Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

ok ok - dzisiaj to będę myszy po nocy goniła z bezsenności :) Carolla - ja bym zachowała nstp. kolejność: - kupić mężowi Androvit - niech łyka jedną dziennie - działać działać i jeszcze raz działać - jak będą II kreski to znikasz na inny topik ;) - jeśli się nie uda, z początkiem @ zrobić jeszcze raz badania nasienia (należy zachować 3-4 dni wstrzemięźliwości) i z tymi wynikami do konsultacji migmig jak powiedziałam przy lekarzu coś z stylu .... cytuje twoje słowa ......... \"U nas najwyraźniej ja nawalam\" - to dostałam taki opierdol od doktorka, że niewiedziałam jak się nazywam \"Proszę Pani! To jest problem małżeński\" i takie tam - więc ten typ zdań skreśl ze swoje słownika :):):) gamna - witamy witamy \"matko-założycielko\" :):):) nie obijaj się ;) OneWish - nie dziękuję dobra duszyczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
Dzień dobry! Witam tego miłego poranka:) k***dobrze że mnie uprzedziłaś przynajmniej się nie wypuszczę przy swoim gino z takim tekstem :D OneWish jak u Ciebie złości ? Raczej długotrwałe czy przejściowe? Kiedy rano człowiek wstanie to inaczej patrzy na świat niż wczoraj wieczorem więc może Ci przeszły nerwy na M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - no wyglada na przejsciowe,bo juz sie dzis moj Leonsjo lasi jak kot. ale twarda jestem-przetrzymam go do jutra (bo jutro termin na numerek :):):) milego dnia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
Życzę Ci fajnego numerku w środę, a ja mam termin na czwartek a na razie przykaz na niezbliżanie się..... tez fajnie:D k*** myślami jestem z Tobą na tych badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
Pa pa pa wychodzę już z domu więc kobitki do wieczorka a jak dam radę to zaglądnę jeszcze po południu.....pozdrowionka i powodzonka we wszystkim:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceruti oczywiście że cię pamiętam, mam nadzieję że wpadniesz kiedyś do nas na topik i napiszesz co u ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIłao być oczywiście Gamna!!!!! Eh bo myślałam też co u Ceruti słychać, bo tez jej dawno u nas nie było ;-) Gamna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka77
Kupilam oststnio wiesiolek ale mam dowas pytanie,poniewaz dali mi do wyboru kilka roznych opakowan,czy to jest jakas roznica??Ja mam na opakowaniu napisane olej z nasion wiesiolka. Umnie dzis 40dc ale test negatywny,bardzo sie obawiam co to moze byc,mam nadzieje ze to nie cysty,w czwartek ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka77
witam was-a moze to ty bylas ta ibak co tak gabonik zadreczalas,na tym topiku tylko ty mialas brak kultury.Nieudzielaj sie na moje posty,bo akurat twoje zdanie mnie najmniej interesuje.Zastanow sie troszeczke nad swoim charakterkiem ,zerujesz na cudzym nieszczesciu,wiesz co zal mi ciebie ze masz taki tupet tak przygadywac ludziom.I znowu szukasz zaczepki,myslisz ze ktos ma ochote czytac tu klutnie???Takze jak zobaczysz moj post to go nieczytaj jak mnie nielubisz ibak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem schizofreniczką droga Marlenko, nie jestem też sfrustrowana żeby latac po wszystkich topicach. A gdybyś czytała trochę bardziej uważnie nie wspomne już o pisaniu wiedziaalbyś że GaboniK na początku mojego pobytu tutaj pomogła mi więc nie mam powodu robić jej przykrości. Tobie zresztą też nie. Pamiętam co pisałaś o poprzednim przedłużającym Ci się cyklu więc po ludzku pomyślałam ze skoro tak łatwo Cię zdenerwować to może coś znów Ci przeszkodzilo w spokojnej egzystencji. Nie zyj teorią spisku bo to może źle wpływać na płodność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka77
