Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość guga 28
nazwy teraz nie pamietam jak sobie przypomne to napisze-mi w kazdym razie w sklepie firmowym triumpha doradzili bo zawsze nosilam takie ,ktore powodowaly ze biust sie wydawal jeszcze wiekszy-bardzo lubie te sklepy maja fachowa obsluge ja mialam dzis pierwszy raz 12 powtorzen 6 stki-ciezko bylo ale miesnie juz widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga jak bedziesz znala nazwe to daj znac, u mnie w miescie sa dwa sklepy, ale o fachowosci niekoniecznie moge powiedziec w samych superlatywach - panie czasem zle doradza, jak ktora kobieta takie ma zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-musisz pytac o staniki typu -Minimizer -Lady Form -zmiejszaja optycznie biust o 2-3 cm ja w tej chwili mam Visuelle-bardzo jestem zadowolona moze juz ktorys mialas,ja je polecam bo ramiaczka sie nie wyciagaja i biust wyglada zgrabmniej-podnosi sie i od razu widac talie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Bardzo Ci dziekuje Wydaje mi sie iz mialam ten minimizer, ale nie z triumfa, tylko zamawialam z quelle. Nie bylam do kocna zadowolona, piersi takie lekko splaszczone byly. Wybiore sie do sklepu firmowego i poprzemierzam co maja:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie ma sprawy-ja dopiero po 30stce dobralam dobre staniki-duze rozmiary to problem-ja mam miseczke F-i teraz juz wiem ze lepiej kupic drozszy bo sie oplaca -a przymierzanie jest tu najwazniejsze bo czasami rozmiar sie zgadza a jak przymierzysz to sie okazuje ze do kitu chyba pojde spac bo jesc mi sie a nie bede jadla po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga Tez jestem tego zdania, lepiej dwa drogie a porzadne niz 6 tanich a byle jakich Ja kupuje jeszcze Neutrana staniczki, tez dobre Ide spac jakas wybitnie zmeczona jestem, jeszcze tylko prysznic i lulu Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mogę dołaczyć? Callanetics kiedyś ćwiczyłam zapalczywie! Teraz mam zamiar odkurzyć wszystkie ćwiczenia. Widzę, że u was swojska atmosfera...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chcialabym sie przylaczyc :) brakuje mi wytrwalosci i licze, ze wasze efekty i sila woli beda mnie motywowac do pracy :) Od trzech dni robie 8 min. ABS i... kraze hula-hop :) tak to troche dziwne, ale podobno daje fantastyczne efekty na brzuch, a tego mi wlasnie trzeba. Tu pojawia sie moje pytanie o owy callanetics - ciekawa jestem czy duzo traci sie przy nim w pasie? Bardzo mi na tym zalezy. Moja waga jest prawidlowa ale mam widoczny brzuszek. Kiedy stosuje diete to spada mi z rak i lydek, ktore sa w porzadku :( a brzuch i pupa ciagle sa jak wczensiej. Juz nie wiem co robic :/ pozdrawiam wszystkie cwiczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka, callan działa na wszystkie części ciała, przynajmniej tak kiedyś sprawdziłam. Mądrze ułożone ćwiczenia. Dla mnie również najważniejszy brzuch. A ćwiczeń na brzuch jest w callanie caaaaaaaała dawka mocna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hula-hop też kręcę, niedawno zaczęłam, fajna zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
No witajcie dziewczyny Witajcie i piszcie codziennie jak Wasze cwiczenia:-)) To motywuje Callan na brzuch swietnie dziala. Kilka postow wczesniej pisalam o moich efektach, ale kazda z nas tu piszacych pogubila po kilka cm wszedzie. No musze zbierac sie do zycia domu - budzic towarzystwo. Na cwiczenia czas dzis bedzie dopiero poznym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witam nowe dziewczyny-pewnie ze callan wplynie pozytywnie na poszczegolne partie ciala- na diecie napewno sie nie wymodeluje sylwetki bo sie chudnie nie tam gdzie by sie chcialo Ja juz po cwiczeniach- najbardziej lubie rano bo po poludniu nigdy nie wiadomo jak z czasem bedzie milego dnia i piszcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga, jak widzę, mocna jesteś w postanowieniach ćwiczeniowych... Podsyłam energię niezbędną! A program callana zostawiam na wieczór, wtedy mam czas dla siebie! Miło czytać o ludzach, którym się chce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga! :) 🌼, nie złam się w ciągu dnia, podziwiam, że tak szybko zaczynasz dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tak szybko zaczynam bo slyszalam ze najlepiej cwiczyc na czczo i to conajmniej pol godziny bo wtedy przemiana materii jest pobudzona na caly dzien i spala sie tluszcz w pierwszej kolejnosci-ale jak nie mam czasu to cwicze pozniej tez-jednak rano bardziej mi pasuje-po cwiczeniach prysznic i jestem rzeska kiedys pracowalam od 6 rano to wiadomo ze nie dalabym rady tak wczesnie wstawac a teraz korzystam z tego ze moge Nowe dziewczyny-skad macie cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawno temu ćwiczyłam w klubie, ćwiczenia znam na pamięć. Mogę tylko potwierdzić, że te ze stronki są w porządku, nawet bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
