Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Setunia - w zasadzie tylko Ty jeszcze o nim pamiętasz:) Po prostu okazało się kto jest PRAWDZIWĄ CWWK;) Do szkoły pojechalem dowiedzieć się co zadane do domu oraz z nadzieją, że przynajmniej listę podpiszę ale i na to niestety się spóźniłem, cięzko mi będzie zaliczyć ten przedmiot:O Jutro nie mam szkoły za to trochę pracy:O Jeśli chodzi o oprowadzanie to chyba jestem w tym dobry, bardzo lubię chodzić, więc jak bedziesz kiedyś w Wawie to się polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a co to za przedmiot, jak sie nazywa?;) Ja tez b. lubie chodzic, zmeczenie odczuwam dopiero wtdy, gy juz usiade:D Moja mam byla ostatnio na wycieczce w stolicy;) Ja ostatnio w Wa-wie bylam jakos w podstawowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, teraz mam \"statystykę i podejmowanie decyzji\" i zaległości a łatwe to to nie jest:O Ale musze dac rade bo wiadomo, zaliczenie jest warunkiem kontynuacji.. No, myślę że od Twojej podstawowki to sporo się tu zmieniło, a że daleko nie jest może się wybierzesz przed zrobieniem magisterki:D Czytasz coś teraz, czy dalej się lenisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jas
coz dolacze sie do tego pytania, gdzie sa te kobiety dla ktorych warto zapomiec ..... oddac sie w pelni szeptac slowa wyjatkowe i dac wszystko z siebie... where ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ zyjesz jeszcze???;) Ja na szczescie statystyke mam juz za soba:classic_cool: na poczatku nie jest trudna;) Gorzej pozniej:D Jas 🖐️ wiesz no...musisz szukac ;) uwaznie patrzec i sluchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️ piszę ostatkami sił:D Co u Ciebie, jak zajęcia - nowe koleżenki i koledzy?:) Dużo nauki? Imprezy? Ja się chyba w sobotę wybiorę po zajęciach poruszać biodrem troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ zajecia ok:) duzo nowych i ciekawych przedmiotow, wlasciwie to same nowe, a ja lubie nowosci:D koledzy i kolezanki Ci sami;) A ja wybieram sie w czwartek \"potrzachac biodrem\":classic_cool: Jue nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mam pelno energii:p chyba kupie sobie ciezarki:D Albo powiem sis zeby kupila mi na gwiazdke;) jakos mi sie ni chce spac:o Porobie sobie testy rozne:D A Ty dlaczego nie spisz?;) Musisz sie wyspac , bo masz szkole jutro! A przede wszystkim musisz byc w formie skoro wybierasz sie na tance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pierwsza odpadam:D Powodzenia na zajeciach i duzo sil na parkiecie!;) Dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaproszenie setuni ;) przybywam 🖐️ ale nie jestem już wolna :( ;) :D ale za to bardzo szczęsliwa mimo że na odległość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka🖐️:) Szkoda ,ze juz nie wolna:( ale tez dobrze, ze szczesliwa, mimo ze na odleglosc:) Oczywiscie z mojej strony zawsze bedziesz tu mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jak bylo na tancach?;) Jak weekendzik? Ja niestety w domku :( ale nie nudzialm sie;) Jutro jade ale jeszcze nie wiem o ktorej.Spac mi sie nie chce , a rano bede miala problem ze wstaniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ :) Na tańcach było superowo, wróciłem nad ranem:D Odespałem no i pracuję niestety:O, ale kończe już na szczęście. A Ty co porabiałaś?:) Szkoda, że sobie nie porozmawialiśmy:(;) Udanego tygodnia i do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jestem
