Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

No właśnie gdzie one sie podziały?: Platoniczna,15- lata i 26-latka nie doszła mężatka? satinell-ładnie dzisiaj drinkuje:Dniedługo w kalwiature nie trafisz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlasnie bol
ile to u Ciebie trwalo? ta glupawka jak to nazywasz:) u mnie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Co ja Ci moge poradzic ines?:( Moze poprostu sprobuj .Tylko nie wiem czy nie bedzie jeszcze gorzej ...Dopero bedzie miotanie ,przynajmniej na poczatku .Chcialabym ,zeby ktos nauczyl sie na moich bledach ,ale wiem ze to duze wymaganie .Kazdy woli uczyc sie na bledach...Jedna tylko prosba .Zastanow sie najpierw co ryzykujesz? Co mozesz zyskac a co stracic i jezeli zdecydujesz sie na romans zrob wszystko by nikogo nie skrzywdzic. Ty wyjdziesz z tego czy tak czy inaczej poobijana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
U mnie ponad trzy lata ....Cholera i tak za dlugo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinell olej chłopa sikiem prostym,a komórke wyrzuć przez okno(żartuje:P)-ładnie Cię dręczy!Trzeba na niego nasłać paru kolegów..hehe:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlasnie bol
Ale bardzo trafnie napisalas..na tyle dlugo by jednak oprzytomniec i zobaczyc co sie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, to są te butelkowe driny, nie takie robione, bo po takich to padłabym po dwóch. jak byłam w anglii, to takich butelkowych to min 6 wypijałyśmy z kumpelą.. :P nio, przynajmniej mam banana na twarzy od jakiegoś czasu... tyle chociaż alkohol zdziała, choć na krótką chwilkę... ehhh, na moje oko może to i jest szantaż emocjonalny, tyle,że ja nigdy się z takowym nie spotkałam i tego tak nie odbieram. pinezkoooo, miłej impry i nie bierz przykładu ze mnie... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fona nie mogę stety wyłączyć, bo jest jeszzcze sporo osób na których telefony czekam, a ten gnój dzwoni z ukrytego numeru... wrrrrrr, hihihih, zaczynam być groźna i zła na niego... a w klawiaturkę trafiam spoko, dziesięcioma paluszkami .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ból-->dziękuje Ci kochana za wszystko :* musze to wszystko sobie przemysleć,zrobić \"za\" i \"przeciw\",czy romans wyjdzie mi na dobre czy nie,czy skończy się tak jak w przypadku 15-latki, tak jak w przypadku Twoim,czy jeszcze że zostane bez mężą i bez nr 2:( Dużo mi dala rozmowa z Tobą-jeszcze raz dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
No 10-oma;) to ja nie umieje :D:D:D Wiec nie odbieraj zastrzezonych i prywatnych ..Ja tak robie i ludziki kumaja o co chodzi ujawniajac sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Ines glowa do gory .Cokolwiek nie zrobisz ,zawsze jakos to bedzie .Sama doszlas do wniosku ze wyjscia sa 3 ;) Ja tez tyle naliczylam . Ciesze sie ze moglam jakos pomoc ...I usmiechy mnie tu zaraz prosze !!!:D:D:D:D Pamietajcie dziewczyny ze nigdy nie jest tak zle ,zeby nie moglo byc gorzej;) Zawsze sobie to mowie i jakos dziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a upały???? u mnie od miesiąca!!! dziś znów 25 stopni było... jutro mam nadzieję będzie ładnie, bo chcę się odstresować na plazy, ale wiecie co... dobija mnie cała moja rodzina. oni widzą przy mnie tylko nr 1 i nikogo innego! wiedzą, że coś jest nie tak, bo cały czas w domu siedzę, ale cały czas się wypytują, a co, a jak itd... kurwa, wiedzą przecież, że nie jesteśmy z nr 1 razem, że sie pojebało, ale nadal mnie molestują pytaniami w stylu \"kiedy się wyprowadzisz??\", \"a czy on jedzie jutro z nami na plażę??... a dlaczego nie???\" pierdolca idzie dostać!!!! wiec jak im powiem, ze odchodzę od niego na zawsze i na 100%, to albo się porzygają, albo zawału dostaną, albo mnie z chaty wywalą... hihihi, i pójdę mieszkać do nr 2 razem z nim i jego żonką hehehe:P:P:P ale mi się duużo napisało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlasnie bol
