Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddggggggggggg

EX a to ciekawe....

Polecane posty

Mam ogromny ból głowy. Ledwo widzę na oczy. Muszę się położyć, to chyba przez ta upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
ojjj to do lozka natychmiast! moze nic nie jadlas? zazyj apap przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Ala! Jutro będę (mam nadzieję) jak młody bóg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przesyłam buziaczki! Myśl pozytywnie! Nie odrzucaj wszystkich nadarzających się okazji. Takie wyjście wcale nie musi być zobowiązujące! Nie zamykaj się w domu, bo oszalejesz myśląc o pierdolutach. A tamten się odezwie! GWARANTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PA !👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
Nie masz za co przepraszac! Zdrowiej mi tam! ❤️ a wiec do jutra Kochana 🌻 dobranoc, kolorowych snow, spij spokojnie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddgggggggg
Ciepuk ❤️ na dobry dzien :) dzis w nocy nie moglam spac, mialam przerywany sen, budzilam sie i zasypialam. Nad ranem snil mi sie on! Chyba po raz pierwszy, no moze drugi raz w zyciu . Nie pamietam dokladnie o co w tym snie chodzilo, tylko wiem, ze go widzialam, chyba przy pracy na budowie? nie wiem, lecz pamietam, ze wygladal dziwnie, bardzo grubo..... nie wiem co to znaczy, mam tylko nadzieje, ze nic mu sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Ala! dzisiaj nie jestem jednak jak \"mlody bóg\", ale najważniejsze że nie boli mnie już głowa! Dzięki za zainteresowanie! Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak gorąco. Nie ma czym oddychać! U mnie na termometrze 38 stopni a jak u Ciebie? Jak widzę biedaczku, zatręczasz się myślami! Nie martw się, nic mu się nie stało!!!!!!!!!!! Licho złego nie bierze :D Napewno siedzi gdzieś i zdycha z gorąca! Myśli sobie - co też dziś ta Ala robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w związku ze snem, to nie bierz tak do siebie! myślę że większość ludzi ma teraz taki niespokojny sen z tych upałów. Nie jesteś odosobniona!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzisiaj budziłam się 1000 razy a za każdym razem jak znów zasypiałam, śniły mi się totalne głupoty! Ale, bym zapomniała! Bardzo Cię proszę żebyś nie przesadzała ze słoneczkiem! Wiem ze atrybutem młodej kobiety jest czekoladowy kolor skóry, ale nie przesadzaj!!!!!!!! Wiem że mówie jak mamusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
jednak nie jestes calkiem zdrowa, to niedobrze :( kuruj sie Slonce ❤️ u mnie 34 stopnie! za duzo jak dla mnie, wole cos kolo 25 ;) na szczescie nie jestem maniaczka opalania i moim priorytetem nie jest zweglona skora :) aha zguba sie znalazla, jest na gg :O ja teraz jem obiad, byc moze Ty tez a wiec smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
bylam niewidoczna, teraz dalam sie dostepna, ale milczy jak glaz :O ja do niego nie napisze pierwsza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
nie wiem o co chodzi, zawsze pisal... bo jakies 2 dni temu byla taka sytuacja, ze on do mnie napisal, ale ja niezdazylam mu odpsac bo wylaczyli prad, wiec moze sie obrazil? meska duma nie pozwala mu napisac, a moze kogos poznal? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D Odezwie się. nie wytrzyma! Zobaczysz! Ala, gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
wojewodztwo slaskie a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitny! No i dobrze! Też taka bądź! Nie ma nikogo! Nie martw się! A jeżeli kogoś znalazł, to jest głupek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
niech schowa dume do kieszeni i napisze, bo mam ochote sprowadzic go do parteru, urwac rozmowe i zniknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie śląskie ale mazowieckie. Upał w stolicy, to to czego nie lubię najbardziej! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna dziewczynka. Szybko się uczysz! Tylko nie zrezygnuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
Warszafka mowisz ;) bylam u Was raz na wycieczce szkolnej i bylo super! pij duuuuzo wody, zaraz sie lepiej poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
wiesz dzis sie na serio przestraszylam, ze moglo mu sie cos stac:O kurde martwie sie o tego dupka 😡 zawsze sie martwilam, bo jemu po glowie rozne glupoty chodza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Warszawka :((( Ja się tylko tu niestety urodziłam! Cała moja rodzina pochodzi z zamojszczyzny i ja sie czuję bardziej związana z tamtymi stronami niż z tymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
Zamojszczyzna hmmm tam musi byc ladnie :D a w stolicy pewnie zupelnie inaczej, ciagla bieganina za wszystkim, brak czasu na cokolwiek, kazdy zajety soba, dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo się martwić i nic w tym dziwnego. Nie wiem co wypisuje do Ciebie, ale nie wygląda na faceta, który zrobiłby jakieś głupstwo! Za bardzo siebie kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie jak w każdym mieście. Bieganiny jest, ale myślę że tyle samo co w innym miescie. Różnica polega na tym, że tu bardziej ludzie są anonimowi. Każdy żyje swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście to miasto się nie podoba. Aby coś załatwić muszę poświęcić cały dzień. Wszędzie korki, tłok i tłumy ludzi! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
no tak, rozumiem, bo w zeszlym roku musialam opuscic rodzinne gniazdko i nauczyc sie samodzielnosci w innym, obcym miescie, ale chyba mi sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggggg
no niebywale, nic nie pisze! ciekawe czy z kims nawija, czy tylko tak sobie siedzi? ciekawe czy mysli co u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
ahhh szkoda czasu na myslenie, czemu nie pisze wylaczylam gg i niech teraz on sie zastanawia co i z kim robie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi i z nikim nie gada - taka jest moja opinia. A Ty nie siedź, tylko do ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest sobota! Szybko do ludzi!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
wiesz mieszkam w malej miejscowosci i raczej nic specjalnego sie nie dzieje, zreszta pogoda sie cos psuje :O a jak samopoczucie? lepiej sie juz czujesz Agnieszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
a buuuuu juz nie wytrzymuje! zawsze soboty byly nasze! zawsze razem je spedzalismy! calutenka sobota byla nasza! nie musialam sie o nic martwic! czemu sie skonczylo? juz nie przyjedzie, nie przytuli, nie pocaluje, nie pogada z moja mama :(:(:( tesknie za nim! NIE, NIE NAPISZE, NIE ZLAMIE SIE! Ale to boli strasznie, bo ja nic kompletnie zrobic nie moge:( Ty wiesz Agus jak to jest, bo tez przez to przeszlas.... Powiedz czemu to tak jest, ze para zakochanych ludzi sie rozstaje? Przeciez ja wiem, ze on mnie kocha, ze tez teskni, ale NIE ROBI NIC! ehhh musialam sie wypisac, bo wole tu, niz do niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×