Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

sheila88 juz nie moge sei doczekac kiedy bede miała ten filmik ,po Twoim opisie zapowada sei super.Ćwiczysz razem z filmem? olivia_27 zaczynaj cwiczyc ,bo naprawde warto guga 28 moja reakcja pod koniec 6 byała identyczna nienawidziałm tych cwiczen ,ale zacskałm zęby i ćwiczyłam dalej ,bo szkoda byało mi przecwiczonych wcześniej dni.2cm w udzie super wynik Dziewczyny ile razy w tygodniu cwiczycie callanteics ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu mam mairę i mogłam się z mierzyć, na oko wiedziałam że katastrofa ale kurde muszę tu odac moje wymiary, żeby mnie jeszcze bardziej zmobilizowały do pracy;) przed ciąża było mnie za dużo a ciąża swoje zostawiła;) waga 80 kg biodra 112 cm talia 95 a brzuch też 112 cm! biust 109 cm wczoraj zaliczyłam aerobick a callanetics odpuszczony i bieganie od niedzieli, ale ale osiągnięca Janagi mnie mobilizują, dziś na pewno callanetiks mnie czeka, a dieta dopiero jak maluszk anie bedę karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abelia napewno uda sie wszystko zrzucic .Ja jak karmiałm mała piersia jadłam 1800 kcl wykorzystywałm tez spacery w parku i zawsze szłam szybkim krokiem .Wyczytłam w ksaizce ,ze jak karmisz piersia to dziecku w pokarmie niczego nie zabraknie ,ze jak bedzie za mało tłuszczu to bedzie on zabierany z rezerw w orgnizmie wiec mozesz smiało jesc wszystko ,ale ogrmiczac ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam callanetics po angielsku, ale scalilam w formacie .avi ktora wie jaki format ma być aby było obsługiwane w odtwarzaczu DVD? Moge juz jutro wysłać, ale na chwile obecną to rozszerzenie nie jest obsługiwane w dvd tylko w komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga kiedys tez chciałm znajomej przerobic z avi na dvd ,ale jest z tym troszke roboty trzeba nasciagac troche programów naweyt nie miałam czasu sie tego uczyc ,ale majac czas mozna sie nauczyc.Ten filmik jest po angielsku?Niektore DVD odtwarzaja avi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśśśśsska
czy ktoś mógłby podać mi lika skąd ściągnąc ćwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśśśśsska na pierwszej stronie sa linki janga ciekwe czy to ten sam co jest lin z pierwszej stronki.I co próbujesz go przerabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zansiołam swoje spodnie do zwężenia wszystko zrobiło sie na mnie za luzne najgorzej w biodrach ,bo ubrania tak brzydko odstją.Nawet te sprzed ciązy sa za duże .Chyba bede musiała powoli wymienic garderobę ,a mam tyle ciuchów .Moze troszke uda sie przrobic pozwęzac mam tescia krawca wiec cos bede probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia nie doluj mnie ;) Zwezac ubrania juz po kilku godzinach callana? dziewczyny jak wy macie rozmiar 36-38 to ja chyba sie stad zwijam.....To chyba nie dla mnie topik.... :-0 :P Ja odchudzam sie wlasnie dla ciuchow,bo full ubran sprzed ciazy a jeszcze nie calkiem na mnie wchodza,tzn.wcisne sie w spodnie(bo o dol mi chodzi jestem typem gruszki) ale sa strasznie obcisle.Wazylam wtedy 57 kg,a teraz 66 :-0 Ale motywacja i zapal jest,wiec do dziela! Pije sobie zielona herbatke.A za chwile kolacja...ale dla dziecka nie dla mnie :( Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja mam angielska wersje jakos sie domyslam co mowi Callan to juz nie bede was fatygowac z wysylka fajnie ze chudniecie Marcia-stosujesz jaks dietke? Abelia-jak karmisz piersia to