Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

a własnie termometr też ja po moich pobytach w pierwszej ciąży to miałam potem całą kolekcję termometrów bo na szybko kupowałam następny bo zawsze oczywiście zapominałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopakowałam wszystko... czy w takich szpit. są jakieś szatnie, albo przechowalnie rzeczy albo jeszcze co innego, bo jade sama, i nie bede miala co zrobic z ciuchami....bede mogla je miec na sali? komórkę można miec nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórkę można mieć. W Bogucicach jest szatnia, ale w poddziemiach i później wszystko śmierdzi stęchlizną :( A skórzane wkładki w butach to mi spleśniały. Chyba że to się zmieniło. Najlpeiej ubierz kurtkę, którą można wcisnąć do torby, a torbę potem wciśnij pod łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie, jeżeli np. masz cukrzycę to szpital musi ci zapewnić wszystkie leki. Praktycznie szpitale się burzą i musisz się prosić, albo dadzą ci odpowiednik tego leku, bo akurat taki kupują. Lepiej mieć swoje, najwyżej nie zużyjesz. Chyba to nie są wielkie butle, których transport sparwiłby ci problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna godzinę czasu oglądać samochód w autokomisie??? Faceci to mają ała. Myślałam, że jajo zniose i oczywiście jeszcze się nie zdecydował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam odwiedzic moją prace i pogadac z dyrektorka. Urlop macierzynski mam do 12 czerwca ale wróce dopiero po wakacjach :) Musze dopiescic mojego wczesniaczka :) Dziś znów był u nas lek , bo Ala jednak wciąż ma problemy z kupka. Wracamy do Bebilonu 1 przy którym ładnie sobie poczynała pupkowa :) z nadzieja że nie powtórza sie problemy uczuleniowe na buziaku!! marchewko - bużiaczki !! trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, a ile kobiety wybierają głupi wózek? Pamietam, jak kupowałam samochód, ile objechaliśmy salonów. A potem przetestowałam mojego yariska i to była miłość od pierwszego wejrzenia :) Marchewko, ja też trzymam kciuki, wracaj jak najszybciej :) Pyniu, nie chcę cie martwic, ale wydaje mi się, że jak uczulenie raz się pojawiło, to już zawsze będzie. A co się stało ze Spectrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam marchewo-badz dzielna:) caluski andziu- moj kolega jest wlasnie na etapie rozgladania sie za autkiem chodzi z glowa w chmurach i non stop szuka na allegro:) olkaa- faktycznie spectra nam gdzies znikla?/ Nie moglam spac w nocy :( wczoraj moj maz gdy zawiozl czynsz i odstepne to dowiedzial sie od wlascicielki ze jej siostrzenica chce sie tu wprowadzic z narzeczonym w lipcu:( ( dodam ze wczesnie nienawidzila tego osiedla i zapierala sie ze nie bedzie tu mieszkac😭) zylismy sobie zatem spokojnie :) bo tak naprawde wygodnie nam w miescie wszedzie blisko no i mieszkamy sami....a tu pojawil sie problem bo gora u tesciow nadal nie wyremontowana bo albo tesciu nie ma czasu pomoc mezusiowi albo odwrotnie:(jestem przygnebiona bo nie mamy tyle kasy zeby to konczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - no co, nadzieje mozna miec :) :) :) a przy bebilonie pepti tez skura na buziaku nie była idealna..... dzis - usg bioderek i neurolog....