Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Mnie też boli od rana, my to chyba meteopatki jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobila ALusiowi sesje zdieciowa przy rozach zalczylam na bobasach:)jejku caly dzien na dworze nachodzilam sie za malym udalo mi sie tez troszke poczytac ksiazke ....w ogrodzie mam niepowtarzalna okazje bo maly zajmuje sie w piaskownicy, basenie itp...dzis kuzynka pawla przywiozla caly worek zabwek zasypala nas niezle... jest tam kosiarka, deska do prasowania z zelazkiem, autek mnostwo....paletki, trabki, kasa, waga, pralka...........i cala masa innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna kuzynka! Tomek już nie może się doczekać, gdy Kamilek będzie się bawił. Zastanawia się co pierwsze kupić: kolejkę, mega klocki czy wielki garaż. Faceci nigdy nie dorastają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwaczek jest ok:) kurcze dzis znowu jestem mega zmeczona :( nieprzytomna rano....maz poszedl spac do drugiego pokoju bo mu duszno bylo....a my z alkiem rozwalenia na naszym duzym lozku.....maly wstal o 6.45 wyslalam go do taty.....po godzinie maz siedzi na lozku i patrzy na mnie litosciwym spojrzeniem co by jeszcze pospal:( ja mu( wybaczice ale unisolam sie z rana i wyzywam niezle )wynocha do pokoju natychmiast... z dzieckiem poszedl...nie na dlugo....po 30 min zagladam do pokoju dziecko oglada krecika na dvd a on spi....balkon otwarty wkurzylam sie okropnie.....czy ci faceci nie wiedza co dzieci sa wsatnie zrobic???jejku mnie tysiac scenariuszy przemknelo przez mysle i takim sposobme rzekomo pospalam😭a maz teraz smacznie spi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mieliśmy udany dzień :D W końcu Sebek miał wolny weekend i pojechaliśmy na wieś do mojej siostry.....nie daleko bo do Wojkowic.....ale jakiż sielankowy spokój....zielona trawa.....leżak pod jabłonką.....buch....jem jabłuszko soczyste.....spacerek po polu z Alutką.....cap śliweczka....cap malinka.....leże pod gruszką.....popijam cole z lodem......leże półnago na trawie.......powoli uczę się odpoczywać jako mama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... właśnie doczytałam, że nula już o tym wie :D mój Sebek muszę przyznać bardzo...ale to bardzo się stara.....ale wychodzi mu to też typowo po męsku....czyli poprostu .......wolniej....coby nie rzec ....gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)jejku ta sennosc to juz mnie dobija wczoraj z monia ziewalysmy na zmiane hehhehe...... dzis posiedzimy z alkiemw domu musze posprztac troszke zrobic pranie itp....oby tylko bylo tak chlodno jak teraz z pewnoscia pojdziemy na spacerek ale nie tak meczacy jak codziene bieganie u babci czy u cioci:) wczoraj np. wymeczyl wujka grajac w pilke:) uwielbia go i z nim kojarzy ta zabawe/....a wujek trzeba przyznac bardzo lubi Alusia i chetnie poswieca mu swoj czas bardzo mi sie to podoba bo jak nie ma ochoty to mowi to alusiowi przewaznie jednak maly meczykl musi byc heheheh niestety moj maz to nie zywczyk i raczej ma blokowy styl zycia ....posiada za to inne zalety heheh :classic_cool: nula - zgadzam sie z toba faceci pozbawieni sa wyobrazni :(posiadaj jedynia ta dotyczaca seksu:)❤️ pyniu- a w ktorych Wojkowicach mieszka siostra?? koscielnych czy komornych??moze ja znam z widzenia heheh jesli np jedzila do Będzina:)zalcz nowe fotki twojej laluni bo ja czasem sobie ogladam dzidziorke:) ❤️ wczoraj siostra do mnie mowi ze powinnam sobie zrobic drugie dziecko skoro mam tyle czulosci i patzre z taka miloscia na Tatianke:) to fakt ze chyba moj instynkt macierzynski jest intensywny:)wkroczylam jednak z Alusiem w faze malej samodzielnosci....jest juz taki zaradny:) w nocy w koncu spimy....jak sie domaga picia to az dziwnie mi sie wstaje...bo juz sie odzwyczailam... spectro- a jak twoje starania o dzidzie?jak tam Kasienka?? brakuje nam ciebie...wiem ze jestes pochlonieta