Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

witajcie mamusie dzisiaj przyszedł św. Mikołaj no i niestety nie mogłam sie wyspać bo dzieciaki odrazu obudziły mnie i poleciały zobaczyć czy ten mikołaj cos przyniósł do butów czy nie no i ja też musiałam zobaczyć. A potem razemz nimi oglądac co tam jest. Marzy mi sie jeszcze ciepłe łóżeczko a tu nici z tego. A tak pozatym co u mnie? Jestem sama z dziećmi bo mój mąż wyjechał na 2 tygodniowe szkolenie związane z wyjazdem zagranicę do pracy. Ma wyjechać aż do Kanady. A ja cóż siedze w domu i sama się wszystkim muszę zająć. W tej chwili mi sie nic nie chce bo jestem zmęczona odezwę sie później jak troszkę sie rozbudzę. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOCHANE:0 Beatko, przepis na zapiekanke już druknełam bo jaj jestem amkaroniarz. Myśle ze wcale by mi nie przeszkadzało jakbym mieszkała w Rzymie czy innym włoskim mieście. Niestety nie mam wieści od Ady, w sumie moge dzownić do niej co i rusz ale nie chce zeby poczuła sie osaczona przeze mnie. Okażmy wiec jej troszke cierpliwości i poczekajmy az sama cos skrobnie do nas. Jestem dobrej myśli:):):) Renatko- sliczna z Ciebie dziewczyna, A tak przy okazji mysle ze tym facetom w dupie sie po przewracało. Takie fajne jesteśmy i dzielne a oni co.... Kochanic sobie szukaja. Wstretne robactwo... fujjj.... Maria- ja wcale taka silna nie jestem, coś TY, nie widzisz jakie mam zmienne nastroje. Trzymam kciuki za Ciebie- niewiem czemu ale jestes mi bliska jakos tak, a jutro na mur beton myslami bede z Tobą. Bedzie dobrze- ja w to wierze. A mała świetne, dziewczyny maja racje nim sie nie iobejrzysz a juz bedzie na randke lecieć. Natalia- jak się czujesz???? Jak brzuszek? Moniczko, Kasiu, Co u Was. Aduś nie każ nam długo czekać. Oliwia zadowolona z prezentu, a jej komentarz na brak prezentu dla mnie- no coż mamo najwidoczniej byłas niegrzeczna:) Pozdrawiam wszystkie mamuski, duuuuuzzzzzoooooo prezentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Maria H jesli masz moje zdjecia to jesli mozesz to przeslij je Mummy. Z gory dziekuje:D I jak tam Mikolaj. Przychodzi w nocy czy za dnia? U mnie byl w nocy i przyniosl mi stanik:) No kobietki to prosze sie pochwalic co Wam Mikolaj przyniosl:) Pozdrawiam goraco i caluje:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-stwierdzam:mój facet nie ma pojęcia jak sprawić mi przyjemność-wnosze po tym,że nie kupil mi nic-a ja za to sie zemściłam:kupilam sobie czaderski czerrrrrwony biustonosz-i...nie ubiore go dla niego:)):)):)) Wiki zadowolona z filmów-od rana ogladała:)) Zmykam do pracy(aha!ja kupilam mu prezent) MariaH zapodaj mi te fotki Monisi-please!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kaska nie Ty jedna sie nie sypałas, moja Julka obudziła sie dziś wyjątkowo o 5:30, sama!! co sie jej nigdy nie zadarzało,wczoraj już tak sie cieszyła na Mikoaja że emocja nie pozwalały jej spać. Beatko przepis tez już druknełam, przyda sie:) Sylwuś racja, my jesteśmy fajne i tego nic i nikt nie zmieni, a ze trafiłyśmy akurat na takie typy to cóż miałyśmy pecha.Tacy ludzie sie nie zmieniają.Na szczęście to już za nami:) Julka zadowolna z prezentów Mikołjowych, lalka Witch,kubek Witch i torebka Witch i mnóstwo słodyczy to to co jej do szczęścia było potrzebne.Własciwie to miała byc tylko lalka którą kupiłam pare dni temu, tzn.Mikołaj kupił:) a kubek i torbka już od dwóch miesiecy miałam schowane w szafie i miały czekać na gwiazdke ale nie mogłam sie powstrzymac i Julka ma je już dziś:)A na dziś to pewnie jeszcze nie koniec prezentów dla niej więc pewnie będzie mega szczęsliwa. O mnie póki co Mikołaj zapomniał, moze byłam niegrzeczna:D ale dzień jest długi więc kto wie:) Pozdrawiam, miłego dnia,uściski dla pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mikołajkowe Mamusie! Ostatnio rzadziej piszę, ciągle brak czasu, niewyspanie robi swoje. Karolinka obżera się słodyczami, mam nadzieję, że nie pęknie :) W dodatku karmi mnie, więc ja tez chyba pękne. Bardzo serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 127