witam was-skoro piszesz ze niechcesz ani mi dokuczyc ani gabonik,to poco mi caly czas dogadujesz,sprzeciwilam ci sie w jednym temacie a dokladnie to byl temat in-vitro,to znaczy ze mi juz nieodpuscisz na tym topicu z tego powodu???Lepiej mi napisz cos o wiesiolku,bo akurat otym niewspomnialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyno czy ty masz coś z głową czy z innymi czesciami ciała też? Meczy Cie syndrom Polaka na obczyźnie? Dlaczego myslisz że wszyscy którzy nie miauczą tak jak ty musza zaraz chcieć Ci dokopać? A pisac bede o czym bede miała ochotę o wiesiołku sobie zwyczajnie poczytaj sama ... Wiesiołek moja droga (wystarczy wejsc na wikipedię jesli masz problem z czytaniem po polsku jest też wikipedia.de) dowiesz się że wiesiolek to roślina oleista wiec olej z wiesiołka to jest wiesiołek. Jeszcze dla ulatwienia powiem Ci że wiesiolek po niemeicku to die Nachtkerzen. Rany jak ten twój mąż z toba wytrzymuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka77
witam was czyli Ibak-to chyba raczej z tobom moja droga ma twoj maz problemy,skoro ci takie cos chodzi po glowie.Caly czas szukasz zaczepki a jak ci brak kozla ofiarnego czepiasz sie nawet pod innym nickiem i to na kilku forach.Ja rowniez bende pisala co bende chciala wiec mi niedyktuj co gdzie mam pisac.Z tego co pamietam jestes po 30,ale zachowanie masz jak zbuntowana niewychowana nastolatka,i niewykrecaj sie ze niejestes ibak,czujesz sie taka pewna siebie za tym monitorkiem,ale twoje hamskie zachowanie cie zdradza obojetnie na jakim jestes topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-taki ladny dzien mamy :) dajcie sobie luzu i sie nie kloccie!! Witam Was jak masz gg to podaj bo chce Cie zapytac o cos co jest dostepne w DE a w PL ciezko to kupic. K*** jak bylo?? jak sie czujesz?? migmig - dzieki,ale miedzy nami ciagle wojna :):) bede wieczorem ,ciao ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
Luzu trochę dziewczyny taki fajny wieczorek na horyzoncie OneWish mam nadzieję że Twój M nie wybierze się na ryby w środę i że jutro będzie między Wami OK a w razie czego to zamknij oczy a on niech się produkuje:D jak mi do czwartku nie przejdzie to mam tak zamiar zrobić no bo przecież nie stracę kolejnego razu z CLO. Albo swojego M wykorzystam.....tak wykorzystam go a potem porzucę jak już nie będzie mi potrzebny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** jestem ciekawa jak poszlo i jak zyjesz... Zastosowalam sie i kupilam salfazin (nie bylo androvitu a pani powiedziala, ze bedzie bardzo podobne dzialanie). Postaram sie jeszcze zastosowac do tych dwoch kreseczek :) Zapisalam sie wlasnie do mojego gina, chcialam na 4 maja bo akurat 28 dc i bede wiedziala jak clo ale oczywiscie biednemu zawsze wiatr w oczy i zapisal mnie na 26 kwietnia bo potem wyjezdza. wrrrr jestem zla jak osa, bo 26 kwietnia jeszcze za wczesnie bedzie na test ciazowy po starankach a i bede musiala znowu blagac pana i wladce czy moge sie zwolnic na godzine w ramach swojej przerwy obiadowej jak to ujal ostatnio:( Napisz co tam u Ciebie bo tu juz wszystkie umieramy z niecierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig hahah no dobry pomysl z tym podrzuceniem!! wojna trwa caly czas!! ale widze,ze znow zaczyna sie lasic jak wylenialy kocur i tylko czekam az sie w koncu wezmie w garsc i przeprosi :) jutro \"ten dzien\",ale wiecie co?? zrobilam test owulacyjny i jeszcze dupa- nie ma owulacji,moze jutro??? K*** no gdzie Ty jestes dziewczyno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo, co