do czarna _ines pewnie Ci to nie pomoze ale moge sie podpisac obiema rekami i 10 cioma palcami pod tym co pisze .wlasnie bol............prawie standart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ból -mam małe pytanko do Ciebie.Co spowodowało(jeśli możesz napisać),że zerwałaś kontakt/romans z nr 2 ?Jak się z tym czułaś?Miałaś wyrzuty sumienia ,że zdradziałs mężą ,czy jakoś to sobie tłumaczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjścia są co prawda trzy, ale trzeba wybrać to najlepsze dla nas!! a ukryty numer ma również nr 2, bo takie coś mu podarował operator... więc jak odbieram ukryty, to w głowie świeci pytanko: \"nr 1, czy nr 2 dzwoni??\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Satinell tylko tak Ci sie wydaje ze ich cos trafi.Pytaja z przyzwyczajenia .Mysle ze mozesz spokojnie powiedziec ze zdechlo,choc zerlo.Jakby nie bylo to Twoja rodzina i przeciwko Tobie nie bedzie . Do osoby ktora do mnie pisze ;)>>>widze ze cos o tym wiesz :) Moze tez mozesz pogadac ? Widzisz jak dziewczynom potrzebne sa jakiegolwiek rady:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Lec Iness i przytule tego niedobrego weza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Przytul rzecz jasna mialo byc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, z przyzwyczajenia, to oni nigdy nie pytali o nic.. teraz pytają, bo wiedzą, ze się pojebało... a oni są cięci na mnie... zawsze byłam czarną owcą w domu, wiec rozumiesz... ale w końcu nie wytrzymam i wykrzyczę że wszystko padło.. a najlepszy jest nr 1. on chce już teraz, natychmiast przyjść do mnie do domu i \"pożegnać\" się z moimi rodzicami... bo on tego potrzebuje, jak , kurwa, powietrza, aby sie teraz właśnie z nimi żegnać... bo on dobrze wie, że ja im nic nie mowię, i że oni się moga tylko domyślać... kutas z niego i tyle.. choć mi go żal.. :( pojebana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
O tym jak to sie stalo opowiem jutro ,choc posrednio juz powiedzialam.Minal czas szalenstwa ,zaczelo ewoluowac uczucie i stwierdzilam ze to zonk:O Byla chemia ,przyciaganie,zauroczenie ,moze jakas milosc ...ale nie taka jak do meza niestety ...Pisalam ze takie stany trwaja okolo 2 lat -potem jest czas opadania klapek z oczu i patrzenia bardziej swiadomego. Juz nie widzi sie samych zalet ,wychodza wady ksiecia (czyt nr2) No i dochodzisz do wniosku ze to bez sensu ...Ze przyszedlby czas ze znowu trzeba szukac ..Nie warto ... Wyrzuty sumienia ?Pewnie ze mam .Mysle ze kazdy kto zdradzil ma je .Inaczej sie nie da ... No i wzielam opowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Wiesz co Satinell ,juz wiem co to za czlowiek !!!I juz nie bede sie rozwodzic .Po ostatnim Twoim poscie moja rada brzmi -SPIERDA*** od niego i to w podskokach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Kurde no skonczyc nie moge....................................:) To manipulant ,egoista i jezeli z nim zostaniesz ,przegrasz zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, idę spać, zanim drink nr 6 sie otworzy. bo to już byłby wstyd :/ do jutra dziewczynki, jak wrócę z plaży, to zajrze zobaczyć, czy wszystkie obecne :D:D:D papapa acha, i jeśli któraś z was ma dar to niech sprawi, aby nr 1 nie dzwonił, a nr 2 niech zadzwoni. z góry dziękuję :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Acha i jeszcze jedno .:D:D:D Jakby mnie tak zaczal straszyc ,machnelabym jeszcze jednego drina powiedziala " kij Ci leb przychodz" Ciekawe co by zrobil . Obawiam sie ze by wymiekl ,bo wie doskonale ze to rownaloby to sie z kopem w sam srodek dupy z Twojej strony. A jezeli przylezie to bedziesz miec dwie sprawy z glowy .Ulzy napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, właśnie ból, za Twoje posty!! zaczynasz mi powoli otwierać oczka, ze mój numerek 1 wcale nie jest taki biedny, jakiego zgrywa... choć mi się wydaje, że on chce łapać jakiegokolwiek sposobu, abym z nim została.. wiem, ze on naprawdę mnie kocha, choć też ma wątpliwości, czy ze mna być, czy nie oki, dobranoc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapapa aż mi sie nie chce od kompa odchodzić :D:D: tak mi się fajnie gada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Oki Dobranoc :) Spij spokojnie .Jutro Co powiem dlaczego jego uczucie dla mnie nie pasuje do milosci ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlasnie bol
tez jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
:D:D:D to juz jutro. Czytasz nas? Czy pisalas moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×