Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Nula bo ja mieszkalam na Stęślickiego na OS. Młodych :)) a na waloszka i Duracza mam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam kobietki o karmieniu... byłam z Młodym u lekarza, od porodu, przez miesiac pzrytył 600 g. ponoć ładnie. Ale ma dalej zółtaczke i na 3 dni mam przejśc na karmienie sztuczne. boje się, ze strace pokram, bo laktaor nie jest tak dobry jak syn.. o 18.45 usg bioderek, a o 20-.00 przyjdzie prywtana pani doktor Młodego to moze ona coś inneo wymysli... ale upał, my w domku jesteśmy.... i wąłsnie koncze sniadanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- twoja dzidzia jest poprostu przenoszona i dlatego schodzi skora:) mojemu schodzila z dloni i stopek :) a co do potowek to moj latal z gola pupa i tez ma:( zgadzam sie z nula pomidor uczula chyba troszke za wczesnie sprobowalas ale z drugiej strony skad mozna przewidziec ze akurat po tym cos bedzie:) moje dziecko na pewno nie moze jesc bananow:(a tak lubi...... to uczulenie ktore mial od zeszlorocznych wakacji zniklo podczas leczenia na migdaly antybiotykiem( augumentin to wyleczyl) jakies 3 tyg dawalam mu banany przez kilka dni i co na pupie go wysypalo i nogach....a dzis poszlismy na ryneczek i mowi mama daj banana:) dalam troszke .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismu na szczepieniu....ja nie nadaje sie na takie sprawy....czułam się jakbym moją córcie prowadziła na rzeź niewiniątek :( :( :( Nie wyobrazam sobie nie podać aceluralnej (czy jak ją zwał :) ) ALA BYłA DZIELNA.....MAMA NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - ja przez 3 miesiace uzywałam do kąpieli Oleiatum , nic więcej , polecam ! Potówka zapobiegam ....właśnie brakiem czapeczki, dużo wietrze pupkę (wobec czego łoże małżeńskie ochrzczone na mokro wielokrotnie) i profilaktycznie w upały Alantan : pod paszki , na szyjkę, za uszka i we wszystkie fałdki ....na razie skutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w upały mam potówki na dłoniach. Taka delikatna jestem ;) A Krzysiu jest uczulony na balsam do opalania. :( Miałam już jeden, kupiłam teraz lirene i wydawało sie, że jest w porządku. Tymczasem w nocy znow się drapał :( Już nie wiem, co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - rozumiem Cię doskonale...mi się marz NIC NIE MUSIEć :) A nad morzem pogoda nie ładna, rodzice juz są tam od miesiąca i tylko 2 razy było słonecznie na plażowanie.....:) zawsze to jakas pociecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchałam piosenki.....brrrr.....nie dziwie sie że złapałas doła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejcia fajnie że się troche ochłodziło bo mój Michał to już osttnio przechodzi samego siebei w niespanou i marudzeniu:( Wczoraj dałm mu pierwszy raz chrupka kukurydzuanego do mymłania - podobało mu się miał w nim cała buźkę i łapki. Oczywiście pilnuje żeby sobie nie wsadził całego do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo posłuchałam...chciałoby sie pobyć choć jeden dzień....noc ...tylko żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z kukurydzy to na rynku jest tylko kleik kukurydziany z nestle i kaszka ryżowo - kukurydziana?? Orientujecie się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pociechę mam dla Was jeszcze wierszyk pt POCIECHA: Na początku nic nie mówi. Ledwo leży. Ledwo siedzi. Drze się w nocy. Aż siwieją w mieszkaniach sąsiedzi. Potem zaczyna łazić. A wleźć potrafi wszędzie. Kobiety przy nim głupieją. I to im starsze, tym więcej. Najbardziej lubi sie brudzić. Ma pociąg do białych psich kup. A gdy już zaczyna mówić To ciągle powtarza KUP! A potem rośnie i rośnie. Wciąż na kolanach ma strupy. I nagle się okazuje, Że wszyscy jesteśmy głupi! Człowiek się męczył, poświęcał I odejmował od ust, Lecz nawet nie podziękuje. Tylko odchodzi. I już. Lecz poczekajmy. Spokojnie. Niedługo się bowiem okaże, Ze też mu się takie urodzi . TO MU DOPIERO POKAŻE!!!!! :d :d :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, bardzo pocieszające :( A najbardziej, że to dziecko może nam też podrzucać. Chyba wszystkie rozpłyneły się z gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze nie roztopilam heheh chociaz dzis nie chce mi sie siedziec na dworze dwa dni mi wystarczyly na sloneczku teraz chlodze sie u tesciow:) bylam w Zawierciu popytac o prace w bibliotece niestety pani poinformowala mnie ze kadra jest mloda i raczej nikt nie wybiera sie na emeryture:( powiedziala rowniez ze czesto maja stazystki.. z urzedu ale ja jako osoba pobierajaca rente po tacie nie moge zarejestrowac sie jako bezrobotna ?i klops ze stazem...chyba ze znacie sie na tym lepiej????to prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) ja jestem tylko niezmierna ilość pudeł, worków mnie ostatnio przygniotła:) Pakowanie pełną parą a do tego mamy cieplutko:D Odezwę się wieczorkiem, całuję Was wszystkie i wszystkie dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Pynią:) Kurde nudzi mi się dziś w pracy, czytelników zero a ja nie mogą się zebrać do innej roboty:( Chce do domciu:) Mamuniu ja nie mam pojęcia jak to jest ze stażem i rentą, więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu a Gliwice cię nie ineteresują?? jest ogłoszenie na stronie kuratorium oświaty do pracy w bib. szkolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Andziu - udanego urlopu 🌻 Wczoraj widziałam śliczego maluszka, od męża kuzynki syn, uroczy, ma 3 tygodnie waży 4,5kg - Aga miała tyle jak miała 4 miesiące ;)(urodził się 4kg) buu, miałam więcej napisać ale Aga wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×