sie porobiło - jakieś kłótnie, jakieś wojny?! Dziewczyny, mamy piękną wiosnę (no, może niekoniecznie dzisiaj, bo u mnie leje deszcz) WYLUZUJCIE!!! Złość piekności szkodzi:) i nie tylko. Marleneczka - jak na moje oko, to chyba za bardzo sie naperzasz, bo witam was nie napisała nic takiego, co mogłoby cie az tak urazić i zdenerwowac. Może oprócz tego wiesiołka kup sobie moja droga jeszcze jakiś nervosol i naprawdę wyluzuj:) Witam was - a ty moja droga, faktycznie nie odpisuj na posty marleneczki, skoro jak widać działasz na nią jak płachta na byka :) k*** - jak tam po badaniu? migmig, one wish - moja mam zawsze mówi: \"Dziecko, przecież ja z tyłkiem się nie kłóciłam, tylko z gębą\" :D Skutek taki, że mam jeszcze trójkę rodzeństwa, a byłoby nas w sumie siedmioro, gdyby mama trzy razy nie poroniła. Więc może idźcie za przykładem mojej mamy:D A z własnego doświadczenia powiem, że ja sie do tego stosuję i wszystkie kłótnie zawsze kończą się własnie w łóżku, przeważnie jeszcze tego samego dnia, a jak sie potem smacznie śpi, hmmmm ;) Niestety tylko coś nasze łóżkowe pogodzenie, nadal nie może zaowocować dzidziusiem, tak jak u moich rszanownych rodziców. Jakoś akurat tego po nich nie odziedziczyłam:( U mnie dzisiaj 1 dc, więc w piatek idę do gina sprawdzić czy moja wredna torbiel się wchłoneła:) Jeśli tak, to jeszcze ten cykl spróbuję z clo, ale z 1 tabl. dziennie, a potem ew. inseminacja. A jeśli nie to sobie odpuszcze ten cykl i spróbuję w następnym. A jeśli nadal będę miała te torbiele to czeka mnie laparoskopia:( jeszcze tylko uaktualniam tabelkę:) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.04 ............ 16.05 ......... 23 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Najpierw uaktualniam tabelkę: Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.04...........13.05.... ......15m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.04 ............ 16.05 ......... 23 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata Co do kłótni to uważam że nie powinnyście rozstrząsac takich tematów bo nam wszystkim zależy na tym jednym i w związku z tą kwestią powinnyśmy się tylko i wyłącznie wspierać. U mnie 8dc - od 2 do 6dc brałam Clo. Byłam u gina dzisiaj i pęcherzyki dobra bo mają juz po 10mm ale endometrium słabiutkie. Dostałam więc gonadotropiny i mam brac przez 2 dni. Brrr...zastrzyki w brzuch. Dziś zrobiła mi jeden pielęgniarka a jutro mam sobie zrobić sama ale nie mam mowy, sama okaleczać się nie będę :) muszę znależć kogoś kto mi to zrobi. W piątek kolejna wizyta i jak dobrze pojdzie to na poczatku przyszlego tygodnia inseminacja. Mam jednak sporego stracha bo urosły mi 3 pęcherzyki. Co jeśli się uda na 3 ????!!!! Potrójne szczescie na raz? Troche sie tego obawiam. Ale jak nic nie wyjdzie to dajemy sobie na jakiś czas spokój bo jestesmy obydwoje bardzo zmeczeni cala ta sytuacja. POzdrawiam i życzę miłego dzionka wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka77
ziolka-przeczytaj sobie dokladnie tamta klutnie pomiedzy mna a witam was pare stron wczesniej,to moze zrozumiesz odzywki witam was. Witam was-A co do twoich glupawych przycinkach,to sie ostro pomylilas ,zrobilam dzis test ponownie i jest pozytywny i @dalej niema A wam dziewczyny oprocz witam was bo jej jak sama powiedziala teraz ciaza nie na reke,wiec zycze tylko wam dwoch kreseczek.