napewno szybko schudniesz-musisz tylko jesc mniej -ale sie nie glodzic-ja zawsze ladnie chudlam jak karmilam a jesli chodzi o odchudzanie przez cwiczenia to powinny one trwac conajmniej 40 minut-jakbys np biegala jakis czas i zaraz potem calanetiks to efekty napewno beda wieksze ja jestem naprawde zadowolona ze powstal ten topik bo nic nie moglam znalezc o callanetiksie a teraz juz widze po sobie efekty-naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta ja byałm na diecie od grudnia niedawno przestłam ,ale nie obzeram sie jem tyle co wtedu załądek chyba sie skurczya i nie przyjmuje wiecej.Ja z chćecia bym jeszcze schudła ,ale maz gada ,ze strczy po ubrnaich sprzed ciązy tez widze ,ze strczy ,bo sa za duze.Mi po tych 5 godzinach callaneticsu waga zeszał kilo i juz chyba dosc .Teraz cwicze raczej ,by wyżezbic caiło.Wiadomo po 30 juz nie te jędrnosc skóry(czytaj zwisy) juz sie poprawiało najbrdziej wasłnie w biodrach ,bo spodnie zaczeły tak nieładnei odstwać.Zobaczysz ,ze tez juz niedlugo niechciane kilogramy odejda w niepamiec potrzeba tylko na to czasu niesty wiecej niz jak byłysmy młodziutkie.Ja tez odchudzałm sie dla ubran ,schudłam troszke to w nagrode sobie kupowałm jakis ciuch .Zobaczysz przy diecie i canleticsie tez niedługo ubrania beda na ciebie wisiec guga 28 stosowałm diete nic spacejlnego jadłam 1000 kcl czasem ciut wiecej ,ale nigdy nie przekroczyałm 1200 czasem mniej .Jadałm wszystko ,ale w ramach tych kalorii.Do tej pory mi zostło ,ze na obiad nie zjem wiecej niz łyzki ziemniaków . Ide karmic mojego głodomora ,bo ze złości wali mi w klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do Was pytanko odnosnie cwiczen mam przecwiczonych juz 12 godzin ,ale do tej pory nie dam rady robic brzuszków z wyprostownymi nogami tylko podpieram je o krzesło ,z jedna noga w górze zrobie ,ale tej drugiej juz nie wyprostuje .To samo na cwiczniach na nogi nie wyprotuje jej do konca i to samo przy rozciaganiu .Gada bojarska i w ksiazce też pisze ,ze z czasem noga sie wyropstuje ,ale mi jakos nie chce.Jak jest u WAs ?I jeszcze jedno te magiczne 200 godzin przecwiczonych co ono oznacza ,ze po tym czasie bedzimy miec idelna figure czycwiczenia bedziemy wykonywac w sposób zaawansowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
HEJ-jesli chodzi o cwiczenia na miesnie brzcha to nic nie doradze,bo pisalam juz ze nie cwicze ich ze wzgledz na 6 stke weidera-na szczescie zostalo mi jeszcze kilka dni i od srody bede cwiczyc caly callanetiks pogoda u nas okropna-ja mam teraz kilka dni wolnych to sobie odpoczne i posprzatam juz cwiczylam -dzisiaj nie wiem czemu bola mnie miesnie ud od srodka-moze za bardzo krzeslo naciskalam? Ja nie mam Bojarskiej-o co chodzi z tymi 200 godzinami przecwiczonymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga w ksiazce czytłam ,ze co jakis czas moga bolec nas miesnie ,ze nawet mozna miec problem ze zrobieniem 100 powtorzeń mimo ,ze już bez trudu je robilismy.Dzieje sie tak dlatego ,ze w cwiczenia angażuja sie coraz głębsze partie miesni wiec musza sie przyzwyczaic i stąd ten ból ,ale po jakims czasie wszystko wraca do normy.Chodziło o 20 godzin ,ze cwiczac 20 godzin ciało zmienia sie nie do poznania tak pokretnie to jest napisane ,ze sama nie moge zrozumieć. Ja juz sciagnełam sobie filmik z Callan i bede dzis cwiczyc przy nim miałam cwiczyc rano ,ale musiałm wyjsc z domu wiec pocwicze popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja juz po cwiczeniach,po malym sprzataniu i jem camembert z ogorkiem :-0bo nic nie ma w lodowce.zaraz jade zrobic duze zakupy a dziecko podrzuce babci. 