Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Wszystkim i sobie życzę, abyśmy w natłoku codziennych spraw pamiętali i dążyli do tego, aby Boże Narodzenie mieć w swoich sercach codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wlasnie , wlasnie!Codziennie!:) dobrze powiedziane;) a ja musze sie przyznac , ze ostatnio nie jestem \"anioleczkiem\":o strasznie nerwowa sie stalam:( i krzycze troche na domownikow , bo wszystko mnie...:o Wiec moim noworocznym postanowieniem bedzie mniej nerwow:D Zaczynam juz od dzis i sie hamuje[gryze sie w jezyk] Na pasterke chbya pojde z sis i szwagrem:) Wlasnie niedawno przyjechali i rozdalismy sobie prezenty:classic_cool: A Tobie jak tam czas mija?;) Mikolaj trafil w gust z prezentami?:D Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, czasem tak bywa, ze mamy gorsze dni, najważniejsze to ich świadomość i praca nad soba;) uppss:O a ja prawie zawsze z dużej pisalem, przepraszam:) Pasterkę sobie w TV obejrze z Rzymu:D Mikołaj trafił, a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zmiana planow;)jednak na pasterke nie idziemy , bo sis strasznie spiaca sie zrobila i Nam padla:D Lolo U Ciebie ta duza literka pasowala:0 u mnie jakos to duze \"s\" glupio wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jak ktos pisze to wyglada ok:):D ale nie podoba mi sie jak ja napisze sobie w nicku:D Tak jakos sie do malej przyzwyczailma;) Zapomnialm wczesniej dodac , ze u mnie Mikolaj tez trafil i w gust i w komin:classic_cool: lece na tv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie trafił w komin to z prezentów nici:D a tak w ogóle to wydaje mi sie, że z wiekiem to fajniej dawac prezenty niz samemu otrzymywac, przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam , odkad zaczelam dawac prezenty:0 Obejrzalam i wysluchalam co najwazniejsze;) moze wiec zmykam do spania;) Spokojnej, swiatecznej nocy🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąteczny dobry wieczór:) Wieczór refleksji i przemysleń, na ktory przyjdzie czekac nam znowu okragly rok. Aż spac sie nie chce iść, coby go maksymalnie przedlużyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo :0 mnie tez jeszcze sie nie chce;) jeszcze!:D Dzis spalam do 10sietej;) wczoraj zreszta tez , wiec do 1wszej moze wytrzymam:D jak Tobie minal pierwszy dzien swiat?;) Ja caly czas w domku , przed tv , jedynie w kosciele bylam;) Moze jutro wybiore sie na dluzszy spacerek , bo juz od czwartu nie bylam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja tez dzis pospalem dluzej i jestem w formie:) tez bylem w kosciele, na spacerze, poczytalem ksiazke, poogladalem tv i oczywiscie pobiesiadowalem:D chyba sie jeszcze winka napije i poslucham muzy:) ja jutro moze na rowerek zamiast spacerku, trzeba troszke kalorii spalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna Rybka
na spacerki to najlepiej we dwójke:P zwiedzanie sklepów tez jets jakimś sportem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo pogoda w sam raqz na rowerek , bo jutro ma nie padac:) Ja szczerze mowiac , to chbya wiecej jadlam w dni powszednie niz te swieta:o:D Ale spacerek musi byc jutro obowiazkowo!;) a na zadna swiateczna impreze, czy dicho sie nie wybierasz?;) Ja niestety nie nad czym ubolewam:( bo mnie sie nudzi juz ;) a muzyczka fajna jest wlasnie w trojeczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka wlasnie ! we dwojke;) dlatego jak tak dalej pojdzie , to odwiedze schronisko dla psiakow:) i bede miala spacery we dwojke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie 3 zapuscilem:) eh, spacer we dwoje... niestety setunia, mi moj czworonóg niestety nie wystarcza:D podgadac nie mozna:D:D nie, do sylwestra chyba nigdzie sie juz nie wybieram, poza tym stwierdzam, ze męcza mnie te wypady. Bez pary tak jakos nijak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwaliles sie , ze masz czworonoga;) Kundelek/a:D? :) Oj sam, nie sam ale wlasnie masz chodzic po to zeby jakas CWWK poznac:) U mnie np tamk gdzie ja chodze to nestety ale jest przewaga K nad M:( \"Trudno! Co zrobic.?\" :D[to powiedzenie mojego szwagra , ktore powoli wchodzi mi w krew:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to brata pies, ale na wspolnym podworku wiec sie nieraz poganiamy:D owczarek niemiecki, a raczej owczarzyca:D e tam z tymi dyskotekami:0 nie chce jakos tak walic w ciemno, wolalbym jak za dawnych lat - ze swoja CWWK i znajomymi isc do klubu i wsplnie sie pobawic.. zmieniam muze, dżez nie na dzis dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam owczarzyce podhalanska:classic_cool::) ja nigdy sie nie nastawialam , ze na dyskotece kogos poznam;) Akurat ja chodze ze znajomymi ktorzy nie nie maja nikogo albo chodza za plecami swojej drugiej polowki:o czego nie pochwalam;):D A mi dzezik dzis odpowiada:) A jaka ksiazke teraz czytasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam \"sto lat samotności\" marqueza - i oby to nie byl tytul proroczy:D Czytałaś? słucham tori amos i popijam winko - jest milo:) tylko na spacer znowu z psem:O \"za plecami drugiej polowki\" oj, ja tez nie pochwalam. Prawda ja tez sie nie nastawiam, to taka loteria... a Ty setunia co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sto lat samotnosci\" jeszcze nie czytalam ale kiedys robilam \'podejscie\" do tej ksiazki ale to bylo chbya pod koniec podstawowki albo na poczatku sredniej , wiec oczywiscie jej bnie skonczylam;) Teraz wiem , ze do pewnych ksiazek trzeba dojrzec;) Kiedys na pewno przeczytam:) A teraz nic nie czytam:( juz tak dawno niczego nie czytalam:( Troche mi tego czytania brakuje i jest tyle ksiazek , ktore bym chciala przeczytac;;) Od nowego roku sie poprawie:) Wiec mam juz dwa postanowienia noworoczne:D Te musza zostac spelnione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem czy warto ja przeczytać, sam sposób pisania mi sie podoba.. ja setunia musze ciagle cos czytac, jest tyle ksiązek do przeczytania i niestety tak malo czasu... Setunia, a jakie bylo pierwsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze bylo takie, ze musze zmienic troche swojstosunek wobec domownikow , bo ostatnio za bardzo sie na wszystkich wyladowuje:o za duzo krzycze:o a sa to zawsze jakies glupie powody;) Po prostu ostatnio jestem za nerwowa i za impulsywna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, dobrze zapamietales:) Moze po prostu za czesto przebywam w domu i wszystko mnie drazni;) Ciagle ktos, cos ode mnie chce;) itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem setunia jaka przyczyna Twojej drażliwości:) w każdym razie bede Cie wspieral cobys sie poprawiła:D:D Ja tez mam takie chwile, po ktorych czuje sie źle, chyba kazdy tak ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja wiem co jest przyczyna ale nie bede tym Twojego topicku zasmiecala:D Najlepszym lekarstwem na to bedzie rzadsze bywanie w domu , np co drugi weekend:D Mialam tylko do pierwszej posiedziec , a tu zaraz druga:D I w ogole spac mi sie nie chce:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×