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena jedyne co moge w tej sytuacji powiedziec to ze powinnas serio teraz wyluzowac. OneWish mój nr gg 9574547, jesli moge chetnie słuze pomoca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chcialam wam tylko powiedziec ze bylam dzis u gina i zobaczylam cos najcudowniejszego na swiecie - widzialam bijace serduszko mojej kruszynki!!!! jejku myslalam ze oszlaje ze szczescia! Pecherzyk ciazowy ma juz prawie 18mm i dzidzius ulokowal sie w jednym z jego koncow i tam sabie siedzi :) mam juz ksiazeczke ciazy - termin na 11 grudnia - to 7tc. Serdecznie was pozdrawiam!!! marleneczka - co z tym testem! odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - tak Wa spodczytuje i widze jakies napięcia..a przeciez wisone mamy, trzeba sie radowoac i wyluzowac :) Zauwazyłam że w tabelce moje dane sa lekko nie aktualne ale chyba powinnam się z niej wykreslić, co?? a moze zaznaczyc ze ciąza..sama nie wiem.... Póki co wykreślam się :) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.04...........13.05.... ......15m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.04 ............ 16.05 ......... 23 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
Hej dziewczyny! ziolka u mnie dziś 11 dc jutro idę do gina zobaczymy co powie pewnie będzie trzeba działać i skorzystam z Twojej metody, jak poskutkuje to prześlę Ci najgłębsze ukłony:D Jeśli chodzi o laparoskopię to nie martw się to nic strasznego ja miałam w lutym i więcej zjadłam strachu niż to warte 3 małe wkłucia w niewidocznych miejscach. Ja ślady jeszcze mam bo miałam odczyn alergiczny na rozpuszczalne szwy ale tak wogóle to było OK.:):):) OneWish coś Cię nie widać czyżby działasz aż taaaak??? musiał Ci dobry test wypaść, no to powodzonka i widzę Cię tu dopiero jutro :D Właśnie dziś masz zapomnieć o nas i naszych problemach;) Życzę wszystkim 2 kreseczek w najbliższym czasie a kobitkom które się ich doczekały gratulacje:D dajecie nam dobry przykład i nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.04...........13.05.... ......15m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.04 ............ 16.05 ......... 23 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata migmig.......Kraków..................08.04......06.05....ponad 3 lata wpisałam się też do tabelki jeśli można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW dwa dni mnie nie było a takie cuda tu się dzieją - łooo matko - dziewczyny co jest? o co wy się kłócicie? to jest topik \"pokojowy\" No dziewczyny, Nawet niewiem od czego zacząć. Wczoraj ok 15:30 byłam na wizycie - miałam robione badania no i ......... ja czułam że coś będzie nie tak - doktorek na sam widok powiedział że coś mu się niepodoba - pobrał próbkę śluzu - pod mikroskop - no ładnie wychodowałam sobie grzybki - mało się nie poryczałam, no przecież dbam o siebie a tu takie coś????? trochę mnie uspokoił, że to najczęstszy problem u kobiet i nie znaczy niewiadomo co - ale i tak czułam i czuję się z tym strasznie :( ocenił na IV stopień czystości Dostaliśmy leki - ja i mąż (bo zaleczyć musimy się oboje) FLUCONAZOLE, PIMAFUCIN, PIMFUCORT - 3 dniowa terapia; od 16 do 25 dc znowu mam jazde z Primolut Nor kolejna wizyty w dniach 15-16 maj jak tak sobie myślę - to kurna może to był mój problem? ja często miałam coś nie tak z upławami, ale myślałam że taka moja natura, przecież byłam pod nadzorem lekarzy i nikt nic nie stwierdził - a jak się bojowniki miały przebić przez gęsty śluz? nijak :(:(:( ale mi z tym źle - o wiele lepiej znosiłam psychicznie dostanie @ niż informację o takim czymś :(:(:( jestem normalnie załamana skąd to się bierze? higiena i 1 parter zachowana - więc? może wy wiecie coś więcej? wczoraj już się nie odzywałam bo nie miałam siły, a dzisiaj ze złości poszłam do pracy co by nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×