Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Podaje wszystkim zaintersowanym i nie zainteresowanym ze wlasnie dostałam @.... ozacza to, ze od srody szpital, a za tydzien w piatek laparoskopia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***gwiazdka
Od roku staram sie o dzidziusia i nic.Przez 10 mies bralam luteine na wyregulowanie cyklu teraz ja odstawilam i...dostalam @ 3 tygodnie za pozno!Bralam clostilbegyt przez 3 cykle bo mialam cykle bezowulacyjne.Potem okazalo sie ze mam za wysoki poziom prolaktyny wiec zaczelam brac bromergon-koszmar!Teraz prolaktyna jest juz ok i mam znow zaczac brac clostilbigyt ale sama juz niewiem czy to ma sens przy tak nieregularnych cyklach...Chyba niemam juz sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka - witam na naszym topiku :) nie załamuj się, bo to w niczym nie pomoże, a raczej może zaszkodzić:) ja tez mam bardzo nieregularne cykle - opóźnienia od 1 - 3 tyg. i oczywiście cykle bezowulacyjne:( (byc może ze to jest przyczyną tych opóźnień), ale z clo dopiero zaczynam drugi cykl i jak większość z nas jestem pełna nadzieji ze tym razem się uda:) głowa do góry dziewczyno, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka - a co tam u ciebie ciekawego, opuściłaś nas? poopowiadaj nam trochę jak znosisz ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***gwiazdka
ziolka wielkie dzieki za odpowiedz!!!Pewnie zaczne kolejna kuracje clo moze sie wreszcie uda...musze jeszcze zadzwonic do gin i umowic sie na kolejne usg.Zobaczymy.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!Fajnie ze sa takie strony.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzanaaa, pytałam lekarza. Był zdziwiony dlaczego nie dostałaś Pregnylu. Pęcherzyk był dość duży więc można było zaaplikować Pregnyl. Endometrium może nie rewelacyjne, ale trzeba próbować. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha: dzieki ze zapytalas no nie wiem co z tym gin. w pon.znowu ide na monitoring zobaczymy ale cos czuje ze i tak mi tego pregnylu nie poda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wszystkim mam jeszcze tyłozgiecie macicy.To podobno tez utrudnia zajscie w ciaze...Czy ktoras z was ma cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i tak jak przypuszczałam dostałam dzisiaj @ -niestety- no ale trzeba isć naprzód i sie nie załamywać..w pon. kontrola prl potem wizyta u gin no i analiza wyników.... jeśli okaże się ze prl jest już ok (w co niedowierzam) to modlę sie zeby sie szybko udało bo inaczej to będzie znaczyło ze jeszce coś jest nie tak...a tego to ja chyba już nie zniosę! Limako -to Ty chyba dostałas dzisiaj @ - tak więc idziemy równo ;) życzę Ci aby wszystko się udało z tą laparoskopią !!! trzymam kciuki gwazdka- witam, nie wiem czy jak brałaś bromek to cykle miałas regularne -bo on tak właśnie działa na moje cykle- a wcześniej tez miałam baaardzo różnie...luteiny nie brałam choć gin cos nadmienia ale zobaczę ... może wkrótce wszystko wróci do normy u Ciebie, moze gin dałby Ci coś na wyregulowanie skoro luteina nie pomogła!?... Szacha- no to we wtorek po Pregnyl a potem ..to juz sama wiesz ;) pozdrawiam pozostałe dziewczyny także :) a gdzie nadwiślanka, Paulka no i K***! jeszcze o kimś zapomniałam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tabelka :) Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......10 dc .......26.11 .........12 m-cy GaboniK............Bielsko-B........1 dc........08.12......... 31 m-cy gnieszka......60 km od Szczecina..14 dc......21.11.........14 m-cy ziolka..............Lublin...............1 dc.......09.12.........18 m-cy Szacha.............Toruń...............11dc .......01.12........15 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik dzieki za odp.bromek bralam tylko przez miesiac bo potem juz mialam dobra prolaktyne ale bralam go razem z luteina wiec cykle byly ok.Teraz gin odstawila mi luteine bo mowi ze trzeba zobaczyc kiedy wypadnie owulacja bez luteiny bo jesli wypada w innych dniach cylku to mozliwe ze luteina ją utrudnia...Za duzo z tego nie rozumiem...ALE SKORO TAK MOWI TO CHYBA WARTO SPROBOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdka- pewnie gin wie co robi i postaraj się mu zaufać ;) moze ma taką metodę aby to sprawdzić...piszesz ze brałaś tylko miesiac bromek, a jaką miałaś prolaktynę przed \"kuracją\"? ..domyślam sie że chyba nie dużą bo szybko udało Ci się ją zbić ...ja sie jeszcze męczę z nią choć wszystko się wyjasni dopiero w przyszłym tygodniu.