Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Katarynia
przepraszam, ale teraz ktoś ukradł mój nick :( odtąd piszę się z dużej litery... motorolka - to nie ja wyzywałam Cię od analfabetek :) przepraszam, ale jakiś idiota teraz zabrał się za mojego nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynia
motorolka30 - moje gg : 1353102, czekam na jakieś info...mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie za tekst jakiegoś idioty...szukam sposobu na zastrzeżenie nicka, ale jak na razie nie udało mi się nic znaleźć... happy:)) - wiek nie ma znaczenia, jeśli chcesz pisać, zapraszam na gg, numer powyżej... wymęczona po wycieczce na Turbacz...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kataryniu :-) ,nie gniewam się, wiem ,że Ty byś tego nie napisała !!!! To sprawka tej okropnej "ubogiej ale krewnej"- przyczepiła się do mnie na innej kafeterii i chyba coś z nią nieteges .... bo podszyła się też pod moj nick i wypisywała głupoty po za tym pisałaś się się wybierasz z męzem na wycieczkę ,więc jak to przeczytałam ,wiedziałam już ,ze tu była i chciała także tutaj namieszać- podam Ci link na inna kafeterię ,wejdź i poczytaj sobie dokładnie jak ona się zachowuje-podszyła się tam pod moj nick a także dodała jeden fałszywy pod nazwą "obeznana z tematem" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4959516&start=2550 poczytaj od strony: 86-choćwszystko zaczęło się na 85- od tego co napisała osoba o nicku "aqq77" tej "ubogiej ale krewnej" wydaje się , że jest chyba jakąś "szefową-królową kaffeteri" hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryniu---- żeby sobie zastrzec swojego nicka ,musisz wejść w swoje konto na kafeterii- to tam na górze strony i tam są odpowiednie ustawienia, zastrzegasz sobie hasłem i jestes na czarno pisana i nikt Cię juz nie podrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam też ze ten wredny babsztyl spisał już wasze numer gg- Twój i happy:-) i nie zdziwie się jak pisała już do Was tam też jako ja.... kobieta ewidentnie ma coś z beretem i się czepia ludzi, poracha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
witam.co do podszywania się donicków....zawsze można się tego spodziewać, gdyż"nudz acych, odważnych internautów " nie brak........a jakie to jest przyjemne przecież stworzyć konflikt między osobami, którychsie w ogóle nie zna...prawda że przyjemne, drodzy"podszywacze?" i to jest to oczym pisałam...brakuje normalnych ludzi, któzy zwyczajnie są serdeczni ...ale nie o tym...:P dziewczyny, czy któraś z was pochodzi ze Szczecina?? życzę miłego reszty dnia:):):) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje sie do pracy -motorolka ciekawe czy dzis ten pajac bedzie sie podszywał ???? jak bede miala czas w pracy to sie odezwe pa ja wiem kiedy ty piszesz poki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga na martusię80-podszywa się pod nicki-ja jej nie znam !!!!!!! za chwilę będzie pisała pod moim nickiem ;-) to wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tty sie podszywasz :) znowu siedzisz i nic nie robisz.......moze masz depresje ......i tak wiadomo ze to ty babo wstrenta ,,,,,,to ja annadaniela1 _ motorolka szkoda ze cie niema podalabym ci gg ale ten czub tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
happy:):):) Ja jestem z zachodniopomorskiego, ale niestety pare ladnych kilometrow dzieli mnie od Ciebie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia80- spadaj z tego taopiku i nie podszywaj się pod annędanielę -ja mam jej numer gg i wiem ze to nie ona pisze - wiemy "Uboga ale krewna" ze podszywasz się pod nickiem "martusia80" jesteś na kilku innych topikach i tez tam mieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam gg he he dopiero bym zalozyla _ szkoda ze ten topik padł dziewczyny nie poddajcie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co tu się dzieje?? ktoś kradnie nicki, miesza w temacie..w taki sposób nie da się normalnie korespondować... apeluję do osoby siejącej zamieszanie, przestań proszę, by tylko sprawiasz, że trudno mieć pewność, że osoba, która się wypowiada, to właśnie ta, o której myślimy....cała ta sytuacja nie jest wcale śmieszna i świadczy jedynie o niedojrzałości Twojej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie :( nie wiadomo z kim sie pisze .....i ta osobka po demnie sie podszywa:( fajnie sie sie pisalo ....ja nigdy nie korzystalam ........z forum spodobalo mi sie i teraz musze zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie :( nie