20 godzin faktycznie zmienia cialo(a juz sie przestraszylam ze 200 bo tak Marcia napisalas) ale o co dokladnie chodzi to nie wiem,bo ksiazki nie posiadam. Jeszcze pije kawe i lece. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta przepraszam za pomyałke nawet nie zauwazyłam ,ze napisłam ,ze 200 ,az mi wstyd . Ja ide budzicmaął zaraz ja wygonie na spacer z tata to pocwicze i posprzatam łazienke .Ten filmik z Callan jest super choc zawiera mniej cwiczeń niz z Bojarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolę film z Callan A bardziej odczuwam niz bojarską Ja mam za sobą ponad 40 godzin callaneticsu i jak przeczytałam 200, to aż zagwizdałam ile jeszcze przedemną aby ciało zmienić;-))) Leće robić mazurki - same pyszności Ćwiczenia na czas filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tez przekroczylam 20 godzin cwiczen,mimo ze nie cwicze na miesnie brzucha callanetiksu-napewno sie sylwetka zmienila-ale dalej bede cwiczyc napewno w przyszlym tygodniu bede sie musiala ostro wziac za siebie,bo nie zamierzam sobie odmawiac slodkosci z wielkanocnego stolu-w koncu swieta sa raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga ja dzis tez cwiczyałm z Calan i tez bardziej mi odpowiada niz z Bojarska mniej nudno zauwazyałm tez różnice w cwiczniach Callan robi to wolniej chodzi mi o kolyske i o przysiady ,a takze o tzw. taniec brzucha i szosownie miednicą wiec moze dlatego bardziej odczuwa sei ćwiczenia ,bo mięsnie sa dłuzej napiete. guga oj ja boje sie swiat ,bo wystarczy ,ze zjem cos wiecej i waga zaraz w góre ,ale kawałka ciata tez sobie racej nie odpuszcze.Robie 2 ciasta ,bigosik i sałtke swita raczej spedzamy poza domem wiec jedzonko zostnie na po switach bigos zapewne zjemy w poswiateczy wtorek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja robie bigos zgodniez moja dieta tzn dodaje do kapusty tylko chude miesko-drob i schab i jest dietetyczny i tez bede jadla najlepiej sie po swietach niewazyc-zreszta my nie jestesmy na diecietylko cwiczymy wiec bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marny moj los, bo swieta sa u mnie:-))) Robie 2 mazurki / plus dodatkowe 4 dla mamy i moich przyjaciol/ babke drozdzowa / nazywa sie muslinowa, jak anzwa tak smak/ serniki 2 z karmelem, salatki dwie, roladki z szyneczki, jajeczka przepiorcze na szynce, rybke w occie, zimne nogi / w zamrazarce/, pasztet drobiowy, karkowke pieczona, jajeczka w lososiu z kawiorem, a na danie glowne uda kurczaka pieczone z surowka z fety. No, i bede musiala dokladnie patrzec co jem, bo wszystko niezmiernie tuczace. No ale rodzina sie nie odchudza, a bedzie nas ponad 10 osob, wiec nie moga wyjsc glodni:-))) Cwiczonkaod wtorku i dietka juz od srody - we wtorek bede pakowac do zamrazarki, wiec moge podjadac bo bedzie korcic:-)) A teraz smigam do kuchni, bo musze wstawic mazurki do pieca, a najpierw uformowac na blaszkach - sporo ich wiec mam co robic. Ogladam o 22 film na TVN wiec wtedy callanetics mi zostaje Siedziec i odpoczywac bede jak zasne:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga no fakt ja na diecie tez juz nie jestem żałądek skurczony wiec wiele nie zmieszcze ,ale moja zguba to ciasta uwielbiaj słodycze .Nieraz zamiast obiadu wole zjesc jakiegos batonika.I u mnie jak tylko cos wiecej zjem tzn. normalnie w ramach swoich kalori