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj GaboniK ! Przed kuracja mialam prolaktyne 818,4 i spadla mi do 135 po miesiacu stosowania bromka.Ale cykle nadal bezowulacyjne wiec teraz kontrolowalam prolaktyne i mam w normie bo 307.Dlatego gin postanowila wprowadzic clo i odstawic luteine.Zobaczymy na usg czy cos tam sie dzieje...2 miesiace temu byl duzy pecherzyk wygladalo na owulacje ale po 4 dniach dostalam@ gin mowila ze ten pecherzyk nawet nie pekl...Dlatego odstawila luteine zeby zobaczyc kiedy wystapi owulacja i czy wystąpi.A Ty jaka masz prolaktyne?I jaka dawke bromka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZY. ja mam sichą nadzieję że się udało.Od paru dni jestem bardziej senna zmęczona i pobolewa mnie dół pleców.Moje piersi są jakby nabrzmiałe.A możee tak bardzo chcę być w ciąży że się doszukuje objawów.Okresu się spodziewam a raczej nie spodziewam w czwartek i z badaniem PRL też się wstrzymam aż się sprawa wyjaśni bo teraz wynik byłby nieprawdziwy bo ciąża podwyższa poziom -ale o ile?Pozdrawiam a w czwartek dam wam znać czy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka- ja mialam 3 m-ce temu robione badanie prl i wynik był ponad 100 ng/ml!!! a norma jest do 25 ng/ml....Ty masz pewnie w tych drugich jednostkach a tam jest inny przelicznik (nie wiem jak a jest u Ciebie górna granica normy?) ja biorę 2 tabl. bromku dziennie -czyli nie tak mało i zobaczę jaki efekt mi to przyniesie! póki co wydaje mi się że skoro cykle się wyregulowały to może prl już spadła-biorę to tak na logikę ale czy słusznie!?... ważne aby (zakładając ze prl mi spadła) udąło mi się wkońcu zająść w ciąże bo inaczej oznaczać to będzie dlasze problemy..a tego już chyba nie zniosę...mam długi staż w starankach...co pradwa na lekach nie długi ale juz się to \"lekko\" przeciąga... a Ty ile brałaś tabl. bromku? musze przyznac ze dosć szybko Ci spadła :) z tym ze Ty nie miałaś az tak przekroczonej jak ja (bo ja prawie 5 x ponad normę!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gorna granica prl wynosi 680.Ja tez bralam 2 tabletki bromku dziennie ale na poczatku stopniowo zwiekszalam dawke poczawszy od 1/4 tabl dziennie.Bardzo zle sie po tym czulam...nawet nie jezdzilam autem bo mi gin nie kazala.Teraz ide 21 listopada na usg i zobaczymy...Wydaje mi sie ze ten bromek jest dosc skuteczny-mysle ze i tobie pomoze TRZYMAM KCIUKI!!!A ja niedlugo znow zaczynam kuracje z clo...pierwsza sie nie powiodla(bralam 3 miesiace)ale to bylo przez ta prolaktyne.Moze teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wracam do Was tylko po to by się pożegnać, pewna mądra osoba uświadomiła mi, że i tak za chwile nie będziecie pamiętać o pewnej K*** która tu bywała, ale ja dla spokoju sumienia chcę powiedzieć Wam kilka słów, tym bardziej, że szanuje Was za to jakie jesteście, zdąrzyłam już nawet polubić nasz topik. Więc .... dziewczyny! Życzę Wam wszystkim powodzenia, wierzę, że napewno Wam się uda - podchodźcie do wszystkiego ze spokojem, z dystansem i nie zakładajcie niczego z góry - będzie dobrze :) Mam nadzieję, że kiedyś wpadając zobaczyć co u Was słychać - przeczytam o szczęściu: GaboniK, Limako, Nadwislanka, Marzenaa, Szacha, Gamna ... oraz pozostałych \"zabrzuszonych\" Na sam koniec powiem otwarcie, dlaczego tak postępuję. Kilka dni temu przyszedł @, wkurzyłam się ... pojechaliśmy do specjalisty gina i androloga 2w1 - na podstawie przeprowadzonych badań stwierdził jednoznacznie, że ze mną wszystko OK - całe to leczenie było niepotrzebne, natomiast mąż ma aspermoze - rozpoczął terapię hormonalną. Czas zmienić coś w swoim życiu, czas zregenerować siły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny....
