Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddggggggggggg

EX a to ciekawe....

Polecane posty

Gość ddddgggggg
wiem Aga, ze brak reakcji wkurza najbardziej, ale impulsywna ze mnie babka :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poznaję Cię od innej stron :D Do tej pory myślałam żeś spokojna, łabodna jak baranek a tu co - CZYNNY WULKAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddgggggg
kobieta zmienna jest :P wszyscy mysla, ze jestem grzeczniutka, ulozona, anioleczek taki, lagodne rysy twarzy, duze ufne oczy, ale.... potrafie sie zezloscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba nie tak kazdy czlowiek ma swoja twarz jak sie raduje, placze, zlosci, itp warto to poznac, kocha sie calego czlowieka, nie wycinek:) moj Rybek nie umie sie zloscic, widzialam, tylko wtedy szybko mowi:) ale nie krzycyz, nie zlosci sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nNo i dobrze!!!!! Takie kobiety są najlepsze! Sama jestem \"cholera\" Raptus i nerwus! - tak określają mnie najbliźsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddgggggg
kurcze znow sie zastanawiam co mu w glowie siedzi, bo smsow mi juz nie pisze, na gg tez nie pali sie do rozmowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZESTAŃ, BO W DUPE DAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaczynasz od początku! On czeka na Twój krok - a Ty masz siedzieć cicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggg
a teraz zrobilam sie jeszcze cyniczna:O i nienawidze tego poza tym moje krotkie wlosy, mnie postarzaja, wygladam na ponad 20lat! czekam z utesknieniem, az odrosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On czeka na Twój krok - a Ty masz siedzieć cicho! czyli On czeka, ale on w koncu wykona krok?:) bo tak w niepewnosic byc:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggg
hehehe dzieki:P nic nie napisze! mam swoj honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę!! przez parę dni było dobrze, dał Ci chwilę radości a teraz milczy. Gdyby był w porządku, to zagadałby a on co - czeka. Normalnie pokerzysta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
tak dokladnie, tylko cis czuje, ze za chwile kasa mu sie skonczy i nie bedzie juz mial za co zagrac...:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodna_lilia - wczytaj się w topik od początku - zachęcam! To nie takie proste, trzeba poznać całą historię aby móc oceniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się o jego kasę nie martw!!!!!!!!!!!!!!!! Jak będzie chciał zagadać, to zagada. Jeszcze chwila a usłyszę że mu przesyłasz pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
wiesz to taka metafora byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
ja mu pieniadze? Nigdy:D on by zreszta nie wzial, co jak co ale honor ma i to raczej on by mi przyslal niz ode mnie wzial... ale kto wie, ludzie sie zmieniaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METAFORA!!!!!!!!!!!!!! ŁADNA MI METAFORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Ja już sama nie wiem, co zrobisz! Normalnie zawał :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
bez obaw! moja kasa to moja kasa, a jego to jego! :) Tylko mi nie umieraj!!!!! :P bo nie wiem co zrobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co! Jestem już stara, ale nie zamierzam umierać jeszcze w tym tygodniu:D Uśmiechnij się! Odezwie się! Wiem co mówię! Jeżeli nie dzisiaj to jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
nie jestes stara! jestes dojrzala kobieta w kwiecie wieku i masz zyciowa madrosc, tez kiedys chcialabym moc komus radzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha! Ja i życiowa mądrość! Wiesz co Alu, ja nie mam madrości życiowej. Gdybym ją miała, to nie siedziałabym teraz sama, w lipcu, w domu! Moje życie to totalna porażka! Jedyne co w życiu mi wyszło, to mój syn! Jest kimś dla kogo chce żyć. I to wszystko :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
napewno popelnialas bledy, jak my wsztyscy, w koncu jestes tylko czlowiekiem, ale masz wiekszy bagaz doswiadczen niz ja, dlatego Twoje wskazowki bardzo mi pomagaja:) ja tez jestem sama w wakacje, w poprzednie tez bylam:( dobrze, ze chociaz masz dziecko, na stare lata bedziesz miec pocieche:) jesli chcesz to opowiedz dlaczego Ci niew wyszlo? coraz czesciej mysle sobie, ze kiedys tez chce zostac matka, miec dzieci, normalna rodzine, ale watpie, ze znajde kandydata...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
Agnieszko nie mow tak! Jestes wspaniala kobieta, spojrz na swoje zycie z innej perspektywy! Ten Twoj facet nie zaslugiwal na Ciebie! Ale masz syna, masz chociaz Jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala! znajdziesz! Jestem tego pewna. A swoim związku nie bardzo wiem co powiedzieć. Był i już go nie ma. Zostawił nas. Dawno temu. 9,5 roku temu. Odszedł, chciał przestrzeni, wolności - dziecko go ograniczało, ja go ograniczałam. przez 3 lata walczyłam o jego uczucia. Tęskniłam, czekałam aż zmądrzeje. Po mnie było wiele. Bardzo młodych, w Twoim wieku. Zawsze chciał uchodzić za młodzieńca. Po 3 latach wniósł sprawę o rozwód. Zgodziłam się. Zapomniałam wspomnieć, że to ja musiałam się spakować. Wróciłam do rodziców. 28 lat dziewczyna mieszkająca u rodziców!z dzieckiem. Swiat mi się zawalił. Nie chciałam żyć. Próbowałam nie żyć. Też mi się nie udało. I żyję! I cieszę sie że żyje. Byłam pewna że nie jestem w stanie tego przeżyć. A teraz wszystko wygasło. Czas goi rany. Nawet wybaczyłam, bo mamy dziecko. Syn musi mieć ojca. On teraz zmądrzał, chciałby być razem, ale ja już nie chce. Stanełam na nogi. Mam mieszkanie. Małe, ale swoje. I to wszystko! Wyleczyłam się wtedy, gdy poznałam kogoś. To również nie jest to co powinno, ale pomaogło się wyleczyć, zapomnieć. Dlatego Ty powinnaś być otwarta. To ważne. Nie wolno być samej, bo wtedy głupstwa przychodzą do głowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
az lzy zakrecily mi sie w oczach.... wiem co przezylas, bo znam to z autopsji, a raczej moja mama, ktora miala podobnie:( wychowywalam sie bez ojca, nie mam z nim zadnego kontaktu, tez nas zostawil, tez nie bylo lekko, brak kasy, ludzkie gadanie, przez to wszystko przeszlam. Jednak masz naprawde duzo! Syna, mieszkanie, prace! A milosc moze sie jeszcze pojawi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
jejku doprowadzil Cie do ostatecznosci- tez kiedys mialam mysli samobojcze, tez chcialam nie zyc i prosilam Boga zeby mnie stad zabral. RANY ale czlowiek czasempotrafi byc glupi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Alu! Kolorowych snów i pozytywnego myślenia. Pa! do jutra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
Dobranocka Kochana! buziaczki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
Czesc! Dzis kolega zaprosil mnie na imprezke do innego miasta, mowil, ze ma podwoja wejsciowke, wszystko by bylo ok tylko nie mialam i nie mam ochoty z nim tam jechac, mimo ze jest przesympatycznym chlopakiem, wymigalam sie bolem brzucha, ktory rzeczywiscie mi dokuczal. A moj ex milczy.... na gg nie bylo go calutki dzien, tak sie zastanawiac czy czasem nie ma innego, drugiego nr? Ciekawe co on tam porabia za ta granica? imprezuje? pije? zabawia sie z kims? Agus a Tobie jak minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×