wiadomo z kim sie pisze .....i ta osobka po demnie sie podszywa:( fajnie sie sie pisalo ....ja nigdy nie korzystalam ........z forum spodobalo mi sie i teraz musze zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teś jestem za tym, dość już, niech każdy pozostanie przy swoim nicku bo to jest beznadziejne zachowanie ..... ja jestem za tym zeby to zakonczyć już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej motorolka ja tez tu zagladam:) siedze dzis w pracy zrobilam swoje i przerwa na razie i nie dlugo do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja pisze juz tak długo i nic,zadnych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga500 - to przykre, że nikt się nie odzywa, ale może przyczyna jest prozaiczna - może nie udzielają się na tym forum ludzie z Twojego miasta...ale przecież żeby z kimś "pogadać", korespondować, nie musicie mieszkać w tym samym mieście, liczy się nić porozumienia...choć wiem, że łatwiej jest przyjaźnić się z kimś "namacalnym", na miejscu, z kimś, kto pójdzie z nami na spacer czy na kawę... jeśli masz ochotę pisać, gdy Ci jest ciężko na duszy, zapraszam: katarynia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
tak dobrze piszesz,ja mam córki ale całymi dniami sa w szkole a mąz umarł i sie załamałam,zachorowałam na reumatoidajne zapalenie stawów i cięzko mi chodzić,jeszcze palce u rąk mi wykrzywiło ,może znasz kogoś z tym chorzeniem.Czekam na miejsce w Ustroniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:gaga: bardzo CI współczuje i jeszcze ta choroba ...ale dasz rade!!! napisz cos o tej chorobie ,pytam bo moja mama na dłoniach na palcach dokładnie na kostkach ma takie twarde zgrubienia jaby guzki w kolorze skóry martwi sie i jeszcze nie była z tym u lekarza czy to moga byc zmiany rematycz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ( podszywacz dał spokój) MOtorolka gdzie jestes??? napewno jest bardzo szczesliwa w koncu zdałaś egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzisiaj robie ( z (Twojego przepisu):): te wafle z ziemniakami pieczarkami ......ciekawe czy wyjdzie dobre:) biore sie za odkurzanie bo mam dzie sporo latania i w szkole dwa zebrania.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam się w dobre ręce...
:) uśmiechu na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechu na twarzy chętnie cie przyjmę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodgadniona13
Hej samotne Kobietki:) Właściwie już od dłuższego czasu, zbierałam się,by nawiązać kontakt z innymi ,poprzez takie forum.Obecnie jestem bardzo samotna, właściwie jak nigdy dotąd, fajnie byłoby poznać przyjaciółkę, z którą wyskoczę do kina, na basen, albo po prostu pogadamy sobie do rana, o naszych zmartwieniach. Mam 30 lat i jestem z Torunia. Czekam na meile. wiki47425@wp.pl. Buziaki dziewczyny, Madzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina353
Hej dzisjeszy dzien mnie juz tak przytloczyl ze postanowilam poszukac pomocy. Mam 28 lat meza i dwoje dzieci jednak jestem chyba najbardziej samotna osoba na swiecie,mieszkamy za granica wiec o przyjaciol ciezko chodz wielu jest tu polakow. Pracuje potem dom i dzieci i tu zaczyna sie problem on nie wraca do domu zbyt wczesnie a jak juz to zaraz wychodzi prawie juz nie rozmawiamy ale tak juz bylo nieraz w naszym malzenstwie byly zdrady powroty I rozstania nie wiem czy to wogole ma sens ale z drugiej strony sa dzieci a najgorsze jest to ze nikomu nie moge opowiedziec o tym jak sie czuje bo nikomu nie ufam. Myslalam juz nawet o tym po co wogole zyje jaki to sens jedyna odp I to co mnie trzyma to moje dzieci. Prosze o jakas rade jak przetrwac to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina353
Hej dzisjeszy dzien mnie juz tak przytloczyl ze postanowilam poszukac pomocy. Mam 28 lat meza i dwoje dzieci jednak jestem chyba najbardziej samotna osoba na swiecie,mieszkamy za granica wiec o przyjaciol ciezko chodz wielu jest tu polakow. Pracuje potem dom i dzieci i tu zaczyna sie problem on nie wraca do domu zbyt wczesnie a jak juz to zaraz wychodzi prawie juz nie rozmawiamy ale tak juz bylo nieraz w naszym malzenstwie byly zdrady powroty I rozstania nie wiem czy to wogole ma sens ale z drugiej strony sa dzieci a najgorsze jest to ze nikomu nie moge opowiedziec o tym jak sie czuje bo nikomu nie ufam. Myslalam juz nawet o tym po co wogole zyje jaki to sens jedyna odp I to co mnie trzyma to moje dzieci. Prosze o jakas rade jak przetrwac to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×