Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidollux

kolezanka dostala pusta koperte

Polecane posty

Gość modern AB
Przywołuje Cie do porządku. Wela poraz ostatni prosze o nieobrażanie forumowiczów i o nieuzywanie wulgarnych i obrażliwych epitetów. Licz się z zabonowaniem nicka. Zapraszam do Regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahhahaahahahhahaahahahaha ahahahahahhaaahaah hahahhahahah jahahahah hahahahahahahhhah hahahahahhhahhahhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern AB
Wela prosiłam o nie poruszanie tematów o religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
kutnik nie generalizuj. Co to znaczy ze czlowiek nie wierzacy jest nikim? Tak objawia sie twoja milosc chrzescijanska? Ja wierze ale w Boga a nie w ksiezy.I w ojca Rydzyka nie wierze :D Mam go za śmiec. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmijcie sie śmietnkarzem
a nie welą która mądrze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern AB
Na forum panują zasady zapisane w Regulaminie ogólnie dostępnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do śmietnika
ze śmietnikarzem. nie rozumiesz, idiotko, że prezenty daje się tak, żeby się podobały obdarowanemu, a nie tobie? co z tego, że tobie się to barachło podobało, masz fatalny gust to cierp w milczeniu, a nie obciążaj tym dramatem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ciekawe - widzę ze jestesmy takei same:-) a śmietnikarz juz za moderacje siępodszywa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietnik robi prezenty dla siebie - kupuje to co sama by chciała dostać:-P czyli jest egoistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern AB
Wela prosze o ustosunkowanie się do zasad. Używając pomarańczowych nicków rózniez licz się z zabonowaniem IP. Twoje IP może zostać wpisana na listę osób zablokowanych.Prosze o nieubliżanie forumowiczom. Ostatnie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
wela ale ty jestes głupia. czas ci szybko leci na puszczaniu jadu? Sprawia ci przyjemnośc? To topik o ślubach , i nie musisz tu być jezeli sie męczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan sie do mnie dowalac jak ona nazywała mnie zerem i smieciem to było ok tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pisze ze jestem głupia i co ??????????????????? troche rozumu polecam a śmietnikarz nie podszywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty modern o co ci chodzi
czemu po dwoch postach welli osotanich welli to powtarzasz ciagle? przeciez w nich nie bylo nic obrazliwego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern AB
Wela- prosze o szacunek i odpowiednie zachowanie. Nie jestes tu sama.Nikt Ci nie ubliża.Narazie to Ty poruszasz zakazane tematy i uzywasz wulgarnych epitetów. Twoje IP jest znane i w każdej chwili możesz zostać zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo modern AB to śmietnikarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tu chodzi
bitwa jest? welka przeginasz chyba kobito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego smietnikarza nie
zablokujesz? przeciez on dopiero obraza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
A wracajac do tej pustej koperty to mysle ze to byla taka zaklamana rodzinka.Nie dac nic - źle, dac za mało - źle. A jak ktos nie mial kasy i bal sie odrzucenia przez ta swietojebliwa rodzinke to zrobil numer z pusta koperta. Tyle mojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
jeju ale ty wela jestes pusta. Boze ty masz juz pod kopulą nawalone chyba na maksa. Obrazaj obrazaj moze wreszcie cie zablokują i wylecisz stąd na zbity pyszczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
smietnikarz wroc do tematu.Nie obrazaj innych.Katolikom to naprawde nie przystoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo modern AB to śmietnikarz
co za debilka podszywa się pod moderacje i pod inne nicki popierające ją - kretynka - spytajcie moderacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
hahaahah przeciez to ty wela ciagle wyzywałas mnie - nie czytałas tego co piszesz? przeciez ci mówiłam zbys czytała to co piszesz. ja jestem grzeczna i spokojnie rozmawiam. Nie zauwazyłas bo jestes zaślepiona ta agresywnościa i na złości sie koncentrujesz, atakujesz czyjes pomysły, piszesz brzyskie wyrazy. Poczytaj to co naskrobałas., modern AB cieszę się ze ktos obserwuje te topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrażanie to domena katolików moja dorga ciekawe ciekawe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modern AB
"jeju ale ty wela jestes pusta. " czy to nie jest wg ciebie obrazliwe? czemu smietnikarz jest faworyzowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
no ładnie teraz jestem moderatorem i jeszcze podszywam zsię za innych tak? no ciekawe czy tez podszywam się pod ciekawe i inne wele:) szok. ide stąd bo tu nie mój poziom. zeszło wszystko tu na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhaahahahaha
śmietnikarz juz sięposunął do podszywu pod moderacje hahahahahaha - żałosna baba z niej. Jestem za Welą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhaahahahaha
zeszło na twój poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern AB
Słowo "pusta i głupia" nie jest wulgaryzmem. Osoby nie stosujące zasad reguloaminu zostają automatycznie banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×