat, to ja nadal nie przeżyłam czegoś tak mocnego, mimo wielu zdarzeń dobrych i złych, nic nie miało tego pułapu emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu nikt już nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
piszcie dziewczyny, nie wierzę że wasze problemy od razu się rozwiązały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! no właśnie nie wiem, co się stało z tymi kobitami, co tu wcześniej o swoich historiach pisały??? zapraszam też nowe osobydo podzielenia się swoimi historami uczuciowymi ze strarszymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też odświeżam...
Mam tez podobna sytuacje,mój luby jest starszy o 19 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×