ale juz znalazlam cudownego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mam nadzieje , ze moje tance w czwartek tez wypala i beda superasne;) Udanego tygodnia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ no i jak tańce? poszalałaś?:) A łikendzik, mam nadzieję, że jeszcze nie wyjechałaś:) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ juz zaczynalam sie martwic o ciebie;) Ehem poszalalam , jeszcze mnie lydki bola:D łikendzik po domowemu;) Pogoda nie sklania mne do wyjscia:D a Ty byles wczoraj na baletach?;) Jak w szkolce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to super, że poszalałaś:classic_cool: Ja wczoraj tylko na piwku na starówce byłem z nową koleżanką;) ale to chyba nie CWWK:( A generalnie to nic mi się nie chce:( chyba przesilenie jesienne mam i trochę zaległości w szkółce, ale nadrobię - muszę. Do tego dziś na meczu wybiłem sobie mały palec u ręki i teraz jest duuży i fioletowiutki, no troszkę cieżko mi pisać, jutro chyba do doktora z nim.. Jak początek nauki u Ciebie, ciężko? Imprezowo? Napisz troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego skreslasz nowa kolezanke jako CWWK??Moze to wlasnie ona , kto wie:) Z tym paluszkiem nie potrzebnie tak dlugo czekasz, trzeba bylo dzis isc na izbe przyjec zeby nastawili! A moze to zlamanie[tfu tfu] Ja bardziej mysle wlasnie o zabawie niz nauce ale jutro troszke zamierzam cos poczytac;0 Jutro i wtorek mam wolne , a i piatek tez wolny:classic_cool: Chyba mi za dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Setunia, to fajnie masz, luzik:) Na wolne wracasz do PT, czy w domku zostajesz? A koleżanki generalnie nie skreślam, bardzo sympatyczna jest ale z racji różnicy wieku to raczej znajomość bez przyszłości więc nie chciałbym zajść za daleko, bo później odwrócić będzie ciężko.. A z paluszkiem to chyba masz rację, bo boli i rośnie jeszcze;):), aby do jutra wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a coz to za roznica wieku?? w ktora strone??? Ja generalnie na wiek nie patrze byleby byl starszy ode mnie , ewentualnie w tym samym wieku, a najwazniejsze , to zeby nie mial \"fju bzdziu\" w glowie:D;) Do P.T. pojade we wtorek, a wroce albo w piatek albo w czwartek w zaleznosci od tego , czy gdzies pojdziemy w czwartek, czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Setunia, ja też na wiek nie patrzę, byleby błyła młodsza ode mnie;) i w głowie poukładane miała. No ale Ona ma tylko 19 lat, generalnie jest dojrzała itd, no ale jakby różnica priorytetów życiowych.. A mnie aż tak nie chwyciło, żebym mimo wszystko wchodził w taki związek dalej, gorzej jest z Nią, tak mi się wydaje, więc chyba lepiej skończyć to szybko i w miarę bezboleśnie, eh życie... A u Ciebie jak z CWWM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie musisz konczyc tej znajomosci, porozmawiaj z nia szczerze i pozostancie po prostu znajomymi:) na gruncie kolezenskim;) Ja z zadnym CWWM nie bylam na piwie:D Gdzie ja ich mam szukac:o Ostatnio nawet jednemu machinalnie odmowilam jak chcial ze mna zatanczyc:o Sama siebie juz nie rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie musimy się zmówić na to piwo:D Ale aktualnie nie nic nie mam w zapasie:( Setunia, no jak to gdzie?! Na uczelni, na imprezie, w autobusie, w Internecie;) Oj widzę, że Ty zamykasz się na innych:) A może szukasz ideału?:D To nie polecam, bo tak spory kawałek czasu miałem i widać jak tym wyszedłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie zamykam sie na innych! Wrecz przeciwnie jestem bardzo otwarta na nowe znajomosci, lubie poznawac \"nowych\" ludzi:0 Tylko nigdy nie mysle o np nowo poznanych , jesli jest to plec przeciwna , jak o CWWM;) Na uczelni to ja nie ruszam sie z miejsca stoje z moimi, ciasnoty na korytarzach , nie ma jak sie poruszac nawet:D W autobusie to raczej maloprawdopodobne, co niby mam zrobic , jak nikt nic nie robi, zadnych sygnalow nie zauwazam;) ani autora sygnalow tez nie widze, :D Na ulicy tez nie bardzo, bo ja szybko chodze ide przed siebie i na nic nie zwazam;) Na imprezach malo ostatnio bywam;) Co tam jeszcze:D Do marketow prawie nie chadzam;) Wybredna raczej za bardzo ne jestem idealow chbya nie szukam, bo chbya i tak bym nie znalazla;) A Ty?Gdzie sie rozgladasz? koklezanke jak poznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×