Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Birbantka - ja nie oglądałem Marzycieli i ostatnio mało filmów oglądam. Chyba wiecej czytam. Ostatni dobry film, jaki oglądałem to chyba Crash - nie pamiętam polskiego tytułu ale jakis dziwny był. No i Barakę (nieszczęsną):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogladalam \"marzycieli\" ostatnio ogladam to co jest w tv:o U mnie leje pieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a ja dawno nie slyszalam Metallici a tu prosze , co za niespodzianka;) Kiedys sluchalam nalogowo przez krotki okres czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, powoli:) jeszcze nie skończony:O, termin na 10.08 a na głowie jeszcze 11 innych:O - na szczęście dalsze terminy... Najgorsze, że dziś nie chce mi się już pracować i spać, a jutro muszę raniutko wstać:O Co robić?:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo do 10tego jeszcze duzo czasu , codziennie po troszeczku i skonczysz:) To juz zostaw te papiery, ksiazka do raczek i czytac az do zmeczenia;) najlepszy sposob na zasniecie:) Ja wlasnie wybieram sie spac, Lubie zasyspiac jak pada deszcz:) jakos tak przytulniej sie robi;) Dobranoc i mielego poranka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robaki ;-) Witaj Birbantka! Twój nick kojarzy mi się z jakąś księźniczką z bajki? :-) Pięknie i deszczowo! Wróciłam do Wawy, w zupełnie inny rytm, w zupełnie inny tryb. Ale dziś wybywam dalej bawić się doskonale na weselu przyjaciółki :-) Ale, ale! Nie byłabym sobą, gdybym nie wtranżoliła swoich kilku groszy ;-) \"Top Gun\" odświeżam regularnie. To z tego mojego \"zalatania\" pewnie :-] Jeśli lubicie filmy o lataniu to polecam \"Always\". Piękne! I oddaje bardzo atmosferę podniebnych szaleństw. I nie tylko podniebnych :-) Po pierwszym obejrzeniu \"Wichrów namiętności\" długo nie mogłam się otrząsnąc... Te wszystkie emocje! Namiętności! Eeech! I oryginalny tytuł o wiele mocniej oddaje nastrój filmu - \"Legendy upadku\". Piękne! Piękne! Piękne! Pozostałych nie oglądałam, za wyjątkiem \"Crash\", który też baaardzo mi się podobał! Polecam ścieżkę dźwiękową! :-) Szerokim łukiem omijajcie za to \"Silent Hill\"... :o No. To teraz mogę spokojnie iść na spacer ;-) Udanego weekendu życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo chyba fajnie spedziles dzisiejszy wieczor:) Co? Oj chyba tak, pojde juz spac;) Jutro wiecej tu popisze:) Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Misiaczki :) 🖐️ Witaj Carlitta 🖐️ Wyjątkowo wcześnie dziś wstałam, zważywszy, że 4 rano znów mnie wczoraj załapała :) Coś wczoraj mało pisaliscie :) Lolo, cóz takiego się wydarzyło wczoraj, że wieczór był taki magiczny (jeśli to nie tajemnica) ? :) Dziś zjeżdżają do mnie na 2 tygodnie goście, więc pewnie nie będę miała czasu żeby do Was zaglądać, ale postaram się, bo wieczór bez Was, jest wieczorem straconym :) Lolo, w odpowiedzi na Twoje pytanie - jestem ze Wschodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co porabiacie w sobotni wieczór??:) Ja niestety troszkę pracuje:O Carlitta na weselu się bawi:classic_cool: dawno nie byłem na weselichu:D Birbantka, pozdrowienia - dla gości też:) Setunia, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo od rana tak \"troszke pracujesz\"? Teaz jest noc , wiec daj pracy troche \"odpocznac\":) Od rana jak wstalam bylam w swietnym humorze! Ale dlugo to nie trwalo:o od 16nastej zalapalam dolka:o i nawet troche poplakalam:o Ale chyba to mi bylo potrzebne bo traz mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo tak jakos mi sie porobilo.....ale najwazniejsze ze jest juz dobrze:0 Wiec pisz co u Ciebie! Jak spedziles wczorajsza magiczna noc:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - jestem z Tobą;) taki magiczny wieczór tworzą ludzie, rozmowy, wspomnienia, plany, muzyka, śpiew, smaki, zapachy, - atmosfera, tak bylo wczoraj u mojego brata. Pięknie:) Ale głowa troszkę dziś bolała:D ... no i są jeszcze inne rodzaje magicznych wieczorów;) Setunia, Ty masz rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mam dwie siostry:) ale teraz zadnej nie ma w domu:o smutno mi samej:o A dzis o ktorej idziesz spac? Mnie chybva jutro bedzie bolala glowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Twoje zdrowie, Setunia - co prawda mineralną, nic wyskokowego nie mam:O Spać? Pijemy do białego rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to lepiej nie - mogłabyś do tego nieco \"połamana\" jutro być:) No ale może i bez bólu głowy się obejdzie:D? mi generalnie spać na razie się nie chce, ale jutro spróbuję raniej wstać, spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×