przeprowdzka:( mnie tez to czeka jejku az sie boje 😭 wiecie ile jeszcze roboty przed pawlem??mnostwo!!! paprotko- a co z wasza przeprowdzka??jak tam w pracy?? ucaluj ode mnie twojeo podrywacza:) 🌼 mysico- nadal masz w pracy tak zimno ?? oj ta judytka cos sie obija i do nas nie pisze:( marchewo- jak tam Kacperek:)napisz nam co sie u was dzieje bo brak tu twoich wpisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wsi spokojna wsi wspaniała ah...zregenerowałam się trochę:) teraz z Patrykiem na rehabilitację a później Was poczytyam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś niestety wylegujemy sie ....na balkoniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wylegiwania się ...to muszę na gwałt kupić sobie strój kąpielowy.....jakoś w bikini ( z którego jeszcze w zeszłym lecie byłam dumna) nie czuje się najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - ja do Katowic pewnie też bym się nie wybrała :( siostra mówi że już nie ma tego podziału Wojkowic, a kiedyś były komorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czytam, ale nie mam nic do pisania. Pojechałabym sobie do SPA. Tydzień odpoczynku, zdrowego odżywiania, masaże, maseczki, kąpiele z bąbelkami... Ech, rozmarzyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj jest przynajmniej czym oddychać - na razie. A propos strojów kąpielowych - czy któraś z was była na tym basenie w Katowicach na żelaznej? Chciałabym pójść z Rumiankiem, tylko muszę się nieco zorientować. Kiedyś czytałam, że do 6 tygodnia życia można zacząć pływanie z bobaskiem, bo pamięta jeszcze pobyt w brzuchu i nie boi się wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapisałam sie na pedikiur :) ....na dobry początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapisałam sie na pedikiur :) ....na dobry początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapisałam sie na pedikiur :) ....na dobry początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko tak z doskoku:) bo gotuje obiadek papryczki nadziewane farszem...zreszta na 12.45 musialam zrobic zupe bo moj syn chcial obadek:)ziupe:) zjadl i poszedl spac o 13.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz zapisze sie na pediikir (czu jak to zwał ) - girki sobie poprostu doprowadze do ładu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa u mnie dziś na obiad szybciutkie świderki z serem białym cukrem waniliowym i masełkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, siedzialam dwa tygodnie w gorach - ale mialam czytania :) Fraszko, Marchewko - GRATULUJE MALEŃSTW!!Marchewko - rozumiem, ze z Łubinowej jestes zadowolona? RObia juz te badania sluchu i bioder? Podobno tak? U mnie kolejna zmiana terminu porodu - teraz podobno 3-4 pazdziernik :) Mala obrocila sie natomiast miednicowo. Lekarz powiedzial, ze powinna sie przez najblizsze 5 tygodni obrocic, jesli nie, to cesarka. Chyba podchodze do tego wszystkiego juz na zasadzie co ma byc to bedzie. Chcialabym zeby juz byl pazdziernik i mala z nami. Kopie mnie strasznie po jelitach i pecherzu.Ja coraz wieksza i ciezsza, choc podobno 6kg na plusie w 30 tygodniu to nie jest zle. Ale na buzi wygladam jak ksiezyc w pelni ;) Jak tam Mysico Twoj maly? Zmartwilam sie Twoimi problemami z nim! :( Gromadze poza tym coraz wiecej rzeczy dla bejbisia i zaczynam intensywnie myslec o zmianach w domu. Musimy troszke przerobic kuchnie i dokupic szafe - nie mamy szans pomiescic rzeczy ;) pozdrawiam serdecznie w te upaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dla Alutki na deserek sinlak z jabłkiem, marchewką i winogronami z gerbera choć mi najbardziej podchodzi chyba bobowita a zwłaszcza banany z jabłkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziś kolejne zakupy urlopowe....torba no roki.....mata i namiot dla Ali...no i skarpety ...do rolek.....a stroju jak nie było tak nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×