koło 2000 szybko waga wzrasta musze cały czas sie pilnowac. janga ,ale Ty szykujesz ,narobisz sie ,ale rodzinka jedzonkiem pewnie będzie zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Marcia ja dzieki diecie south beach nie mam juz ochoty na slodycze jak kiedys-ale z doswiadczenia wiem ,ze musze sie pilnowac z jedzeniem-np wubieglym roku wazylam wiosna 59 kg i widocznie wydawalo mi sie ze moge sobie zajadac batoniki itp-nawet w pracy dziewczyny zwracaly uwage,ze ja taka szczupla a tyle jem-no i miesiac za miesiac az tu zima i 68 kg musze uwazac ,ale na swieta sie skusze na slodycze-*taki nasz los po 30 stce-dobrze jednak ze nie narzekamy na swoj los i cos z tym robimy-zadnych diet cud tylko gimnastyka no nie? Janga-ale ty sie napracujesz-a pysznosci robisz-chetnie bym wziela od Ciebie przepisy bo niektorych potraw nie jadlam ,ale nie bede zawracac glowy-dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po callaneticsie Dziewczyny potrzebuje pomocy - bola mnie kolana tj stawy w kolanach. Podczas cwiczen np tych kiedy sie wypycha biodra do przodu i obniza cialo, przy kolkach biodrami, lyzeczce itp Co robic? Czy moze coś źle ćwiczę? Nie tak dużo tego - bywało wiecej, ale teraz rodzinka w mniejszym składzie to i mnie jedzenia Już mazurki upieczone sztuk 6 / ale tylko dwa rodzaje/ Ryba usmażona, zalewa ugotowana, jeszcze tylko zalać i gotowe. Karkówka natarta, maceruje się Jeszcze tylko malutka robota przy komputerze do pracy i mogę się kłąść, bo jutro musze o 6 wstać, jeśli chcę pocwiczyć przed pracą:-))) Dobranoc dziewczyny Z przepisami guga nie ma sprawy - trochę tego mam:_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga przy tym cwiczeniu ja tez mam bol kolan i w ogole bol miesni ud-to cwiczenie mocno daje w kosc :( Mowicie,ze Callan troche inaczej cwiczy? Czemu Bojarska zmodyfikowala te cwiczenia? Jesli mozecie,powiedzcie dokladnie co innego robi Callan od Bojarskiej. Ja swiat nigdy nie robilam,moze kiedys....Pierwszy dzien u tesciow,drugi u rodzicow. I macie racje,co bedziemy sobie odmawiac pysznosci przy stole ;) Marcia Ty chyba pisalas... Ja nadal nie prostuje drugiej nogi przy cwiczeniu na miesnie brzucha.Po prostu jestem za slaba :( A cwicze chyba 6 tydzien. A i jeszcze chcialam powiedziec,ze z tym pilnowaniem sie,jesli chodzi o kalorie.Wiecie co?Jeszcze nigdy nie spotkalam osoby,ktora mowilaby,ze\" moge jesc ile chce i nie przytyje ani grama\".Podejrzewam,ze tak powiedziec moga osoby z nadczynnoscia tarczycy. Ja juz po callaneticsie,pelna werwy biore sie za sprzatanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga ja teraz jak mam ochote na słodkie to jem np. batonik musli i taki malutki mi strczy ,kiedys nie byało w sklepie baotników musli to kupiłam sobie grzeska i strasznie po zjedzenie mnie zemdliło ,a kiedys mogłabym zjesc dosc duzo słodkiego i nic.Ja jem w ten sposób ,ze np. jak bede miaął ochote na ciasto to na sniadnie zjem poł kanapki itp. bo inaczej jak u ciebie waga szybko w górę. janga w ksiązce callan wyraznie pisze ,ze ,by mniej kolana przy tym ćwiczeniu byały obciązone trzeba koniecznie złączyc pięty,łączysz? marieta Callan napewno robi powolniejsze ruchy i mięsnie sa dłużej napiete np. z cwizniem na nogi tzw.