marzenko... Twoj gin postapił bardzo dobrze skoro mialas pęcherzyk 14mm to musi on jeszcze dojrzec do owulacji a pęcherzyk dojrzały to taki ktory ma 22-26mm wiec przypuszczam ze jak bedzie miała ok 20-22 mm to wtedy poda Ci pregnyl , teraz byłoby to bez sensu A co do dziewczyny kotrej ginka powiedzialaze plastry sa niedozwolone i ze w zioła tez nie wierzy..... gratuluję lekarza i proponuję szybką zmianą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo szachy...
Towj gin kazała podas pregnyl 14 mm pecherzykowi?? sory ,dziewczyny ale do jakixh Wy specjalistow chodzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......15 dc .......26.11 .........12 m-cy GaboniK............Bielsko-B........28 dc........10.11......... 30 m-cy gnieszka......60 km od Szczecina..14 dc......21.11.........14 m-cy ziolka..............Lublin...............1 dc.......09.12.........18 m-cy Szacha.............Toruń...............11dc .......01.12........15 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***** smutno mi z dwoch powodow ze wam sie znowu nie udalo i z powodu twojejdecyzji:( szkoda bo fajnie mi sie z Toba pisalo ale szanuje twoja decyzje.....rowniez zycze wam powodzenia i wierze ze Ci sie uda:) zagladaj czasami trzymaj sie cieplutko buziaczki:* ........... pęcherzyk mial 23x 33 mm a nie 14 mm pozdrawiam reszte dziewczyn:) GABONIK, LIMAKO - ja tez mam nadzieje ze nastepny cykl bedzie udany trzeba wierzyc.....:) pozdrawiam reszte dziewczyn goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! K*** szkoda, że nas opuszczasz :-( Wpadnij do ns czasami... Jola27 oby @ nie przyszła w czwartek ;-) Gabonik 2 dc i znow wzsystko od początku, ale w końcu musi się kiedyś udać, może teraz :-) Szacha no to w sumie juz chyba zaczynacie staranka :-) A u mnie 19 dc. Myślę, ze w tym miesiacu nic z tego :-( W poniedziałek pęcherzyk miał 19,6 mm i dostałam 10000 Pregnylu. Lekarz kazał działać do piątku ale moj mąż wyjechał i działaliśmy tylko do środy, gdzieś w necie wyczytałam, że plemniki mają zdolność do zapłodnienia do 12 godzin... Czułam kłucie w jajnikach już od wtorku ale w czwartek a w szczególności w piątek oprócz tego pobolewało mnie podbrzusze... Może wtedy dopiero miałam owulację :-( Nie wiem, jak ja wytrzymam jeszcze ponad tydzień czasu kiedy mam dostać @ Obiecałam sobie, że nie będę robić testów ale chyba w środę zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! k***- ta Twoja dłuższa nieobecność tu na forum \"troche\" mnie niepokoiła ...no i teraz wiem ze przeczucia mnie nie myliły ...ogromnie będzie nam Ciebie brakowało, wprowadzałaś tu na forum promyk nadziei bo jakby nie było Ty miałas jak dotąd z nas największe szanse... myslę ze już niedługo poradzicie sobie z tym problemem i po leczeniu meza wszystko wróci do normy...czekamy na Ciebie!!!! teraz odpoczywaj, nabieraj siły, nabierzesz dystansu i zobaczysz wszystko się uda....mam nadzieję ze wkrótce znowu wszystkie razem z Tobą będziemy być moze już na innym topiku ;) gnieszka - z wiadomych względów nie dziekuję ;) początek cyklu tak więc mam