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - uszy do góry!!! jak jest motywacja to i kasa spadnie z nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czuje sie co najmniej jakby walec po mnie przejechal ! poszlam spac przed 11 a o 2ej podubka zawiezc meza do pracy (to sa uroki jednego autka)potem rzucanie sie do 4:30 i dopiero przerywany sen do 8:00 ej uff a tu dzis wizyta u lekarza ciekawa jestem co mi powie pewnie jak zawsze ..... nic . Musze z nim pogadac o tych skurczach bo normalnie wieczorem to jak maly kangurek tak mna rzuca juz wczoraj zjadlam 6 tabletek Asmagu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - jak cie to pociezszy ... to ja mam kredyt mieszkaniowy na 25 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam kredyt ale na 5 lat i udało mi się go spłacic po 3. :) Choć to mało pocieszające, bo co innego brać kredyt na własne mieszkanie, a co innego na remont u teściów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu- w jakim banku?? znam kilka malzenstw ktore tez musialy wziasc na mieszkanko duze kredyty na 25 lat:( olkaa- nic tylko gartulowac ze splacilas przed czasem:) no coz musimy przedyskutowac ta sprawe z mezem i z tesciami ... oni sa przeciwnikami kredytow niemniej jednak moj tesciu duzo zarabia zreszta mieli pare nieruchomosci zakupionych dawno dawno temu za grosze ktore sprzedali w odpowiednim czasie za odpowiednie pieniadze:) w ciagu jednego roku kupili duza dzialke z domem ktory podciagneli do gory rozbudowali i urzadzili sliczny dol ..zreszta tesci caly czas cos kupuje, przerabia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:):) jestem z topiku Maj,ale mam pytanko czy jest tu jakas mamuska ktora rodzila nie dawno w Tyskim szpitalu???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem Kochane:) byłam trochę \"poza zasięgiem\" z powodu zatrucia pokarmowego i tak jakoś ogólnej słabości:( Ale juz obiecuję Was nie opuszczać:) Miło mi, że o mnie pytałyście:) Napiszę coś więcej później, bo teraz znikam do fryzjera itp. Dziś nasza rocznica ślubu:):):) Mocno trzymam Paprotka za obronę Twojego męża i wykwintną kolację:) Judytka:) witaj serdecznie i dużo buziek dla synusia:):) Mycha22, ja rodziłam 2 latka temu w Tychach. Teraz sobie przypomniałam, że nie odpowiedziałam kiedyś na pytania PEDAGOG co do odwiedzin w tym szpitalu. Są do późna na korytarzu i na terenie szpitala, parku ale nie w salach. Ma to tez swoje plusy( intymność położnic np.) minus to brak sali odwiedzin i siedzenie na mało wygodnych ławach czy stanie gdy szwy ciągną. Ale po porodzie nigdzie nie jest zbyt wygodnie, chyba że w łóżku albo na \"kole ratunkowym\", he, he:):) To zmykam i buźka dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro, mam nadzieję, ze już się dobrze czujesz. Mamuniu, jeżeli twój teść dobrze zarabia i uważasz, ze stać go na remont, to ja bym się nie wychylała z kredytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam fajny tekst: Co by sie stało gdyby męzczyzni naprawde rzadzili swiatem... 1. Święto Kobiet 8 marca zostałoby przeniesione na 29.02 (raz na cztery lata idzie to znieść). 2. Krawata można nie wiązać, rozporka nie zapinać. 3. Operacja powiększenia piersi byłaby refundowana przez NFZ. 4. Wszystkie kobiety miałyby to samo imię - dla uproszczenia. 5. Wszystkie kobiety miałyby alergię na złoto, futra i drogie kamienie. 6. W pracy chłopak który najlepiej gra w Quake automatycznie byłby wybierany na kierownika. 7. Każdy telefon przerywałby połączenie po 30 sekundach rozmowy. 8. Uważne wpatrywanie się w kobiecy biust na pierwszej randce byłby odbierany jako miłosne wyznanie. 9. Za jazdę lewym pasem 60km/h rozstrzeliwano by na miejscu. 10. Przewracanie kopniakiem stolika z szachami, warcabami lub grą monopol automatycznie oznaczałoby zwycięstwo. 11. Na początku każdego wydania wiadomości prowadzący opowiadałby najnowsze sprośne kawały. 12. Wynaleziono by skarpetki, które by istniały tylko w parach. Pozostawione w różnych miejscach podpełzałyby energicznie do siebie. 13. Bikini byłoby najlepszym ubraniem bizneswomen. I nie bizneswomen też. 14. Kobiety miałyby okres raz do roku - podczas otwarcia sezonu na ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×