Jestem sama bo tak zdecydowalam.Nie warto byc z kims kto sam zachowuje sie jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 127
Ja nie bralam slubu z ojcem mojego dziecka,nawet nie chcialam z nim mieszkac''na probe''jak to powiedzial.Wtedy juz wiedzialam ze to nie jest facet odpowiedzialny.Moj synek ma 4 latka i nie moge go zostawic sam na sam z ojcem.Boje sie ze stanie mu sie przy nim krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atak klonów -ale sie rozpisałaś:((Ręka Cie nie boli?:))Pozdrawiam:)) 127-witaj w gronie samotnych(nie zawsze)mam:)) Renatko-ale usmialam z tego sypania:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może któraś z Was podesłałaby mi swoją ściągę? Kompletnie się zagubiłam :) Musiałabym przeczytać całe forum od początku, a naprawdę nie mam na to czasu :( Tak sobie myślę o tym allegro... może i ja pozbędę się różnych rzeczy, których i tak nie używam? Zawsze to jakiś dodatkowy grosz... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mikołajkowy Bukiecik dla Wszystkich Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowska
wiele matek jest nieodpowiedzialnych. są wyrachowane, zawsze jak już mają dziecko lub więcej( teraz my pro) to potem szukają kogoś kto im załatwi dostanie życie. Z Borkiem było tak samio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że Pan Pani wondowisko, utkneło w windzie i z powodu szoku i niepoczytalności pisze takie bzdury :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowska
pisze je z życia, obserwacji. Borek i ta Pani z TERaz My to 2 baby które mają dzieci. I obie szukały kasy za p[omocą biogatych ludzi. Samotne matki są bardzo wyrachowane. Usypiają czujność, wzbudzają ufność poprzez opowiastki o złym męzu, gwałcicielu, o złym zyciu itp. Cwane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed chwilka dzwoniłam do Ady, w porzadku aczkolwiek Mati ma żołtaczkę te noworodkowa i niestety musze zostać dłużej w szpitalu. Ale jutro stane na głowie i pojade do Ady do szpitala juz jesteśmy w sumie umówione (ale cichoooo szacha bo jeszcze sie rozmyśli:)) Buziaki i pozdrawiam PS miało byś windowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi Hi Ale ze mnie cwana baba :) Mąż zostawił mnie i małe dziecko więc teraz to niecnie wykorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowska
Mąż zsowtaił ciebie, nie dziecko:) A wiele babek łapie na ciąże albo za sex chce miec kariere itp są cwane, a w 80% dotyczy to niby samotnych matek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Atak klonów nie boli cię ręka ---- co u Ciebie? Pozdrawiam Beatko--- czerwony stanik- zemsta doskonała:) Loveinko-Kasiu fajnie że Karolinka Cię podkarmia- dzieli się z Toba fantami:) A z allegro to dobry pomysł, chociaż ja mam taki charakter że jak mi coś nie potrzebne to zazwyczaj oddaje innym i tyle:) W sobote w Wawie bedzie taki mikołajkowo-choinkowy festyn. idziemy z Oliwka tez do teatru:) Moze bedzie miło:) Co do prezentu ja tez nic nie dostałam. Nie wierze aby Mikołaj porwał pewnego pana i przyniósł mi go do domu.A jeszcze włozył do buta.... fajnie by to wyglądało.... Ojjj chciałabym to zobaczyc:):):) Windowisko nie mozesz oceniac ogółu po jednostce. Możesz mieć jednak takie zdanie nikt Ci nie zabrania. mam nadzieje ze kiedys poznasz fajna mame i zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam samotna matka przez kilka lat-i co? Mam do konca życia życ sama-nie złapałam faceta z kasą-wzięlismy razem kredyt na mieszkanie,abysmy mieli GDZIE MIESZKAĆ. I on tez ma dziecko,ktore spędza z nami b.dużo czasu,na które co m-c płaci alimenty-nie z musu,ale z milości i poczucia odpowiedzialności. A ojciec mojego dziecka nie zostawil mnie-ja jego-po tym jak przestal zauważać swoja rodzinę,o dzieckuzapomniał-zero kontaktu od x czasu,alimenty od komornika-może i sa kobiety,ktore szukają\"sponsora\"-ale wierz mi-tu ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sylwio uściskaj od nas Ade,pozdrów Matiego:) Bziaki dla Oliwki, uściski dla Ciebie:) Beatko tak