Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

dziewczyny , przeze mnie miedzy innymi topik zamiera . wareczka , lily, lila, honey spotkajmy sie moze jutro o 21. rzucilam haslo i czekam na odzew. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim !!! ja juz sie melduje ze szklanica piwa :D zerkam na zegar co chwile , zeby czasu nie przegapic . mam nadzieje , ze wszystkie sie tu dzisiaj spotkamy . :D i troche pogledzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomasik
a gdzie Thomasik :) ta bużka uśmiechnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhh!! i nie ma nikogo 😭 . a co do mojej wnusi - jest fajnym spokojnym dzieciatkiem, ma dobry apetyt , nie krzyczy , ladnie spi w nocy - jednym slowem kochane dziecko . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily , co ty sie tak zapracowujesz ostatnio? troche musialam odrobic straty i poczytalam, ze duzo pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym tak myslala na twoim miejscu , troche mamy ostatnio roboty w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe ja sama nie wiem co sie dzieje niby wszystko po staremu a sporo dodatkowej roboty mam wiesz w sumie nie chce odmawiac, bo to lewa kasa, a ja juz 3 pary butow w ciagu miesiaca ostaniego kupilam :P:P a powaznie to dobry sposob na dorobienie, tylko chyba teraz wychodzi przemeczenie ale ale, ferie dzieci maja, wiec bede miala mniej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily- to super sprawa, ze mozesz sobie dorobic. tylko pamietaj - to mozna od czasu do czasu , na dluzsza mete nie polecam , bo sie wypalisz. a buty .... super !!!! tez bym tak zrobila na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy zapisalam strone do ulubionych i zostawic ja chcialam na nastepny ewentualny wyjazd . system nowy moj chlop wgrywal i nie mam juz tej stronki , ale poszukam , bo ona jest gdzies na tym forum. na razie do Polski nie jedziemy , ale jak pojedziemy to sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe jakos ostatnie tygodnie byly szalone dosc, bo wiele znajomych mialo wywiadowki pierwsze, dobrze ze w roznych terminach moja sasiadka korzysta i co sobota u jej corki siedze :) fakt ze do domu blisko :) cloe jeszcze zadnych na zime nie kupilam :D a co w domku robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy duzy dom , jest tu kilka mieszkan i wlasnie do jednego wprowadzi sie na dniach tesciowa mojego meza (matka jego zmarlej zony) . ona ma juz 80 lat i zaoferowalam jej pomoc . dla mnie jest kochana , lubi mnie wiec chetnie pomoge. i szykujemy jej to mieszkanko a w sobote pomoge jej w pakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym kiedys do pragi pojechac , nie bylam tam nigdy. ponoc jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ta jego tesciowa mieszka sama w 6 - rodzinnym domu. sama jedna , wyobrazasz to sobie? w zeszlym roku umarl jej maz i teraz jest tam sama. stary dom , jak ona sie z tego domu wyprowadzi - dom bedzie rozebrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dziwie sie wcale tobie zalatana bylas tu wnusia, tu dom mam nadzieje ze juz luzniej u ciebie z czasem.. :) przez prage jechalam, ale niestety jak zwykle musialam wszystko przespac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moj chlop mnie ostatnio tez wkurzal . opieprzalam go ostatnio , bo on jest naiwny i kazdy mu to mowi. on niby wie , ale pozwala sie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×