witam! tak zainteresowalo mnie to co piszecie ze sama postanowilam w koncu zaczac... dzisiaj udalo mi sie z internetu za darmo scignac callanetics z mariola bojarska uzywajac linku podanego na innym temacie... co prawda pliki sa skonwertowane ale scalenie ich nie jest trudne.. moze wam tez sie przydadza! prosze: Czesc pierwsza: http://www.megaupload.com/?d=5H9FBFRT druga: http://www.megaupload.com/?d=6GU9NCWY trzecia: http://www.megaupload.com/?d=NVZQ2P8G czwarta: http://www.megaupload.com/?d=SPC3NE4J A I JESZCZE JEDNO! PROPONUJE SCIAGAC WSZYSTKIE PLIKI W TYM SAMYM CZASIE I PROBOWAC DO SKUTKU BO JA SIE STARALAM OD WCZORAJ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzieki za odpowiedzi, na prawde mile z Was Babki :)) Potruje Wam jeszcze troche, bo mam link na cwiczenia z wizazu, ale chyba jestem mocno nierozumna bo cos do mnie ta storna nie dotarla - moze polecicie jakeis inne? a co do tego sciagania z Internetu to fajnie byloby miec te cwiczenia na komputerze, ale i z tym mam problem - mianowicie tam sie ciaga pasek \"yahoo!\" a nie te zestawy cwiczen... chyba, ze to trzeba zrobic sposobem ;P Myslalam jeszcze nad tym, zeby przejsc sie do wypozyczalni kaset, dawno temu bylam i wypozyczalam sobie trening z Cindy :P moze znalazlby sie i ten to sprobowalabym przegrać. Hm Pozdrawiam cieplo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
a jaka masz przegladarke?? ja normalnie to sciagnelam... jak wyswietla sie strona megaupload to w prawym gornym rogu jest t aki trzyliterowy kod i trzeba go tylko przepisac... dla pewnosci mozna jeszscze zalozyc darmowe konto tam jest taka zakladka po lewej stronie na gorze... zycze powodzenia i napisz jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Madzia Ja sciagnelam jakis czas temu, ale nie wiem czym to scalic i jak. Moze i mam taki program w swoim komputerze, ale jaki?????? Mozesz mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
ten program nazywa sie total commander. nie jest duzy wiec w kazdej chwili mozna go sciagnac bezplatnie z internetu ale najlepiej w wersji polskiej. jak nie bedziesz wiedziala co dalej z tym zrobic to pytaj chetnie pomoge:) powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mam mozille - moze to dlatego :/ popracuje nad tym, poki co kupilam sobie \"Akademie Tanca\" :D cha-cha :) bardzo sympatyczna muzyka jest na tej plycie :) chociazby do cwiczen sie przyda :) pozniej wezme sie wreszcie za te wasze cudowne cwiczenia :) tylko prosze o jakies linki z nimi :) jak bede odpoczywać to pokombinuje z tym, zeby sciagnac ten filmik. Nie ukrywam, ze brak mi wytrwalosci , a taka forma to zawsze milej, troszke tak jakby ktos z nami cwiczyl :)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
i jak poszlo scalanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
w tkim razie powinnas zrobic tak (to tez nie moje ale znalazlam) 1) owtórz firefoxa 2) wpisz about:config (Otworzy się lista opcji Firefox'a.) 3) U góry jest pasek wyszukiwania - wpisz w nim - useragent ( Wyświetli to wszystkie opcje mające \"useragent\" w nazwie ) 4) pojawi się pięc pozycji - zaczynających się od general.useragent 5) w trzeciej pozycji general.useragent.locale - wartość - pl - zmieniamy na Alexa Toolbar i naciskamy enter i działa chyba nawet na tym forum to jest przepraszam autorke za plagiat ale zaslug sobie nie przypisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo :) juz wiem jak sciagnac, poczekam jednak do weekendu bo spotkam sie wtedy z kolezanka ktora ma pelno roznych treningow na dvd i kasetach, moze znajde tez i to :) poki co chcialam sprawdzic jak sobie poradze z tym callanetics\'em :P zaczelam i przerwalam :/ ale moze sie jeszcze wezme - strasznie jestem juz padnieta bo sie na hulahopowalam i robilam abs :) mam pytanie, czy to normalne, ze przy tych cwiczeniach na brzuch strasnzie was bola plecy? ja nie bylam w stnaie wytrzymać :/ moze cos zle robie... (?) Piszcie jak tam Wasze treningi dzisiaj? :)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja jak pisalam cwiczylam rano ale bardzo sie ciesze ze nas coraz wiecej jesli chodzi o sciaganie z sieci to nic nie wiem jestem w tym temacie kompletnie zielona-wolalabym miec plyte ale z drugiej strony juz znam te cwiczenia na pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ale ja jestem kompletnie zielona nie umiem nagrac czy scalac i nie wiem jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
jezeli jest taka potrzeba to przeciez mozemy udzielic dokladnych instrukcji co i jak po kolei... w sumie nie wiem ile to by sie ladowalo na maila bo nigdy filmow nie przesylalam ale tez moznaby sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
No niestety program mam, callanetics 001 tez pozostale dwa tez, ale nie maja odpowiedniego oznakwoania i nie chce mi sie to polaczyc w calosc. Co robic? Ide do pracy zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×