Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddggggggggggg

EX a to ciekawe....

Polecane posty

Gość ddddddgggggggg
hello Tyka, Ciepuk jeszcze pewnie spi ;) wczoraj w nocy juz do niego mialam pisac, ale mysle sobie puszcze mu strzalke, tak tez zrobilam, odpuscil momentalnie, jakby na to czekal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wcale nie śpię, atlko cięzko pracuje:p!!!! Jak to źle wrócić znowu do miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ala! Jak to sobie odpuścił? Nierozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggggg
Agnieszka biedaczku :O dasz rade mala ;) odpuscil mi dzwonka nie wiem, czy mnie sobie odpuscil:P doszy moje widomosci na gg? te z poniedzialku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doszły!!!!!!:D Czytałam z dużym zainteresowaniem! No widzisz, trzy dni mineły a tu tyle zmian! Tylko wyjechałam a tu tyle nowości Muszę częściej wyjeżdżać!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala! Nie masz pewności czy to co Ci napisał, było pisane na trzeźwo! Bardzo się cieszę że nie odezwałaś się pierwsza! Wiem ile Cię te 6 dni kosztowało - ale się opłacało! 🌼 Dobrze mu odpisałaś! - bardzo dojrzale! Nie wyłaczaj telefonu a na gg też zaglądaj! Nie bój się, on jest daleko - nie pogryzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
kurcze Agus nie wiem juz co mam o tym myslec :( ladne to bylo co napisal, myslisz ze to nieprawda? ze napisal to pod wplywem impulsu? Bo wiesz, wtedy mial opis ze jest na urodzinach, wiec mogl wypic co nieco, ale w tych smsach nie zrobil ani jednego bledu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
po prostu chcialam znow zniknac dla niego, ale myslisz, ze to ma sens? taka ciagla zabawa w kotka i myszke? marze o tym, zeby kiedys sie z nim zobaczyc, sprawdzic jak bedzie, co czuje, pogadac, posmiac sie jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem! Pewne jest ze to co napisał było ładne, ale to tylko słowa. Inaczej by to wyglądało jeżeli by o tym z Tobą porozmawiał. Już wiele razy pisał takie rzeczy a potem znikał. Boję się że znowu narobisz sobie nadziei a on zniknie! Nie będzie się znowu odzywał a Ty będziesz cierpiała. Podchodź do tego z dużym dystansem. Żyj swoim życiem tak jak teraz :D, a czas pokarze co z tego będzie. Cieszę się że zaczełaś wychodzić do ludzi! To bardzo ważne abyś znowu uwieżyła w siebie, w swoją atrakcyjność. To bardzo pomaga. A tamten temat zostaw! - nie rozstrząsuj! Będzie co ma być. Zobaczymy co on dalej z tym zrobi! Jeżeli będzie obrażony, to oznacz ze jest głupkiem!!!!!!!!!!!!! Nie powiedziałaś mu niczego, co nie byłoby prawdą! Nie to przemyśli i daj mu czas do zastanowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to bedzie
ja tez nie wiem:O jedno jest pewne, on COS do mnie MUSI czuc! tylko ja sie boje, ze go tam jakas poderwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to bedzie
niestety na razie nie mozemy o tym porozmawiac, bo ja jestem tu a on tam :O zreszta bedzie co ma byc, jak kocha to wroci, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggggggg
to wyzej to oczywiscie ja pisalam Ala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poderwie, to znaczy że tak naprawdę to nic nie czuł!!!!!!!!!!!!!!!! A jeżeli chodzi o pogadanie, to nie trzeba byc na miejscu - wystarczy zadzwonić! Takie jest moje zdanie! Trzymaj się ciepło Ala! Do zobaczenia wieczorem :D 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggggggg
no tak, ale rozmowa troche duzo kosztuje, prawda? on dopiero co prace zaczal(mam nadzieje, ze pracuje), coz zobaczymy :) do wieczora Agus 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się o jego finanse nie martw! Na piwo ma? To i na telefon do Ciebie mógłby znaleźć! Nie lituj się nad nim! :p. Ala, trochę więcej wiary w to, że jak ktoś chce, to potrafi! PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggggggg
dzieki, ze zawsze potrafisz sprowadzic mnie na ziemie ;) chyba boi sie ze mna pogadac, zawsze wymiekal jak dzwonil :P mykam papapapapa buzi buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
cześć Dziewczyny 🌼 ddddddgggggg są jakies postępy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddggggggg
czesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj na gg sobie fajnie pogadalismy, oczywiscie to on pierwszy zagadal, poslal mi duzo swoich zdjec i sugerowal, zebym go odwiedzila:O gadalam z nim z dystansem :D a na dobranoc przyslal mi smska jak za dawnych dobrych czasow;) ehhh zeby czesciej taki byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddggggggg
tylko nie wiem, co mu odpisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddggggggg
podpowiedzcie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy__brown
co po? jak tu jest kolko wzajemnej adoracji kiedys cos tu napisalam,szukajam porady i zero odzewu...hmmmm moze pisze niewidzailna czcionka ;) tak bywa.... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddgggggggg
peggy brown a jaki mialas nick? 456??? o ile dobrze patrze to Tyka Ci odpowiedziala ja nikomu nie radze, bo sama szukam porady ja sie nie znam na facetach, zeby moc komus mowic co ma robic sama sobie z jednym nie radzie, wiec wybacz pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Ala--> a miałabyś możliwość pojechania do Niego? Na jeden dzień chociażby, żeby porozmawiać? W sumie to trochę głupie, żebyś to Ty jeszcze musiała tam jeździć, ale nie wiem- może warto? To Ty lepiej czujesz. Nie wiem co masz Mu odpisać, może że jest Ci miło, ale tak naprawdę to niczego nie rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
Tyka ja sobie nie wyobrazam wyjazdu do niego, on jest za granica! Odpisalam, ze dzieki za eska, licze na wiecej i ze go pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy__brown
jakas tam 45.... to nie ja :) odwolujac sie do pierwszej wypowiedzi,czyli "MOJ ex przyslal mi dzis swoja fote, co o tym sadzic?" to oni tak maja,mnie przesladuja glupie teksty na gg i dziwne smsy raz na pol roku ;) ale przyznaje sie do debilnych smsow jak jestem podpita, chyba wspomnienia wracaja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy__brown
i w ogole to zwracam honor, bo bralam "udzial" w innym temacie o EX, dawno tu nie zagladalam,wiec stad ta pomylka. Przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddggggggg
Peggy brown luzik ;) pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddgggggggggg
czesc Dziewczyny 👄 👄 nie wytrzymuje juz tego upalu ehhh a Wy jak sobie radzicie? caluje muaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Ja wczoraj na basenie byłam i normalnie już nie mogę, spadłby jakiś deszcz. A jak tam sprawy, odzywa się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
a ja nie umiem plywac a buuu ;( :P wczoraj byla u mnie kolezanka, on siedzial na gg i zagadalysmy do niego(bo bylam na niewidoku) i kumpela z nim troszke popisala, takie glupoty hehehe a na koniec dodala, ze ide bo kolega dzwoni:O glupie to bylo z lekka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
A On co na to? Wogóle pisze sam coś? Smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×