to jest jak sie pisze szybko i nie sprawdza:) można sie spypnąć:) Uściski dla Was :) U mnie po miescie chodzą Mikołajowie i rozdają słodycze nie tylko dzieciom, do naszego salonu też zajrzeli więć zostałam obdarowana batonikime i cukierkiem:) Atak klonów pozdrawiam:) Loveinko uściski dla Karolinki, pozdrawiam:) 127 witaj w naszym gronie:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko-brawo- rzeczywiście nie umiesz sypać:) Beatko- szkoda języka dla windowiska, pajac i tyle. Niech ma swoje zdanie:) Ade i Matiego pozdrowię oczywiście, już telefonicznie przekazałam im moc uscisków i pozdrowień od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowska
Mówię prawdę. A to kole. matki są wyrachowane. Wiedzą, że nie tak łatwo im będzie kogoś znależć itp. A zatem wiele z nich nie chce pracować i szukają łatwego życia. A co do matek one też powinny na spółke z tatą płacić aliemnty właśnie z miłości i odpowiedzialności. Wówczas nie byloby tylu łapanek. Bo łapanka i sowite alimenta. Spadki. matki widzą w tym korzysc. Ale.. jakby tak miały dokładać do interesu, czyli ona i ojciec dziecka płaci, oj to by juz tak chętnie nie zapominały o tabasch itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi windowisko Twoja wiedza na temat alimentów jest tak uboga ze aż w oczy szczypie. Każdy sąd bierze pod uwage potrzeby dziecka i dzieli je na pół. Matka swoje pół a ojciec swoje pół. Widzę ze jesteś bardzo rozgoryczony, pewnie to Ciebie jakaś Pani wrobiła... Trudno nie twierdze ze to ładnie z jej strony. Ale proszę Cię nie psuj nam humoru w ten radosny dzień. Swoimi spostrzeżeniami podziel się na innym forum. My jesteśmy tutaj dzielne i łaski od pseudo tatusiów nie potrzebujemy. Tyle tylko ile się dziecku należy... Nie znasz zycia. Jedna prośba nie wypowiadaj się w imieniu ogółu!!!!! Czy niemam racji dziewczyny? :) Sprawdzcie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samamama popieram i odrazu mówie ze nie warto słuchac uwag tego typu. ten osobnik sam sobie zaprzecza pisz: \"Wiedzą, że nie tak łatwo im będzie kogoś znależć itp. A zatem wiele z nich nie chce pracować i szukają łatwego życia.\" Musisz osobniku coś wybrać Jeśli nie łatwo bedzie znaleźć to w jaki sposób możemy nie pracowac i szukać łatwego życia. Wiesz kiedy byłoby łatwe życie jakby tatuś jeden z drugim zachowali się odpowiedzialnie i dorośle to my byśmy mogły prowadzić łatwe życie a nie wówczas gdy każda znas ma mnóstwo problemów i kłopotów przez nieodpowiedzialnych ,wrednych gnojków. Jeżeli ciebie jakaś samotna mama skrzywdziła to wiń za to ja a nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać, Dziewczyny :D sprytne babeczki jesteśmy i tyle Szkoda że ludzie przelewają swoje rozgoryczenie na innych. Dzisiaj wróciłam z pracy, w drzwiach powitała mnie Karolinka: \"Moja, moja, moja, ukochaj mnie\". No i niech ten mój nieszczęsny mąż żałuje, że nie słyszy tego na co dzień. Zrezygnował z tych niesamowitych chwil z moją małą. Pozdrawiam 🌻 P.S. Czy ktos podeśle mi ściągę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Jak wczorajszy wieczór, przyszedł w końcu ten Mikołaj. Do mnie nie:( Ada wczoraj podesłała mi fotke Mateuszka ale na telefon. Wysłałam na maila ale nie przyszedł. Nie wiem czemu. Tak bardzo chciałam Wam pokazac tego smyka. jest śliczny, czarne włoski i jaki szelmowski uśmiech. Ada smutna, wiecie jaka atmosfera panuje w szpitalu. Nie dziwie sie jej. A prawdopodobnie dopiero wyjda ze szpitala na koniec tego tygodnia. Jade dziś do nich. Kasiu wg meteorologów snieg bedzie w lutym, a na Wigilie co niektórzy bede mogli sobie nazbierac świerzych grzybów:( Chyba miałysmy racje co do P. Windowisko. Zmył się szybko- najwyrażniej to jego prawda w oczy zakuła. A co z lista obecności- czyżby nieobowiązuje:( Pozdrawiam mamy i smyków. Dajcie znać co u Was?, Jak mineły Mikołajki? Beatko moze jednak M sie opamiętał i na wieczór podarował Ci jakiś miły prezencik. Chociaż jak nie to nie ma się co dziwic. faceci podobno tak mają:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×