\"kołysce\" dłużej sie jest w pozycji z wypchneta miednica ,a u Bojarskiej zraz sie wypycha i szybko wraca,a tam wypycha chwile sie w takiej pozycji wytrzymuje i powlutku wraca itd.to samo jesli chodzi o taniec brzucha z bojarska be problemu już robiałm 10 kółek ,a u Callan robi sie np 5 kółek ,ale w 10 sekun w prawo kółka sa bardzo wolne i wtedy bardzo czuc miesnie ud przy koncu juz nie wytrzymałam i to samo w lewo.Wydaje mi sie ,ze to szofownie tez jest inaczej ,bo Callan ustawia sie w kleku potem robi sie podobna pozycje jakby skskało sie do wody i wtedy sie opuszcza do pięt wypycha miednice chwylke przytrzymuje i powoli wraca.Takie byało moje spstrzezenia .No i jest mniej cwiczen brakuje 2 na biodra w ksiazce sa dwuch na rozciaganie .Ale efekt ma byc ten sam wiec wole mniej ,a brakuje jeszcze cwiczenia \"otwieranie ,zamykanie\" ja je lubie wiec robie sobie przed rozciagniem. Ide bo sie rozpisałam ,a czeka mnie prasownie ,musze umyc włoski i zrobic dzis jeno ciasto ,pogotwoac warzywa na słatke i potem pokroic i ugotwac jajka.Mąż z dziewczynkami na zakupach . Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Marcia-to cwiczenie-otwieranie-zamykanie to co to jest?? ja sobie chwile usiadlam ,bo latam od rana-zakupy,porzadki,pieczenie,smazenie cwiczenia robilam rano-Janga czy twoja corka kontynuuje 6 stke-jesli tak to jak jej bruch wyglada? Marieta-ja znam np jedna 26 latke,ktora zjada mnostwo slodyczy i wogole sporo je i jest chudziutka-nie wiem moze do czasu-ale jej rodzice tez chudzi-jesli chodzi o tarczyce to miala nadczynnosc moja siostra,byla nerwowa i nieznosna,ale chudla w oczach i duzo jadla-po kuracji hormonalnej jest ok i przytyla jesli chodzi o cwiczenia na nogi-to naprawde jestem zadowolona-nogi coraz ladniejsze to co podajemy jutro wymiary-przed i po?-tzn po uplywie jakiego czasu bysmy musialy pisac,mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga zaraz wezme książke i z ksiazki opisze to cwiczenie. Jeszcze do do jedzenia ile sie chce to ja mam przyjaciołka co jadła ile chciała i chuda byał jak patyk ,ale do czasu teraz jak przekroczyała 30 zaokragliła sie ,a po ciazy jeszcze bardziej wiec juz chudziutka nie jest.Choc jak rodziła pierwsze dziecko jako 20 latka szybko odzyskała figure szczypiorka Ide po ksiażke \"Usiądżcie do sciany ,oparcia sofy,komody ,albo biurka .U dołu odstęp 12-15 cm .Oprzyjcie plecy podniescie ręce nad głowę i uchwyćcie górną krawędż .Wysokość mebla jest nieistotna .Nogi trzymac złączone ,ugiąć w kolanach i podciągnąć na palcach do piersi. Przytrzymajcie sie mocno obiema rękami drążka ,albo krawędzi mebla ramiona i szyja pozostają rozlużnione .Nogi wyciągnijcie jak możecie najwyżej przed siebie .Im wyżej trzymacie nogi tym mocniej pracuja mięśnie brzucha i tym szybciej widziecie i czujecie działanie ćwiczenia .Jeżeli czujecie ucisk w donej partii pleców ,opuście głowe łagodnie do przodu i oprzyjcie brodę na piersi. Nogi rozchylic teraz na boki i ponownie złączyć nie dotykając podłogi .Uważać ,aby szyja i ramiona pozostły rozlużnione .Oddychać normalnie.Nie przejmujcie sie jezeli na początu ledwo możecie unieść nogi nad podłogę .Przeciągnijcie je wówczas po podłodze i sprobujcie znowu!Możecie też lekko ugiąć kolana ,jak tylko sie wzmocnicie zrobicie to przy wyciągniętych nogach .Powtorzcie to ćwiczenie 4-5 razy ,a potem coraz więcej.\" Bardzo lubie to cwicznie czuc prace dolnych mięsni brzucha i ud i nogi podnosze juz cakiem wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie znam tego cwiczenia-a to sie jakos w powietrzu robi+ bo nie bardzo rozumiem? chodzi o tekst-u dolu odstep15-20 cł w tej ksiazce jest wiecej cwiczen tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×