Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abada

Kuzynka obraziła sięże nie zaprosiłam na wesele jej dzieci.

Polecane posty

Gość koń i krowa
tak jest , oczywiście ale przynajmniej nie piszę pod 5 nickami i nie dyskutuję sama z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa to kiep
no chyba prowadzisz jednak monolog bo tu nikogo niema prócz ciebie. bo ja tylko obserwuję i nie pisze nic na te tematy śmieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komisjia ds nickow
o buzka weszła znowu, tak kon i krowa pisze tu pod wszystkimi nickami, ja to wiem dzwonili do mnie z UOPu. mądzre kombinujesz buzka, to na razie paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koń i krowa to kiep
obserwujesz i nic nie piszesz ?????!!!!!!!. O zesz ... to nam sie tu wyzej twoje obserwacje na monitorze pokazały, kochani czy to nie cud!, no ale to przeciez Służebnica Ducha Sw. to i cud amaja prawo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma aborcja do tego
ikoń i krowa wez się za robote lepiej bo żadnego z ciebie pozytku szef niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieby moje rącki nie kosiły łą
słuzebnica to gupio ciejwo hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieby moje rącki nie kosiły łą
sperdalojta wsyscy hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzka słuchaj i sie ucz
moza ma moze nie ma , ale napewno nie "NIEMA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapciaa
hahahahahha ale się porobiło o bachory poszło. TAKA DZIWNA - dobry nick bo głupia jestes jak but , sama do siebie piszesz hehehe. Dla Twojej wiadomości Przdszkole otwieram z tymi bachorami, więc będę ich miała pod dostatkiem. A na wesele BACHORA nie zabiorę bo do tych kulturalnych należę 9P- może u CIebie dzieci są podstawą na weselu ale nie u mnie, u mnie będą w przedszkolu IDŹCIE JUŻ NA SPACER GDZIEŚ BO WAM STYKI KOROWO-MÓZGOWE SIĘ NAGRZAŁY!!!!!!! KOŃ I KROWA - Twoja pierwsza wypowiedź jest super uśmiałam się do łez. Brawo! Przepraszam, że nie powymieniam innych którzy mają podobne zdanie do mojego i którzy mnie bronili (odnośnie bachorów) Pozaglądam tu jeszcze i popatrzę, bo zapewne DZIWNA jak i 9P jeszcze się tu trochę popocą i powytrząsają hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieby moje rącki nie kosiły łą
furman ci jo furman z konia bicia zyje hej z konia bicia zyje hej hej hej co za dnia zarobie to w nocy psepije hej to w nocy psepije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapciaa
hahahahaha ładne doprawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieby moje rącki nie kosiły łą
a dziĘkuje łaskawej pani i rącki całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapciaa
ach ach zarumieniałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaa tooooo
a ja niecierpie dzieci i nie życzę sobie ich obecności na moim weselu. niech mamuśki-płaczki rozpaczają nad moim mizernym życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te mamuski
koperty nie dadza :D Oj kłopot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie na ich miejsce
zaprosi jakas bezdzietna pare. tacy daja wiecej kasy do koperty bo nie musza marnowac pieniadze na pieluchy i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie na ich miejsce
zaprosi jakas bezdzietna pare. tacy daja wiecej kasy do koperty bo nie musza marnowac pieniadze na pieluchy i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie na ich miejsce
zaprosi jakas bezdzietna pare. tacy daja wiecej kasy do koperty bo nie musza marnowac pieniadze na pieluchy i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie na ich miejsce
zaprosi jakas bezdzietna pare. tacy daja wiecej kasy do koperty bo nie musza marnowac pieniadze na pieluchy i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie na ich miejsce
zaprosi jakas bezdzietna pare. tacy daja wiecej kasy do koperty bo nie musza marnowac pieniadze na pieluchy i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja bylam dzieckiem