teraz \"wolne\" nabieram sił do tych najważnieszych dni :) ktoś pisał że gin z przymrużeniem oka reagowal na zioła, mój gin wprost przeciwnie uważa że \"naturalne\" leki są równie dobre, nawet przez 3 m-ce łykałam tabletki na bazie ziół -Agufem z tym ze w moim przypadku były za słabe- bo jak juz wiecie moja prl jest (lub była-to się jeszcze okaze) spora! jestem skłonna spóbowac tego wiesiołka :) jutro idę na badanie prl ...znowu kłucie..nie lubię tego ;) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
Witajcie dziewczyny. U mnie trochę lepiej. Dziś biorę ostatnio tabletkę Clostibegytu a w środę mam usg. Wydaje mi się że skutki uboczne zażywania Bromergonu powoli ustają. Nie mam już takich mdłości ale nadal jestem senna i mam zatkany nos. Mam nadzieję że i to wkrótce minie. Ponieważ jest to mój pierwsz cykl leczenia no i moje pierwsze usg mam wiele pytań dotyczących tego usg. Jak ono wygląda? Czy jest bolesne no i co w ogle daje takie badanie? Czeo mogę się po nim dowiedzieć? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim laskom:) k*** - szkoda że cię z nami nie będzie, potrafiłaś dac porządnego kopniaka, jak któraś się załamywała i od razu czlowiek wracał do pionu - będzie nam tego brakowało:) szalak - miło cie widziec:) Jesli chodzi o usg to nie jest absolutnie bolesne, gin wkłada do pochwy taki owalny przyrząd na który nakłada prezerwatywe i odjazd (mnie się ten przyrząd kojarzy z jednym;) ale mysle ze to malo istotne:) Gin sprawdza dzieki temu badaniu wielkosc jajników, czy są pęcherzyki Graffa i jakiej sa wielkości - ogólnie tym badaniem sprawdza się czy nastapiła owulacja lub kiedy może nastąpic i czy wszystko jest w porządku z narządami - nie ma sie czego bac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! K*** wszystkie załujemy, że opuszczasz ten topik. Trzymam mocno kciuki, żeby wyniki męża szybciutko się poprawiły i już bez trucia się lekami zajdziesz naturalnie w ciążę, życzę Ci tego z całego serca. Ja dziś byłam u gin. To 14dc. Pęcherzyk ponad 20mm, endometrium bez rewelacji ale może być. Podano mi zastrzyk w brzuch z czegoś na O.... Nie zapamiętałam nazwy bo długa i trudna :) Dziś i jutro do dzieła. W srodę konsultacja czy pęcherzyk pękł. Mam wielką nadziję, że dobrze zareaguję na ten zastrzyk. Teraz pozostało działać a potem czekać i czekać....... A co do wiesiołka to przyznam szczerze, że na śluz pomaga rewelacyjnie. Mam go aż za dużo i endometrium też troszkę podgonił. Niewiele ale zawsze coś. Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa - zycze powodzenia w starankach;):) a jakie mialas endo jesli mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmuciła mnie decyzja K***, ale rozumiem Cię i szanuję. Z całego serca życzę powodzenia. Do osoby komentującej moją wypowiedź na temat \"pęcherzyka 14 mm i Pregnylu\", następnym razem uważnie czytaj zanim coś skomentujesz, bo krytykować jest łatwo, ale trzeba mieć ku temu podstawy. Jutro idę do gin. mam nadzieję że pęcherzyk będzie OK i dostanę Pregnyl. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×