Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bika

27 lat różnicy między nimi

Polecane posty

nie, oczywiście że nie,zbyt wiele przeszkód. Teraz tylko ten wniosek pozwala mi choć w pewnym stopniu dystansować się do tego. ja żyłam chwilą, która była piękna, nie myślałam o tym co będzie później, jak będzie a jak nie będzie, co moze być a czego nigdy ne będzie. Carpe diem- po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nie chcę być źle zrozumiana - jeśli chodzi o niego, jako osobę, mężczyznę, to jak najbardziej, mogłabym byc z nim, świetnie się dogadywaliśmy, była ta magia i chemia. Ale mówiąc o przeszkodach mam na myśli wszystko to co dookoła - przede wszystkim jego żona, rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, oczywiście, jeśli chodzi tylko o niego to tak. Gdybym myślała inaczej pewnie to wszystko tak by się ni e rozwinęło i nie byłoby teraz tych moich zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak. bo ja jam miała swego czasu z nim przejścia, to nawet nie wyobrażałam sobie z nim przelotnego romansu, zresztą coś takiego jak przelotny romans w moim światopoglądzie nie istnienie. była jakaś fascynacja z mojej strony, ale bardziej jego doświadczeniami, tym że dużo widział i sporo zrobił w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zauroczył tym, jaki jest. Pogodny, uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do świata, z mnóstwem zainteresowań i pomysłów, wysportowany, bardzo aktywny, a przy tym bardzo delikatny, czuły i troskliwy. Dlatego teraz nie wiem co się dzieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mogły być tylko pozory - trudno mi w to uwierzyć, ale wiem, że to mozliwe... niestety idę spać, dobranoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ...
żałosna jesteś Mikaala, sama nie wiesz, czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biak 001 prawdziwa
Witam!!! Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mikaaala nie sądze, że to mogły być tylko pozory. Nie dziwię się, że sie zauroczyłaś, facet jest nieprzeciętny, nietuzinkowy mnie też tacy fascynują. Powiem Ci, że ja mimo, że znam go dość słabo i nie byliśmy nawet na żadnym krótkim spotkaniu, to czasem jeszcze o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem, co o tym wszystkim myśleć... Spotkaliśmy się...i... znowu było cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, doszłam do wniosku że się uzależniłam od niego, rozmawiamy, dochodząc do wniosku że świat jest pokręcony, ze to wszystko takie trudne, własciwie żadnych konstruktywnych wniosków z tych naszych rozmów nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nieprzeciętnosć pcha Cię do niego, nie dziwię się. Ja ostatnio niecprzepadam za towarzystwem osób, które żyją tylko pracą, tylko praca dom, zero hobby, jakiś zainteresowań, nie wiedzą co się w świecie dzieje. Po prostu lubie ludzie z polotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_P
Cześć dziewczyny. Widzę, że mamy podobny problem. Mam 26 lat, "on" ma 52. Ja jestem mężatką, on wolny. I jest mi cholernie cięzko. Może pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zamiera... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamiera, nie zamiera, wieczorem pogadamy, ok? Bika, Kasieńka - będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję nabrać dystansu, czytałam dziś sobie posty?: \'Kochanki\" i \"sposoby zdradzanych żon\"\", dają wiele do myślenia. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że powinnam to zakończyć, tylko, ze to bardzo trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×