Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddggggggggggg

EX a to ciekawe....

Polecane posty

Gość tykawica
biała magnolia--> to do mnie było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
biala magnolia o co Ci chodzi? masz jakies ale? do mnie? jak tak, to napisz to poprawnie, a jesli nie potrafisz to slownik do reki i jazda! w wiek 17 lat mowisz? taa a co to jakas srednia krajowa czy co? wez mnie nie denerwuj 😡 moze myslisz ze mam 40? to wez poczytaj ze zrozumieniem, a potem cos pisz! a co napisalas o tym facecie, ze biedny bo co? bo tego zd nie zrozumialam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotek, to uważaj! Może to odebrać jako dobrą monetę. On wie jak wyglądasz. On wie co może stracić. Nie musisz niczego udawadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
biała magnolia--> hehehe ja to nie wiem czy to kwestia imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
dddddggggg--> ciepuk ma rację, uważaj ze zdjęciami. Mnie mój ex też wysyła zdjęcia, różne, nie tylko Jego. Nie sądzę, żeby robił to zawsze z przekory, chociaż pewnie niektóre mają na celu to, żeby mnie sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
Nie no całuśnie to bym chciała, ale nic z tego :P Póki co to ma jak to określa- kochankę :P dddggggg--> wpadnę tu jeszcze na topik oki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA ZNAM WREDNE KAŚKI! TO ŻADNA REGUŁA! NIE WAŻNE IMIĘ, WAZNE KTO JE NOSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
dokladnie - czlowiek, nie imie jest wazne, bo imie mozna zmienic a czlowieka nie! Tykawica jasne ze wpadaj:D Ciepuk milion buziaczkow przesylam, dobrej nocki zycze i uciekam bo jutro do pracy, niestety nie platnej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ala! JUTRO NOWY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!! PAMIĘTAJ! RANO LUSTRO I POZYTYWNE MYŚLENIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddgggggggg
Witam ! za chwileczke mykam, ale wpadlam, zeby cos skrobnac;) Probuje sie zastosowac do Twoich rad Aga, mowie sobie ze ze mna wszystko ok i ze jestem super dziewczyna:D pomaga, bo staram sie nie myslec o moich kompleksach:O ale dzis upal, a ja bede sie musiala busem pol godziny tluc ooo nieee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
hej hej :) Ciepuk--> wiem, że nie do mnie :) ja i tak się nie obrażam, bo sama napisałam, że wątpię by to była kwestia imienia dddddggggg--> trzymaj się Ja mykam na basen :) Wpadnę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
czesc! ale dzis upal daje popalic masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Alu! Jak tam dzisiaj samopoczucie? Jak widzę przetrwałaś jakoś ten upał? Co teraz porabiasz? Hmm.............. domyślam się że siedzisz na GG. Dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
Czesc Agus:) wlasnie wrocilam znad wody :) caly czas sobie dzis powtarzalam "jestes wartosciowa i atrakcyjna kobieta" i dwoch kolesi na ulicy spojrzalo mi baaaardzo gleboko w oczy;) ale nie o tym chcialam napisac.... bylam sobie nad ta woda, siedzialam na skalkach, nagle patrze jakies 20 m obok nas(bylam z kolezankami) siedzi grupka kolesi, machaja do nas, patrze a jeden z nich idento jak moj ex, nawet mial identyczna koszulke!!! najpierw pomyslalam, ze to on, ale nie, to nie byl on. Zaraz odwrocilam glowe i musialam hamowac lzy cisnace sie do oczu, momentalnie ucieklam do domu:( chcialam do niego napisac, juz bylabym sie zlamala, ale nie zrobilam tego! Bo on dzis siedzial na gg i nie zagadal! ps ja siedze na widocznym gg srednio 10 min dziennie, wiec bardzo malutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddgggggg
lilia to gratuluje Cio Twojego szczescia, tez kiedys bylam szczesliwa z Nim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylas bo cie nie kochal wiedzialas o tym i nie ran go wyrzutem: bo rozkochales, bo to, bo tamto.. i te czary.. ta nienawisc, na Boga kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Już myślałam że piszesz i czytasz................... Nie mów głupstw! Jak widzę radzisz sobie całkiem dobrze! Ja nie mówię że od razu będzie lekko, ale fakt, że zauważyłaś obecność innych facetów jest dobrym objawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddgggggg
dziewczyno co ty piszesz! nie znasz mnie! kim ty jestes ze masz czelnosc pisac takie rzeczy! zebys tylko czasem nie znalazla sie kiedys w podobnej sytuacji to ja, to zobacztsz jak to jest! nic mu nie wyrzucam, nie mam do niego pretensji! jakie czary? kto tu czary odprawia? jaka nienawisc? A TO CZY MNIE KOCHAL CZY NIE TO NIE TWOJA SPRAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddgggggg
Aga ale ja o nich nie pomyslalam, jako o moich potencjalnych "chlopakach"! nie! tyko zauwazylam, ze sie podobam! jeszcze nie jestem na tym etapie, ze interesuja mnie inni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie inni faceci, nie mozna tego ostatniego traktwac jak deske ratunku ostatnia, uczepic sie i tylko on. Tu bardziej duma niz uczucia, no bo jak to nie jestem z nim a ja caly czas mowie o milosci, nie dumie. milosci:) inni faceci byli zawsze ale tylko on naj naj, malo to razy juz ze 50 m zatryzmuje sie auto i pokazuj dlona bysmy szly, to przemile:) ale ukochany jets zawze naj i nie ze jest traktowany jak deska ratunku, ale ze sie kocha bezinteresownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co się wściekasz! Musisz wiedzieć, że na te forum mogą wchodzić wszyscy. Ci co znają temat i ci którzy nie wiedza o co chodzi. Nie reaguj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddgggggg
lilia wodna moze masz dobre intencje, ale nie rozumiem wszystkiego, co piszesz... tak, liczy sie tylko on:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×