to nie chodzilam z rodzicami na wesela i wcale nie mam o to pretensji. Moi rodzice nie piją więc pewnie chcieli spokojnie potańczyć, porozmawiać z rodziną i bawić się a nie uganiać za dziećmi. Mam 2 letniego synka i zostawiłabym go u babci gdybym miała iść na wesele. Zresztą kiedy wychodzimy z mężem do restauracji bądź pubu to synka również pilnuje babcia....nie wyobrażam sobie gdyby miał siedzieć z nami i wdychać w knajpie dym z papierosów, którego nie da się uniknąć (ja i mąż nie palimy). Mój synek chodzi spać o 20-tej, tak ma ustawiony swój zegar bioologiczny i wiem, że po 19-tej musiałabym już wracać z nim do domu, bo nie wyobrażam sobie że miałabym go położyć w samochodzie lub zostawić samego w hotelowym pokoju. Więc jaki jest sens skoro o 19-tej praktycznie wesele dopiero się rozpoczyna. Wesela to nie jest impreza dla dzieci. Można je wziąść na poprawiny ale same wesela to impreza dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzisz
i poco nam to mówisz? to wsadz go do inkubatora jak ci żle połozyc dziecko nawet juz w hotelu gdzie ma lepsze warunki niz u siebie w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
zauwazyłam że jedna osoba mająca to samo IP jest tu pod kilkoma nikami. Jest to nasza autorka, która zachowuje sie bardzo niekulturanie. Bachora to masz w sobie bo nie dojrzałaś by być odpowiednim partnerem dla osób , które maja takt i wyczucie. Trzeba jednak zabijac czas w pracy prawda autorko pod wieloma nickami? Czekamy co dzis napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja bylam dzieckiem
do nudzisz: ja w odróżnieniu od Ciebie wsioku, nie pozostawiłabym mojego dziecka bez opieki nawet w najlepszym hotelu. O takim dziecku jak moje to możesz sobie tylko pomarzyć, żeby takie mieć trzeba być inteligentnym i potrafić je wychować, a taka osoba jak Ty to co najwyżej wychowa niedorajdę życiowego i nic więcej. Lepiej dla Ciebie byłoby gdybyś była bezpłodna lub nigdy nie znalazła życiowego partnera, bo szczerze współczułabym twoim dzieciom. A co do pokoju mojego dziecka wypowiadała się nie będę bo szkoda czasu ale posrałabyś się w gacie ze szczęścia, gdybyś mogła choć 5 minut w nim pomieszkać. Moim zdaniem jesteś samotną, zgnuśniałą starą panną na którą nawet nikt nie chce spojrzeć, wiec postanowiłaś wyładować swoją złość na kafeterii. Upuściłaś trochę jadu? To teraz umyj się i zadbaj o siebie, może poczujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze bywa
o i oto przykład jak autorka pod innym nickiem wyzywa każdego , który tu wejdzie. teraz nowe słowo- wsioku:) bez odbioru, nie czytam dalej nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia 34
no teraz nas tu od wsioków wyzywa, wczoraj od głupich, nienormalnych:)). Ona nie bedzie miała swojego dziecka więc nie zostawi go nigdzie:) tacy jak ona nie zasługują na dziecko. kamikadze. jasne :) ja tez do niej nie odzywam się. Unikac jej najlepiej i nie czytac jej postów. Od razu czuc po tonie pisania ze to jedna i ta sama osoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzisz
wiesz ona jest wsiokiem i głupia kobieta o ile mozna ja tak nazwać wogóle i ocenia ludzi po sobie. Nieszczęsliwy przypadek, popatrzcie ,że kolejny dzień jest taka niemiła, ona tak juz ma. Poco mamy sobie nią zawracac głowe. Powiedzcie mi czy juz zaproszenia macie gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia 34
Jeszcze czasu duzo.Narazie mysle o księdzu:),ale w zaproszeniu napewno będę pisała ,że zapraszam z dziećmi, i nie wyobrażam sobie by było inaczej. Sama będę z nimi szalała na parkiecie, kochane maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze bywa
ja toże nie mysle o zaproszeniach , dla mnie nawet nie ma pojęcia -zaproszenie bez dzieci. Totalna głupota i nietakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia 34
te maluszki pewnie juz sa większe i z takimi mozna sobie poszalec na sali w kółeczku, niemogę się doczekać. Zaproszenia ja bede jednak gotowe kupowała, niechce mi sie dla tylu osób ręcznie robić. Jeszcze żle zrobię, a tak wykonam projekt, opisze co i jak i wybiorę najładniesze zaproszenie i pozawożę osobiści.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×