Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

jajecznica to bedzie swietny pomysł, a jak nie lubisz to biały chudy ser poł kostki to tyko 80 kcal a bardzo sie tym najesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
Sama schudłam 23 kg(rozmiar 42-44 na 36-38),najlepiej to ograniczyć pieczywo(szczególnie białe)na początku jadłam wasa a po miesiącu już pełnoziarniste(nie barwione karmelem)dużo warzyw(niekoniecznie gotowanych-ja np.nie lubię)owoców też za wiele nie jadłam bo mają sporo cukru,otręby,płatki,kasze,musli.Poza tym; -O słodyczy -O piwa -mała kolacja -dużo ruchu(ćwiczyłam i jeździłam na rowerku stacjonarnym) -dużo seksu -dużo wodu mineralnej niegazowanej Najważniejsza zasada to taka żeby się nie głodzić!jeść często,ale mniejsze porcje.Ja zaczęłam się odchudzać w zimę to nie było takiego wyboru świeżych warzyw i owoców.Mięso jadłam nawet smażone i warzywa też(na oliwie)generalnie obiad normalny tylko bez ziemniaków(które jem sporadycznie-bo nie lubię.Cała dieta zajęła mi ok4 ms,teraz jem właściwie wszystko oprócz słodyczy(ewentualnie ciasto drożdzowe i ciasteczka pełnoziarniste),piwka też sobie nie odmówię aha no i mała kolacja.Przepraszam za błędy:) Waga początkowa 77 teraz 54(czasami 53)Dalej chudnę dzięki tej skromnej kolacji.Dziewczyny nic tak niesmakuje jak dobre samopoczucie!dodam że kiedyś byłam szczupła tylko w ciąży mi się przytyło a z odchudzaniem zbierałam się prawie 3 lata!Uważam że jak się chce to na prawdę można schudnąć bez żadnych głodówek!(które osobiście uważam za głupotę)bo po diecie zaczynasz się obżerać i jest błędne koło.Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
Przepraszam że nie przeczytałam całego topicu,ale nie za bardzo mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia23
ja do pracy jezdze autobusem..jade ponad godzine i mam dwie przesiadki:) wiem,ze sniadanko to podstawa ale ciagle mysle o tych obiadkach ale chyba bede chodzic:) i przynajmiej nie bede sie obzerac jak wracam do domu.. podaje maila magdapul@wp.pl i czekam na fotki ja tez przesle swoje:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy to mozliwe ze po tak ktotkim czasie dietowania z talii mi zjechaly 3 cm a z bioder 2???? Zabcia jak jezdzisz autobusem to moze w drodze powrotnej wysiadaj przystanek wczesniej j spacerek? (no chyba ze ten przystanek jest bardzo daleki a ty juz naprawde nie masz sily po pracy) jak zgram zdjecia to ci przesle, czyli zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia23
moje tez jolciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Martyna juz Ci poslalam. Zabciu masz wiadomosc ode mnie na skrzynce:) wogole tak patrze na wasze zdjecia (kapki, martyny i zabci) i tak sobie mysle ze wy dziewczyny nie macie sie zbytnio z czego odchudzac, chociaz wiem ze w ubraniu wyglada sie inaczej niz nago (zakryta najmniejsza faldka;)) ja siebie nie lubie nagiej, zwlaszcza od tylu - ochydny tylek z celulitem (byc moze od tablet anty?)bo kiedys takiego wielkiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połóżyłam sie po 2 spać i kompletnie nie mogłam zasnąć :O jasno sie zrobiło za oknem a ja dopiero zasnełam :O byłam głodna do tego . . .dzisaj położe sie wcześniej , może to coś da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis dluzszy spacer wieczorem? powinien troche cie wymeczyc:) i sprobuj wczesniej sie polozyc spac. a jak tam dieta?wytrzymujesz?ktory to juz dzisiaj dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądnełam fotki :) i musze stwierdzić , że jesteś szczupła :) rzeczywiście ubrania mogą dużo zmienić :) i dobrze , że tak jest :D ja zawsze chciałam mieć czarne włosy i niebieskie oczy :P nie widze dokładnie ale chyba masz niebieskie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sama niewiem jaki kolor, ostatnio w takim barze jak kupowalam kebab pani wydarla sie na glos \" Pani to ma zielone oczy!!!!!! tak rzadko sie takie spotyka\" w dowodzie zas wpisalam niebieskie , one chyba barwe zmieniaja:P (szkiel nie nosze). jeszcze 10 dni:) ciekawe jakie beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Ci poslalam. czy arbuzy sa tuczace, zjadlam wieczorem prawie 2 kilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajac moja poczte troche dlugo pojda o tej porze. zobacze Cie jutro a teraz bede uciekac spac aby jakos wczesniej wstac. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny:) poczatek dnia super, bylam sobie troche pobiegac po lesie (chociaz troche sie zmartwilam swoim zdrowiem ) tylko sniadanie chyba troszke za duze. Justy masz wiadomosc ode mnie na mailu:)a tak wogole to chyba mamy troche podobna do siebie figure, nawet wymiarowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyłam sie : talia - 69cm :D -> 65cm biodra - 96cm :) -> 90cm udo - 55cm :( jak odcjudzic te głupie uda :( od dzisiaj zaczne robic brzuszki żeby te 4cm szybko spadły ;) czyli ta dieta cos dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Jolcia, kurcze moja zmorą zawsze były uda i brzuch. Martyna a na uda to słyszalałam ze przysiady pomagają i rowerek( lezysz na plecach i pedałujesz w powietrzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justy :) od dzisiaj zaczne pedałować hehe ;) na obiad zjem warzywa , jajko gotowane , surówka z marchewki ,jakies ogorki i jogurt naturalny na kolacje jakaś sałatka owocowa :D jestem cala happy :D bo juz nie musze jeśc chleba od miesiąca nie miałam ani 1 kawałka w ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×