Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfggfnngngn

CZY TO NORMALNE ZE JESTEM Z FACETEM 6 LAT I NIE BYLO SEKSU?

Polecane posty

Gość hfggfnngngn

nie bylo bo ja nie chce bo sieboje ciąży i tego ze jak to zrobimy to on bedzie pewny juz mnie i ze wszystko mial..to tkwi w psychice..to ze tego nie mial to jest fajne bo jeszcze tego nie zdobyl....czy to normalne >?doradzcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie..............
nienormalne i współczuje facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggfnngngn
dziewczyny ale ja uprawiam z nim seks francuski a to chyba zaspokaja wystarczająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do opini miauczydelka. Taka sytuacja jest zupelnie dla mnie nie zrozumiala... Ciebie nie ciagnie do sexu?? Mowisz ze jak to zrobicie to on Cie juz zdobedzie. A jesli zrobicie to za 10lat , a razem bedziecie jeszcze 30np? To co przez te 30? Takim mysleniem daleko nie zajdziesz. A zycie sexualne mozna urozmaicac, co jest tez wspaniala zabawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tak zyje 3,5 roku więc 6 lat moze tez jestesmy w stanie osiągnać. Byłby slub - byłby seks. Nie ma ślubu, nie ma seksu. To nasza wspólna decyzja. Ja tam w Twoim połozeniu nic dziwnego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...a potem taki facet sie zeni...po roku stwierdza ze seks raz w miesiacu mu nieodpowiada ...i szuka sobie kobietki podobnej do miauczydelka ktora lubi seks i jest gotowa mu na stale dawac rozkosz wzamian za rozkosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa a ja sobie nie wyobrazam niewspolzyc przed slubem. A jak sie potem nie dogracie? W zyciu ! Najpierw sex, zamieszkanie razem i jesli wszystko jest ok to wtedy slub. Wczesniej sie ludzie wcale nie znaja poki 2 pierwsze warunki nie sa spelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ja sobie niewyobrażam małżenstwa bez wczesniejszego seksu. To tak jakby kupic stanik bez mierzenia... a może bedzie dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
jejaś, właściwie to zyjecie fajnie, po bozemu, ale ja nie umiaqłabym sie powstrzymać po francji.. jak to robicie?! i to przez 6 lat.. podziwiam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka ze stanikiem to i chyba bys miala nawet wieksze prawdopodobienstwo dobrze trafic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podziwiam bo moim zdaniem to niezbyt dobrze wróży związkowi. Ale to tylko moje zdanie... Dla mnie to głupota bo seks jest tek samo ważny jak inne czynniki dobrego związku. ja sobie nie wyobrazam życia z facetem z którym mi sie nie układa włóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam obaw o jakies niedogranie..Będziemy słuchac siebie, \"trenować\" i wszystko bedzie ok. Zresztą kocham Go i nie zostawiłabym Go nawet gdyby po slubie okazał sie impotentem. Najważniejsze, że jestesmy razem. Gdy podejdzie się z miłością do najmniejszej nawet rzeczy - wszystko da się załatwić. Bardzo siebie pragniemy i wierzymy, że po ślubie sprawimy sobie wspaniały prezent i bedziemy jeszcze bardziej się kochać i szanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
pozostaje sie jedynie modlic zeby takich ludzi bylo coraz mniej na swiecie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
ale ja jestem z tego zadowolona!!!mi nie potrzeba seksu bo nigdy gio nie zaznalam i nie wiem jak smakuje ...mam 25 lat i może po slubei sie zdecyduje:( uprawiamy ostre jazdy w łóżku inne typu seks francuski wiec potem na nic innego nie mam ochoty ..wy naprawde wszystkie wspólzyjecie przed slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
ROSA MASZ SUPER PODEJSCIE ..NAPRAWDE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije piwo
tragedia mam nadzieje , że się nigdy nie zakocham w takiej kobiecie , ten facet sobie z tobą życie marnuje , jesteś złą kobietą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem twojego podejscia
Jesli uprawiacie"ostre jazdy" w lozku,to czym sie one roznia od pelnego seksu?Tym,ze nie pozwolilas mu wlozyc?A do buzi bierzesz?Smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
mój facet ma 23 lata i też jest prawiczkiem .kochanym i dobrym facetem i jest zadowolony z naszego zycia seksualnego w 100%..ma to samo zdanie ze po slubie bo jest wierzący tak jak ja.. pozatym seks francuski zaspokaja wszelkie potrzeby seksualne ..jest fantastyczne i lepszy niz seks napewno...moje wszystkie kolezanki mówią ze seks boli a francja jest the best... jeste mcholernie atrakcyjna dziewczyna i to jest najdziwniejsze ..mój faqcet umiera z pragnienia ale niemoze mnie miec w taki sposob i go to kręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka była z facetem 10 lat i nie uprawiali sexu, rzucił ją po tych 10 latach choć ja dziwię się, że tak późno a ona jest obecnie 33-letnią dziewicą ... cuda się zdarzają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
dlaczego od razu myslicie ze to podpucha?czy to dziwne ze po 6 latach milosci prawdziwej sie ze sobą nie seksi? w dzisiejszym siwecie wszystko jest dziwne dla was.. przynajmniej sie mną nie nudzi ..bo mnienie mial w calosci.. mam duzy biust rozmiar d ,talie osy ,długie nogi i szczuple ...maly okragły tylek,ładną buzie ..mam wydaje sie wszystko co powinna chciec mieć kobieta a mimo to potrafie sie uszanować .. niejestem szarą myszką któa nie wie co to seks bo nikt jej nie chce jestem seksowną i ładną kobietą i jestem tego swiadoma a mimo to ja wybralam takie zycie i jestem z tego dumna ..ale pytam was czy to normalne bo chce zovaczyc czy ktos jeszcze takie zcyie wybral>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
on mnie kocha a ja jego i tylko milosc sieliczy naprawde a nie seks!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije piwo
milośc + seks to jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
czy naprawde niema nikogo juz takiego jak my?czy wszyscy sie sekszą w zwiazkach bez slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury!!! A sex francuski to niby nie sex?? A co do cholery?? Próbujesz wszystkim na siłę udowodnić jak to się wspaniale szanujesz a każdy inteligenty człowiek sam wyciągnie wnioski czytając Twoje wypowiedzi, więc zejdź z tematu, bo rzygać się chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy robi to na co ma ochotę i wara innym od tego niech pilnują swojego łózka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
masz racje, takie sieroty jak Twoj facet sie zdazaja. Tez jestem z rodziny katolickiej, mama jest gospodynia na farze. I co to ma do rzeczy? NIC!!! Uczucie uczuciem,ale sex jest z nim na rowni. Nie uklada sie komus zycie sexualne? To logiczne ze sie zwiazek rozpadnie, niewazne jakby sie nie kochali. Kobieto, na milosc boska w jakim Ty wieku zyjesz?? Co z tego ze jestes atrakcyjna? To nie wszystko! Sex boli?. Smiech na sali. To chyba to co uwielbiamy najbardziej, prawda dziewczyny;)?? NMaprawde nie rozumiem, nie chcialabym takiego zycia. To ja sie wsciekam jak moj po pracy sil nie ma(chociaz to zrozumiale);), ale miescimy sie przynajmniej w sredniej krajowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Laurą sex francuzki to dla mnie to samo co sex zwykły, więc nie ma się co podniecać i obnosić tymi 6 latami niby wstrzemięźliwości. Chociaż szanowałbym taka parę, która naprawdę wytrwałaby 6 lat bez sexu z miłości i czekała by do ślubu. Ja osobiści, juz jestem po ślubie, nie dałbym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×